Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

ελπιζω να μην παρει κανεναν την τριτη..αλλα δεν ειπε ο καημενουλης τιποτα τετοιο!!!!εγω οποτε τον βλεπω τον αγκαλιαζω και του λεω ποσο μου λειπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cundo μου κ εγω ετσι ειμαι νοιωθο τα παντα...οτι ονειρο δω θα βγει....περισυ πριν κανω τεστ εγκυμοσυνης ειχα δει οτι θα ημουν εγκυος...αλλα δεν θα πηγαινε καλα το μωρο...ετσι κ εγινε....το ιδιο κ προπερσυ...ειδα οτι ο γιατρος ελεγε οτι εχει προβλημα 2 ημερες πριν παω να κανω υπερηχο κ ετσι ακριβως εγινε.....θελω να κοιμαμαι κ να μην βλεπω τιποτε πια...φοβαμαι να κοιμηθω....

οντως απο εδω εμαθα κ εγω πολλα...αλλα δεν ξερω αν τελικα αξιζει να ξερουμε τοσα....οσα ποιο πολλα ξερεις τοσο περισσοτερο αγχος εχεις.....ημουν εγκυος στον γιο μου κ δεν αγχονομουν για τιποτε....πονουσα ειχα συσπασεις κ ελεγα ολα καλα....κ οντως ολα καλα ηταν...εχω εναν παιδαρο κ ευχαριστω τον θεο γιαυτο....κ μετα για μενα ηρθε η κατω βολτα....μακαρι να μην ειχα ξαναμεινει εγκυος.....να μην περναγα οτι περασα.....αλλα δυστηχως ξυπναω κ βλεπω οτι ολα εγιναν.....κ μονο εγω ξερω ποσο πονεσα κ κανεις αλλος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπό χρυσάνθη μου φανερα εχεις κι εσυ ανεπτυγμενη την εκτη σου αισθηση..για καποιο περιεργο λογο δοκιμαζεσαι και δοκιμαζονται οι αντοχες σου..πρεπει να γυρισεις στη θετικη σταση που ειχες και οσο μπορεις να μη φοβασαι,οσα κι α εχεις περασει..αυτο πιστευω οτι ισως γινει αν αρχισεις με δυναμη να πιστευεις οτι ολα θα πανε καλα..οταν αρχισεις να κοιμασαι και δεν θα φοβασαι πια τα ονειρα σου..ευχομαι ειλικρινα η επομενη εγκυμοσυνη γιατι θα υπαρξει επομενη να ειναι η πιο ομορφη εγκυμοσυνη που θα μπορουσες να ονειρευτεις..αρχισε να πλαθεις στο μυαλο σου ομορφα ονειρα γι αυτο..και θα γινουν..το χεις το χαρισμα να μην το εκμεταλευτεις;ξερεις και το αλλο,για τα ονειρα και τον μπαμπα μου..ισως και αν ειμαι εγκυος τελικα..εχω μερα τοκετου του μιχαηλ αρχαγγελου..το ονομα του μπαμπα μου..τυχαιο κι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε δυναμη απο οσα εζησες ..παρε τον πονο σου και καντον δυναμη!!!!!τωρα που περασες απο ολα αυτα..ξερεις...τι να σου πω..μια αγκαλιτσα θεορατη σου κανω :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως δενειναι τυχαιο.....μακαρι cuando μου να εισαι κ να πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου....

γενικα δεν σκεφτομαι τιποτε απο το παρελθον ειναι σαν να εχω βαλει χ....γιατι αν καθομαι κ σκεφτομαι θα κλαιω συνεχεια...δεν μπορω να το κανω σε μενα αυτο, ηταν θελημα του θεου κ εγιναν...απλα τωρα μου ηρθαν ολα μαζεμενα...εχουμε ξεσπασματα εμεις οι αγγελομανουλες.....αλλα μετα συνεχιζουμε κ θα τα καταφερουμε το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω χρυσανθη μου και ειναι λογικο να λυγιζεις..!!αλλα να εισαι σαν την καλαμια που λυγιζει αλλα δεν σπαει και οταν κοπασει ο αερας στεκεται καμαρωτη καμαρωτη...σου ευχομαι γρηγορα γρηγορα ενα ωραιο μωρακι!!!ευχομαι τα καλυτερα...δεν ξερω αν προσεξες αλλα εχουμε πολλες απαντησεις στο μαμμυ..εσυ με περνας 2800 και,ενω εγω 2235...τις προαλλες το προσεξα και λεω πωπω ..πολυ καιρο ειμαι εδω και πολυ πολυλογου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι απο τον ιουλιο του 2009...μετα που εκανα την διακοπη....ναι νομιζω οτι πρεπει να σταματησουμε να γραφουμε σε αυτη την ενοτητα.....πρεπει να μετακομισουμε στις πανες κ στα βυζανιαρικα μωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να φυγουμε....αχ κ να παμε εκει που θα λεμε για τα ξενυχτια..... :lol: ασχετο εμενα ο γιος μου απο μωρο δεν ξυπνουσε την νυχτα κ εκλαψε 10,5 μηνων.....αφου δεν ηξερα πως κλαιει...τον ειχα συνεχεια αγκαλια.....αχ τελειο....

αντε να φυγουμε λεμε...καναν κ την αρχη τα κοριτσια ξεκολησαμε..... :lol: αντε ολες μπειτε δυναμικα στο παιχνιδι ξεζουμιστε τους αντρες σας..... :lol: θελω να κανω πολλα...θελω αλλα 3...να πεφτω το βραδυ στο κρεβατι μου κ να μην μπορω να κουνηθω απο την κουραση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας χαιρετω....παω να ξυπνησω τον γιο μου....σημερα κοιμηθηκε μεσημερι κ ελυωσε.....δεν τα παμε καλα με τον μεσημεριανο υπνο....αλλα ηταν κομματια...σας φιλω.....

κοριτσακι αντε να δουμε κ αλλα θετικα τεστακια γρηγορα....

cuando σε ευχαριστω....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ποσο σας καταλαβαινω και ποσο δικιο εχετε.η καθε μια εχει περασει και περναει τον δικο της γολγοθα αλλα καποια μερα θα δικαιωθουμε ολες θα το δειτε!ας εχουμε πιστη και απεραντη υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο!

cuando μου πιστευω οτι το ονειρο δεν ειναι τυχαιο.ισως την Τριτη μαθεις οτι εισαι εγκυος και εχεις και αγορακι τελεικα.πιστευω πολυ ομως οτι και εσυ και η μερεντουλα θα ειστε ;;);;) αχ εχω αγωνια και εγω με εσας :-ss:-ss:-ss:-ss οσο για τις κλανιτσες εγω της ειχα αλλα δεν ημουν :( καλα εγω ειχα και το στομαχι μου ορωτη φορα και νομιζα οτι ημουν εγκυος αλλα μαλλον ιωση θα ειχα η κρυωμενη θα ημουν :lol::lol::lol::lol: αμα το θελουμε τοσο πολυ ολα υποπτα μας φαινονται!

levou χαθηκες τελειως.ετσι πρεπει να βγει απο το μυαλο μας αλλα πως γινεται αυτο?εγω 3.5 χρονια το ψαχνω αλλα ακομα δεν το εχω καταφερει.δεν ειμαι οπως παλια που ειχε γινει εμμονη αλλα να μην το σκεφτω καθολου δεν γινεται,δεν μπορω.εσυ ομως ουτε χρονο δεν εχετε κλεισει γιατι τοσο πολυ να αγχωνεσαι δεν μπορω να καταλαβω.εγω τον πρωτο χρονο ημουν φλου δεν ηξερα τοτε που παν τα τεσσερα 8-} ουτε ωορρηξιες ουτε τιποτα μετα αρχιζαμε να το ψαχνουμε και μπηκα εδω και εμαθα ενα σωρο.απο την μια κακο ειναι να ξερουμε πολλα οπως λεει και η χρυσανθη γιατι αγχωνομαστε πιο πολυ!

σιααααααααααααααααααααααααα αναστασιαααααααααααααααααααααααααα αντε βρε ψυχες που ησασταν τοσο καιρο?πατε διακοπες και εμας μας αφηνετε πισω ε? καλαααααααααααααα X( ευτυχως γυρισατε για να αρχιζει το μαμμυ να μοσχοβολαει παλι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: φραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααστ :-o:-o ωχ σορρυ αλλα αφεθηκα ειχα καιρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΠHPA FILICINE, ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΗΝ ΟΜΟΚΥΣΤΙΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΡΣΟΚΥΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ. ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΟ. ΟΣΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ;

ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ. ΡΥΘΜΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΟΥ, ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ (ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΧΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΔΥΝΑΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΛΑ) ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ GLUCOPHAGE ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΗΡΘΕ 15/01/2011 ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ 22/02/2010. 39 ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟΣ. ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΠΕΡΝΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.

ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ GLUCOPHAGE ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΑΝΤΙΣΥΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΛΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΕΟ!!!

ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ GLUCOPHAGE KAI META TI ΘA KANOYME. ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.

cuando ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕ. ΚΑΗΜΟ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΝ. ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια είμαι καινούργια στο ποστ σας αλλά νοιώθω σαν να σας ξέρω καιρό!!!! :P

Τελικά τα συναισθήματα είναι ίδια σε όλες που βρίσκονται σ΄αυτή τη διαδικασία....συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα και κάποιες φορές ο πόνος μας κάνει άλλους ανθρώπους,ξεχνάμε πως ήμασταν πριν ξεκινήσουμε και το χαμόγελο σπάνιο κι αυτό για να μην πληγώνουμε τους ανθρώπους γύρω μας.....Όσο για τους γιατρούς κάποιοι έχουν ξεχάσει οτι έχουν δώσει τον όρκο του Ιπποκράτη και οτι κάνουν λειτούργημα και μας κοιτάνε μόνο στην τσέπη..... :cry:

Τέλος πάντων εμείς πρέπει να τα ξεπερνάμε και να συνεχίζουμε με το κεφάλι ψηλά,όλα τα όνειρα πραγματοποιούνται αρκεί να τα κυνηγάμε :D:D:D

Μερεντούλα και cuando καλά αποτελέσματα με πολύ υψηλές χοριακές κοριτσάκια μου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε βρε κοριτσια να ναι σημαδιακο;ουτε η θεια μου ουτε κανεις δεν ξερει για την τριτη...ουτε οτι εχω κανει σπερματεγχυση..ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας..χ+μ πας καλα...αν χρειαστει να αλλαξεις γυναικολογο να αλλαξεις..ετσι κι εγω πηγα σε εναν και μου λεει ωραια,γονιμο σπερμα,εσυ μια χαρα..κριμα να μην εχεις μεινει εγκυος..εγω θα σου κανα μια εξωσωματικη!!!!!! :shock: καλο ε;τι να πω..ολες ξερουμε ποσο εχουμε ζοριστει και ποση υπομονη..ευχομαι συντομα να ερθουν μωρακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

x+m θα σου συστηνα τον δικο μας ουρολογο ειναι πολυ καλος ανθρωπος πανω απο ολα αλλα και γιατρος.θα σου στειλω π.μ τα στοιχεια του.οσο για τον καφε και εγω θελω να μου τον πειιι cuando :lol::lol::lol: για φερτην προς τα εδω ;) εγω πιστευω σε αυτα μακαρι να ειναι σημαδιακο!

καλα οι γυναικολογοι την εξωσωματικη καραμελα την εχουν κανει πια.το πρωτο πραγμα που λενε αυτο ειναι ετσι εφυγα και εγω απο 2 γυναικολογους.αν και ο τριτος τωρα του ειπα την ιστορια μας και αυτος λεει οτι το σπερμα δυσκολο να φτιαξει και να δουμε τι θα κανουμε.θελει το νεο σπερμοδιαγραμμα που θα κανουμε να το δει να μας πει την γνωμη του.για να δουμε τι θα γινει!

mariap1 καλως ηρθες και ευχομαι συντομα εγκυουλα.πες μας και εσυ την ιστορια σου αν θες να σε γνωρισουμε καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou χαθηκες τελειως.ετσι πρεπει να βγει απο το μυαλο μας αλλα πως γινεται αυτο?εγω 3.5 χρονια το ψαχνω αλλα ακομα δεν το εχω καταφερει.δεν ειμαι οπως παλια που ειχε γινει εμμονη αλλα να μην το σκεφτω καθολου δεν γινεται,δεν μπορω.εσυ ομως ουτε χρονο δεν εχετε κλεισει γιατι τοσο πολυ να αγχωνεσαι δεν μπορω να καταλαβω.εγω τον πρωτο χρονο ημουν φλου δεν ηξερα τοτε που παν τα τεσσερα 8-} ουτε ωορρηξιες ουτε τιποτα μετα αρχιζαμε να το ψαχνουμε και μπηκα εδω και εμαθα ενα σωρο.απο την μια κακο ειναι να ξερουμε πολλα οπως λεει και η χρυσανθη γιατι αγχωνομαστε πιο πολυ!

:

Η αλήθεια είναι rose μου ότι είμαι αγχώδης άνθρωπος γενικότερα και σκέφτομαι ότι αυτό κάνει πολύ κακό στη ζωή μου. Προσπαθώ τελευταία να το κοντρολάρω αλλά δεν είναι πάντα εύκολο! :roll: Απο την άλλη με αγχώνει το γεγονός ότι όλες σχεδόν οι φίλες μου έμειναν στον πρώτο μήνα, βλέπω που αργώ εγώ και βάζω διάφορα με το μυαλό μου.... :? Επίσης για να είμαι ειλικρινής αυτός είναι και ένας απο τους λόγους που δεν μπαίνω πια τόσο συχνά στο μαμυ... όσο και αν με στηρίζει ή με πληροφορεί, δεν με βοηθάει να το βγάλω απο το μυαλό μου!

Πάντως να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι όλες και νιώθω ευγνωμοσύνη που σας έχω γνωρίσει! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou και εμεις απο τοτε που προσπαθουμε εχουμε μαθει για ενα σωρο εγκυμοσυνες και ακομα ολο και μαθαινω για κατι τελειως ασχετες και μικρες σε ηλικια.εγω ακομα εδω παραμενω :( τι να κανουμε ομως δεν εχει ερθει η σειρα μας ακομα γι αυτο.εγω ειμαι γενικα αισιοδοξη σε ολα και ειμαι σιγουρη μαννουλες θα γινουμε απλα στην ωρα μας.να μην βαζεις τιποτα με το μυαλο σου ειναι πολυ νωρις για να σκεφτεσαι οτι κατι εχεις η κανε εξετασεις αν θες για να σου φυγει και να ηρεμησεις.οσο για το μαμμυ και εγω εκανα ψιλοαποχη πριν λιγο καιρο αλλα δεν μπορεσα να αντεξω για πολυ :-p οσο να ναι στο θυμιζει το θεμα μωρο εχεις δικιο αλλα οι φιλες που εχω κανει εδω μεσα δεν με αφηνουν να φυγω με εχουν δεμενη :lol::lol::lol::lol: να σαι καλα και οπως νιωθεις καλυτερα να κανεις ευχομαι την επομενη φορα που θα εχεις αργησει να μπεις να εισαι και εγκυουλα ;):x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσάκια μου προσπαθώ εδώ και 5χρόνια να γίνω μανούλα...Ξεκίνησα απο ένα γιατρό που μόνο το χρόνο μου έχασα(ενάμιση χρόνο)και έφυγα και βρήκα το γιατρό που έχω τώρα...Έχω κάνει 7σπερματεγχύσεις χωρίς αποτέλεσμα(επιμέναμε σ'αυτές γιατί όλες οι εξετάσεις έδειχναν οτι ολα ήταν καλά).Έχω κάνει 4εξωσωματικές απο τις οποίες στην πρώτη έμεινα έγκυος αλλά η χαρά ήταν για λίγο :((:((:(( Ο γυναικολόγος μου επέμενε μετά την αποβολή να κάνω λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση(γιατί υποπτεύοταν οτι είχα ενδομητρίωση)αλλά οι εξωσωματιστές μου μου έλεγαν οτι δε χρειάζεται κι οτι η εξωσωματική τα ξεπερνάει όλα και εγώ η χαζή τους εμπιστεύτηκα και δεν την έκανα.Ευτυχώς όμως ο γυναικολόγος μου επέμεινε και την έκανα το Γενάρη και δυστυχώς βρήκαμε πολλά,οτι έχω ινώδεις ωοθήκες(και θα είμαι για λίγο χρόνο ακόμα αναπαραγωγική),έχω κομποειδής σάλπιγγες,συμφήσεις(που μου τις αφαίρεσαι)και είχα και ενδομητρίωση(που την καυστηρίασε).Μου είπε οτι εξαιτίας όλων των παραπάνω δεν μπορούσε να προσκοληθεί το έμβρυο και να το κρατήσω. :cry::cry:

Αυτή ήταν η ιστοριούλα μου κοριτσάκια μου ελπίζω να μην έγινα κουραστική.....

Έχω το κεφάλι ψηλά και συνεχίζω,περιμένω με αγωνία να ξεκινήσω σε δύο μήνες!!!!! :P:P

Ελπίζω όλα να πάνε καλά αυτή τη φοράααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap1 εχεις περασει παααααααααρα πολλα εσυ.υστερα λεω για μενα και κλαιγομαι!τι να πω κοπελα μου ο Θεος ειναι μεγαλος καποια μερα θα ερθει το σπορακι σου και θα μεινει.θα ξανακανεις εξωσωματικη σε 2 μηνες?ευχομαι ολα καλα να πηγαινουν απο εδω και περα.μπραβο σου ομως για την υπομονη σου και το κουραγιο σου και προπαντον γιατι δεν το βαζεις κατω.μαννουλες θα γινουμε παει και τελειωσε :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες mariap1, σου ευχομαι συντομα νε εχεις το bebe σου!!!

Απο την ιστορια σου νομιζω οτι ο γιατρος σου ηθελε να στα παρει.Παμε βημα-βημα και στο τελος κανουμε εξωσωματικη.Ελπιζω παντως να βρηκατε το δρομο σας !:):)

xουανιτακι εγω τη Δευτερα παω στον ενδοκρινολογο αντε να ρυθμισουμε και το θυροειδη.Σαν τη λερνεα υδρα που της κοβουν τα κεφαλια και ξαναφυτρωνουν!!! Μακαρι να μην βγει τιποτα αλλο.

χ+m μια φιλη μου ανακαλυψε οτι ειχε θρομβοφιλια αφου ειχε μια αποβολη.Δεν ειναι τιποτα, τωρα ειναι 7μηνων και κανει μια ενεσουλα την ημερα.

twiggy,cuando ,merendaki καλη επιτυχια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D[smilie=sign19.gif]

rose25 και εμενα δεν μου αρεσουν τα πολλα ,ειναι στον ωμο ειναι μικρουλι και σημαινει πολλα για μενα!!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααα δε μασαμε λεμε εμεις.....μασαμε και σιδερα!!!!!Καλως ηρθες mariap1 και βαστα γερα θα ερθει το μωρακι σου!!!! ;)

Αυτη η θεια που λεει το φλυτζανι κατα που πεφτει? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..... :(

ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΣΜΕΝΗ....

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ....ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!!!!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..........

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΦΤΩ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ....ΨΑΧΝΩ ΜΙΑ ΣΑΝΙΔΑ ΕΝΑΓΩΝΙΟΔΩΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

LIL ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΩ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ,ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ,ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ Η ΜΗ ΣΥΛΛΗΨΗ??Η΄ΤΖΑΠΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΣΤΟ ΚΟΥΒΑΡΙ?

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki γιατι βρε κοριτσι μου ετσι?μην τα παρατας!!!!Απλα μερικες απο εμας πρεπει να παιδευτουμε λιγο για να ερθει το μωρακι.Δεν θελω τετοιαααααα, ελα ανεβαινουμεεεεεεεεεε!!!! :ymparty::o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααα δε μασαμε λεμε εμεις.....μασαμε και σιδερα!!!!!Καλως ηρθες mariap1 και βαστα γερα θα ερθει το μωρακι σου!!!! ;)

Αυτη η θεια που λεει το φλυτζανι κατα που πεφτει? :-?

λοιπον αυτη η θεια πεφτει κατα κρητη μερια...αλλα αμα πεσει μεσα θα σας πω να την επισκεφτειτε...εμεις για πλακα το λεμε το φλυτζανι..τα βρισκει ομως χωρις να το θελει πολλες φορες...

χουανιτακι τι επαθες;γιατι αγχωθηκες;ο θυροειδης ειναι σημαντικος αλλα ειναι τοσο πολυπλοκο το θεμα που δεν ξερεις..ειναι σημαντικο ομως να ειναι ρυθμισμενος..πολυ...ξεκινα απο κει και ηρεμα..μην αγχωνεσαι...μαριαπ1 καλως ηρθες συγκλονιστηκα και με τη δικη σου ιστορια...κουραγιο κοριτσακια..δεν ειπαμε οτι τα χριστουγεννα που πηγα το παρισι βρηκα τον κυρ πελαργο και του πα δυο λογακια;δεν θα μας ξεχασει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...