Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

γεια σου skorpinaki :YMHUG::YMHUG:

τι κάνεις ;

as leme oti doulevw, den exw katholou oreksh, eytyxws phgainoume kai sthn douleia kai prolavainoume na mpoume sto mammyland giati to vrady spiti dyskola me to mageiremaaaa, alitheia re koritsia peite kana faghto nysthshmo den kserw ti na mageirepsw gia avrio kai akomh eimaste sthn ptwrh evdomada, pali tha paroun fwtia oi makaronades mou fainete

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωρε καλησπερα σας!!!Τι μαθαινω τι μαθαινω....kimonaki εγκυοςςςςςς?Μπραβο κοπελα συγχαρηστηρια, αλλα εισαι εγκυος αλλιως θα σε πλακωνα στα μπουνιδια!! ;;):YMHUG: σε ψαχναμε και δεν σε βρισκαμε!!

Μερεντα οχι σεισμο.... τσουναμι θα σηκωσω απο εδω και περα!! =)) Τριτος παγκοσμιος θα γινει!!!! =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

as leme oti doulevw, den exw katholou oreksh, eytyxws phgainoume kai sthn douleia kai prolavainoume na mpoume sto mammyland giati to vrady spiti dyskola me to mageiremaaaa, alitheia re koritsia peite kana faghto nysthshmo den kserw ti na mageirepsw gia avrio kai akomh eimaste sthn ptwrh evdomada, pali tha paroun fwtia oi makaronades mou fainete

σκορπινα να σου γραψω μενου για νηστεια που το εδωσε αλλη κοπελα εδω μεσα...

σπανακόρυζο, πρασόρυζο, λαχανόρυζο, αρακάς, φασολάκια, γεμιστά, φασόλια, ρεβύθια, φακές, πιλάφια με λαχανικά, διάφορα πιάτα με πατάτες (φούρνου, γιαχνί, κ.λπ.), χορτόσουπες, κουνουπίδι με διάφορους τρόπους, σαλάτες με όσπρια, ζυμαρικά, νηστίσιμοι ντολμάδες, πατατοκεφτέδες, ταραμοκεφτέδες, χορτοκεφτέδες, χόρτα βραστά, σπανακόπιτα, χορτόπιτα, ελιόπιτα...και θαλασσινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μπηκα για λιγο γιατι εχω δουλεια τωρα,σκορπινα δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος στην μαγειρικη φτιαξε τιποτα οσπρια, λαδερα,ζυμαρκα...

cuando χαρηκα πολυ για σενα!!!Αντε μπραβο και να δεις οτι εκει που δεν το περιμενεις θα σας ερθει!!!!!!!!!!!!!!!!

Anastasia σε χρειαζομαι μου αρεσει πολυ το μενου σου!!!!

Φιλακια θα τα πουμε αργοτερα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια μου!!!!! Kimon πολλά πολλά συγχαρητήρια και από εμένα. Εύχομαι σύντομα να συνέλθεις από τους εμετούς και να αισθανθείς σε όλο του το μεγαλείο την ευτυχία της εγκυμοσύνης.

cuando μου δε θέλω να σκέφτεσαι έτσι!!!! Όλες δυστυχώς μπορούμε να σε καταλάβουμε, γιατί τα έχουμε περάσει...ας ελπίσουμε όλες ότι δε θα ξαναζήσει καμιά μας αυτήν την απογοήτευση....

Πρέπει να είσαι αισιόδοξη. Οι μέρες έφτασαν ... Πολύ γρήγορα νομίζω αυτή τη φορά!!!1

Και εγώ μόλις γύρισα από το γιατρό. Η ώρα της κρίσης έφτασε και για εμάς. Δευτέρα πρωί πάμε για ωοληψία...

Άρα πάμε μαζί πιασμένες χέρι χέρι....αλλά δε θέλω να σε ακούω έτσι...γιατί θα επηρεάσεις και μένα ...το νου σου λοιπόν...γιατί η μια πρέπει να εμψυχώνει την άλλη...

Φιλάκια πολλά και καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!!!!!!!!!!! [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

που ειστε????????????

ελινακι μου τι κανεις πως πανε τα μωρουλια σου???? :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τι θα λεμε?Ποιον θα προσκυνάμε? @-)i-)i-)

εμενα θα προσκυνας μεχρι να την αμολησω [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ηρθααααααααααααα και εγωωωωωω.τι κανετε?ωχ ρε σια αλλη φορα μην τις ριχνεις ετσι ειδες τι προκαλεσες?ολοκληρο σεισμο και τσουναμι καταστροφη εισαι =p~=p~ αλλα φοβαμαι οτι αυτο μπορει να το προκαλεσα και εγω ειχα πολλυ πραμα μαζεψει :-s:-s:-s:ymsick::ymsick:

η κιμον μας θυμηθηκε? :ymsmug: πως και ετσι?δεν περιμενες να γεννησεις και μετα να μας το πεις? :lol::lol::lol::lol: αχ εχε χαρη που εισαι εγκυουλα αλλιως δεν θα στο συγχωρουσα ;;) με το καλο το μωρακι σου!ευχομαι να σταματησουν γρηγορα οι εμετοι και να αισθανεσαι καλυτερα για να μπαινεις να φυσας και λιγο ;):x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ρε χρυσανθη εκανες ντοιν ντοιν??? :o):o):o):o):o):o)

:lol::lol::lol::lol: καλε ειμαι στην 3η ημερα του κυκλου μου...κ οπως εχω ξαναπει θα το σκεφτω πολυ....

αφηστε γιατι τωρα μου ηρθε κ φλασια...ειδα ονειρο το ιασω κ γυναικολογους παλι.....εφιαλτες βλεπω κοριτσια :P δεν παω καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφητικο θα ειναι Σια μου ή θα με τρεχουν σε κανα ιασω για καμια αποξεση.....

δεν υπαρχει περιπτωση !!!! οτι εγεινε εγεινε , αντε μονο αρνητικα βλεπεις νεα γυναικα μπουμπουκι

βαλε μπρος και ολα θα πανε καλα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...