Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Γεια σου Kimon ! Αχ τι ωραια μια εγκυουλα στην παρεα μας!!Ας

ημουν και εγω ετσι και δεν θα με εννοιαζε καθολου!Με το καλο σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και καλη λευτερια γλυκια μου!!!!

Να μπαινεις συχνοτερα για να μας φερνεις θετικη ενεργεια μπας και ξεκολλησουμε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!

cuando σε καταλαβαινω απολυτα.. εχω αισθανθει ετσι πολλες φορες και εχω κουραστει το θεμα μωρο να κουραζει τη σχεση μας! το βρισκω αδικο και σκληρο! ομως προσπαθω να το συζηταω με τον καλο μου για να συνερχομαι οταν με παιρνει πολυ απο κατω.. κι εμεις για 2 μηνες ειχαμε πει οτι δε θα προσπαθουμε καν φυσικα, τα ΄'χαμε παιξει! Αν πιστευεις οτι θα σας βοηθησει να ηρεμησετε να το κανετε! Ο χρονος ειναι πολυ σχετικη εννοια σημασια εχει να ειμαστε καλα και να κραταμε αυτα που εχουμε καταφερει. οχι διαρκως να στεναχωριομαστε για αυτα που δεν εχουμε ακομα κανει ή αποκτησει!

εγω σημερα εκανα σπερματεγχυση.. ειχα 3 αυγουλακια και το σπερμα μετα την επεξεργασια ειχε κινητικοτητα α' 56%. Μας ειπαν οτι ειναι αρκετα καλο... θα δειξει, ειμαι αισιοδοξη (χωρις ιδιαιτερο λογο! ) :? επισης μας ειπαν να κανουμε κι εμεις μια προσπαθεια αυριο για να αυξησυμε τις πιθανοτητες!!

ομως ο γιατρος δεν μου ειπε κατι για προγεστερονη! τον ρωτησα και ειπε τι αυτα τα δινει οταν κανουν εμβρυομεταφορα... μηπως να τα παρω μονη μου? καλο δεν κανουν? εσας τι σας ειχαν πει?

σας φιλω. καλο κουραγιο σε λες και θετικη σκεψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια...ευχαριστω για τα ομορφα λογακια..ετσι ειναι τουιγγι μου,λιλ...κοιταμε τα καλα..αλλα ειναι φορες που μας παιρνει απο κατω...ειναι λογικο και ολες το ξερουμε..και ολα τα ζευγαρια το περνανε...μαζι προσπαθουμε και καμμια φορα λυγιζουμε..καλη επιτυχια στη σπερματεγχυση σου!!!!!!!!!!ευχομαι να πανε ολα πολυ καλα!!να εισαι αισιοδοξη και προγεστερονη μην παρεις μονη σου...εμενα μου εδωσαν αλλα μην παρεις αν σου ειπαν οχι..δεν κανει κακο αλλα δεν νομιζω οτι ειναι καλο να την παρεις χωρις να ξερει ο γιατρος σου..ισως δεν χρειαζεται..αν μεινεις εγκυουλα θα σου δωσει αυτος αν χρειαστει.. :x:x

ΚΙΜΟΝ εισαι εγγυος!!!!!!!!!!!! επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Λοιπον τα δικά μου τωρα...πηγα στο γιατρο...ηταν πολυ χαρουμενες οι γιατρινες μου...λεγανε τι ωραια και τι ωραια..τους ειπα για πειτε μου κι εμενα τι βλεπετε;

9η μερα

3 αυγα

ενα 18 χιλ

ενα 16

ενα 14...συνολο 3 αυγα...!!!!!!!!!θα παρω αλλη μια δοση πιο μεγαλη 150 αποψε για να μεγαλωσουν ενετλως..αυριο βραδυ οβιτρελ..και δευτερα πρωι σπερματεγχυση!!!!!!!!!!! [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=wav.gif] αγχωθηκα γιατι δεν το περιμενα τοσο νωρις..αλλα ετσι ειναι..14!!!!!!!!!και παλι..τη δευτερα το λοιπον...ποια ειναι λοιπον η χιωτισα;και η τουιγγι και η κονστ(κονστ παμε ακριβως μαζι ε;παω να σε ξαναδιαβασω)και με σια..

ανεβηκα λιγο αλλα δεν κραταω καθολου καλαθι..αν την αλλη φορα κρατουσα ενα μετριο καλαθι ..τωρα ειπα να παω χωρις και ο,τι βρεξει ας κατεβασει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιμον μπραβο συγχαρητηρια....

καλησπερα στα κοριτσακια μου...τι κανετε?cuando Μου γιατι εισαι στεναχωρημενο?να κανεις αυτο που πιστευεις εσυ σωστο...αν πιεζεσαι κανε μια παυση..δεν ειναι κακο...αλλα να μην πεφτεις...να εισαι δυνατη...μας περιμενουν πολλα...μας περιμενουν τα μωρακια που αλλες εχουν ονειρευτει κ αλλες τα ειχαν αλλα φυγαν..καποια στιγμη θα ερθουν υγειεστατα κ γερα που θα παει....εγω δεν ξερω το ιστορικο σου (κ να το εχεις γραψει εγω εχω δεν θυμαμαι καθολου...μετα απο την διακοπη που εκανα δεν θυμαμαι καλα) να ξερω τι περνας κ αν μπορουσα να σε βοηθησω σε κατι...

αναστασια μου μπραβο για τα καλα σας νεα..αντε βουρ στο ψητο τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία εσείς ευθύνεστε για το σεισμό ;

λίγο ποιο χαλάρα βρε παιδάκι μου, ειναι και η οικονομική κρίση τώρα που να αγοράζετε και κρεβάτι κάθε φορά που [smilie=sex.gif]

couando πλησιάζουν οι μέρες σου!! μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά!!

σε έχασα και απο Χιώτισσα ρε συ :lol::lol::lol:

twiggy καλή επιτυχία κοπέλα μου!!

είναι η πρώτην προσπάθεια έτσι ;

kimon αυτό που έκανες δεν ήταν καθόλου σωστό...

περιμέναμε νέα σου πως και πως, σε σκεφτόμασταν όλες μας!!

και περνούσαν οι μέρες και πουθενά η kimon και ρωτούσαμε και ψάχναμε!!

δεν νομίζω να είχες αναγούλες απο την πρώτη μέρα καθυστέρησης...

αλλά αφού εισαι όμως καλά.... αυτό έχει σημασία!!

καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα γερό μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα χρυσανθη μου..δεν εχω τοσο βεβαρημενο ιστορικο..και θλιβερη ιστορια οπως πολλες εδω και ειναι βλακεια να στενοχωριεμαι και να μιλαω..αλλα εχω κουραστει λιγο..καθως κοντευουμε τα δυο χρονια προσπαθειων και οσο να ναι εχω φορες που με παιρνει απο κατω..βασικα με πηρε απο κατω τελευταια οταν αρχισα να νιωθω ποσο εχει επηρεασει τη σχεση με τον καλο μου ολο αυτο το στρες και η αγωνια..αυτο με χαλασε πιο πολυ...αλλα ενταξει ξαναειμαστε καλυτερα..δεν ξερω γιατι πρεπει να δοκιμαζονται οι ανθρωποι,οι σχεσεις και ολα τοσο πολυ...ετυχε να συμπεσει με διαφορα γεγονοτα..δεν εχω δουλεια αυτη τη στιγμη..εχω τραυματιστει στο γονατο και δεν μπορω να συνεχισω με το χορο που εκανα καθημερινα και ολα αυτα σε συνδυασμο με ορμονες και παιδι που δεν ερχεται με εριξαν λιγακι..θα ειμαι καλα ομως...μην ανησυχειτε..τα λεω ποτε ποτε για να μην τα χω μεσα μου...μη μου δινετε σημασια..ναι ολα θα γινουν και θα ερθουν τα μωρακια μας..

μερεντακι θα μου λειψεις απο χιωτισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια kimon και απο μενα, αν και εχει δικιο η merenta σε ψαχνανε ποσο καιρο τα κοριτσια,μετα απο 2 μηνες μας θυμηθηκες??? οπως και να χει μια τελειομηνη και ευτηχισμενη εγκυμοσυνη να εχεις αυτο εχει σημασια....

Cuandaki τι υπεροχα νεα ειναι αυτα??? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

τερμα η απογοητευση απο δω και περα ... αμα σε ξανακουσω να λες τετοια ξερεις εσυ [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

τι προτιμας λεγε?? :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια κανε μου το πιο ξεγυρισμενο χτενισμα...βλεπω εισαι σε θεση βολης...περιμενω μια γερη!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .....προσεξε μην προξενησεις κι αλλο σεισμο μονο...μια καλη χωριστρα θελω.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες η κλανια μου τι εκανε???? :-ss:-ss:-ss

τσουναμι εφερε @-)@-)@-)

Γιαυτο μην σε ξανακουσω απαισιοδοξη γιατι η επομενη θα πληξει την Ισπανια [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου να τα λες σε μας εννοειται εδω ειμαστε να στηριζουμε η μια την αλλη...απλα θελω να σου πω να εισαι δυνατη κ ολα θα φτιαξουν...ολες κανουμε ονειρα οταν δεν περιμενουμε να αδιαθετησουμε κ μετα πεφτουμε...αλλα μετα ξανα σηκονομαστε

να εισαι καλα με τον αντρα σου πανω απο ολα κ ολα θα φτιαξουν...θα ερθει κ θα μας γραφεις μετα δεν προλαβαινω να παω στο χορο γιατι ο γιος μου ειναι κολλημενος μαζι μου :lol: ξερω εγω τι σου λεω..εχω τον γιο...καθε βραδυ που τον κοιμιζω του πιανω το χερακι τον χαιδευω τον φιλαω κ του λεω σε αγαπαω... κ εκεινος ανοιγει τα ματακια του κ μου λεει κ εγω σαγαπαω μεχρι το Αλφα του Κενταυρου :lol:

ειναι η ζωη μου....κ θα ηθελα να του κανω αδελφακι...εχω χασει 2 τις περιμενα..εχουμε κ ρουχακια ροζ στο σπιτι μας..τα βλεπω κ λεω τωρα θα τα φορουσε αλλα θελημα θεου....εγω δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο....μακαρι να τα καταφερω..ειναι μακρυνο κ απιαστο για μενα αλλα δεν θα το βαλω κατω....

CUANDO μου καρδουλα μου θα γινεις μανα..κ ''μαναρα'' οχι απλα μανα :lol: ολες θα γινετε απλα μερικες τραβανε ενα λουκι....εμεις το τραβαμε γερα....υπαρχουν βραδυα που κλαιω για αυτες αλλα το πρωι η χρυσα power....πρεπει να ειμαστε γερες κοριτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια με εχεις πεισει!!!!!!!!!!!!!!!!θα ειμαι φρονιμη και γεματη χαρα!!!!!δεν τολμαω...ασε μην εχουμε τσουναμια κι εδω...χααααααααα...χρυσανθη μου γλυκια μου σε ευχαριστω...εμεις μιλαμε ολον αυτον τον καιρο και θυμαμαι τι εχεις περασει....να σαι σιγουρη πως θα του χαρισεις αδερφακι..με συγκινησες με τη σκηνη με το γιο σου...ειναι η απολυτη αγαπη..παρε πολλη απο αυτη και θα ερθει και το αδερφακι ειναι σιγουρο..ξερω ποσο το λαχταρας κι εσυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομαι ενα σωρο πραγματα....να παω κανονικα κ οτι κατσει κ να κανω τροφοβλαστηή να παω με εξωσωματικη κ οτι κατσει παλι :lol:

μεινετε εσεις κ θα σας προλαβω εγω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομαι ενα σωρο πραγματα....να παω κανονικα κ οτι κατσει κ να κανω τροφοβλαστηή να παω με εξωσωματικη κ οτι κατσει παλι :lol:

μεινετε εσεις κ θα σας προλαβω εγω :lol::lol::lol::lol:

εμείς εδώ θα ήμαστε, κοντά σου !! όλες μαζί ένα !!

ακόμα και αν μας κάτσει ποιο μπροστά εδώ θα μείνουμε

αν και αυτό δεν το ξέρει καμία, το

ποια θα έχει σειρά :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομαι ενα σωρο πραγματα....να παω κανονικα κ οτι κατσει κ να κανω τροφοβλαστηή να παω με εξωσωματικη κ οτι κατσει παλι :lol:

μεινετε εσεις κ θα σας προλαβω εγω :lol::lol::lol::lol:

χρυσανθη κοτσιδα θα γινει το μυαλο σου στο τελος :lol::lol::lol:

κανε ντοιν ντοιν ελευθερα αυτο τον μηνα και βλεπουμε 8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις θα κατσει :lol: αυτο θα κατσει :lol: αλλα θα κατσει μεχρι τελους :lol:

καλα μιλαμε εχω παρει τα πανω μου....τι εγραψα παλι το ατομο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη κοτσιδα θα γινει το μυαλο σου στο τελος :lol::lol::lol:

κανε ντοιν ντοιν ελευθερα αυτο τον μηνα και βλεπουμε 8-}8-}8-}8-}[/quote:g0dwfvqp]

Χρυσάνθη κοτσιδόσου μόνη σου γιατί αν σε πιάσει η Σία στα χέρια της δεν σε

βλέπω να έχεις καλή κατάληξη... [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=happy5.gif][smilie=happy5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις θα κατσει :lol: αυτο θα κατσει :lol: αλλα θα κατσει μεχρι τελους :lol:

καλα μιλαμε εχω παρει τα πανω μου....τι εγραψα παλι το ατομο....

ειδες που εχω δικιο κοτσιδα το εκανες το μυαλο σου :lol::lol::lol::lol:

εγω παντως σου ειπα την λυση [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

γεια σου σκορπινα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μπραβο σου!!! ετσι δυνατα θα τα καταφερεις αυτον τον μηνα!!!καλα λες να μην παρω προγεστερονη αφου δεν μου το ειπε... απλα σκεφτομουνα μηπως κακο δεν κανουν κ αυτος απλα πιστευει οτι δεν προσφερουν τιποτα οποτε να παρω πρωτοβουλια??... :?

φιλια σε ολες ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...