Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

[smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] μπρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

[smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasiaf1 καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στην εξωσωματική σου!!!!!! [smilie=wav.gif]

Μερεντούλα μου ο αντρούλης σου καλύτερα;;;;;; :P:P:P:P:P:P

Βρε Σια μου δε μας λυπάσαι;;;;; :roll::roll::roll::roll: Ολη νύχτα θα κλαίει η Αναστασία και θα πνιγούμε εδώ απο τα δάκρυα που ρίχνει το κορίτσι..... :lol::lol: [smilie=director.gif] ΒΟΗΘΕΙΑ πνιγόμαστε.... [smilie=drunken_smilie.gif] [smilie=drunken_smilie.gif] ...απ'την άλλη αν το σκεφτείς καλύτερα να πάμε απο πνιγμό παρά απο [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] έτσι;;;;; =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] πραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατς πρααατς πρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατς =p~=p~=p~=p~ αααααχχχ ξελαφρωσαααααα =p~=p~=p~=p~

σια σουπερ η δικια σου [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] κοιτα πως εγινα [smilie=icon_albino.gif] [smilie=icon_albino.gif] :lol::lol::lol::lol::lol: αλλαξα τελειο λουκ ομως ξεπατωθηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] πραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατς πρααατς πρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατς =p~=p~=p~=p~ αααααχχχ ξελαφρωσαααααα =p~=p~=p~=p~

σια σουπερ η δικια σου [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] κοιτα πως εγινα [smilie=icon_albino.gif] [smilie=icon_albino.gif] :lol::lol::lol::lol::lol: αλλαξα τελειο λουκ ομως ξεπατωθηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα καλεεεεεεεεεε εσυ περασες και τη Σιααααααα!!!Μηπως τελικα να με νανουριζεις εσυ τα βραδυα? =))=))

Rose μου την Δευτερα θα εχω πιο συγκεκριμενα νεα για το τι κανουμε παρακατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μαζευα ρε συ και δεν αντεξα αλλο τα αμολησα να γλιτωσω,ενω της σιας ειναι μονιμα ετσι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αμα ειναι γερες θα σε φωναζω για νανουρισμα =p~=p~

μια χαρα θα πανε ολα ειμαι σιγουρη.θα μας ενημερωσεις φυσικα :x:x

*-:)*-:)*-:)*-:) ασχετο αλλα μου αρεσε η λαμπα οπως φεγγει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μαζευα ρε συ και δεν αντεξα αλλο τα αμολησα να γλιτωσω,ενω της σιας ειναι μονιμα ετσι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αμα ειναι γερες θα σε φωναζω για νανουρισμα =p~=p~

μια χαρα θα πανε ολα ειμαι σιγουρη.θα μας ενημερωσεις φυσικα :x:x

*-:)*-:)*-:)*-:) ασχετο αλλα μου αρεσε η λαμπα οπως φεγγει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου εγω για δυο μήνες μου είπε προσπάθεια φυσιολογικά,πέρασε ο ένας μήνας αδιαθέτησα δυστυχώς και τώρα θα προσπαθήσουμε κι αυτόν το μήνα αν δεν τα καταφέρουμε ξαναμπαίνουμε στην εξωσωματική.Υπομονή δηλ. κάνω όπως όλες μας..... :?:?:?:?:?

Ελίνα μου [smilie=director.gif] τρέξε να σωθείς εμείς δεν προλάβαμε να γλιτώσουμε απο [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] κι εχουμε καταντήσει έτσι [smilie=toothy12.gif] :sick:[smilie=sleepy3.gif]=:) [smilie=confused2.gif] :ymsick: Όσες προλαβαίνουν ας το βάλουν στα πόδιααααααααααααααα =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια να γραψουμε να τελειωσει το 2 να παμε στο 3.....γιουχου...αναστασια τι εγινε;τι ανεβηκε η τεστοστερονη ποιανου;...τι αποτελεσματα θα παρετε;του καλου σου για να δειτε αν ξεκινατε και παλι;αυριο;

κοριτσια κι εγω δεν ξερω πολλα απο θυρεοειδη αλλα αν σας λενε οτι ειστε καλα μην αγχωνεστε παραπανω...ο θυροειδης ειναι περιεργος αλλα ρυθμιζεται...εγω αυριο παω να δω αυγα...νωρις βεβαια 9η μερα αλλα θα τα δουμε για να δει αν θα μου αυξησει τη δοση και φανταζομαι τη δευτερα ξαναπαω..φανταζομαι αυριο θα ξερω...

cuando μου καλησπέρα!!!! Καλά το είχαμε πει ότι θα συμπορευτούμε αυτή τη φορά. Και εγώ αύριο έχω υπερηχογράφημα για να δουμε αυγουλάκια και να δούμε ποια θα είναι η συνέχεια.....

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα και οι δυό μας , αλλά και όλα τα κορίτσια που προσπαθούν, να έχουμε ευχάριστα να ανακοινώσουμε...

Πολλά φιλιά σε όλες και όνειρα γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον καλημερα...εγω ειμαι 9η μερα σημερα αλλα θα με δουν και σημερα μαλλον για να δουν μηπως μου αυξησουν τη δοση...υποθετω...καλα αποτελεσματα σημερα...εγω παντως εχω ψυχολογια 0...δεν εχω ορεξη και φοβαμαι οτι θα βγει σε οτι κανω αυτο το μηνα...με εχει στενοχωρησει πως ολη η ιστορια παιδι μας επηρεαζει σαν ζευγαρι και δεν εχω διαθεση να συνεχισω...ετσι νιωθω...ουφ..και νομιζω πως εχουν αρχισει τα υγρα της οωρηξιας..παιζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον καλημερα...εγω ειμαι 9η μερα σημερα αλλα θα με δουν και σημερα μαλλον για να δουν μηπως μου αυξησουν τη δοση...υποθετω...καλα αποτελεσματα σημερα...εγω παντως εχω ψυχολογια 0...δεν εχω ορεξη και φοβαμαι οτι θα βγει σε οτι κανω αυτο το μηνα...με εχει στενοχωρησει πως ολη η ιστορια παιδι μας επηρεαζει σαν ζευγαρι και δεν εχω διαθεση να συνεχισω...ετσι νιωθω...ουφ..και νομιζω πως εχουν αρχισει τα υγρα της οωρηξιας..παιζει;

Eλα βρε cuandaki ειπαμε να φταξουμε την ψυχολογια μας!!!

Ολα καλα θα σας πανε θα δεις !!!!!! :D

Καλα κοριτσια τι εγινε εχθες με το ρουκετοπολεμο... [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] πεσατε ολες ξερες?? Ξυπνησατε καλα σημερα η' ειχατε παρενεργειες? Εριξα πολυ γελιο =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ρωτησω αν μπορω να σταματησω κανα μηνα...δεν θελω να συνεχισω ετσι νιωθω...αληθεια..

Ααχ βρε Cuandaki! Τωρα που εχετε μπει σε μια σειρα δεν ειναι κριμα να τα παρατησεις? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ μουουου!!!!! το ξερω ειμαι καταπτυστη και μια γαιδουρα και μου πρεπει ενα σαμαρι αλλα δεν ειμαι καλα ολη μερα εμετους και το βραδυ συχνουρια..ναι ειμαι εγκυουλα!με μια εβδομαδα καθυστερηση 14320 χοριακη!εχει παρει φορα!!την Δευτερα κλεινω τους 2!Ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση και ευχομαι σε οοοολα τα κοριτσια απο την καρδια μου πολυ συντομα εγκυουλες!!MERENTA μου σευχαριστω πολυ για το πμ και το ενδιαφερον σου!!!!!!θα μπαινω να μαθαινω νεα σας!!!φιλια πολλα!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...