Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!!!! Εχω πολυ καιρο να μπω στο φορουμ....

Ειδα οτι καποια κοριτσια που μιλουσαμε παλιοτερα καταφεραν και εμειναν εγκυες!!!!

Εγω εχω μπει στην τελικη ευθεια!!!!

Τον αλλον μηνα ξεκιναω εξωσωματικη κ ελπιζω ολα να πανε καλα!!!!!

Πολλες ευχες σε ολες κ συντομα με ενα θετικο τεστ!!!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] μου αρεσε αυτο μερεντα ετσι θα παμε μπροσταα..οπως λεει και η σια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] για ελατεεεεεε [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia exw mia fili edw k mporw na mpw ligo sta kryfa ;);) mpika ligo apo to kinito mou k eida pws legate gia tsh!!!egw piga ston endokr. na elenxw pali to thyroeidi k mou edwse afta ta apotelesmata:t3 3.63, t4 1.21, k sto deftero xarti pou den to exw mazi k de thymamai pws akribws to grafei mono ti timi leei:0.27-4.20 , 4.76

mou synestise na trww psari k pws den einai tipota spoudaio!ta edwsa sto gynaikologo mou k mou eipe na min anisixw ola einai kala!!!!koritsia eseis ti lete???stenaxwriemai ligo re gamwto.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia exw mia fili edw k mporw na mpw ligo sta kryfa ;);) mpika ligo apo to kinito mou k eida pws legate gia tsh!!!egw piga ston endokr. na elenxw pali to thyroeidi k mou edwse afta ta apotelesmata:t3 3.63, t4 1.21, k sto deftero xarti pou den to exw mazi k de thymamai pws akribws to grafei mono ti timi leei:0.27-4.20 , 4.76

mou synestise na trww psari k pws den einai tipota spoudaio!ta edwsa sto gynaikologo mou k mou eipe na min anisixw ola einai kala!!!!koritsia eseis ti lete???stenaxwriemai ligo re gamwto.....

Μηπως ειναι η tsh?.Ο ενδοκρινολογος σου τι σου ειπε?? Jannolino μου αφου ο γυναικολογοs σου, σου ειπε ετσι τοτε μην ανυσηχεις!.

Πρεπει να τρωμε ψαρια τι εννοεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki mou o endokrinologos mou eipe na trww psari k na trww ENA eidiko alati.Afro Kano Tora.o Gynaikologos mou eiPe pws den einai tipota k na min anisixw k ithele na rwtisw k SAS.sorry gia to periergo grapsimo alla ta grafw APO kinito...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αnastasiaf1 oλα καλα να σας πανε και συντομα να εχεις το μωρακι σου !!!!

Αντε ας γραψουμε λοιπον [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] για να μαζευομαστε !!! [smilie=wav.gif]

Να σαι καλα λιλακι,ευχομαι το ιδιο κ για εσενα!!!!

jannolino,πρωτη φορα ακουω αυτο με τα ψαρια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki mou o endokrinologos mou eipe na trww psari k na trww ENA eidiko alati.Afro Kano Tora.o Gynaikologos mou eiPe pws den einai tipota k na min anisixw k ithele na rwtisw k SAS.sorry gia to periergo grapsimo alla ta grafw APO kinito...

Μηπως ειναι αλατι που δεν εχει ιωδιο ..........τωρα για το ψαρι δεν ξερω κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβηκε η τεστοστερονη.Δευτερα θα παμε απο κοντα να μας δει παλι και θα μαθουμε νεοτερα.Τωρα απο το τηλεφωνο τι να μας ελεγε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια να γραψουμε να τελειωσει το 2 να παμε στο 3.....γιουχου...αναστασια τι εγινε;τι ανεβηκε η τεστοστερονη ποιανου;...τι αποτελεσματα θα παρετε;του καλου σου για να δειτε αν ξεκινατε και παλι;αυριο;

κοριτσια κι εγω δεν ξερω πολλα απο θυρεοειδη αλλα αν σας λενε οτι ειστε καλα μην αγχωνεστε παραπανω...ο θυροειδης ειναι περιεργος αλλα ρυθμιζεται...εγω αυριο παω να δω αυγα...νωρις βεβαια 9η μερα αλλα θα τα δουμε για να δει αν θα μου αυξησει τη δοση και φανταζομαι τη δευτερα ξαναπαω..φανταζομαι αυριο θα ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια να γραψουμε να τελειωσει το 2 να παμε στο 3.....γιουχου...αναστασια τι εγινε;τι ανεβηκε η τεστοστερονη ποιανου;...τι αποτελεσματα θα παρετε;του καλου σου για να δειτε αν ξεκινατε και παλι;αυριο;

κοριτσια κι εγω δεν ξερω πολλα απο θυρεοειδη αλλα αν σας λενε οτι ειστε καλα μην αγχωνεστε παραπανω...ο θυροειδης ειναι περιεργος αλλα ρυθμιζεται...εγω αυριο παω να δω αυγα...νωρις βεβαια 9η μερα αλλα θα τα δουμε για να δει αν θα μου αυξησει τη δοση και φανταζομαι τη δευτερα ξαναπαω..φανταζομαι αυριο θα ξερω...

του αντρα μου καλε, καναμε εξετασεις να δουμε αν ανεβηκε απο την προηγουμενη φορα!Δευτερα θα ξερουμε τι κανουμε παρακατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...