Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

LIL MOY ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ!

ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΝΑ ΑΝΑΙΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?

ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ!

ΕΜΕΝΑ ΜΑ ΤΟ TSH 5,84 ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΧΑΠΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!

ΛΕΣ ΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΝΑ ΔΩ AN KATEBHKE KAI EMENA?

ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕ ΕΤΣΙ?

ΤΕΣΠΑ....ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΠΙΣΗΣ!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ MAMMYLAND ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΤΕ! ;)

ΦΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

389 θερμιδες τα 100 gr δεν ξερω ομως η ασπρη ποσες εχει τα 100 gr

H διαφορά τους είναι ότι η λευκή ζάχαρη έχει υποστεί ένα επιπλέον στάδιο επεξεργασίας, τη λεύκανση, κάτι που θεωρείται αρνητικό. Eπίσης, η μαύρη ζάχαρη διατηρεί ίχνη μελάσας δλδ μέταλλα και οι θερμίδες παραμένουν ίδιες κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!!τι κανετε σημερα;πιο αισιοδοξες;ολα καλα;ναι λιλ αλλαξαμε εικονιτσες..γιναμε ανοιξιατικες...χαχαχα...αντε βρε κοριτσια τωρα που μπηκε η ανοιξη...ειδα και την περσινη ανοιξη αλλα λεμε τωρα..χαχα...αντε καλη μας τυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..... ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑΝ ΗΛΙΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΔΕΙΧΝΕΙ 4 ΒΑΘΜΟΥΣ.

xouanitaki ΕΜΕΝΑ ΜΕ TSH 2,7 MOY EΔΩΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΧΑΠΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 1,5 ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΕ. ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 1,98 ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕ ΔΕΙ.

ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΩ!!!!!

ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ..... ΠΑΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα.Καλα Χρυσανθουλη εσυ τι κανεις?Σημερα περνουμε αποτελεσματα το απογευμα για να δουμε τι καναμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις οι γυναικες περναμε πολλα στην ζωη μας....δεν με νοιαζει ο πονος καθολου μονο να τα καταφερω..κ να ξερετε οτι ολες θα τα καταφερουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα.Καλα Χρυσανθουλη εσυ τι κανεις?Σημερα περνουμε αποτελεσματα το απογευμα για να δουμε τι καναμε!!

όλα καλά θα είναι Αναστασάκι!!

με τόση δουλεια..... αποκλείεται να μην ειναι ;);):lol::lol::lol::lol:

χ+μ φιλιά και σε εσένα!

κορίτσια εγώ με έξεις τιμές

free t3 έχω 4 (φυσιολογικές τιμές 1,8-4,5pg/ml

free t4 ''έχω 12,8 ( 7,0-18,0 =//=)

και tsh έχω 4,2 (0,3-5,0 =//=)

παίρνω θυροξίνη 0,1 εκτός της Κυριακές

οι τιμές φυσικά είναι ρυθμισμένες τώρα αλλά δεν θυμάμαι πριν 10 χρόνια πως ήταν...

τελευταία εξέταση έκανα τον Ιούνιο, θα έπρεπε να έχω κάνει ήδη ξανά έλεγχο :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

LIL MOY ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ!

ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΝΑ ΑΝΑΙΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?

ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ!

ΕΜΕΝΑ ΜΑ ΤΟ TSH 5,84 ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΧΑΠΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!

ΛΕΣ ΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΝΑ ΔΩ AN KATEBHKE KAI EMENA?

ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕ ΕΤΣΙ?

ΤΕΣΠΑ....ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΠΙΣΗΣ!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ MAMMYLAND ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΤΕ! ;)

ΦΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :D

Χοuanitaki εμενα οι εξετασεις εχουν ως εξεις...

TSH 3.90 φ.τ. 0.40-5.00

FT3 5.10 φ.τ. 2.4-6.4

FT4 1.11 φ.τ. 0.8-2.0

ANTI-TG 127.0 φ.τ. <115.0

ANTI-TRO 1949.3 φ.τ. <60.0

Πηγα λοιπον στον πρωτο ενδοκρινολογο τις ειδε και μου ειπε οτι αν η tsh ειναι πανω απο 3 θελει επανεξεταση και ενα υπεριχο. Εκανα μετα απο 10 ημερες tsh βγηκε 1.74! Στον υπεριχο τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα αφου δεν μου βρηκαν οζους!Εχθες λοιπον πηγα σε ενα ενδοκρινολογο

(δευτερο) που μου συστησαν και μου ειπε οτι η tsh οπως και τα αντισωματα ανεβωκατεβαινουν και οτι ειναι φυσιολογικο γιατι αυτα κανουν τον κυκλο τους αλλοτε ειναι σε εξαρση και αλλοτε οχι,ορμονες ειναι.Σημασια εχει οτι ο υπεριχος ειναι μια χαρα και οτι επειδη εχω πολλα αντισωματα αυτο δειχνει οτι εχω θυροειδιτιδα δηλαδη ειμαι σε αρχικο σταδιο που χρειαζεται παρακολουθηση αλλα δεν μπορω να παρω ακομα χαπι.Μακροπροθεσμα εχω πιθανοτητες να καταληξει σε υποθυροειδισμο. Τωρα δεν ξερω τι να πω μηπως ξεκοιναει αυτο απο τα αντισωματα και μετα επηρεαζει τις αλλες ορμονες γι' αυτο μου ειπε ετσι???.........

Παντως την Δευτερα θα παω ξανα στο πρωτο να τις δει (υπεριχο και 2η tsh)να δω και αυτος τι θα μου πει :-?:-?

Εσενα σου ειπε για υπερηχο?Μηπως επειδη η tsh ηταν αρκετα υψηλη δεν σου ζητησαν επαναληπτικη??Ου μπλεξεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιααααα!!πως ειστε?

φτασαμε 80 σελιδες?ευχομαι να τα εκατοστησουμε γρηγορα και να φυγουμε απο αυτο το γκαντεμοποστο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:ymsmug::ymsmug: το νου σας ομως μολις φτασουμε τα 100 να ειστε σε ετοιμοτητα η αναστασια θα ανοιξει καινουργιο ποστ να το εγκαινιασουμε με πολλα μωρακιαααααααααα οχι σαν και αυτο που πατωσαμε =p~=p~

μπαινουν τα κοριτσια μας φυσανε αλλα αν δεν βγουμε απο εδω δεν θα ξεκολλησουμε λεμεεεεεε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] για ελατε για ελατε βαλτε τα δυνατα σας [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] το 100 κοντα ειναι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟ Ν03 :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα φυγουμε και θα παμε αλλου και καλα μερεντα ;) θα ξεκινησουμε καλα για να εχουμε και θετικα αποτελεσματα ;;);;)

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] ωωωωω ναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...