Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!

twiggy ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

merenta ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΚΑΝΕΙ ΠΑΓΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΚΑΥΤΟ ΑΕΡΑΚΙ..... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ teddy!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ..... ΧΑΛΑΣΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΜΟΥ. ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΗΛΟΠΙΤΑ..... ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ Η ΘΕΙΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούχου!!!

να μαι και εγώ ;;)

ουφ διάβασα όλες τις σελίδες #:-s:ymsmug:

κορίτσια σιγά σιγά μπαίνουμε στους ρυθμούς μας με μόνη διαφορά οτι θα έχω τον δικό μου στο σπίτι...

θα μου τα πρήζει λίγο... αλλά δεν πειράζει.. :lol::lol:

καλά είναι αλλά θέλει βοήθεια σε κάποια πράγματα και το χέρι του θα ξέρουμε αν είναι εντάξει μετά απο κάποιους μήνες, αν όχι θα ξανακάνει εγχείρηση για να αποκατασταθεί η λειτουργία του...

αυτά τα δικά μας... τα ωραία 8-}8-}8-}8-}

Σια, jannolino, twiggy couando, skorpina ελπίζω να μην μου ξέφυγε καμία...

εύχομαι να σας πάνε όλα καλά !! να είναι η τελευταία προσπάθεια κορίτσια προς το όνειρο σας !!

να γεμίσει το ποστ μας πολλές γεμάτες κοιλίτσες με νινάκια [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

και καλή σαρακοστή να έχουμε και κανένα αγιασμό να κάνουμε...

Καλως την μας!!!Μας ελειψες μικρη μου!!!Ευχομαι περαστικα στον αντρουλη σου, σιδερενιος.Ενα κακο ηταν και εφυγε!!!Αλλο να μην σας βρει!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον

-4 μηλα

-1/2 φλυτζανι ζαχαρη

-κανελα

-λεμονι

-175γρ αλευρι

-175γρ ζαχαρη

-175γρ βουτυρο

-3 αυγα

Κοβουμε τα μηλα σε φετες .Σε βουτυρωμενο ταψακι στρογγυλο τα απλωνουμε με τη σειρα γυρω γυρω,ριχνουμε λεμονι, κανελα και ζαχαρη,Χτυπαμε τα υπολοιπα υλικα καλα και ριχνουμε το μειγμα απο πανω απο τα μηλα.Το ψηνουμε στους 160-180 για 45 με 60 λεπτα.Αφου κρυωσειτ την γυριζουμε σε πιατελα.Πασπαλιζουμε με ζαχαρη αχνη!!!Μιαμμμμμμμμμμμμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες!!!!!!!!!!τι γινεται;φτιαχνουμε μηλοπιτες;εγω εφτιαξα κατι μπισκοτακια αλλιως θα εφτιαχνα μηλοπιτα...θα τη σημειωσω παντως...μερεντακι με τρελαινει το κουνελι με το πασχα...λετε να βαλουμε πασχαλιατικα;χιχι...γενικα τρελαινομαι με ολες τις εικονιτσες που κουνιουνται..εχω ενα θεμα.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ!!!!!

anastasia32 ΑΝΑΨΕΣ ΦΩΤΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΜΕΤΑΝΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΡΥΧΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ. ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΗ Ο ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ!!!!!

anastasia32 ΑΝΑΨΕΣ ΦΩΤΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΜΕΤΑΝΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΡΥΧΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ. ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΗ Ο ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ!!!!!

εσυ την εκανες την αμαρτια σου :)):)):))

την αλλη βδομαδα παλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπισκοτακια δεν εχω κανει ποτε!!!Δεν τα πολυ τρωμε!

Χ+Μ δεν εχει βρε πολλες θερμιδες!!!

αναστασια εγω βαζω και μαυρη ζαχαρι πολλες φορες δεν εχει τοσες θερμιδες οσο η λευκη, ειναι καλη λυση ...

ω ρεεεε χ+μ προβλημα και γω αμα τα βλεπω δεν μπορω, τα χλαπακιαζω :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...