Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

κοριτσια το τελευταιο διαστημα μας πηγε πολυ στραβα σε ολες ελπιζω να το κλεισουμε το ποστ γρηγορα, αντε να φτασουμε τις 100 σελιδες και να ανοιξουμε νεο με πολλες ανακοινωσεις παλι......

Η μερεντα εχει να μπει ποσες μερες ανυσηχω με τον αντρα της ......

Το χουανιτακι χαθηκε εντελως τι να πω ελπιζω ολα καλα να ειναι...

φιλακια rose μου, καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σια, Jannolino και skorpina ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ΄ΕΥΧΗΝ!!!!

rose25 ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ. ΗΔΗ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ. ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΜΠΡΟΣ, ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΙΣΩ ... ΔΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ; ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.... ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η anastasia ΜΑΣ.... ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ..... ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ετσι πιστευω οτι πρεπει λιγο να χαλαρωσουμε.Τη σημερον ημερα ολες θα τα καταφερουμε, αρκει να μην το βαζουμε κατω !!!!!! [smilie=naka.gif]

Καλε χιονιζει πολυ τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ouuufff eftasa k egw #:-s#:-s koritsia simera itan poly dyskoli mera!!!eixa ena psychoplakwmaaaaa aaaallo pragma!!!!sia mou kali epityxia ola na pane kala!!!!skorpina mou efxomai k sena i ysteroskopisi na sou bgalei ta kalytera apotelesmata!!!anastasia k sy kala apotelesmata na exeis koritsara mou!!!rose kala kaneis k to afineis!!!xalarwse ligo k elpizw na mi xreiastei na to kanete!!x+m to idio efxomai k se sena!!!!cuandaki mou kali epityxiaaaaaaa!!!!!kale san polles na mazeftikame ee???ante na mas bgei se kalo Panagia mou :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: de ksexasa kamia etsi???

lilaki mou esy ti kaneis??????

k telos efxomai i merentoula k o antras tis na einai kala!!!!!!!!!!!filakiaaaaaaaa :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

marikakiiiiii paraligo na se ksexasw??pote febgeis??me ton mpampa sou ola kala??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΠΩ ΠΩ!!!ΟΛΕΣ ΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΑΡΤΗ Ε??

ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ!ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΤΡΕΛΛΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΙΟΥ,ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!!

ΑΝ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟΣ(ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ)ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ!!!

ΑΥΤΑ..........

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ 2011!

ΣΙΑ ΜΟΥ????ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑΙ???

CUANDO,SKORPINA,ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ KAI ΣE OΠOIA ΞΕΧΝΑΩ....ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλη τυχη σε ολες!!! την παρασκευη παω για σπερματεγχυση... wish me luck!!!

αληθεια εσεις συνηθως ποσα αυγουλακια κανετε με τα σερπαφαρ? εμενα ειδε στην μια ωοθηκη καποια που ομως δεν εχουν ωριμασει και στην αλλη τρια καλα! αλλα καταλαβα οτι μετρησε το ενα και μου λεει οκ εισαι ετοιμη... εχει σημασια λετε ο αριθμος?

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες, όλα καλά? Μερεντουλα περαστικά στον αντρούλη σου, Cuando περαστικά σου και σένα σύντομα να είναι όλα καλά. Καλή επιτυχία στις προσπαθειες μας κορίτσια, με το καλό να βγεί και αυτός ο μήνας. Ελπίζω και εύχομαι να βγεί με καλές ανακοινώσεις. Που θα πάει θα έρθει. Εγώ στα ίδια είμαι ακόμη όπως καταλάβατε και φυσικά ο φόρτος εργασίας απίστευτος. Μια άδεια πήρα και μου βγήκε ξυνή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες,

μπήκα για να σας φυσήξω και

να ευχηθώ ο Μάρτιος να είναι

ο τυχερότερος μήνας του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy sorry καλή επιτυχία κοπέλα μου, να σου γραπωθεί και να μείνει στην κοιλίτσα σου για τους επόμενους 9 μήνες κοπέλα μου. Θετική σκέψη!!!!!

Φύσααααααααααααααααααααα Teddy_Dion φύσααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλη τυχη σε ολες!!! την παρασκευη παω για σπερματεγχυση... wish me luck!!!

αληθεια εσεις συνηθως ποσα αυγουλακια κανετε με τα σερπαφαρ? εμενα ειδε στην μια ωοθηκη καποια που ομως δεν εχουν ωριμασει και στην αλλη τρια καλα! αλλα καταλαβα οτι μετρησε το ενα και μου λεει οκ εισαι ετοιμη... εχει σημασια λετε ο αριθμος?

φιλια

Καλη επιτυχια κουκλα!!!Σου ειπε ποσα χιλιοστα ηταν τα αυγουλακια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toyiggi kali epitixia..den exei simasia o arithmos..apla auxanoun ligo oi pithanotites an einai pano apo ena..mexri na skasoun tha xei orimasei kanena akoma apo ta tria kala poy les...ego den epairna serpafar..epairna gonal kai ekana 1 kai 1 ..ena apo kathe oothiki...den eixame epitixia alla xanapame..ola einai thema tixis kai euxomai na xete mpoliki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο εμενα!

Τι ωραιο αερακι ειναι αυτο teddy!!

Kαλη επιτυχια twiggy,σου ευχομαι τα καλυτερα!!

Προβλεπω να εχουμε μεγαλη αγωνια τις επομενες ημερες και πολλα μωρακια!!!!!

jannolino εγω σημερα θα παω στον ενδοκρινολογο να του δειξω τις εξετασεις να δουμε τι θα μου πει........

Εσυ μες στη τρεχαλα εισαι , γιατι νιωθεις ετσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil ti asteia ta morakia sou pou koutoulane... :lol::lol:

Ναι εχουν πολυ πλακα! =))=))

Εχω παρει παρασημο στα ατακτα μωρακια χαχαχα!

Εσενα τα δικα σου δειχνουν πολυ ηρεμα παντως........και εγω θελω ενα τετοιο δωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fysa teddy........fysa :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ax lilaki mou de kserw ti eixa pathei exthes!!!simera ksekinaei mia kainouria mera...e einai ligo k i agwnia an ola pane kala me ta pagwtinia mou...ta klassika diladi :lol::lol:

eseis ti mou kanete???

twiggy kali epityxiaaaaaaaaa!!!ola na pane kala!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fysa teddy........fysa :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ax lilaki mou de kserw ti eixa pathei exthes!!!simera ksekinaei mia kainouria mera...e einai ligo k i agwnia an ola pane kala me ta pagwtinia mou...ta klassika diladi :lol::lol:

eseis ti mou kanete???

twiggy kali epityxiaaaaaaaaa!!!ola na pane kala!!!!

Μια απο τα ιδια.Χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα, ολα καλα θα πανε θα δεις!Εσεις για ποτε λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Αναστασάκι μου βλέπω οτι καμιά μας δεν βγήκε έξω εχθές έτσι;;; :P:P:P Δεν πειράζει εμείς γιορτάζουμε κάθε μέρα..... :lol::lol::lol:

Twiggy μου καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σια μου κι εσένα όλα καλά να πάνε.....και ακολουθούμε και οι υπόλοιπες!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Για να μην αδικήσω ή ξεχάσω κανένα απο τα κορίτσια που ξεκινάνε [smilie=director.gif] καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσιααααααα!!!!!!! :P:P:P:P

Jannolino μου όλες έχουμε αυτα τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα στο πρόγραμμα είναι κι αυτο......αλλά πέφτουμε και ξανασηκωνόμαστε...... :P:P:P:P:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Μερεντούλα μου ελπίζω όλα να είναι καλά με τον αντρούλη σου..... :roll::roll::roll::roll: Περαστικά του @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούχου!!!

να μαι και εγώ ;;)

ουφ διάβασα όλες τις σελίδες #:-s:ymsmug:

κορίτσια σιγά σιγά μπαίνουμε στους ρυθμούς μας με μόνη διαφορά οτι θα έχω τον δικό μου στο σπίτι...

θα μου τα πρήζει λίγο... αλλά δεν πειράζει.. :lol::lol:

καλά είναι αλλά θέλει βοήθεια σε κάποια πράγματα και το χέρι του θα ξέρουμε αν είναι εντάξει μετά απο κάποιους μήνες, αν όχι θα ξανακάνει εγχείρηση για να αποκατασταθεί η λειτουργία του...

αυτά τα δικά μας... τα ωραία 8-}8-}8-}8-}

Σια, jannolino, twiggy couando, skorpina ελπίζω να μην μου ξέφυγε καμία...

εύχομαι να σας πάνε όλα καλά !! να είναι η τελευταία προσπάθεια κορίτσια προς το όνειρο σας !!

να γεμίσει το ποστ μας πολλές γεμάτες κοιλίτσες με νινάκια [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

και καλή σαρακοστή να έχουμε και κανένα αγιασμό να κάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula mou perastika sas!!!!na teleiwnei grigora k afto!!!ti na pw k egw pou ton exw 24 wres to 24wro??? :shock::shock: tha sinithiseis :lol::lol:

lilaki mou den kserw akoma sxedon tipota!!!tha paw stin 9i mera tou kyklou mou ekei kai tha mathoume ti k pws tha ginei!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula που εισαι σε χασαμε? :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

twingy καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου, πολλες παμε για Μαρτιο απο οτι βλεπω :x:x:x:x

Γιαννα ελα ασε τις κακες σκεψεις τωρααααααα παρε μια αγκαλιτσα για αρχη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...