Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια [smilie=director.gif] ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! :P:P:P:P

Πολλά ευχάριστα διαβάζω σήμερα.....καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που ξεκινάνε.....περιμένουμε τα ευχάριστααααα.....άντε να παίρνουμε κι εμείς σειρά [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Βρε κορίτσια τι είναι αυτό το κρύο σήμερα;;;;; [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif]

Μερεντούλα όλα καλά με τον αντρούλη σου;;;;Περαστικά του κι άλλο κακό να μη σας βρει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χιλια ευχαριστω σε ολες σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γιαννα, Σκορπινα, Αναστασια, Μαρικακι, Χρυσανθη, Βασουλα, Lil, Mariap, ελπιζω να μην ξεχασα καμια

σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!

ελπιζω ολες να παθουμε γκαστριτιδα και συντομα να κανουμε νεο ποστ

Η μερεντουλα τι εγεινε ειχαμε κανα νεο???? ελπιζω με τον αντρα της ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια [smilie=director.gif] ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! :P:P:P:P

Πολλά ευχάριστα διαβάζω σήμερα.....καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που ξεκινάνε.....περιμένουμε τα ευχάριστααααα.....άντε να παίρνουμε κι εμείς σειρά [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Βρε κορίτσια τι είναι αυτό το κρύο σήμερα;;;;; [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif]

Μερεντούλα όλα καλά με τον αντρούλη σου;;;;Περαστικά του κι άλλο κακό να μη σας βρει.....

Μαρακι δεν βγηκαμε να το γιορτασουμε? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και χρονια μας πολλαααααααα!!!γρηγορα να γιορτασουμε ολες μας και την ημερα της μητερας οπως λεει και η αναστασουλα μας :)

καλη επιτυχια να ευχηθω στην σια,σκορπινα και Jannolino :x:x:x ας ειναι η τελευταια προσπαθεια που θα κανετε για το μωρακι σας ;;) φυσικα και σε ολες τις υπολοιπες ολα να ερθουν οπως τα θελουμε και η Ανασταση του Κυριου μας να φερει πολλα Πασχαλινα μωρακια [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :):):)

πως ειστε κοριτσια?εγω ψιλοκρυωμενη ειναι και ο καιρος χαλια μπρρρρρρ 8-x8-x τελεικα το σπερμοδιαγραμμα το αναβαλλαμε μαλλον για τον επομενο μηνα.θα αφησουμε και αυτον να δουμε τι θα γινει και μετα παμε!αχ πολυ φοβαμαι οτι δεν θα ειναι καλα τα πραγματα :-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι σια μου απλα δεν θελουμε ακομα να παμε ειπαμε να αφησουμε και αυτο το μηνα και αν δεν ερθει τον αλλο θα παμε.τι τωρα τι μετα δεν θα αλλαξει και κατι αφου στανταρ ο γιατρος θα μας πει περιμεντε..μετα το εξαμηνο λενε φτιαχνει οποτε εχουμε λιγο περιθωριο,λεω τωρα ξερω και εγω!

η χιωτισσα μου τι κανει?ελενακι που εισαι ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia poli euxarista nea!!!!!!!!!!!!!!!!!mpravoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!les na ginoume xiotises?etsi to kovo..xaxaxa...ola kala na sou pane..!!!!!!mpravo mpravo poli xarika

ευχαριστω κοριτσι μου, εσυ ποτε θα πας???

rose δεν καταλαβα και γω για γραψε μας τι εγεινε [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια για καμια ωρα εδω θα ειμαι ακομα..... ;;) ζάλισε με....ελαααα να κοιμηθω σαν πουλακι! :ymparty:=p~

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ δεν εχει αλλο κλανοχαπο σημερα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ δεν εχει αλλο κλανοχαπο σημερα :lol::lol::lol::lol::lol:

Με στεναχωρεις και υπνο δεν θα εχει αποψε..... (-| αφου ξερεις αν δεν με νανουρισεις εγω δεν κοιμαμαι :^o@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι σια μου απλα δεν θελουμε ακομα να παμε ειπαμε να αφησουμε και αυτο το μηνα και αν δεν ερθει τον αλλο θα παμε.τι τωρα τι μετα δεν θα αλλαξει και κατι αφου στανταρ ο γιατρος θα μας πει περιμεντε..μετα το εξαμηνο λενε φτιαχνει οποτε εχουμε λιγο περιθωριο,λεω τωρα ξερω και εγω!

η χιωτισσα μου τι κανει?ελενακι που εισαι ολα καλα?

καταλαβα κοριτσι μου, αποτε αστο ναι δικιο εχεις χρειαζεται λιγο χρονος...

αχαχαχαχαχαχαχ αναστασια σε λιγο ειναι νωρις ακομα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την παρασκευη παω για ενα πρωτο υπερυχο...φανταζομαι τη δευτερα θα με ξαναδουν και τεταρτη μπορει να την κανω...ετσι το χω βαλει στο μυαλο..για να δουμε..καλη εφευρεση το κλανοχαπο..χαχαα...

εδω ειμαι κι εγω αλλα μπαινω λιγο λιγοτερο γιατι ετρεχα με το γονατο και επισης προσπαθω να περασει λιγο ανωδυνα αυτη τη φορα το θεμα..ροουζ γιατι δεν κανατε ενα σπερμο;τι θα αλλαξει;δεν ειναι δυσκολη εξεταση..να την κανατε να ηρεμησεις..μην κλωτσατε το μπαλακι ολο και πιο περα..ευχομαι να βγει κατι αυτο το μηνα..αντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την παρασκευη παω για ενα πρωτο υπερυχο...φανταζομαι τη δευτερα θα με ξαναδουν και τεταρτη μπορει να την κανω...ετσι το χω βαλει στο μυαλο..για να δουμε..καλη εφευρεση το κλανοχαπο..χαχαα...

εδω ειμαι κι εγω αλλα μπαινω λιγο λιγοτερο γιατι ετρεχα με το γονατο και επισης προσπαθω να περασει λιγο ανωδυνα αυτη τη φορα το θεμα..ροουζ γιατι δεν κανατε ενα σπερμο;τι θα αλλαξει;δεν ειναι δυσκολη εξεταση..να την κανατε να ηρεμησεις..μην κλωτσατε το μπαλακι ολο και πιο περα..ευχομαι να βγει κατι αυτο το μηνα..αντε

αντε με το καλο μαζι μας βλεπω με λιγη διαφορα !!!!! μαλλον θα ειναι και η Αναστασια μαζι μας cuando οποτε θα ειμαστε τρεις χιωτισες χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην δεν εχει αλλαξει κατι προς το καλο φοβαμαι cuando μου.αντε να εχουμε θετικα αποτελεσματα αυτο το μηνα για να μην χρειαστει να παμε να κανει.μετα την επεμβαση θελει χρονος για να καλυτερευση το σπερμα οποτε ας δουμε και αυτο το μηνα τι ψαρια θα πιασουμε :lol::lol: μαλλον αδεια τα διχτυα θα ειναι παλι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα αν τα αποτελεσματα βγουν ενταξει και μας δωσουν το πρασινο φως για ελευθερα, ναι μαζι ειμαι κι εγω αυτο το μηνα!!Αλλα ολα εξαρτωνται απο τις τιμες της τεστοστερονης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην δεν εχει αλλαξει κατι προς το καλο φοβαμαι cuando μου.αντε να εχουμε θετικα αποτελεσματα αυτο το μηνα για να μην χρειαστει να παμε να κανει.μετα την επεμβαση θελει χρονος για να καλυτερευση το σπερμα οποτε ας δουμε και αυτο το μηνα τι ψαρια θα πιασουμε :lol::lol: μαλλον αδεια τα διχτυα θα ειναι παλι :(

Υπομονη rose μου, μην στεναχωριεσαι, αν χρειαζεται χρονος καλο θα ειναι να περιμενε λιγο και μετα πας δυναμικα σε ποιο δραστικες λυσεις!!

Αναστασια ολα καλα θα πανε θα δεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...