Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kala o aftos anastasia poly m....s!!!kai den tin ebrises???egw pantws eimai atomo pou de tha mporousa na kratithw!!entaksei de tha ton elega m....a alla tha tou ta exwna kanonika!!!

sia..a...aa.aa.aa wx me anxwses!!!!!!de kserw giati de to ekana!!!!o giatros mou einai poly kalos k basistika!!!isws lathos alla akoma de to kserw!!!afto kostizei etsi??k giati dn mou eipe na ti kanw???de kserw re gmt!!!!pali ta idia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως εχω γινει εξπερ....εδω ολοκληρη γενετικη εχω διαβασει πια...θα σας πω νεακια οταν θα ανεβω...θα παω σε 2-3 ετσι για ποικιλια..... :lol:

χρυσανθη εσυ θα πας ετοιμη !!! θα του πεις ακριβως τι πρεπει να κανει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala o aftos anastasia poly m....s!!!kai den tin ebrises???egw pantws eimai atomo pou de tha mporousa na kratithw!!entaksei de tha ton elega m....a alla tha tou ta exwna kanonika!!!

sia..a...aa.aa.aa wx me anxwses!!!!!!de kserw giati de to ekana!!!!o giatros mou einai poly kalos k basistika!!!isws lathos alla akoma de to kserw!!!afto kostizei etsi??k giati dn mou eipe na ti kanw???de kserw re gmt!!!!pali ta idia!!!

Ετοιμη ημουν μετα τον ουρολογο να παω να του τα χωσω αλλα δεν με αφησε ο αντρας μου αλλιως θα σου ελεγα εγω τι θα ακουγε!!! [smilie=pottytrain2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σαρακοστή!!!!!!

Σια μου καλή αρχή αύριο!!!!!Όσο για την σκορδαλιά σε πιστεύω εδώ έφτασε η μυρωδιά :ymsick::ymsick::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα περαστικά στον αντρούλη σου...... και γρήγορη ανάρρωση.....

Αγγέλα μου κι εγω είχα μια βιοχημική(όπως λένε)εγκυμοσύνη αλλά παίρνουμε δύναμη και συνεχίζουμε ώσπου κι εμεις να γίνουμε μανούλες..... ;););)

Jannolino καλά;;;;Όλα να σου πάνε καλά απο εδω και πέρα κορίτσι μου,άλλωστε θα σε βοηθήσει και το ευχέλαιο θα δεις!!!!!! :P:P:P Που είναι τα σουβλάκια μου ακόμα τα περιμένωωωωωω :lol::lol::lol:

Αναστασία μου εμεις είμαστε μόνο χρήμα γι αυτους κορίτσι μου,δεν τους αφοράει το πότε θα γίνουμε μανούλες αυτοί λένε όσο πιο αργά τόσο πιο πολλά λεφτά θα φάμε.....

Κορίτσια έχω φάει του σκασμού σήμερα,δεν μπορώ να σηκωθώ ούτε απο τον καναπέ μου... [smilie=director.gif] βοήθεια φέρτε ένα γερανόοοοοοο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala o aftos anastasia poly m....s!!!kai den tin ebrises???egw pantws eimai atomo pou de tha mporousa na kratithw!!entaksei de tha ton elega m....a alla tha tou ta exwna kanonika!!!

sia..a...aa.aa.aa wx me anxwses!!!!!!de kserw giati de to ekana!!!!o giatros mou einai poly kalos k basistika!!!isws lathos alla akoma de to kserw!!!afto kostizei etsi??k giati dn mou eipe na ti kanw???de kserw re gmt!!!!pali ta idia!!!

Γιαννα το τελευταιο πραγμα που θελω να κανω ειναι να σε αγχωσω μπορει 1 εξοσωματικη που εκανες να ηταν απλα τυχαιο γεγονος η αποτυχια

ομως κατσε και σκεψου τωρα πας και για 2 προπαθεια καλο δεν ειναι να καλυψεις τα νωτα σου????

σκεψου το λιγο σοβαρα το θεμα, καλυτερα να πας λιγο πισω και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομαι την ημερα του πρωτου ραντεβου....

γεια σας...ηρθα για προεμφυτευτικη.....δεν κανω σαλπιγγογραφια, υστεροσκοπηση κ τωρα που θα μου κανετε υπερηχο θα δειτε ενα ινομοιωμα....δεν το βγαζω...με αναλαμβανετε?αν μου πει ναι ολα οκ....αν μου πει οχι κ μου πει οτι οι ορμονες θα επηρεασουν το ινομοιωμα θα του πω να κανω 3-4 προκλησεις ωορηξιας να μου μαζεψει τα ωαρια λιγα λιγα.....να τα βαλει στο δοκιμαστικο σωληνα να γονιμοποιηθουν κ μετα να τα τσεκαρουν...δεν ξερω αλλα φοβαμαι πολυ...καταρχην δεν μπορω να κατσω για υπερηχο....παθαινω πανικο...την προηγουμενη φορα που πηγα να κανω ενα υπερηχο ετσι κοντεψα να μεινω απο το αγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stin 1i ekswsomatiki den egine tipota!!!stin defteri egine alla pallindromise k twra paw gia triti me katepsygmena!!!de kserw ti na pw!!!wstoso to eipa ston antra mou teleftaia fora pou ta legame k epeimenei na synexisoume etsi giati leei pws egw den exw problima k o kainourios mou gynaikologos ta eide ola apsoga opote tha mas to elege!!!!k de kratiete re koritsia...me to zori ton epeisa gia afton ton mina!!!! :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

xrysanthi de paizesai re sy........kamia symbouli k gia mena???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαννα για να καταφερω να φτασω στο επιπεδο που βλεπεις :lol: , εχω γινει εξπερ, εχω χασει 2 μωρακια 22 εβδομαδων....κ εχω ξεσκιστει στο διαβασμα απο τον ιουλιο.δεν εχω αφησει τιποτα...τωρα μενει να δουμε αν γινοντε ολα αυτα... :lol:

οι παλλινδρομησεις οφειλοντε καπου....τελευταια που μιλησα με μια γιατρο μου ειπε: ειτε απο χρωμοσωμιακη ανωμαλια που ειναι συνηθες φαινομενο ή απο θρομβοφιλια αυτοανοσα, νοσοι του κολλαγονου...κ.τ.λ....δηλαδη δεν αποβαλει μια γυναικα ενα μωρο χωρις λογο...κατι θα υπαρχει...κ ο γιατρος οφειλει να το βρει αυτο....αν θελει να λεγετε γιατρος.

επισης αυτο που λεει κ η Σια για υστεροσκοπηση...απο την στιγμη που ενα ζευγαρι μπαινει στο τρυπακι της εξωσωματικης αφου δεν γινετε αλλιως θα πρεπει να την προτεινουν ολοι....για σιγουρια...πιστευω καλυτερα ειναι να πει ενας γιατρος θα το κανουμε για να ειμαστε 100% σιγουρη κ οχι να μην το αναφερει καν.....

εγω ειμαι αλλη περιπτωση κ δεν θελω να κανω..στην τελικη ξερω οτι θα μου το προτεινει ειμαι σιγουρη αλλα θα παρω την ευθυνη επανω μου....εκτος κ αν δει κατι μεσα στην μητρα μου κ τοτε θα κανω...

εμεις εχουμε φτασει σε σημειο να ξερουμε πολλα....που δεν πρεπει, δεν κανουμε καλο....αγχονομαστε περισσοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esy den exeis kanei ysteroskopisi???de kserw akoma sigoura ti tha kanw alla mallon tha to riskarw!!!!pistebw k egw oti etyxe!!!!opws les k esy an ypirxe kati periergo sti mitra tote sigoura tha to ekana!!!

alla i alitheia einai pws den mas kanei katholou kalo na kseroume ta panta!!!exw bombardistei me plirofories k exw xasei ti mpala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα μου μην αγχωνεσαι στην τελικη γιατροι δεν ειμαστε, προσπαθουμε να βοηθησουμε η μια την αλλη οσο μπορουμε...

Μιλα με την γιατρο σου, οτι αποριες εχεις οφειλη να σε βοηθησει !!!!

εγω θα βγω ισως μπω αργοτερα

φιλακια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαννα μου εμενα υπαρχει αλλου προβλημα..ειμαι απλα αρκετα τυχερη :lol: κ κερδιζω πολλες φορες το λοττο οπως λενε κ οι γιατροι :lol: ...

δεν εχω προβλημα συλληψης....οταν πω οτι θα μεινω θα μεινω τουλαχιστον ετσι εγινε ολες τις φορες...απλα μας ετυχαν δυο ασχημα περιστατικα ειχαν προβλημα τα μωρακια μου κ θα παω να κανω προεμφυτευτικη...δηλαδη να τα κοιταξουν πριν μου τα βαλουν για τυχον χρωμοσωμ ανωμαλιες...οποτε πιστευω οτι ειναι περιττο να κανω υστεροσκοπηση....ετσι λεω εγω με το δικο μου μυαλο....τωρα τι θα γινει αγωνστες οι σκεψεις των επιστημονων :lol:

αφου ο γιατρος σου δεν σου εκανε νυξη για υστεροσκοπηση θα ξερει....θα το αφησεις ετσι.κ πιστη στον θεο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου δεν πρέπει να τα αφαιρέσεις τα ινομιώματα για δικό σου καλό;Δε θα σου δημιουργήσουν πρόβλημα στην εξωσωματική;Απ'οτι ξέρω δεν θέλουν όλα να είναι τέλεια;;Δεν ξέρω ρωτάω.....

Jannolino μου και μένα τότε μου είπαν οτι τυχαίο γεγονός ήταν.Και την υστεροσκόπηση που έκανα τότε άδικα την έκανα όπως μου είπαν....δεν είχα τίποτα όλα ήταν άψογα.Οπότε άκου και λίγο τον αντρούλη σου και το γιατρό σου αν τον εμπιστεύεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια το ινομοιωμα ειναι εκτος μητρας....επισης εχω μια εγκυμοσυνη κ γεννα χωρις κανενα προβλημα κ αλλες 2 εγκυμοσυνες που φτασαν 22 εβδομαδες κ το ινομοιωμα παρεμεινε στα 5 εκατοστα...

επισης εχω δει γυναικες να μπαινουν για χειρουργειο με ινομοιωμα κ τελικα να της ''ανοιγουν'' κ να της ''ξανακλεινουν'' γιατι απλα αν το πειραζαν θα παθαιναν ρηξη....οποτε φοβαμαι πολυ....θα προχωρησω με αυτο κ οτι κατσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μερεντα αφαντη....εκτελεί καθηκοντα νοσοκομας προφανώς!!!

Σια αληθεια λεω ρε!!!!ηθελα να παρω μια τζουρα για να παω για υπνο!!! =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...