Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Cuando πως παει το γονατο σου?

ειναι πρησμενο ακομη...με παγο το χω...τι να κανω....ααααααααααχ...καλα ειστε εσεις;μην αγχωνεσαι με το θυροειδη..αν ειναι απορρυθμισμενος με ενα χαπακι ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα με δει και θα μου πει πως θα προχωρησουμε προς το παρον δεν ξερω τιποτα ....

ντοιν ντοιν θα κανουνε παλι!!!!

Cuando περαστικα κοπελα μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πρησμενο ακομη...με παγο το χω...τι να κανω....ααααααααααχ...καλα ειστε εσεις;μην αγχωνεσαι με το θυροειδη..αν ειναι απορρυθμισμενος με ενα χαπακι ολα καλα...

Και εγω αυτο πιστευω μακαρι!!Εμεις καλα ημαστε.

Αααααααχ βρε cuando μου μηπως πρεπει να το δει γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κυριως την Τριτη!! Εγω παντως θα πιασω ενα καναπε και θα αραξω! ~o)[smilie=happy1.gif]

Να ξεκουραστουμε και λιγο ρε κοριτσια.Λετε να γινει τιποτα καλο???χιχιχι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να δουμε !!!!!!!!!!!!!!!! εγω παντως δεν κουναω ρουπι αμα οι δικες μου δεν παθουνε γκαστριτιδα.....

που εισαι ρε Χρυσανθη ?????????? οργιακη τι καλο κανεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες στο τελος αργα η' γρηγορα θα παθουμε γκαστριτιδα που θα παει.

Κοριτσια εδω πεφτει πολυ μπριζολιδι.Εχω αναλαβει το ψησιμο ψηνω στα καρβουνα.Παω γιατι μου καιγοντεεεεεεεεεεεεεε........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουφλε φτιαχνω....

θελω να αρχισω διαιτα αλλα ολο το φαγητο σκεφτομαι...πειτε κανα κολπο βρε κοριτσια για διαιτα....τι να κανω....εχω παρει 5 κιλα απο την εγκυμοσυμη κ δεν χανονται...ξερω οτι ειναι ψυχολογικο αλλα δεν αντεχω αλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουφλε φτιαχνω....

θελω να αρχισω διαιτα αλλα ολο το φαγητο σκεφτομαι...πειτε κανα κολπο βρε κοριτσια για διαιτα....τι να κανω....εχω παρει 5 κιλα απο την εγκυμοσυμη κ δεν χανονται...ξερω οτι ειναι ψυχολογικο αλλα δεν αντεχω αλλο....

Χρυσανθη προσπαθησε τουλαχιστον να αρχισεις υγειινη διατροφη και να πινεις πολυ νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ολη μερα τρεχεις με τον μικρο τι διαιτα να κανεις ??? κοψε τα λιπαρα στο μαγειρεμα για κανα μηνα κανε μια ποιο υγειινη διατροφη με πολλα ψητα και κοτοπουλα και σαλατες τι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια πραγματικα δεν ξερω πως γινετε?ημουν παντα 55-58κιλα κ τωρα ειμαι 63....οσο ημουν εγκυος εχανα κ μετα με πηρε η κατω βολτα απο την στεναχωρια.....

τερμα θα κανω λιγο ποιο υγειινη διατροφη καλα λετε....γιατι εχω ταραξει να φτιαχνω κρεπες κ βλακειες....σας ευχαριστω κοριτσακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε χρυσανθη κρεπες, κανε για κανα μηνα διατροφη και τελειωσες θα φυγουνε αμεσως τα κιλα ...

πολλα πρασινα να τρως φασολακια σαλατες και πολυ κοτοπουλο και θα δεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλα λες Σια...απλα πρεπει να το παρω αποφαση...

μονο κ μονο που ανεβαινω αθηνα μου φτιαχνει η διαθεση...θα παω σπιτακι μου... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

cuando περαστικά κορίτσι μου

Μερεντούλα μου περαστικά στον αντρούλη σου και σιδερένιος

Lil μου μια συμβουλή ως προς τον θυροειδή σου να ακολουθήσεις τις εντολές που θα σου δώσει ο ενδοκρινολόγος σου συμφωνώ με την μερέντα οτι ο κάθε γιατρός έχει την ειδικότητα του.Πρόσεξε όμως να βρείς εναν καλό ενδοκρινολόγο γιατί εγω την είχα "πατήσει"και έπρεπε να παίρνω το χάπι 2χρόνια κι αυτος μου έλεγε οτι ηταν ολα καλά.Μετά που πήγα σε 3 αλλους μου είπαν και οι 3γιατροί το ίδιο πράγμα οτι έπρεπε να έπαιρνα το χάπι 2χρόνια και οτι ο συνάδερφος τους δεν ήξερε τι του γινόταν.Είχα πάρει και 30 κιλά λόγω του θυροειδή,μετά με το χάπι κατάφερα να χάσω και τα κιλά και να ρυθμίσω το θυροειδή μου.Εγω έχω θυροειδή απο τα 18μου και τώρα είμαι 32 και τώρα είναι όλα άψογα.Αλλά μην ανησυχείς είναι κάτι που ρυθμίζεται εύκολα.

Σια μου αν έχεις θέληση μπορείς να καταφέρεις τα πάντα πόσο μάλλον να χάσεις κάποια κιλά.Εγώ σε 2χρόνια έχω χάσει 48κιλά γιατί είχα αφήσει τελείως τον εαυτό μου.Το πήρα απόφαση και με τη βοήθεια διατροφολόγου τα έχασα,τώρα βλέπω τον εαυτό μου και δε το πιστεύω,αλλά τελικά είναι πολύ ωραίο να βλέπεις τον εαυτό σου και να χαίρεσαι και να βγαίνεις έξω χωρίς να τραβάς τα βλέματα,γιατί δυστυχώς ο κόσμος είναι κακός.

Οσο για το πόσο πρέπει να εμπιστεύομαστε και να μιλάμε στους γύρω μας για το προβλημα μας είναι μεγάλη ιστορία.Εγώ πίστευα οτι ζούσα σε μια ουτοποιία αλλά δυστυχώς ο κόσμος ζει για να μαθαίνει,να κουτσομπολεύει,να κρίνει και τέλος να μιλάει χωρίς να τους νοιάζει πόσο σε πληγώνουν αυτά που λένε.Τι να πω πιστεύω οτι οι μόνοι που πραγματικά νοιάζονται και στεναχωριούνται για μας είναι οι άνθρωποι που μας αγαπάνε....και αυτοί είναι οι γονείς μας και οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ μας ,ΟΧΙ οι γνωστοί μας,αυτοί θέλουν μόνο να μάθουν για να έχουν υλικό για κουτσομπολιό.....

ΑΑΑΑΑκαι για να μην ξεχαστώ και εμείς εδώ που συμπάσχουμε και καταλαβαινόμαστε,είμαστε στήριγμα η μια για την άλλη!!!!!!

Αγγέλα καλώς όρισες!!!!!!

Jannolino μου βλέπω πήρες τις παραγγελίες μας εε;;;;;;

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia epitelous sxolasa k brika xrono @-)@-)

prospathisa mia fora na grapsw alla plakwse douleia k to afisa!!!!!

mariap oles oi paraggelies eftasan k tis exw steilei....xrysanthi mou apo abrio diaita :lol::lol:

ithela na sas pw oti ta teleftaia 2 xronia zw mesa sti gkantemia k oso pernouse o kairos xeiroterebe to pragma!!!!!!wspou ekana to efkaileo!!!koritsia les k ksanagennithika!!!!!oplistika me toooosi pisti pou de pisteba oti exw mesa mou!!!to magazaki mou..?????kseskizetai..ftou ftou na mi to matiaksw!!!!elpizw na me kanei k manoula o Theoulis :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: oses mporeite kante efkaileo!!!!!

cuandaki mou perastika sou!!!elpizw me to pago na perasei k na mi einai tipota spoudaio!!!!!

siaaaaaa eftasan oi meres???ax koritsi mou diafwtise me ligo me oti ksereis!!!!!me katepsygmena etsi????sou eipan na pas ti triti gia embryometafora????k tote tha matheis an ola pigan kala?????kali epityxia kouklitsa mou......sto efxomai olopsyxa!!!!!!

SE OLES EFXOMAI MONO XAMOGELA!!!TELOS STA BASANA K TIS STENAXWRIES!!!!!SAS AGAPW POLY :-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::D:D;););););) BRE KORITSAKIA MOY!!EIMASTE DYNAMI!!!!MI TO KSEXNATE :x:x:x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

cuando περαστικά κορίτσι μου

Μερεντούλα μου περαστικά στον αντρούλη σου και σιδερένιος

Lil μου μια συμβουλή ως προς τον θυροειδή σου να ακολουθήσεις τις εντολές που θα σου δώσει ο ενδοκρινολόγος σου συμφωνώ με την μερέντα οτι ο κάθε γιατρός έχει την ειδικότητα του.Πρόσεξε όμως να βρείς εναν καλό ενδοκρινολόγο γιατί εγω την είχα "πατήσει"και έπρεπε να παίρνω το χάπι 2χρόνια κι αυτος μου έλεγε οτι ηταν ολα καλά.Μετά που πήγα σε 3 αλλους μου είπαν και οι 3γιατροί το ίδιο πράγμα οτι έπρεπε να έπαιρνα το χάπι 2χρόνια και οτι ο συνάδερφος τους δεν ήξερε τι του γινόταν.Είχα πάρει και 30 κιλά λόγω του θυροειδή,μετά με το χάπι κατάφερα να χάσω και τα κιλά και να ρυθμίσω το θυροειδή μου.Εγω έχω θυροειδή απο τα 18μου και τώρα είμαι 32 και τώρα είναι όλα άψογα.Αλλά μην ανησυχείς είναι κάτι που ρυθμίζεται εύκολα.

Σια μου αν έχεις θέληση μπορείς να καταφέρεις τα πάντα πόσο μάλλον να χάσεις κάποια κιλά.Εγώ σε 2χρόνια έχω χάσει 48κιλά γιατί είχα αφήσει τελείως τον εαυτό μου.Το πήρα απόφαση και με τη βοήθεια διατροφολόγου τα έχασα,τώρα βλέπω τον εαυτό μου και δε το πιστεύω,αλλά τελικά είναι πολύ ωραίο να βλέπεις τον εαυτό σου και να χαίρεσαι και να βγαίνεις έξω χωρίς να τραβάς τα βλέματα,γιατί δυστυχώς ο κόσμος είναι κακός.

Οσο για το πόσο πρέπει να εμπιστεύομαστε και να μιλάμε στους γύρω μας για το προβλημα μας είναι μεγάλη ιστορία.Εγώ πίστευα οτι ζούσα σε μια ουτοποιία αλλά δυστυχώς ο κόσμος ζει για να μαθαίνει,να κουτσομπολεύει,να κρίνει και τέλος να μιλάει χωρίς να τους νοιάζει πόσο σε πληγώνουν αυτά που λένε.Τι να πω πιστεύω οτι οι μόνοι που πραγματικά νοιάζονται και στεναχωριούνται για μας είναι οι άνθρωποι που μας αγαπάνε....και αυτοί είναι οι γονείς μας και οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ μας ,ΟΧΙ οι γνωστοί μας,αυτοί θέλουν μόνο να μάθουν για να έχουν υλικό για κουτσομπολιό.....

ΑΑΑΑΑκαι για να μην ξεχαστώ και εμείς εδώ που συμπάσχουμε και καταλαβαινόμαστε,είμαστε στήριγμα η μια για την άλλη!!!!!!

Αγγέλα καλώς όρισες!!!!!!

Jannolino μου βλέπω πήρες τις παραγγελίες μας εε;;;;;;

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια[/qote]

Σε ευχαριστω mariap1 για τη συμβουλη σου.Εχουμε ακουσει οτι ειναι καλος γιατρος θα δειξει....ου μπλεξεις με γιατρους!!Εσυ πηρες τοσα κιλα επειδη δεν σου ειχαν πει να παρεις το χαπι?

jannolino μου παντα τετοια με τη δουλεια! [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil φυσικά και δεν είναι τίποτα, απλά δεν θα ξεχνάς το χάπι σου αν κρίνει ο γιατρός οτι πρέπει να πάρεις και όταν με το καλό μείνεις έγκυος θα σου πει αν πρέπει να αλλάξεις την δόση..

το σημαντικότερο είναι αυτό!! όταν μείνεις εγκυος πρέπει να του το πεις!!

cuando περαστικά σου !! ξεκίνησες για δεύτερη προσπάθεια ;

κορίτσια είμαι ένα πτώμα..

επιτέλους αύριο βγαίνει.

Σπίτι μου σπιτάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...