Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

εξαφανιζόλ όλες ;

και εγώ που θέλω να φάω τώρα κάτι;

αχ κορίτσια σήμερα το μικρό μου το μωράκι, ο άντρας μου δλδ :lol:

έκοψε το χέρι του και μπήκε χειρουργείο για να ενώσουν τους τένοντες..

πειράχτηκε λίγο και το κόκκαλο ευτυχώς δεν έχασε τα δάκτυλά του!

Τώρα μας είπαν ότι θα επανέλθει το χέρι του αλλά ο δείκτης δεν θα έχει αφή γιατί

καταστράφηκαν και νεύρα τα οποία δεν διορθώνονται.

Μας είπαν οτι θα λειτουργεί κανονικά αλλά για να δούμε.. είναι το αριστερό του χέρι αλλά

μην βιαστείτε να πείτε ευτυχώς, ειναι αριστερόχειρας....

τώρα είμαι μόνη μου σπίτι και περιμένω πως και πως να ξημερώσει να πάω κοντά του,

θα μείνει μέσα ως την Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merentoula mas perastika sas!!!tha einai ligo dyskolo afou einai areisteroxeiras...alla afou exei esena o anthrwpos ti allo na zitisei??????

cuando k kon kaaaali epityxia koritsia mou!!!!!ante na einai i teleftaia bre kopelares mou....i listoula mas exei kollisei :?:?

marikakiiiiiiiiiiiiiiiiiii oeoeeeeeeeoooeeeee!!!pou eisai???giati de mpikes na mas peis ta nea sou????ax anisixw!!!meta tin apousia tis merentas mas de thelw kamia na lypei :(:?:roll:

aggela kalws irthes!!etsi koritsi mou mi dineis simasia se kanenan!!!!k emeis to exoume pei stis 2 oikogeneies mono giati eprepe!!a to eipa k egw se mia fili mou kryfa apo ton antra mou alla einai i moni pou exw edw re gamt k tha eskaga!!! :roll::|

bre koritsia exw mia aporia!!!!!!3 meres meta to telos tis periodou arxisa na exw ta ygra woriksias!!!!se 3 meres perimenw periodo k akoma ta exw!!!!!eleos!!!kathe mera edw k 3 bdomades!!!!einai kati asimanto lete e???ee????peite nai!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, βρε Μερεντούλα, κοπέλα μου, τι πάθατε;;;;;;;;;;; Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά το χέρι του άντρα σου και να επανέλθει πλήρως, όπως σας υποσχέθηκαν οι γιατροί (και ας λείπει και η αφή από ένα δάχτυλο...). Υπομονή και κουράγιο... και γι'αυτό!!!!

Jannolino μου, δεν μπήκα χθες γιατί είχα τις μαύρες μου και μου την "είχε δώσει" κυριολεκτικά. Η δεύτερη εξωσωματικη αποδείχθηκε θρίλερ. Δεν ανταποκρίθηκα καλά στις ορμόνες και προχώρησε μόνο ένα ωάριο. Είπαμε να την ακυρώσουμε και να κάνουμε μια προσπάθεια να συμπορευτώ με δότρια. Πήρα χάπια για την μήτρα, αλλά δεν ετοιμαζόμουν αρκετά γρήγορα και έτσι αποφασίσαμε να κάνουμε την ωοληψία. Είχα ένα μεγάλο, 2 μικρά και μια ενδομητρίωση στην αριστερή ωοθήκη. Δυστυχώς δεν ήταν καλής ποιότητας και δεν προχωρήσαμε σε γονιμοποίηση. Μου έκαναν και παρακέντηση του υγρού απο την αριστερή ωοθήκη. Τώρα το σχέδιο έχει δανεικά ωάρια το καλοκαίρι, ή φθινόπωρο.

Στο τέλος Μαρτίου φεύγω για Αμερική. Με τον πατέρα μου δεν έχουμε τελειώσει ακόμα και ελπίζω να εγχειρηστεί σύντομα χωρίς κίνδυνο, ώστε να φύγω ήσυχη.

Αυτά είναι τα νέα μου... μακάρι να είχα κάτι ποιό ευχάριστο να ανακοινώσω, αλλά δεν έχω!!!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν, ή θα προσπαθήσουν μέσα στον Μάρτιο, γιατί η λίστα μας περιμένει και άλλες ανακοινώσεις [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σας φιλώ γλυκά, καλό τριήμερο και καλή σαρακοστή!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εξαφανιζόλ όλες ;

και εγώ που θέλω να φάω τώρα κάτι;

αχ κορίτσια σήμερα το μικρό μου το μωράκι, ο άντρας μου δλδ :lol:

έκοψε το χέρι του και μπήκε χειρουργείο για να ενώσουν τους τένοντες..

πειράχτηκε λίγο και το κόκκαλο ευτυχώς δεν έχασε τα δάκτυλά του!

Τώρα μας είπαν ότι θα επανέλθει το χέρι του αλλά ο δείκτης δεν θα έχει αφή γιατί

καταστράφηκαν και νεύρα τα οποία δεν διορθώνονται.

Μας είπαν οτι θα λειτουργεί κανονικά αλλά για να δούμε.. είναι το αριστερό του χέρι αλλά

μην βιαστείτε να πείτε ευτυχώς, ειναι αριστερόχειρας....

τώρα είμαι μόνη μου σπίτι και περιμένω πως και πως να ξημερώσει να πάω κοντά του,

θα μείνει μέσα ως την Δευτέρα.

Καλημερα!!Ο Χρηστος και η Παναγια και ολοι οι Αγιοι μαζι!!!Τι ηταν αυτο παλι?Περαστικα να πω!!!Αμαν βρε μερεντουλα μου!!!Ας το λειτουργει κανονικα και ας μην εχει αφη....τι να πω.....αλλο κακο να μην σας βρει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, βρε Μερεντούλα, κοπέλα μου, τι πάθατε;;;;;;;;;;; Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά το χέρι του άντρα σου και να επανέλθει πλήρως, όπως σας υποσχέθηκαν οι γιατροί (και ας λείπει και η αφή από ένα δάχτυλο...). Υπομονή και κουράγιο... και γι'αυτό!!!!

Jannolino μου, δεν μπήκα χθες γιατί είχα τις μαύρες μου και μου την "είχε δώσει" κυριολεκτικά. Η δεύτερη εξωσωματικη αποδείχθηκε θρίλερ. Δεν ανταποκρίθηκα καλά στις ορμόνες και προχώρησε μόνο ένα ωάριο. Είπαμε να την ακυρώσουμε και να κάνουμε μια προσπάθεια να συμπορευτώ με δότρια. Πήρα χάπια για την μήτρα, αλλά δεν ετοιμαζόμουν αρκετά γρήγορα και έτσι αποφασίσαμε να κάνουμε την ωοληψία. Είχα ένα μεγάλο, 2 μικρά και μια ενδομητρίωση στην αριστερή ωοθήκη. Δυστυχώς δεν ήταν καλής ποιότητας και δεν προχωρήσαμε σε γονιμοποίηση. Μου έκαναν και παρακέντηση του υγρού απο την αριστερή ωοθήκη. Τώρα το σχέδιο έχει δανεικά ωάρια το καλοκαίρι, ή φθινόπωρο.

Στο τέλος Μαρτίου φεύγω για Αμερική. Με τον πατέρα μου δεν έχουμε τελειώσει ακόμα και ελπίζω να εγχειρηστεί σύντομα χωρίς κίνδυνο, ώστε να φύγω ήσυχη.

Αυτά είναι τα νέα μου... μακάρι να είχα κάτι ποιό ευχάριστο να ανακοινώσω, αλλά δεν έχω!!!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν, ή θα προσπαθήσουν μέσα στον Μάρτιο, γιατί η λίστα μας περιμένει και άλλες ανακοινώσεις [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σας φιλώ γλυκά, καλό τριήμερο και καλή σαρακοστή!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Μαρικακι μου καλημερα!Ο γολγοθας σου συνεχιζεται....παρε δυναμη απο τον αντρα σου που ειναι παντα διπλα σου και προχωρα, ουτε βημα πισω να μην κανεις.!!!!Περαστικα και για τον μπαμπα σου, θα πανε ολα καλα θα δεις .Σε φιλω γλυκα και μια μεγαλη αγκαλια!!! :-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα κοριτσι μου περαστηκα στον αντρουλι σου ευχομαι

τι να πω μπηκα και τα διαβασα και εμεινα αφωνη δεν μπηκε καλα ο μηνας μου φαινεται ολο απροοπτα εχουμε και γω ειχα διαφορα περιεργα αλλα τελος παντων....................

Μαρικακι μου, σε σκεφτομουνα και γω χτες ανυσηχησα γιατι δεν ειχαμε νεα σου, σου πεσανε ολα μαζεμενα, τι να πω ρε κοριτσι μου, περαστικα στον μπαμπα σου και συντομα σιδερενιος ...

Ισως να ειναι καλυτερα να προχωρησετε το καλοκαιρακι να εισαι και ποιο ξεκουραστη ψυχολογικα και σωματικα να εχεις σιγουρα θετικα αποτελεσματα ....

εγω κοριτσια την τριτη θα παω παλι να με δει ο γιατρος μου.... ο ανθρωπος τηρει σιγυ ιχθυος φοβομαστε μηπως παλι δουμε αιμα πριν την εμβρυομεταφορα και ακυρωθουνε ολα παλι τελευταια στιγμη

προς το παρον χαπακωνομαι κανονικα....[smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Γιαννα μου δεν ξερω να σου απαντησω κοριτσι μου, εκανες τεστ ωορηξιας???? μηπως τα υγρα δεν ειναι ωορηξιας ειναι τιποτα αλλο???

πολυ γκαντεμια........................ :((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου φτου..... [smilie=cussing.gif] μα τι γινεται;μαρτης γδαρτης και κακος παλουκοκαυτης;πως παμε ετσι; [smilie=help.gif] κι εγω εχω ζοριστει γιατι χτυπησα στο γονατο μου ειμαι με παγο και αυτο το μηνα δεν θα μπορεσω να χορεψω καθολου..με εχει ριξει τοοοοοσο πολυ αυτο... :((:((:((:((:ymsigh::ymsigh:

μερεντουλι..παναγια μου..να τον προσεχεις..ευχομαι να γιανει γρηγορα και δειτε το θεμα των νευρων...ψαξτε λιγο τους γιατρους...περαστικα... :YMHUG:

μαρικακι μου γλυκο..δεν ξερω τι να πω..ξερω μονο οτι θα γινεις μανουλα ο,τι κι αν χρειαστει να κανεις..ειμαι σιγουρη...κουραγιο και με το καλο να γυρισεις ηρεμη στον αντρουλη σου.. :x

σια καλη επιτυχια την τριτη...ευχομαι να προχωρησεις κανονικα...θα κανεις δηλαδη εμβρυομεταφορα;ποτε;

τζανολινο δε ριχνεις κανα ευχελαιο τοσα εκανες..να κανουμε ενα κι εδω γιατι μας εχει παρει η κατηφορα...εκτος αν πρεπει να μας παρει η κατηφορα μπας και ερθει κανα ευχαριστο..προβλεπεται θριλερ αυτος ο μηνας απο ο,τι καταλαβα...τα υγρακια σου...πριν την περιοδο ξαναγινονται λιγο νερενια λιγες μερες πριν..εγω εχω παρατηρησει οτι στη δευτερη φαση του κυκλου ειναι ασπρα και πηχτα..μετα παλι γινονται λιγο διαυγη και μια μερα πριν σχεδον νερενια..και μετα ερχεται η παλιοβλαμενη...νομιζω ε;θα το δεις..δεν ειναι τιποτα παντως... ;;)

εμενα τελικα η κυρα κοκκινη ηρθε ωραιοτατη...πολυ κοκκινη και σημερα που ειναι 4η μερα ειναι ακομα κοκκινη..εγω τεταρτη μερα ψιλοτελειωνα σιγα σιγα..η τουλαχιστον αρχιζαμε να καφετιζουμε...τωρα...με τοση προγεστερονη θα μου πεις θα εκανα ενα ενδομητριο ΝΑ..!! :lol::lol: μεχρι να φυγει ολο...

Αναστασια βρες αυτον που μας εφτυσε σε παρακαλω..δεν ειναι δυνατον!!!!!!ααααααααααααα...εχουμε και τη λιστουλα να περιμενει..με λιγα κοκκιναδια...αντε.. X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDAKI ακομα δεν ξερω τιποτα περιμενω την τριτη ισως ξεκαθαρισει το τοπιο......... :-s:-s:-s:-s

περαστικα cuandaki μου και σε σενα.............

γραφτε γραφτε να πιασουμε τις 100 σελιδες να το κλεισουμε X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια...τι να παω σια μου ευχομαι να ξεκαθαρισει το τοπιο και να προχωρησεις...ουφ παλι θα μας το κλεισουν λιγο πριν τα αποτελεσματα το ποστ αυτο....ειμαστε στην 54 ακομα..τι να γραψουμε;αααααααααααααααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορω να σας γραψω την ιστορια της ζωης μου....συνταγες....για φαγητα, γλυκα, αλμυρα, και οτι αλλο υπαρχει!!Ελααααααα να φευγουμε απο εδωωωωωωωω :o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μαγειρεψατε σημερα καλε????

κανα γλυκο κανατε ????

κοριτσια 1 κομματι χαλβας εχει 500 θερμιδες χτες το ακουσα απο μια διατολογο στην τηλεοραση και φρικαρισα :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως τα σπιτικα γλυκα παντα εχουν λιγοτερες θερμιδες απο τα ετοιμα.Στα ετοιμα πολυ συντηρητικό παιζει και χρωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ωραιος ο ατιμος ομως...εγω ναι παω να κανω καμια δουλεια..τιποτα δε μαγειρεψα...παω παω...κι αν το κλεισουμε αυτο και παμε στο 3 επειδη ετσι θελουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε με το ποστ θα το κλεισουν απο τωρα?Αφου δεν φτασαμε τις 100 σελιδες? [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Μerentoula,Cuando τι γκαντεμια ειναι αυτη??

Ελπιζω η ταλαιπωρια σας να ειναι πολυ πολυ συντομη!!!!!!

Σια μου για το θυρειδη μου λεγαμε. Εχω κανει δυο φορες tsh σε διαστημα 10 ημερων η πρωτη ηταν 3.90 και η δευτερη 1.74!!! Δεν εχω ξεκοινησει ακομα χαπια αφου την Τεταρτη θα παω στον ενδοκρινολογο.Μακαρι merentoula να ειμαι απλη περιπτωση γιατι εχω μπερδευτει!!

Μετα απο αυτο θα παω να φαω κανενα κομματι χαλβα και ας εχει τοσες θερμιδες :@)

Αγγελα καλως ηρθες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα περααστικα στον αντρα σου....

καλα δεν παμε καλα κοριτσια...κ εγω τωρα που θα παω σπιτι μου θα φερω παπα για αγιασμο....δεν ξερω γιατι αλλα πιστευω στο κακο το ματι....κ λεγοντας κακο ματι εννοω....οχι θα με ματιασει η κολλητη μου αλλα ενας ανθρωπος που ζηλευει κ δεν εχει μπορει να νοιωσει τον πονο...ενας περιεργος ανθρωπος.εγω δεν γνωριζω τετοια ατομα, τουλαχιστον ετσι πιστευω....

τωρα αυτο που λετε για το κανεις δεν ξερει για το πως προχωρατε...καλα κανετε...κ εγω δεν θα το πω πουθενα...ολοι οι ''γιατροι'' δωσαν κ συμβουλες πως πρεπει να προχωρησω, κ αυτο που μου την δινει περισσοτερο ειναι αμα δεν ξερεις μην πετας την βλακεια σου....αλλα μην τα θυμηθω κ συγχιστω.....θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι....

σε κανενα δεν θα πω τιποτε....θα παω να γεννησω κ θα το μαθουν..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...