Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Αναστασούλα μου δεν κλαίω για τα μωράκια που δεν έρχονται... κλαίω που έμεινα χωρίς Χιώτισσα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έλα να συντονιστούμε στο κλάμα... :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( θα κάνουμε καλή συγχορδία... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

ΣΙΑ μου όλα είναι πολύ φλού!!! Το μέλλον αβέβαιο!!! Εάν υπάρξει εμβρυομεταφορά θα είναι μάλλον την Τρίτη, αλλά δεν έχω τόσο υπέρμετρη αισιοδοξία... :lol::lol::lol::lol: είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη για να μην φάω τα μούτρα μου... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζητειται επειγοντως χιωτισσα για το Μαρικακι μας να το συνοδεψει μεχρι να γεννησει!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ο χρονος αρχιζει αποοοοοοοοοοοοο :!! ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :-bd

Βρε Μαρικακι μηπως εισαι μαζι με την Σια και δεν το ξερεις? :ar!

Σια φυγε απο κατω μου γιατι θα σταξουν κι αλλα σαλιαααααααα =p~=p~=p~=p~=p~=p~=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αναστασούλα, είσαι αστέρι (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Ξέμεινα χωρίς έταιρο ήμισυ σε αυτή την προσπάθεια... [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Ρε, ΣΙΑ, έλα να κλάψουμε μαζί :((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( , όχι τίποτ' αλλο, να έχουμε παρέα στο κλάμα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα μαρικακι...ευχομαι να εχεις πολλα καλα αυγουλακια και αυτη να ναι η τελευταια και τυχερη!!!!!!κι εμενα χωρις χιωτισσα με βλεπω....καμια χιωτισα να μου κανει παρεα;;οεο;...αναστασια κουραγιο κι εσυ..σε βλεπω να πορευεσαι με τη μερεντουλα...

ειμαστε ολες παλικαρια τελικα..χαχα...α!!κι εγω ημουν σιγουρη οτι δεν ειμαι..μην κοιτας που δεν ειχα χοριακη..φαινεται παιδι μου...χαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα που τα ξετρυπώνεις αυτά τα υπέροχα μωράκια βρε cuando... :?::?::?::?::?::?::?:

Είναι γλύκα :x:x:x:x:x:x:x:x

Σας καληνυχτίζω κορίτσια, πάω να χαζέψω λίγο στο χαζοκούτι... :blink::wtf::yawn::blink::wtf::yawn::blink::wtf::yawn:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα που τα ξετρυπώνεις αυτά τα υπέροχα μωράκια βρε cuando... :?::?::?::?::?::?::?:

Είναι γλύκα :x:x:x:x:x:x:x:x

Σας καληνυχτίζω κορίτσια, πάω να χαζέψω λίγο στο χαζοκούτι... :blink::wtf::yawn::blink::wtf::yawn::blink::wtf::yawn:

εσυ βρηκες τη βροχη....χαχαχα...μου αρεσει να ψαχνω...εχει πολυ υλικο το ιντερνετ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααααα δεν φτανει που κλαιτε ασχημααααααααααα :-s μας κλανετε κι ολας 8-} Ποια εφαγε φασολια με σκορδαλια ? :-? φρασττττττττττττττττττ :-o ουπςςςςςςςςςςς με παρασυρατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΣΑΣ. ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!

ΕΓΩ ΑΦΗΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΡΙΛΙΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου πολύ ωραίο το βιντεάκι και όπως δείχνει μάλλον οι μπαμπάδες πρέπει να το σκεφτούν ε;;; =))=))=))=))

Πω πω κορίτσια μου ήρθε μια λυποθυμία :crazy::crazy::crazy: ,ποιά την άφησε :-o:-o:-o και το παίζει αδιάφορη;;; Επειδή δεν ακούστηκε %-(%-( νομίζει [smilie=director.gif] οτι δε την μυρίσαμε;;;Έχασα το χρώμα μου [smilie=tard.gif][smilie=tard.gif]:ymsick::ymsick: τι ήταν αυτό Παναγία μου;;;;Οξυγόνοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol:

[smilie=director.gif] καλή επιτυχία σε όλες μας [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki kai sia...ti klaite kale???? :? eixa k poly douleia k den mporesa na mpw na sas ta pw.... :evil: egw eimai moni mouuuuuuuuuuuuuuuuu g afto mono egw prepei na klaiw!!!!! :((:((:((:((:((~x(~x(:ymdaydream::ymdaydream::-??:-??:-?? [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=love9.gif] k de me thelei kai kamia sas!!!!!!!me pligwsate alla tha to kseperasw!!!

loipon psaxnw kainouria xiotissa!!!eimai omorfi(ti omorfi diladi koukla eimai)den milaw kden amolaw!!!mono kapou kapou...k epipleon otan rixnw porditses den allazw ti koup opws i sia!! :lol::lol:

briskete edw i xiotissa mouuuuuu??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελινακι...!!!!καλημερα σε ολες...!!!!!!τζανολινο λες να σαι η δικη μου χιωτισα αυτο το μηνα;ετσι οπως το κοβω σημερα θα ξερω περιπου...σπερματεγχυση 16/17 μαρτιου (γενεθλιακια μου) και μετα 30;μαρτιου θα περιμενω...να υποθεσω...ποια ειναι μαζι μου; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σαςςςςςςςςςςςς!!!!Cuando στην σπερματεχγυση κανουν τη μεθοδο swimming up....δηλαδη, βαζουν το σπερμα σε ειδικο υγρο και ανεβαινουν στην επιφανεια τα πιο γρηγορα και τα πιο κινητικα.Τωρα αν καποιο δεν εχει καλη μορφολογια εκει δεν μπορουν νομιζω να το ξεχωρισουν, ειναι θεμα εξωσωματικης αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

ηρθα για να σας φυσήξω

φφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...