Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Μερεντούλα μου λυπάμαι πολύ σε καταλαβαίνω....και η αδερφή μου δυστυχώς είχε το ίδιο αποτέλεσμα....αλλά αισιοδοξεί.....εντάξει δεν πέτυχε τώρα θα τα καταφέρουμε την επόμενη φοράαααααα :P:P:P:P

Χουανιτάκι περαστικά στη μανούλα σου και γρήγορα σιδερένιααααα

Cuando μου υπομονήηηηη οτι και να γίνει θα συνεχίζουμε μέχρι να μας βαρεθεί η ακατανόμαστη και να μας έρθει μετά απο 9 μήνες.......

Ο θεός θα μας βαρεθεί και θα μας στείλει τα μωράκια μας κάποια στιγμή μπορεί οχι άμεσα αλλά σύντομααααα

Μερεντούλα μ'αυτό το καφεδάκι νομίζω οτι όλες θα περάσουμε καλάαααα =))=))=))=))=))=))

Μαρικάκι νομίζω οτι εσύ θέλεις λίγη ακόμα προσπάθεια με το καφεδάκι σου ε;;;;;Πρέπει να το πετύχεις αλλιώς δε θα έχεις τη σωστή ευχαρίστηση....... =))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

LIL με λίγη πρακτική, θα το πετύχεις το σχέδιο και σε καπουτσίνο, μόνο που θα είναι τρισδιάστατο... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρισδιάστατο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλό μου ακούγετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

cuando ψυχραιμία ακόμα η μάχη ειναι σε εξέλιξη...

πρέπει να κάνεις υπομονή, δεν υπάρχει και άλλη λύση!!

γεια σου mariap1 ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando 2 πραγματα μπορω να σκεφτω...ή οτι σας ξεφυγε καποια περαιτέρω εξεταση που πιθανον να δειξει το προβλημα ή ειναι καθαρα θεμα αγχους!Λογικο ειναι να εισαι ετσι τωρα, ολες το εχουμε περασει αυτο και συνεχιζουμε να το ζουμε....αλλα μην το βαζεις κατω!κι εμενα ονειρο μακρινό μου φαινεται ενα μωρακι παρολο που υποθέτουμε οτι βρήκαμε το προβλημα....ποτε δεν ξερεις τι κρύβεται...ψαξτε το λιγακι ακομα πιο βαθιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου πριν τη σπερματεγχυση ξανακαναμε ορμονικες τα παντα..εχω κανει σαλπιγγογραφια και εχουμε ενα πολυ καλο σπερμα που τελικα ουτε θεμα κινητικοτητας εχει..ξερω απλα οτι και στη σπερματεγχυση οι πιθανοτητες ειναι εξισου μικρες..αυτο φταιει..δεν πιανει παντα με την πρωτη..απλα οι ελπιδες και τα ονειρα ειναι μεγαλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μουυυυυυυ [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Τι κάνεις κορίτσι μου;;;;;; :x:x:x:x:x Μια μεγάληηηηηηηηη αγκαλίτσααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Cuando μου όπως μου είπαν και μένα αυτή η διαδικασία είναι μια μεγάλη μαύρη τρύπα..... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μουυυυυυυ [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Τι κάνεις κορίτσι μου;;;;;; :x:x:x:x:x Μια μεγάληηηηηηηηη αγκαλίτσααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Cuando μου όπως μου είπαν και μένα αυτή η διαδικασία είναι μια μεγάλη μαύρη τρύπα..... :roll::roll::roll:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τώρα είμαι ακόμα ποιο καλά!!

Cuando όλα καλά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καφε καφε και παλι καφε..........................................καλα ειμαι ...εβαλα και μωρακι ανοιξιατικο ειδες;ετσι για να μπαινουμε στο ρυθμο... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν συνεχιστουν για πολυ ακομα και συνδυαστουν με ενα θετικο τεστ ναι!!!!!!!!προς το παρον νομιζω οτι ετσι αποφασισε να κατεβει..αυριο θα δειξει...να σαι καλα.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου και μένα τότε είχα καφέ και έλεγα οτι πάει τελείωσε και όμως η χοριακή ήταν θετική οπότε ποτέ δε ξέρεις γιατί και η κάθε γυναίκα αντιδρά διαφορετικά....Και δυστυχώς κανείς δε μπορεί να σου πεί με σιγουριά.... [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] Υπομονή κορίτσι μου και σου εύχομαι να μας πεις ευχάριστα :P:P:P:P

Αχχχχ το μωράκι σου είναι κουκλίιιιιι!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δειξει...δεν θελω παλι να ονειρευομαι...τα καφε συνεχιζονται αλλα αυριο μεθαυριο θα ναι κοκκινα θα δεις...δεν πιστευω με τιποτα...κι αμα το δω δεν θα το πιστεψω δηλαδη..χαχα...να στε καλα..εδω θα μαστε και θα μεινουμε ολες εγκυουλες και θα πανυγηριζουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou panta prin tin periodo eixes kafe??k se ti posotita einai???mipws lew k egw einai thetiko simadi!!!!kali ypomoni k kouragio koritsi mou!!!xwris xoriaki...megalos golgothas!!kathysterisi exeis???

merentoula mas xairomai pou brikes pali tous rythmous sou!!!thelw na sou pw pws se katalabainw apolyta pou eisai thymwmeni me tis anwteres dynameis...kai egw to epatha meta ti pallindromi k ksanabrika t pisti mou twra pou ekana to efkaileo!!!dystyxws an de thelei o kalos mas o Theoulis...den ginete!!!!!tha to peraseis k afto k tha arxiseis pali na elpiteis k na pistebeis!!!sou stelnw tin agapi mou :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο ..τι να πω..συνηθως ερχεται ροζ και μετα κοκκινο..κανα δυο φορες που εχει ξεκινησει καφε εχει κρατησει λιγο στην αρχη αλλα μες στην ιδια μερα εχει κατεβει..τωρα συνεχιζω ετσι ολη μερα...με ενα μικρο σερβιετακι..ειναι πολυ λιγο..ξερω γω;θα δουμε τι θα γινει και αυριο...γενικα μεχρι την παρασκευη...σιγουρα αυριο θα κατεβει..καλα εισαι εσυ;τι θα κανεις και ποτε;αυτος θα ναι ο μηνας ο καλος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de thelw na sou fouskwnw ta myala pou lene alla kai egw sti defteri ekswsoamatiki pou emeina telika eixa arketa kafe k ola ta symptwmata tis periodou!!k elega ante twra erxetai twra erxetai.....k afanti!!!makari kouklitsa mou na mi ksanarthei giati egw pros ta ekei kleinw... ;):D:D egw perimenw tin alli bdomada periodo k meta parakolouthisi apo to kentro gia na doume pote tha eimai etoimi gia tin embryometafora!!an telika ginei i apopsiksi k pane ola kala :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: aftos o minas i tha mas anebasei i tha mas riksei katw apo ti gi :( gia na doume... :-?:-?:-ss:-ss:-ss:-ss8-|8-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο το ανοιξιάτικο μωράκι σου Cuando μου :x:x:x:x:x:x:x

Όσο για τα καφέ, ο καιρός θα δείξει τι είναι. Στην δική μου περίπτωση, οφείλονταν στην καθυστέρηση του utrogestan. Νομίζω ότι εάν δεν δεις καθαρό αίμα μέχρι το Σαββατοκύριακο, τότε έχεις πάρα πολλούς λόγους να ελπίζεις σε εγκυμοσύνη. Κρίμα, βρε φιλενάδα, που περνάς αυτή την τρομερή αγωνία... είναι απίστευτα ψυχοφθόρο το ότι δεν μπορείς να κάνεις μια χοριακή να ησυχάσεις... Δεν επαναλαμβάνεις ένα τεστάκι σήμερα, μήπως έχει αλλάξει κάτι;

Αγωνιούμε και εμείς μαζί σου και ευχόμαστε τα καλύτερα για σένα... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου, γλυκιά μου Χιώτισσα, με το καλό να προχωρήσεις στην τρίτη σου προσπάθεια. Εύχομαι να είναι η τελευταία!!!! Μάλλον με την ΣΙΑ μας θα συνταυτιστείς και εγώ θα προχωρήσω μοναχούλα μου... :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Εάν υπάρξει ωοληψία, θα γίνει το Σάββατο. Ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!

Σας φιλώ, γιατί έχω πάλι τρέξιμο σήμερα και θα αργήσω να διαβάσω τα νέα σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙΑ!!!!!!!! :)

ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ(ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!!) :P

ΣΙΑ????ΣΕ ΕΧΑΣΑ!ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ?

CUANDAKI MOY.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ...ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!

ΕΓΩ.......ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΕΙΝΑΙ 48 ΕΤΩΝ!!(ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ 15!!!)

ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 3.30 ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΩ,ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] \:D/

7 ΜΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ ΕΔΩ(ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΛΟΓΩ Κ.ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΕΛΑΣΗ!!!!

ΟΠΟΤΕ????????????4ΗΜΕΡΟ RELAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλές μου φίλες!!!

Merentoula είσαι παλικάρι, προχώρα παρακάτω χαίρομαι που πήρες τα πάνω

σου και είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!

Cuando ελπίζω τελικά να μην σε επισκεφθεί η ακατανόμαστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marikaki μου μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και το

Σάββατο να κάνεις ωοληψία και να προχωρήσουν όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Xouanitaki ωραία τα νεάκια της μαμάς σου, ήθελα να σου πω να μην στεναχωριέσαι

για το θυροειδή, είχα και εγώ θέμα και μάλιστα και με τα αντισώματα, πήρα τ4 και

με το που το ρύθμισα τον επόμενο μήνα έμεινα έγκυος. Όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε όλες τις άλλες φίλες μου στέλνω πολλά φιλιά

και βέβαια σας φυσάω όλες φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki ωραία τα νεάκια της μαμάς σου, ήθελα να σου πω να μην στεναχωριέσαι

για το θυροειδή, είχα και εγώ θέμα και μάλιστα και με τα αντισώματα, πήρα τ4 και

με το που το ρύθμισα τον επόμενο μήνα έμεινα έγκυος. Όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω πααααααρα πολυ!!!!!!!!!!

μακαρι!!!!μακαρι να ειναι αυτο το προβλημα και το πασχα.............να φουσκωσω και εγω....λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες και απο μενα !!!!!!!!!!!!!

Χουανιτακι κοριτσι μου χαρηκα με την μαμα σου σιδερενια σου ευχομαι,

και ο θυροειδης πλεον ρυθμιζεται οποτε υπομονη....

Μαρικακι ολα καλα θα πανε θα δεις !!!

cuando ειχαμε κανα νεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι κρατα γερα , σου ευχομαι καλη επιτυχια απο την καρδια μου!

cuando...αντεχεις? ελπιζω συνομα να μας πεις τα ευχαριστα!

μερεντα μπραβο σου δειχνεις πολυ δυναμη και μας εμψυχωνεις! τι σκεφτεσαι να κανεις τωρα? ο γιατρος σου ειπε για νεα σπερματεγχυση ή θα πας για εξωσωματικη?

Επισης επειδη θα κανω πρωτη φορα σπερματεγχυση πειτε μου κατι..τι σας ειχε πει ο γιατρος για τις επαφες? απαγορευονται εκεινη την περιοδο? χρειαζεται αποχή? θα ρωτησω κι εγω αυριο που εχω ραντεβου απλα θετω το ερωτημα για να ακουσω εμπειριες... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...καλα ειμαι κι εγω...μαρικακι νομιζω πως θα γινει αυτο ..αυριο μεθαυριο θα εχει κατεβει..δεν εχω κανενα λογο να πιστευω οτι ειμαι...αλλα εξακολουθω με τα καφε..δεν πιστευω να μου τα χαλασει ολα εκει μεσα να μου κανει καμια ενδομητριωση..να μην κατεβαινει το αιμα...αααααχ δεν ξερω τι να σκεφτω..ειχα πολυ σταθερο κυκλο και κοκκινο για να μου κανει τωρα τετοια κολπα..παλιοουτρογεσταν...

μαρικακι ξεκινας;ολα καλα να πανε το σαββατο!!!!! :ympray::ympray::ympray: χουανιτακι τι μικρη μανουλα που εχεις...να τη χαιρεσαι..

θελω κι εγω να ξεκινησωωωω!!!!!!!!τεστ δεν εκανα..γιατι λεω αυτη τη δουλεια θα κανουμε;αν ειμαι κι αυριο σε αυτην την κατασταση..ναι θα κανω αυριο...φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξεχαστηκα τουιγγυ...λοιπον εχεις κανονικες επαφες στην σπερματεγχυση..απλα τρεις μερες πριν αποχη...για να πολλαπλασιαστει το σπερμα...και μετα παλι επαφες κανονικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...