Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

FRAOULITSA MOU BRAVO OLA KALA THA PANE PHGES KAI PANW APO 1000 ARA OLA TELEIA :D

JANNOLINO GLUKIA MOU EGW EXW PONOUS AKOMA KAI OI SAPIGGES MOU EIPE O GIATROUDAKOS PONANE GIATI MAS TRYPANE EKEI KAI GI AFTO!! MHN ANHSYXEIS NA SKEFTESE THETIKA!!

EMENA XTES MOU EDWSAN HREMISTIKA KAI MAGNHSIO GIATI PETHANE O ANTRAS THS XADERFHS MOU STA TRIANTA TOU XAFNHKA KAI EXEI KAI ENA MWRAKI 1 ETOUS!!! TO EMETHA APOTOMA TOUS AKOUSA NA KLAINE KAI EGINE PETRA KAI H KOILIA MOU KAI ARXISA NA FWNAZW!! META EIXA PONOUS ALLA IRTHE O ANTRAS MOU KAI ME PHGE MAKRIA KAI META PHRA FARMAKA KAI XALARWSA!! PETAGWMOUN STON YPNO MOU OLO TO VRADU KAI FOVOMOUN GIA TO MWRAKI MOU KAI SKEFTOMOUN THN XADERFH MOU!! EXASE MIKRH KAI TON MPAMPA THS KAI TWra afto..... :(:(:cry::cry: emeina sto spiti elpizw na hremhsw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια,

πολύ λυπάμαι καρδούλα, όσο μπορείς να σαι ήρεμη τόσο έχεις προσπαθήσει για το μωράκι! Προσπάθησε να χαλαρώνεις και να κάνεις συχνά ντουζάκι, βοηθάει να χαλαρώνεις, στο λέω γιατί σε μια φίλη μου της το χε πει ο ψυχολόγος για να μπορεί να ηρεμεί και το μωράκι!!! Προσπάθησε όσο περισσότερο μπορείς!!!

Είμαστε εδώ !!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula mou krima :(:( ta sillipitiria mou!!

einai dyskolo k gia sena alla exeis palepsei poly gia afto to mwraki k prepei na to prosekseis oso ginete...k panw apo ekei pou den ginete!!!!kane ntouzakia opws leei i stroumfita mas k kane pragmata gia na ksexniesai.....diabase kanena biblio,noikiaze tainies me mwra k tetoia......oti mas xreiasteis eimaste edw gia sena koukla mou!!!

a k se efxaristw poly gia ti pliroforia pou mou edwses!!poly elpidofora :D efxaristw polyyy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia m!

ti m kanete?

kardoula m ta eipame kai sto chat!sillipitiria koukla m kai apo dw!ti na pei kaneis se tetoies periptwseis. . . !as anapausei O THEOS tin psixi t koritsi m!

jannolino m perimenoume nea tin paraskeui eeee?na nai thetika kopela m k ola na pane kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STRAWBERRY kalispera!!!!!lipame koritsi mou gi auto pou sou sumvainei!!!!!ti egine ti enioses?

min to vazeis kato ,ola theloun ton xrono tou.kane kouragio kai dose dumai son eauto sou!!!!!an mporeis klapse gia na to vgaleis apo mesa sou!!!!!!!!sou stelno mia dunati agkalia!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες είχα αφόρητους πόνους στην μέση μου και στην κοιλιά και έβγαζα συνέχεια κόκκινα κομμάτια (συγνωμη για την περιγραφή)

Εκανα χοριακή η οποία απο χθές που ήταν 1200 σήμερα κατέβηκε 400

Κορίτσια μακάρι να τα καταφέρω να μείνω ξανά έγκυος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι τοσο καλο μου....θα μεινεις θα ξαναμεινεις σιγουρα και δεν θα το πιστευεις...κουραγιο οσο μπορεις να συνεχισεις γιατι το μωρακι περιμενει στη γωνια..ειναι σιγουρο..δεν ξερεις πως λυπαμαι..σου κανω μια ζεστη αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες είχα αφόρητους πόνους στην μέση μου και στην κοιλιά και έβγαζα συνέχεια κόκκινα κομμάτια (συγνωμη για την περιγραφή)

Εκανα χοριακή η οποία απο χθές που ήταν 1200 σήμερα κατέβηκε 400

Κορίτσια μακάρι να τα καταφέρω να μείνω ξανά έγκυος :(

koritsaki mou lypamai poly, popoooo mou thymises emena, kai egw akrivws ta idia eixa pathei otan apevala, xoriakh 1.300 kai to epomeno vrady aforitous ponous kai kommatia aima, ti na pw katalavainw pws aisthanese, prospathise na hremiseis se parakalw, se filw

kardoula mou sylhphthria, twra to eida, ti na pw lypamai poly, esy hremiseis kai na prosexeis to mwraki sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

brte fraoulitsa mou..... :shock::shock::o:o tromaksa otan to diabasa......ax psyxi mou lypamai paaaaara poly!!!!koukla mou egw otan pallindromise ekatsa spiti mou oli mera k eklaiga!!!kane afto pou tha se kaneis na bgaleis elaxisto pono apo mesa sou!!!fwnakse,tsirikse,klapse.....

tha eimaste dipla sou opoiadipote stigmi!!!sigoura tha ksanameineis eggyoula...min to skeftesai afto!!!kseroume gia pio logw egine afto??sorry pou rwtaw k an aisthanesai aneta apantise mou!!

sou stelnw mia glykia agkalitsa mono gia sena koukla mou :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re fraoulitsa m ti egine re koritsi m?

einai teleiwtiko kopela m?

mipws exeis kourastei i stenaxwrethei gia kati kai gi auto na eixes to aima?

aman re koritsi m!euxomai O THEOS KAI H PANAGIA na se voithisoun kopela m!H AGIA EIRINI H CHRUSOVALANTW na nai dipla s kai na einai apla mia dokimasia kai na nai mia xara to bebe!eilikrina!

iremise koritsaki m!min ta maurizeis kopela m!me to giatro s milises?ti s exei pei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα,

λυπάμαι πολύ μακάρι να μην είναι έτσι. Δεν ξέρω τι να πω..

Προσπάθησε να το βγάλεις από μέσα σου όσο μπορείς. Πραγματικά έχω στεναχωρεθεί πολύ τώρα! Είμαστε εδώ αν έστω λίγο μπορούμε να σε βοηθήσουμε ή να σε κάνουμε κάπως καλύτερα!!!

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ ολες σας.

Τα λόγια σας είναι πολύ παρηγορητικά , δεν υπάρχει πλέον καμμια ελπίδα δυστυχώς.

Απο εδώ και πέρα θα προσπαθώ μόνη μου και ίσως κάνω καμμια σπερματεγχυση γιατι απο οικονομικης άποψης δεν μπορούμε να κάνουμε άλλη προσπάθεια

Σας αγαπώ πολύ όλες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki m gliko poso exw lipithei na xeres!

k egw eixa apovalei prin 2misi xronia,asximi empeiria!

o xronos tha voithisei kopela m tha to deis!siga siga kai ola tha ta prosperaseis kai tha vlepeis to mellon aisiodoxa pleon!pistepse me!

xerw diskolo einai twra na to pistepseis!

alla prepei na vreis ti dinami kai ti vreis kopela m, O THEOS KAI H PANAGIA tha sti dwsoun gia na sinexiseis giati o agwnas oso anisos k an einai kapote tha eimaste nikitries!kai sintoma malista!

prospatha na xexasteis kai auto tha to kanei o xronos gia sena!

filakia k mia terastia agkalia apo mena gia sena!kouragio kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα μου,

μην είσαι έτσι θα ξαναπροσπαθήσεις ΝΑΙ με σπερματέγχυνση και θα τα καταφέρετε!! Πίστη, υπομονή και επιμονή!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!! ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!

Να ξαπλώσεις και να προσπαθήσεις να κοιμηθείς να ηρεμήσεις λίγο! Πρέπει, επιβάλλεται!

Να σε ρωτήσω λες... οικονομικά δεν μπορείτε για άλλη προσπάθεια.. έχεις σκεφτεί δημόσιο νοσοκομείο; (λεω δεν ξέρω, ελπίζω να μην λέω βλακεία)

Πρώτα όμως να ηρεμήσεις και θα σκεφτείς σε λίγες μέρες λίγο πιο καθαρά και ήρεμα.

Κοριτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ ολες σας.

Τα λόγια σας είναι πολύ παρηγορητικά , δεν υπάρχει πλέον καμμια ελπίδα δυστυχώς.

Απο εδώ και πέρα θα προσπαθώ μόνη μου και ίσως κάνω καμμια σπερματεγχυση γιατι απο οικονομικης άποψης δεν μπορούμε να κάνουμε άλλη προσπάθεια

Σας αγαπώ πολύ όλες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλιτσα μου λυπαμαι πολυ.αλλα στο υποσχομαι οτι θα περασει.τωρα ειναι πολυ δυσκολα το ξερω.αλλα σιγα σιγα ολα θα γινουν.οσο για το οικονομικο για ολους ειναι δυσβασταχτο.εγω εκανα στα γιαννενα απο οπου καταγομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλιτσα μου λυπαμαι πολυ.αλλα στο υποσχομαι οτι θα περασει.τωρα ειναι πολυ δυσκολα το ξερω.αλλα σιγα σιγα ολα θα γινουν.οσο για το οικονομικο για ολους ειναι δυσβασταχτο.εγω εκανα στα γιαννενα απο οπου καταγομαι κ ηταν οχι απλα ανεκτο το ποσο,αλλα ως γελοιο.σε συγκριση με τα ποσα που παιζουν

ΑΝΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ,ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑΓΕΣΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ Η ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΖΗΤΗΣΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ.....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΥΓ( ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...