Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Nikοl mou,

το καταλαβαίν ω απόλυτα, αν και ακόμη δεν έχουμε ξεκινήσει προσπάθεια εξωσωματικής, αλλά φαντάζομαι πως θα μουν. Σου μιλάω σαν να μιλάω σε μένα... Σκέψου!!! γιατί πιστεύω οτι μέσα σου το σκέφτεσαι, θα κάνεις μωράκι, και θα κάνεις και θα τα καταφέρεις, στην επόμενη σου προσπάθεια!! Έτυχε αυτό.. σίγουρα είναι από τα πιο δύσκολα που αντιμετωπίζεις, αλλά θα ρθει, πίστεψε μας, θα ρθει και θα σαι πολυ ευτυχισμένη. Αρκεί τώρα να ηρεμήσεις και να προσμένεις να περάσει ο καιρός και να κάνεις την επόμενη προσπάθεια σου.

To καταλαβαίνω ότι έμαθες τα αποτελέσματα και ξαφνικά άλλαξαν όλα αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις οσο μπορείς.

Είναι τόσο όμορφο που κάνουμε αυτές τις προσπάθειες για το πιο όμορφο πράγμα στην ζωή μας!!! Που αξίζει!!! Ηρέμησε!!! γέμισε θετική ενέργεια, και προετοίμασε πάλι τον εαυτό σου και τον οργανισμό σου για να δεχτεί τα εμβρυάκια σου!!

Όλα θα πάνε καλά και θα μαστε όλες εγκυούλες!!

Φιλιά πολλά και πάλι!!

stroumf

στρουμφακι μου στην αθηνα προσπαθησα ,αυτο που με στεναχωρησε πιο πολυ ειναι οτι η πρωτη χοριακη ηταν θετικη και εκει που χαρηκα, γιατι πρωτη φορα πηρα θετικη χοριακη, εκει ηταν που μου κοπηκαν τα φτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nikοl mou,

το καταλαβαίν ω απόλυτα, αν και ακόμη δεν έχουμε ξεκινήσει προσπάθεια εξωσωματικής, αλλά φαντάζομαι πως θα μουν. Σου μιλάω σαν να μιλάω σε μένα... Σκέψου!!! γιατί πιστεύω οτι μέσα σου το σκέφτεσαι, θα κάνεις μωράκι, και θα κάνεις και θα τα καταφέρεις, στην επόμενη σου προσπάθεια!! Έτυχε αυτό.. σίγουρα είναι από τα πιο δύσκολα που αντιμετωπίζεις, αλλά θα ρθει, πίστεψε μας, θα ρθει και θα σαι πολυ ευτυχισμένη. Αρκεί τώρα να ηρεμήσεις και να προσμένεις να περάσει ο καιρός και να κάνεις την επόμενη προσπάθεια σου.

To καταλαβαίνω ότι έμαθες τα αποτελέσματα και ξαφνικά άλλαξαν όλα αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις οσο μπορείς.

Είναι τόσο όμορφο που κάνουμε αυτές τις προσπάθειες για το πιο όμορφο πράγμα στην ζωή μας!!! Που αξίζει!!! Ηρέμησε!!! γέμισε θετική ενέργεια, και προετοίμασε πάλι τον εαυτό σου και τον οργανισμό σου για να δεχτεί τα εμβρυάκια σου!!

Όλα θα πάνε καλά και θα μαστε όλες εγκυούλες!!

Φιλιά πολλά και πάλι!!

stroumf

στρουμφακι μου στην αθηνα προσπαθησα ,αυτο που με στεναχωρησε πιο πολυ ειναι οτι η πρωτη χοριακη ηταν θετικη και εκει που χαρηκα, γιατι πρωτη φορα πηρα θετικη χοριακη, εκει ηταν που μου κοπηκαν τα φτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol mou..... :(:(:( se symponw koritsi mou k kserw pws niwtheis!!!eisai thymwmeni k einai logiko!!!thelw na pistebw pws afto egine giati o theos kserei pws eisai dynati kopela k tha to antekseis....k kathe empodio gia kalo glykia mou!!!k egw xarika prin kati mines alla stin 7i bdomada pallindromise!!!twra eimai sto dromo gia ti xoriaki tis tritis prospatheias!!!ola ginonte gia kapoio kalo skopo!!kane twra pragmatakia mazi me ton antrouli sou k ksexna to gia 3 mines!!!efxomai na ni ksananiwseis pote etsi!!!!ola na pane opws ta theleis zouzounitsa mou.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

fraoulitsa mou pires ta apotelesmata??ola kala tha einai eimai sigouriiiii :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jan μου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου στις 8/4 να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα της ζωης σου ,μια τεραστια χοριακη γλυκια μου.φραουλακι ? ολα καλα φανταζομαι ε...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax se efxaristw nikol mou an k kratw mikro kalathi!!!!!!oi ponoi tis periodou mou arxisan 3 meres meta ti metafora k oso plisiazei i imerominias tis periodou toso pio dynatoi ginonte :(:( ouuufff

FRAOULITSA mou pou eisai koritsaki mou????mpes na mas peis giati mas kaneis k anisixoume.... :?:? alla fantazomai ola kala......filakia sti koilitsaaaaa ;):D:D:D:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ 111 διάβασα τα νέα σου και στενοχωρήθηκα πάρα πολύ πραγματικά, κάποια κοπέλα σου είπε πως το σώμα σου είναι πρακτικά έτοιμο και πιστεύει πως την επόμενη φορά θα πετύχει ειλικρινά και εγώ το ίδιο πιστεύω και είχε δίκιο η κοπέλα.Μη στενοχωριέσαι αυτή η ιστορία δυστυχώς δεν είναι απλή, αλλά είμαι σίγουρη πως στην επόμενη σου προσπάθεια θα τα καταφέρεις...σίγουρη.

Γιάννα εσύ τι κάνεις κοριτσάκι μου; Θα κάνεις χοριακή την Παρασκευή, άντε κοπέλα μου με το καλό σου εύχομαι, όλα καλά να είναι από την ψυχή μου...! ;)

Τα άλλα κοριτσάκι τι κάνουν; Μια αγκαλίτσα σε όλες και στον μπαμπάκα επίσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koykles ti moy kanete egw twra mphka apo to prwi eimoyn sthn mama kai twra exw pareoyla sto spiti moy opote mphka mono na dw ligo ta neakia sas kai na pw ena geiaaaaa kai agkalitsa megalh sthn nikol mas.........filakiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω για τα καλα σας λογια.προσπαθω να συνελθω...εκει που λεω δεν πειραζει η επομενη θα ειναι η τυχερη μου , εκει με πιανουν ξαφνικα τα κλαματα και το παραπονο...ας μου δωσει ο θεος κουραγιο να το ξεπερασω συντομα και να βαλω μπρος για νεα προσπαθεια.συντομα να ρθουν σε ολες τις αγκαλιτσες μωρακια και ολα αυτα να μοιαζουν τοσο μακρινα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia m kalimera!

ti m kanete?

nikol m den xereis poso se katalavainw!

vlepeis k gw prin 2misi xronia eixa xasei ena mwraki stin 9i vdomada!asximi empeiria koritsi m!to xerw pws aisthanesai omws. . . mia kainoyria mera exei xekinisei kopela m! ase ton xrono na kanei ti douleia tou kai tha se voithisei pistepse me na to prosperaseis!tha to deis!xreiazesai xrono omws kai tha ton exeis!

kai prin 4 mines eixa kanei exwswmatiki kai apetixa!tote nomiza pws exasa ton kosmo!oxi. . .i zwi einai oli mprosta mas kai oi agwnes einai gia tous anthrwpous!mporoume na agwnistoume kai tha petixoume!sigoura einai asximi i apotixia alla gia des ti thetiki pleura toy thematos, eixe ginei emfiteusi, den exeis kapoio organiko provlima loipon apla i fisi kapote pronoei gia to kalo mas kopela m!

tha sinexiseis ton agwna s alla ws tote frontise na pernas ton xrono dimiourgika etsi wste na se voithisei na xexasteis!den einai eukolo!to xerw. . . !alla edw eimaste oles na se voithisoume na to peraseis oso pio anwdina ginetai!kai mena edw ta koritsia me eixan stirixei apisteuta prin 4 mines otan eixa apotixei stin exwswmatiki!!

gia otidipote xreiasteis mporeis na epikoinwniseis mazi m!mi distaseis pote!mia terastia agkalia apo mena koritsi m!

x x x!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεούλα μου καλημέρα και συγνώμη που καθυστέρησα να μπώ.

Τελικά χθές η χοριακή μου ήταν 1172 απο 301 που ήταν την Παρασκευή και ο γιατρός είπε οτι είμαστε οκ και στις 13-4 να πάω για υπέρηχο :)

Παρόλα αυτά συνεχίζω να έχω αίμα το οποίο δεν λέει να σταματήσει :( και είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη

nikol μου τί κάνεις κορίτσι μου ;

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες τις κοπέλες εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεούλα μου καλημέρα και συγνώμη που καθυστέρησα να μπώ.

Τελικά χθές η χοριακή μου ήταν 1172 απο 301 που ήταν την Παρασκευή και ο γιατρός είπε οτι είμαστε οκ και στις 13-4 να πάω για υπέρηχο :)

Παρόλα αυτά συνεχίζω να έχω αίμα το οποίο δεν λέει να σταματήσει :( και είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη

nikol μου τί κάνεις κορίτσι μου ;

Κ

ορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες τις κοπέλες εδώ

mpravo koritsaki moy .....kai mas trelanes ..........poy den empenes........filakia polla polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου .τι κανετε? εγω ειμαι καπως καλυτερα...girl84 εχεις δικιο ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος!ευχομαι και σε σενα συντομα να εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου γερο και δυνατο...φραουλιτσα μου μπραβο κουκλα μου ειδες...ολα μια χαρα.οσο για το αιματακι τι σου ειπε ο γιατρος σου?φανταζομαι με τετοια χοριακη να μην ειναι κατι ανησυχητικο.κατσε ξεκουρασου γλυκια μου ,ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimer koritsia mouuuu!!!!!fraoulitsa xairomai paaara poly pou ola einai kala!!!!!ax eftyxws...mia tromara mas tis edwses.. :roll: na ksaplwneis koukla m k ola tha pane mia xara!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

nikol mou etsi prepei.....panw to kefali k sinexizoume!!!bravo!!! :) ta lew se esena na ta akouw k egw!!!egw k simera ponous periodou.....pote k i mitra k pote oi salpigges......paei koritsia to oneiro mou :(

tha prepei na proetoimastw dystyxws gia arnitiki xoriaki.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimer koritsia mouuuu!!!!!fraoulitsa xairomai paaara poly pou ola einai kala!!!!!ax eftyxws...mia tromara mas tis edwses.. :roll: na ksaplwneis koukla m k ola tha pane mia xara!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

nikol mou etsi prepei.....panw to kefali k sinexizoume!!!bravo!!! :) ta lew se esena na ta akouw k egw!!!egw k simera ponous periodou.....pote k i mitra k pote oi salpigges......paei koritsia to oneiro mou :(

tha prepei na proetoimastw dystyxws gia arnitiki xoriaki.. :(

janno μου μη σε παιρνει απο κατω κουκλα μου...οι πονοι περιοδου πολλες φορες ειναι δειγμα εγκυμοσυνης!!! προσπαθησε να εισαι θετικη και ολα θα πανε καλα! ειμαι σιγουρη, την παρασκευη θα γινει τρελο παρτυ με την χοριακη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μην σκέφτεσαι αρνητικά κοπέλα μου....τώρα θα μου πεις κοίτα ποιός μιλάει αλλά ειλικρινά μην προτρέχεις..

Και εγώ έτσι έκανα και είδες ;;; Πήρα θετική χοριακή όποτε..υπομονή ;););)

nikol μου χαίρομαι που είσαι καλά :) χάθηκε μια μάχη όχι ο πόλεμος έτσι δεν είναι;;

niakoylinaki μου μακάρι να πάνε όλα καλά και εσύ καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου κοπέλα μου :)

νικολ μου άντε έρχεται σιγά σιγά ο μπέμπαρος ε;; Με έναν πόνο κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janno μου μη σε παιρνει απο κατω κουκλα μου...οι πονοι περιοδου πολλες φορες ειναι δειγμα εγκυμοσυνης!!! προσπαθησε να εισαι θετικη και ολα θα πανε καλα! ειμαι σιγουρη, την παρασκευη θα γινει τρελο παρτυ με την χοριακη σου!!!

den thelw na exw pseftikes elpides otan einai toso fanero!!!!kserw pws isws na einai kalo alla na ponane k oi salpigges??den mou exei ksanasymbei......apo to stoma sou k stou theou to afti na meinw epitelous egkyoula k na ftasw mexri to telos!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: exw kourastei poly!!!! :?:?:?:?:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai pali koritsakia m!

strawberry m bravo koritsi m!efoson anevainei i xoriakoula m mi fovasai tpt!megalwnei to emvriaki k dilwnei paron kale. . .min anisixeis!ola kala na pane euxomai apo dw kai pera!O THEOS KAI H PANAGIA na nai mazi sou kai H AGIA EIRINI I CHRUSOVALANTW!

jannolino m min agxwnesai!to xereis oti ta simptwmata einai sxedon ta idia kai gia egkimosini kai gia periodo? perimene koritsaki m na pas gia tin xoriaki!den kanei na agxwnesai apo twra koritsaki m!i anamoni xerw pws einai diskoli k agxwtiki alla distixws einai k auti meros tis diadikasias kai distixws to pio asximo! euxomai i xoriaki na nai thetikotati kai sta upsi koritsi m!

nikol m pame gia alla e?:)perase xrono me ton antrouli s twra, xekourasou, perna kala oso mporeis kai oso ginetai kane oti se euxaristei!kai na deis p se ligo kairo tha maste edw na sizitame gia tin epomeni s prospatheia kai tha nai epitiximeni!apla prepei na to pistepseis me oli sou tin psixi!

na xete pisti koritsia STO THEO KAI STH PANAGIA kai oles tha mas voithisoune!tha to deite!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΥΠΑΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΛΥΠΗ ΤΗΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΩΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. :P:P ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ? [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μην σκέφτεσαι αρνητικά κοπέλα μου....τώρα θα μου πεις κοίτα ποιός μιλάει αλλά ειλικρινά μην προτρέχεις..

Και εγώ έτσι έκανα και είδες ;;; Πήρα θετική χοριακή όποτε..υπομονή ;););)

nikol μου χαίρομαι που είσαι καλά :) χάθηκε μια μάχη όχι ο πόλεμος έτσι δεν είναι;;

niakoylinaki μου μακάρι να πάνε όλα καλά και εσύ καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου κοπέλα μου :)

νικολ μου άντε έρχεται σιγά σιγά ο μπέμπαρος ε;; Με έναν πόνο κοπέλα μου

Ευχαριστώ πολύ καλό μου κοριτσάκι.

Αχ πήρα μια χαρά ....... :D μπράβο φραουλίτσα μου πολύ χάρηκα ......αφου η χοριακή σου ανεβαίνει όλα καλά θα πάνε....σίγουρα όμως να ξεκουράζεσαι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...