Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

kalimera kai kalh evdamadaaaaaa, ti kanete?

strouf80 ta utrogestan einai progesteronh ta voithane to perivallon ths mhtras wtse na ginei h syllhpsh egw ta pairnw otan kanw ekseswmatikh, twra gia fysiologiko tropo den kserw se ti mporoun na voithisoun

evaki mou eyxomai aythn thn fora na pane ola kala kopela mou kai na teleiwsei h talaipwsia sou

emena koritsia exei xalasei entelw o kyklos mou meta thn teleytaia ekswswmatikh, teleytaia mou periodos htan stis 14 fevrouariou kai apo tote tipota, den leei na erthei, me talaipwrei poly, thn perimenw gia na paw meta na kanw ysteroskophsh.

h kardoula re paidia pou xathike? kai genika oles xathikate ti pathate?

strawberry kai nikol kalh epityxia koritsakia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παρεάκι τι κάνετε??? εγώ υπομονή μέχρι την Παρασκευή που είναι η ημέρα της χοριακής !!! Απο συμπτώματα .....το απόλυτο τίποτα...και αρχίζει να μαυρίζει η σκέψη μου...τεσπα οτι είναι να γίνει θα το δεχθώ με ηρεμία 8-) το μόνο που αισθάνομαι είναι μερικές φορές σουβλιές στο στήθος μου αχχχχχχχ τι να πώ :oops::oops:

Οι υπόλοιποι τι κάνετε???? Στις εγκυμονούσες με έναν πόνο και σε εσένα eyeore το μπεμπέκι να έρθει σύντομα και να φωλιάσει στην κοιλίτσα σου :) οσο για τα κορίτσια που είναι σε αναμονή ....ΥΠΟΝΟΜΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου , Σοφίτσα μου , Νικόλ μου, Βασουλα μου,Γιωργάκη μου, τι κάνετε ;

Στέλνω σε όλες σε όλες σας μια γλυκιά αγκαλιά ...και εγώ περιμένω αύριο, μεθαύριο να αδιαθετήσω να αρχίσω και εγώ την αγωγή μου. Καλή σας νύχτα!

Με το καλό κοριτσάρα μου, να πάνε όλα καλά έυχομαι μέσα απο την καρδούλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta upoloipa koritsakia oi egkioules mas ti kanoun?kardoula m p xathikes?nikol?katerinaki?sofitsa?annoula?barcelonita?

egw paw tin pempti sto giatro gia na doume gonimes meres kai na kanoume tis prospatheies mas kai euxomai O THEOS KAI H PANAGIA na nai mazi mas kai na mas voithisoun na petixoume oles to sintomotero!filakia!

Ευχομαι σύντομα εγγυούλα κοριτσάκι μου @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα utrogestan κοριτσάκια μου είναι προγεστερόνη που την έχουμε έτσι κ αλλιώς απλα μερικές φορές είναι για ενίσχυση, δυναμώνει το ενδομήτριο για εμφύτευση αλλά το δίνουν κ σε αποκολλήσεις όπως είχα πάθει εγώ......

skorpina μου κ εμένα χάλαγε λίγες μέρες ο κύκλος με τις εξωσωματικές..θα έρθει..

STRAWBERRY καλή επιτυχία κοπέλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια που μου απαντήσατε!!

Θα κάνω αυτό που είπε ο γιατρός και θα σταματήσω να τα ψάχνω τόσο, αφού τον εμπιστεύομαι.

Και μια φίλη από δω με συμβούλεψε και πολύ σωστά έκανε να ρωτήσω το γιατρό για ότι απορία έχω!!!

Φιλιά πολλά

Τα νεότερα σε λίγες μέρες!!!

Ξέρετε έχω αρχίσει τις τακτικές επαφές με τον κυριούλη μας ... τον άντρα μου εννοώ... έχει πολύ πλάκα!!!

Αυτή τη φορά έχουμε πεθάνει στα γέλια!!

Φιλιά πολλά και πάλι και καλή μας εβδομάδα ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα σε ολους!!! Και εγω χαθηκα αυτες τις μερες αλλα δεν ειμαι και πολυ καλα. Με εχει πιασει το στομαχακι μου...

Νανα μου λυπαμαι για το αποτελεμα σου αλλα να μην το βαζεις κατω.Καποιες φορες χρειαζεται να περιμενουμε λιγο καιρο παραπανω. Αλλα το ΘΑΥΜΑ ερχεται. Ακου και τις παλιες!

Skorpina μου τι κανεις? Μη στεναχωριεσαι με τον κυκλο σου. Συμβαινει αυτο μετα απο τοσα φαρμακα. Αλλα πανω απο ολα πρεπει να εισαι εσυ ηρεμη.

Jannolino μου μην αγχωνεσαι. Και εγω για καλο τα βλεπω αυτα τα σημαδακια! Καλα αποτελεσματα να εχεις και να μας ανακοινωσεις σε λιγες μερες τη θετικη χοριακη, οπως φυσικα και η strawbery και η nikol111. Με το καλο να εχουμε σερι θετικων!

Girl μου και εγω σου ευχομαι η Παναγιτσα να σας βοηθησει και να τα καταφερετε χωρις να παιδευτειτε αλλο!

Stroumf μην αγχωνεσαι!!! Ολα θα γινουν και ακου αυτα που σου λεει ο γιατρος σου.

Nikolaki μου ενα μεγαλο φιλι σε εσενα και στο μωρακι σου!

Γιωργακη μου να εισαι παντα καλα και να δινεις κουραγιο σε ολες τις κοπελες! Πλησιαζει ο καιρος που θα κρατησεις τον Χρυσοβαλαντη σου αγκαλια!

Ευακι μου με το καλο να ξεκινησεις και να ολοκληρωσεις την προσπαθεια σου με τον ομορφοτερο τροπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βασούλα μου, είναι πραγματικά ο πιο τέλειος ήχος.................................. εγω δεν το πίστευα και μη νομίζεις ακόμα δεν το έχω πιστέψει οτι μεγαλώνει ενα ανθρωπάκι μέσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπίνακι μου αν θές να μιλήσουμε για ανωμαλίες κύκλου,εδώ κοριτσάκι μου, ειδικότης μου!!!!! (που έλεγε και ο Βέγγος) , εγώ που δεν έχανα μέρα, έχω χάσει και τα αυγά και τα πασχάλια μου, εγώ πάλι 2-3 κύκλους τώρα αδιαθετούσα κάθε 17η μέρα κάθε 20 τέτοια χαριτωμένα και αμά τους ρωτήσεις δεν φταίνε τα φάρμακα, εμένα μου λες!!! Μας απορρυθμίζουν πλήρως.

Jannolino, κάνω ένα μεταπτυχιακό και έπρεπε να παραδώσω μια εργασία για αυτό χάθηκα.

Strawberry εμένα πάλι το ότι δεν έχεις συμπτώματα μου φαίνεται, τέλειο, εκεί που δεν υπάρχουν συμπτώματα είναι σταθερά θετική η χοριακή, το έχω παρατηρήσει.

Νικόλ μου , και Βασούλα μου τι κάνετε κοριτσάκια;Ευχαριστώ για τις ευχές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγω ανρωτιεμαι τι θα γινει με τον κυκλο μου....

Περιοδος μου ηρθε την 13 μερα μετα την εμβρυομεταφορα και σημερα μετα απο 4 μερες εχει αρχισει και μειωνεται.

Αυριο θα παω στον γιατρο για να σχεδιασουμε την β προσπαθεια και γενικα να συζητησουμε...

Το θεμα μου βασουλα εμένα ειναι οτι ο αντρας μου ειναι ναυτικος και λειπει ολοκληρα εξαμηνα...

Εχω δυο εμβρυακια στο ψυγειο,τα οποια απο οτι μου ειπαν ειναι μετρια...Παρολα αυτά ομως εχω διαβασει πως τα εμβρυα που αποψυχονται και εντελει τα καταφερνουν εχουν περισσοτερες πιθανοτητες να εμφυτευτουν...Υπάρχει καμια κοπέλα στην παρά μας που να τα καταφερε με παγωτάκια;;;;

EYORE,εσενα σου χάλασε ο κυκλος μετά απο εξωσωματικη η μ αυτην επιδεινώθηκε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana mou egw ekana ti triti prospatheia me pagwtakia!!!koita na sou pw:eixame 3 metria k mas rwtisan ean thelame na ta katapsyksoume!!!e eipame apo to tipota parolo pou einai metria as ta katapsyksoume!etsi k egine k afti ti fora mas meinane ta 2 meta tin apopseksi k otan pigame gia metafora mas ta sxoliasan me poly kala logia ta embryakia mas!!!itan aisiodoksi i giatros...to apotelesma tha sto pw stis 8 apriliou :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπίνακι μου αν θές να μιλήσουμε για ανωμαλίες κύκλου,εδώ κοριτσάκι μου, ειδικότης μου!!!!! (που έλεγε και ο Βέγγος) , εγώ που δεν έχανα μέρα, έχω χάσει και τα αυγά και τα πασχάλια μου, εγώ πάλι 2-3 κύκλους τώρα αδιαθετούσα κάθε 17η μέρα κάθε 20 τέτοια χαριτωμένα και αμά τους ρωτήσεις δεν φταίνε τα φάρμακα, εμένα μου λες!!! Μας απορρυθμίζουν πλήρως.

Jannolino, κάνω ένα μεταπτυχιακό και έπρεπε να παραδώσω μια εργασία για αυτό χάθηκα.

Strawberry εμένα πάλι το ότι δεν έχεις συμπτώματα μου φαίνεται, τέλειο, εκεί που δεν υπάρχουν συμπτώματα είναι σταθερά θετική η χοριακή, το έχω παρατηρήσει.

Νικόλ μου , και Βασούλα μου τι κάνετε κοριτσάκια;Ευχαριστώ για τις ευχές.

Eyeore71 δηλ εγω που ποναει η μεση μου ,η κοιλιτσα μου ,η μεση μου και ας μη μιλησω καλυτερα για το στηθος ...δεν εχω καμια ελπιδα??? :shock::shock::shock: θα δειξει την παρασκευη και για τις δυο μας.ευχομαι να χουμε διπλες χαρες και για την φραουλιτσα και για μενα!!!την παρασκευη ειναι και πρωταπριλια...σαν ψεμα θα ακουσουμε τα θετικα νεα!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYEORE σ'ευχαριστώ πολύ μαναράκι μου για τα ενθαρρυντικά σου λόγια :) μακάρι να πιάσουν τόπο..και εσένα τα μπεμπεδάκια σου στο δρόμο είναι και έρχονται ετοιμάσου να τα υποδεχθείς :)

ΝΙΚΟΛΑΚΙ μου θα είναι τέλεια να έχουμε και οι δυο θετικές χοριακές θα είναι ένα θαύμα..πίστεψε με δεν ξέρω τι είναι καλύτερο να έχεις πολλά συμπτώματα ή να μην έχεις καθόλου :oops::oops: εγώ πάντως αυτή την φορά είμαι πολύ επιφυλακτική και προετοιμασμένη για κάθε αποτέλεσμα παρόλα αυτά λατρεύω αυτό το forum γιατί κάθε φορά που μου γράφουν τα κορίτσια, μου γεμίζουν τις μπαταρίες ..ακόμη και αν έχω αρνητικό αποτέλεσμα, τα ενθαρρυντικά λόγια τους πάντα είναι βάλσαμο ..σας ευχαριστώ [smilie=crybaby2.gif] (με πιάνουν και οι συναισθηματισμοί μου καμιά φορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYEORE σ'ευχαριστώ πολύ μαναράκι μου για τα ενθαρρυντικά σου λόγια :) μακάρι να πιάσουν τόπο..και εσένα τα μπεμπεδάκια σου στο δρόμο είναι και έρχονται ετοιμάσου να τα υποδεχθείς :)

ΝΙΚΟΛΑΚΙ μου θα είναι τέλεια να έχουμε και οι δυο θετικές χοριακές θα είναι ένα θαύμα..πίστεψε με δεν ξέρω τι είναι καλύτερο να έχεις πολλά συμπτώματα ή να μην έχεις καθόλου :oops::oops: εγώ πάντως αυτή την φορά είμαι πολύ επιφυλακτική και προετοιμασμένη για κάθε αποτέλεσμα παρόλα αυτά λατρεύω αυτό το forum γιατί κάθε φορά που μου γράφουν τα κορίτσια, μου γεμίζουν τις μπαταρίες ..ακόμη και αν έχω αρνητικό αποτέλεσμα, τα ενθαρρυντικά λόγια τους πάντα είναι βάλσαμο ..σας ευχαριστώ [smilie=crybaby2.gif] (με πιάνουν και οι συναισθηματισμοί μου καμιά φορά

φραουλιτσα μου σου λεω εχω προαισθημα οτι θα εχουμε δυο στα δυο την παρασκευη!!!θα εχουμε τρελο παρτυ :P:P:P:P:P και ασε τα συμπτωματα ...

κι αν πονας κι αν δεν πονας τα μπεμπακια ερχονται για μας!!! καλο ε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alitheia re koritsia peite kanena symptwma!!!!!eseis pou kontebete.....egw ektos apo ekeina ta simadakia ta kafeti...tipota!einai kalo afto twra???mporei na ginei emfytefsi xwris kanena ixnos???

fraoulitsa gia to thema exeis dikio.....kai egw pairnw poly dynami apo ola ta koritsia edw k fysika to giorgo mas ;) alla an exoume k thetika apotelesmata tha einai akoma kalytera!!!!ax kontebete koritsia mou.......... :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jan εχω κανει δυο αποτυχημενες προσπαθειες σπερματεγχυσης στην πρωτη δεν ενιωθα τιποτα βγηκε αρνητικη στη δευτερη ειχα πονακια στην κοιλια βγηκε παλι αρνητικη.αυτη ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη και νιωθω εντονους πονους περιοδου, ευχομαι η τριτη προσπαθεια να ειναι και τυχερη.πιστευω οτι δεν υπαρχουν συγκεκριμενα συμπτωματα, στην καθεμια ειναι διαφορετικα.εσυ ποτε πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol mou egw exw kanei alles 2 ekswsomatikes!!sti prwti de thymamai polla pragmata!den petyxe omws!!tin defteri eixa k egw ponous periodou k to stithos mou den mporousa oute na to xaidepsw!!k i mplouza pou akoumpouse ypefera!!!telika eixame thetiki xoriaki alla sti 7i bdomada pallindromise!!!!afti ti fora exw entonous ponous sti mesi sxedon opws sti periodo k kapou kapou i koilia mou!!!ouff afta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: nikol και ποιητικό και προφητικό !!!!!

janno μου απο εμένα μην περιμένεις να σου πω συμπτώματα ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ το απόλυτο κενό !!! Άντε εσύ είχες και τα καφετιά εγώ τι να πω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου δεν πα να λέμε για καφέ και φουσκωμένα ή ξεφουσκωμένα στήθη ή πονάκια :lol::lol: αυτά ήδη την έκαναν την δουλειά τους και μακάρι να μην την ''έκαναν'' :oops: οτι και να είναι πάντως το αποτέλεσμα θα το αντιμετωπίσουμε με θάρρος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...