Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Niakoylinaki τι κανεις ξαπλα ε? Ολα καλα ευχομαι να σας πανε αυτη τη φορα γλυκια μου, εχετε ταλαιπωρηθει και εσεις,το αξιζετε!!Σου στελνω τις καλυτερες ευχες μου !!!! Απο εδω και περα μονο ευχαριστα να λεμε ολες μας!!!!Φιλακια

na eisai kala koritsaki moy .................oles mas aksizoyme ..................alla prepei na perasoyme kai kapoies dokimasies ...ti na kanoyme???????????? mono pisth den mporoyme na kanoyme tipote allo .......filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KORITSAAAAAKIA ME TRELLANE O GIOS MOU SHMERA KAI FWNAZA HTRELLH KAI SFYGGOMOUN :oops::oops::oops::oops::oops::oops::evil:

KAI PONAW DEXIA KAI ARISTERA STHN MHTRA ENTONA POLU TSIMPIMATA POU PANE KATW STO PODI KAI H MESH ESFIXE :evil::evil::evil::evil: TI EKANA???????????/ VLAKEIA H' OLES TO NIWTHETE AFTO????????

GEIAAAAAAAA SOU NIAKOULINAKI GOOD LUCK GLUKIA MOU ;);););)

FILENADA ASE TIS MASTOGRAFIES GIA META O GIATROUDAKOS XEREI ;)

VAAAAAAASSOOOOOOOO FILAKIA

GIORGO TI KANEI TO AGORI MAS?????/

ZAXARWTOOOOOOOOOOO SE SKEFTOMAI ;);):D

BARCELONIIIIIITAAAAAAAAAAA ANHSYXWWWWWWWWWWWW

ANNOULAAAAAAA FILAKIAAAAA

SIA TI NEA?????????/ ERXETE H FOUSKWMEEENH XORIAKHHHHHHHH :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

niakoylinaki καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου με μια θετικη χωριακη.... @};-

καρδουλααααα περαστικα να εχεις κοριτσι μου :-*:-* μην αγχωνεσαι και φωναζεις γιατι σημερα εβλεπα στο ιντερνετ ενα ντοκιμαντερ απο το national Geografic Το θαυμα ζωης αν θυμαμαι που ελεγε πως οι μητερες που στρεσαρωνται και αγχωνονται περνανε ολη αυτην την κατασταση στο εμβρυο με αρνητικα αποτελεσματα :(:( Οποτε καλο θα ειναι να μιλησεις με τον γιο σου να γνωριζει την κατασταση, ειναι μεγαλο παιδι ποια απο οτι ειδα και στις φωτογραφιες και σιγουρα θα κανει οτι περναει απο το χερι του να βοηθησει την μαμα του :):):):):)

Αννουλα απο οσο γνωριζω οι γυναικες μετα τα 35 θα πρεπει να κανουνε καθε χρονο μαστογραφια αλλα και ο γυναικολος κανει ψυλαφιση πολλες φωρες στηθους, εμενα μου ειχε κανει γυναικολογος αλλα μαστογραφια δεν εκανα ακομα!

Μιλα με τον γυναικολογος σου νομιζω θα σε ενημερωσει και θα σε κατατοπισει......

Και τελος στα δικα μου .......

Εκει λοιπον που ελεγε δεν εχω συμπτωματα τιποτα τσουπ σημερα πονοι περιοδου απο το πρωι

τρεχω συνεχεια στην τουαλετα λεω τωρα θα μου ερθουν, αλλα ευτηχως τιποτα :ympray::ympray:

Τι να πω σημερα η ψυχολογια ανσανσερ κανονικα, μια ανεβαινει στον 5οροφο και μια κατεβαινει

στο υπογειο :-q:-q:-q

Αλλες 7 μερες παναγια μου ας ειναι ολα για καλο και τι στον κοσμο...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niakoylinakiνα σου ευχηθω και εγω με τη σειρα μου Καλη Επιτυχια!!!! Σου ευχομαι να εισαι ηδη μανουλα και στις 30/03 απλα να το επιβεβαιωσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niakoylinakiνα σου ευχηθω και εγω με τη σειρα μου Καλη Επιτυχια!!!! Σου ευχομαι να εισαι ηδη μανουλα και στις 30/03 απλα να το επιβεβαιωσεις!!!

se eyxaristw koykla.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και αγόρι καλησπέρα!

Λιλ σου έστειλα pm. Eγώ σήμερα πήγα στο γιατρό με είδε όλα καλά! Δεν τον ρώτησα γενικά αυτά που ήθελα και αυτό γιατί μου είπε ότι θα με δει και την Τετάρτη, για να δει πως πάει το ωάριο μου οπότε θα τον ρωτήσω τα πάντα την Τετάρτη, είμαι χαζή γμτ... δεν ξέρω τι έπαθα και κόλλησα πάλι. Μην μου πείτε τίποτα απλά ήμουν πολύ μπλοκαρισμένη. Ωστόσο θα το κάνω την Τετάρτη, θα ρωτήσω τα πάντα. Και ο άντρας μου, μου είπε οτι έκανα κοτσάνα που δεν τον ρώτησα όλα αυτά που με απασχολούν και που πρέπει να ξέρω. Μου είπε κάποια πράγματα και ο γιατρός αλλά θα τον ρωτήσω πιο αναλυτικά μεθαύριο.

Τι με έπιασε πάλι, λες και δεν μπορώ να μιλήσω που αν κάτι έχω είναι το πόσο εύκολα μιλάω...

anyway, μεθαυριο τα πιο συμαντικά...

Καλημερα στην παρεουλα!

Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!

Αnna k , ξερω οτι οταν ειναι να ξεκοινησεις εξωσωματικη και εχεις συμπληρωσει τα 35, πρεπει να κανεις μαστογραφια!

Καρδουλα περαστικα σου!

Stroumf θελω λεπτομερειες για εξωσωματικη σε φυσικο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκπέμπω SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στις 12 Μαρτίου έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 2ης μερας 4 κυττάρων και όπως μου είπαν ήταν πάρα πολύ καλής ποιότητας.Χθες 9η μερα έκανα τεστ εγκυμοσύνης όχι με τα πρωινά ούρα και ήταν αρνητικό!!!!!!!!!!!!!

Ηταν η πρώτη εξωσωματική και μάλλον απέτυχε ε;;;τι λέτε βρε κορίτσια;Την πεμπτη έχω χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααα.τι κανετε ρε κοριτσια κ αγορι?ολα καλα?πως μου ειστε?δε βλεπω πολλη κινηση τελευταια.

νανα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ για το τεστ,κ μαλιστα χωρις πρωινα ουρα.κ σου ειπαν να κανεις στις 12 μερες χοριακη?συνηθως στις 12 μερες λενε για τις βλαστοκυστες.απο οτι εχω δει ολες μας απο εξωσωμετικη τη 14η μερα δινουν οι γιατροι.επισης αυτα τα τεστ δεν ειναι παντα αξιοπιστα λογω των φαρμακων που παιρνουμε.οποτε ηρεμησε κ κανε το τεστ οποτε σου ειπε ο γιατρος σου.καλα αποτελεσματα ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA MOU DEN DIXNEI TO TESTAKI GLUKIA MOU TOSO GRHGORA!! APOFEVGE AFTES TIS KINISEIS GIATI MONO KAKO SOU KANOUN!!

KAI MENA HTAN H PRETH MOU EXWSWMATIKH 2 EMVRIA TELEIAS POIOTHTAS KAI OLA KALA PHGAN!! MHN AXWNESE XALARA KAI H PEMPTH KONTA EINAI!!!!!!!!

SIA MOU TOU TO EXHGW ALLA DEN FTAIEI AFTO TO KAHMENO ALLOI PROSPATHOUN NA TOU KANOUN PLHSH EGGEFALOU GIATI ZHLEVOUN!!! O STOXOS EGW EIMAI!!!!!!!! ASTO TO SYZHTHSAME KAI GW APLA SE TETOIES KATASTASEIS THA FEVGW!! DEN THA MPW SE AFTO TO PAIXNIDAKI!! DEN KANW THN XARH KANENOS!!!!!!! EXHGHSA STO AGORAKI MOU KAI PISTEVW ME KATALAVE APLA EGW SYXISTHKA KAI DEN MPOROUSA NA TO ELENXW!!!! DEN MOU ARESEI NA XRHSIMOPOIOUNE TO PAIDI GIA NA ME ENOXLHSOUN EMENA!!!!!!! THA KATALAVEI SE LIGA XRONIA TO XERW!!!!!! EINAI KAI OI ORMONEEEEESSS :o:lol::lol:

STROUMF XALARAAAAAAAAAAAAAAA!!!! EGW EGRAPSA TIS ERWTHSEIS KAI RWTHSA TON GIATRO :lol:

HREMHSE DEN EGINE KAI TIPOTA OOOOOOLAAAAA THA PANE KALA ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI ITHELA NA PW EINAI HLIOLOUSTH MERA??????????? VREXEI ASTAMATHTA :lol::lol::lol::lol::lol:

GIORGO SIGOURA THA VRETHOUME KAI NA RTHOUN KAI TA KORITSAKIA MAS APO ELLADA DIAKOPOULES!!

DEN PERASAME KAI LIGA MAZI !!!!!!!11 KAIROS NA MATHOUME POIOI EINAI OLOI AFTOI POU EINAI DIPLA MAS STA DYSKOLA KAI XAIRONTE PRAGMATIKA ME THN XARA MAS!!!!!!!!!! KAI ME TA BEBAKIA THA EINAI TREEELAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: XAZOMAMA DEN LES TIPOTA GIORGO MOU !! PSES LEGAME GIA TO DWMATIO POU PREPEI NA KANOUME GIATI SE DIAMERISMA MENOUME KAI KANAME SAN TRELLOI!!!!!!!! POSO TO PERIMENE O GIORGOS MOU AFTOS ANYPOMONEI POLU!!! KAI O GIOS MOU THELEI NA KOIMATAI MAZI TOU TO ADERFAKI TOU LEEI!! KATALAVES!! TI EXEI NA PATHEI TO BEBE..

GLYFINTZOURAAAAKIIIIII SE TRELLANAN TA KOUKLAKIA MAS E??????????? BRAVOOOOOOO :lol::lol::lol: WRAIA TRELLA MOU ARESEI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

OI YPOLOIPES POU XATHIKATE KALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KOYKLES KAI KOYKLOI LOIPON EGW EKANA EMVRYOMETAFORA 19 KAI MOY EIPAN 30 NA KANW THN XORIAKH......KAI HTAN 3 EMVRYAKIA 8 KYTARWN OPOTE MALLON NWRIS TO EKANES TO TESTAKI PERIMENE LIGO MIKRH MOY NANA ............... YPOMONHHHHHHHHHH ELAAAAA 2 MEROYLES EMEINAN EGW TI NA PW THN ALLH TETARTHHHHHHHH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kopelitses m!

simera psiloxathika giati pses to vradi gennise i ginaika t adelfou m ena pragmatiko kouklaki!to pallikaraki mas!twra exw ginei kai theia:)

ti m kanete eseis kopelitses m?

ola kala?

kardoula se vlepw xazomama apo twra egw!eilikrina!

giwrgo pws perase o kairos e?se ena mina tha xete to agori sas peripou?me to kallloooo!

oi egkioules mas kala einai?

nana m k egw pisteuw pws poli nwris exeis kanei to testaki!perimene akoma ligo na xanakaneis kai euxomai na pane ola teleia!min exeis k empistosini twn test!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκπέμπω SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στις 12 Μαρτίου έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 2ης μερας 4 κυττάρων και όπως μου είπαν ήταν πάρα πολύ καλής ποιότητας.Χθες 9η μερα έκανα τεστ εγκυμοσύνης όχι με τα πρωινά ούρα και ήταν αρνητικό!!!!!!!!!!!!!

Ηταν η πρώτη εξωσωματική και μάλλον απέτυχε ε;;;τι λέτε βρε κορίτσια;Την πεμπτη έχω χοριακή!

nanouka m min anxwnesai katholou!!!akribws etsi itan i defteri ekswsomatiki mou k stin 12 mera ekana test!!!!itan arnitiko opote katalabaineis!!!stin 15i ekana xoriaki k imoun eggyos!!!!min anxwnesai kali mou!!!an eine na erthei...

kalimerizw tin ypoloipi parea giati eimai sigouri pws oloi koimaste twra.....

bre kardoula mou se diabazw k ftiaxnei i psychologia mou!!!!poly se xairomai......

filia se oles k olous!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες παρα μα παρα πολύ για τις απαντησεις και τον χρονο σας!

Αν και εχω χασει τις ελπίδες μου θα πάω αύριο για την χοριακή και θα σας ενημερωσω!

Ήμουν προετοιμασμένη και γι αυτήν την εξέλιξη...

Να ξερετε ότι σας παρακολουθώ και συμπασχω μαζί σας και πως σε καθε ανακοινωση εγκυμοσυνης και γεννας παιρνω θαρρος και δυναμη και λεω πως θα έρθει και η σειρά μου κάποια στιγμη...

'Ανεμε με το καλό αγόρι μου να αγκαλιασετε το θαυματακι σας!πως περασε ο καιρόσ από τοτε που σε πρωτοθαυμασα για τον αγωνα και τη στηριξη που προσεφερες στη γυναικα σου αλλα και σε ολες μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, παιδάκια μου λείψατε τόσο πολύ...Δεν πολυμπαίνω γιατί αισθάνομαι απίστευτη κούραση τελευταία ( ίσως είναι από τα φάρμακα )...Χάρηκα πολύ με τα νέα της Lollipop, με το καλό κοπέλα μου να τα χαρείς τώρα...Ευάκι ξέρεις πως θα τα καταφέρεις, ειδικά όταν δεν το περιμένεις για κάποιο λόγο έρχεται και θα το δεις...Νιακουλινάκι δεν υπάρχουν συμπτώματα, εξάλλου εμείς με τόση διαδικασία έχουμε ερεθίσει ωοθήκες που μάλλον είναι ανώφελο να ψάχνουμε συμπτώματα...Stroumfaki ό,τι ερωτήσεις έχεις καλό είναι ακόμα και να τις γράφεις που λέει και η Καρδούλα κι εγώ φαντάσου το ίδιο έκανα...

Για τα κοριτσάκια που έμαθα τα νέα τους τώρα τελευταία ( Ζάχα γλυκιά και Νικόλ μου ) εύχομαι ό,τι καλύτερο από δω και πέρα...

Οφείλω δε να ομολογήσω ότι οι Κύπριοι της παρέας μας φτιάχνουν τη διάθεσή ( Γιώργο τέλειο το τραγουδάκι, με το καλό και στο μωράκι...).

Οι υπόλοιπες τι κάνετε, Σοφάκι, Κατερίνα;

Όσο για μενα δεν έχω νέα, μόνο πως ακούσαμε καρδούλα, ημουνα και λίγο αφηρημένη στην αρχή και ενώ άκουγα το γκλουπ, γκλουπ στην αρχή( για να γελάσετε κιόλας... :lol::lol::lol: ) γύρισα να δω μήπως υπήρχε κάτι σε νερό που χυνόταν στο ιατρείο, για τέτοια αφηρημάδα μιλάμε...

Σας φιλώ @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κ Γιώργο!!!

Μόλις κατάφερα να μπω, ήθελα από νωρίς να σας πω τι έγινε με το γιατρό, αλλά δεν μπορούσα να συνδεθώ. Πήγα το απόγευμα, είδε το ωάριο μου και το ενδομήτριο και μου είπε όλα καλά, πάμε καλά. Μου είπε να αφήσουμε και αυτό τον κύκλο και να δούμε. Δεν θέλει ακόμα να ξεκινήσω σε φυσικό κύκλο ή σε εξωσωματική γιατί πιστεύει ότι θα τα καταφέρουμ έτσι. Ωστόσο μου είπε πότε να ρθουμε σε επαφή και μου έδωσε και utrogestan? Αυτά τι κάνουν βρε κορίτσια?

Πως σας φαίνονται τα νέα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?Δε παινω συχνα αλλα σας εχω παντα στο νου μου και σας σκεφτομαι.Ευχομαι σε ολα τα κοριτσακια που ειναι στην προσπαθεια κ στην αναμονη πολυ καλη επιτυχια κ οχι αγχος.

Εμεις ειμαστε καλα,μεγαλωνουμε κ κλωτσαμε πολυ πολυ.Προσπαθω να αναρρωσω κ απο ενα κρυολογημα αλλα ο λαιμος μου με απογοητευει..Σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους εχω αρκετο καιρο να μπω.τι κανετε?κοριτσακια μια ερωτησουλα να σας κανω, το σαββατο πηγα για ωοληψια και την τριτη εγινε η εμβρυομεταφορα.απο το σαββατο εχω εντονους πονους χαμηλα στην κοιλια ποναω σαν μαχαιριες .εχει συμβει σε καποια κατι παρομοιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kouklitsa mou mporei na einai ena kalo simadi afto alla an anisixeís kalytera na miliseis me to giatro sou ;) efxomai na einai ola kala kai na mas anakoinwseis efxarista!!!

giorgo mou simera katalaba k egw!!!poly periergo......mipws mporeis na steileis k se mena afti ti prosefxi tis agia eirinis???

efxaristw prokatabolika!!! ;)

sas kalinyxtw olous......abrio pame gia metafora :-ss:-ss:-ss

filiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...