Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσαρες μου.γιωργο κ σε σενα στελνω τη καλημερα μου.τι κανετε?ολα καλα? :D

βρεθηκε κ η καρδουλααααααααααα! :P οι υπολιπες πως μου ειστε?σια?ολα οκ?

να περασετε ενα τελειο σαββ.κο.

σοφιτσα μη με ξεχασεις ε?να μου πεις ποτε ενιωσες πρωτη φορα τα ζουζουνακια σου.μπερδευομαι.ειναι το εντερο η τα νινακια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! ΤΙ κανετε???

Ειχαμε κανα ευχαριστο τις μερες που κλωσσαω και δεν μπαινω?

Καρδουλα ακουσατε καρδουλα ε??? ΤΕΛΕΙΑ!!!! ντου ντουπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα .. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τιποτα σημερα, κανενα συμπτωμα καμια ενοχληση, λιγα πονακια αμυδρα στις σαλπιγγες και αυτο!!!

ας ελπισουμε να ειναι για καλο ;;);;);;);;)

φιλακια και καλο σαββατοκυριακο να εχετε μελουσες μαμαδες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m!

ti m kanete?

vre kardoula epanilthesssss?mas anisixises trelokoritso alla xalaliiiii!ftanei esi na sai kala kai to mwraki s kai ta alla ola kai i douleia akoma einai deutereuon!

Sia m glikia ola kala tha pane apo dw k pera koritsi m!thetikes skepseis kai exei O THEOS gia olous koritsi m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου, βγηκε και λίγο ήλιος 8-)

girl μου τι κάνεις?

ΣΙΑ μου πότε κάνεις χοριακή? και γω λίγα πονάκια είχα, αλλά μη δίνεις σημασία ..δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα!!!! ευχομαι θετικά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νικολακι!! Τι εγινε σημερα τα δυο μας ειμαστε μεσα???

Σια μου μην τρελλενεσαι με τα συμπτωματα και μην τα ψαχνεις. Ολα ειναι σχετικα. Με το καλο ευχομαι μια θετικη χοριακη!!!

Φιλακια σε ολες!!!!

Αααα ηρθε και η μανουλα πια . Η Lollipop με τα lollipopakia της!!! Να σου ζησουν και παλι κοπελα μου οι κορουλες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια , Λολιπάκι μου να σου ζήσουν οι μικρούλες σου!!!!

Νικόλ μου είσαι καλύτερα; Βασούλα μου τι κάνεις;

Μπράβο καρδούλα για το μωράκι σου...

Γειά σου Ζαχαρένια μου, ελπίζω πως είσαι καλύτερα.

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και το αγοράκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου, βγηκε και λίγο ήλιος 8-)

girl μου τι κάνεις?

ΣΙΑ μου πότε κάνεις χοριακή? και γω λίγα πονάκια είχα, αλλά μη δίνεις σημασία ..δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα!!!! ευχομαι θετικά αποτελέσματα.

Καλησπερα στις μελλουσες μανουλες, και τις μανουλες απο οτι βλεπω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

στις 28 θα παω για χοριακη κοριτσι μου, ας ελπισουμε να πανε ολα καλα 1 μικρουλη ας κατσει παναγια μου, βεβαια αν κατσουν και τα 3 εκει μετα θα πεσει πολυ γλεντι :lol::lol::lol::lol:

Δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη εννοειται, 1 και καλο.

Συμπτωματα κοριτσια απολυτως τιποτα λεμεεεεεεεεεε σαν να μην εκανα εμβρυομεταφορα νιωθω [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Εχω διαδρομο σπιτι μου και τρεχω μου αρεσει πολυ και με χαλαρωνει, τον βλεπω και μου ρχεται να ανεβω πανω να αρχισω να τρεχω, ειναι δυνατον??? :-s:-s:-s:-s

Ας εχει !!! προς το παρον τον κοιταω @-)@-)@-)@-)

αραγε επιτρεπεται η γυμναστικη στην εγκυμοσυνη???? Γενικος ειναι πολυ αθλητικος τυπος, βεβαια το παω μακρυα εγω τωρα αλλα λεμε....... :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock: βρε Σια μέχρι να διαβάσω όλο το κείμενο μόμιζα ότι θα κάνεις διάδρομο και φρίκαρα...... :D:D αχ Θεέ μου.....νομίζω πως όταν μάθεις για την εγκυμοσύνη θα δεις ανάλογα το σώμα σου και τι θα σου πει ο γιατρός αν πρέπει να κάνεις...υπο φυσιολογικές συνθήκες είναι καλή η χαλαρή γυμναστική...και εγω μια ζωή κάνω γυμναστική αλλά επειδή η εγκυμοσύνη αυτη με έχει κατατρομάξει δεν κάνω τ ι π ο τ α.....λέω μετά... θα το δεις όμως....αλλα σίγουρα το καλύτερο είναι κολύμπι όχι τόσο το τρεξιμο που έχει κραδασμούς ......Ελα 8 μερούλες υπομονή .....ξέρω....

Βασούλα μου πως πάει η κοιλίτσα σου? φιλάκια κ στα 2 σας.

Ευακι μου καλό, είμαι καλύτερα η καρέκλα με ενοχλεί περισσότερο, και ότι τεντώνει η κοιλίτσα άρα και η τομή...(μεγαλύτερη απο καισαρικής) ......είδαμε το μωράκι κ ήταν μια χαρά κ το καλύτερο έχω λίγες μέρες τώρα που το νοιώθω...μου κλωτσάει τη κοιλίτσα το ζουζούνι.... :) Ξανά Τετάρτη υπέρηχο....τσιμπούρη έχω γίνει του γιατρού...

Εσυ κοριτσάρα μου πως είσαι? έτοιμη για τα καλύτερα ευχομαι.....σε φιλώ.

γλειφιτζουράκι μου τις ευχές μου για τα μωράκια σου κ απο εδώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolaki m egw kala eimai!esi koritsaki m na sai kala kai o paidaros kai meis pernoume dinami apo sas:)

sia m pernane oi meres siga siga e?:)ante tha kilisoyn euxarista na mathoume ta euxarista!

lollilopaki epestrepses e?:)na s zisoun oi mpempoules koritsaki m!na tis xairesai!

vasoula m esi ti m kaneis?piges gia ton 1o uperixo i akomi?

filakia se oles koritsakia m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσακι μου!!! Την Πεμπτη παω για πρωτο υπερηχο. ο γιατρος δεν ηθελε να με παιδεψει με περα δωθε για αυτο μου εκλεισε ραντεβου κατευθειαν στην εβδομαδα οπου θα ακουσουμε και καρδουλα. Ελπιζω δηλαδη :) Βεβαια ειμαι αισιοδοξη γιατι το σπορακι εχει κανει αισθητη την παρουσια του νομιζω με μικροσυμπτωματακια προς το παρον!

Ευακι μου τι κανεις κοριτσακι μου? Πως παμε απο ηθικο???

Νικολ το μπεμπακι κλωτσησε ε??? Ειδες πως σου λεει "Μανα ειμαι καλα, γερο και δυνατο" . Καλα κανεις και ξαναπας στον γιατρο. Δεν πειραζει που του εχεις γινει τσιμπουρι. Δεν τραβηξες και λιγα. Τωρα πηγαινεις σε γυναικολογο στην πολη σου ή εξακολουθεις και ερχεσαι Αθηνα??

Σια θα σε μαλωσω. Και για να μη σε μαλωσω και να σε παρηγορησω σε πληροφορω οτι εγω τωρα που πηρα θετικη χοριακη στην 4η μου προσπαθεια ειχα τα λιγοτερα συμπτωματα απο οτι στις προηγουμενες που επαιρνα μηδενικα. Μη σου πω καθολου συμπτωματα. Αδεια ενοιωθα. Τα συμπτωματα μου ξεκινησαν μετα τη θετικη χοριακη και μιλαμε για πονακια περιοδου! Οποτε μην αγχωνεσαι. Οσο για την γυμναστικη θα ρωτησεις τον γιατρο σου και εκεινος θα σου πει αναλογως. Μια πολυ καλη γυμναστικη επισης για τις εγκυους και ασφαλης ειναι η γιογκα.

Αυτα....

Τα φιλια μου σε ολες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA SE OLES KORITSARES MOU :!::!::!::!::!::!::!:

GLYFINTZOURAKI MOU KALWS TA DEKTHKATE TA MWRAKIA SAAAAAASSS :D:D:D:D:D:D:D

KORITSAKIA EIMAI ARRWSTOULA KAI MOU EDWSAN ANTIVIWSH ZINNAT GIA GRIPH KAI AKOMA DEN MOU PERASE :(:(:( O LAIMOS PRHSTHKE KAI H MUTOULA TREXEI ALLAAAA O LAIMOS GEMISE ASPRA KOUVARAKIA :(:(:(:(:(:(:(:( FOVAMAI NA PAIRNW ANTIVIWSH TWRA :(:( PHRE KAPOIA APO ESAS STHN EGGYMOSUNH THS???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Περαστικούλια!!!

Εφόσον ο γιατρός σου είπε για την αντιβίωση δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Μην ανησυχείς και πιέζεσαι, θα σε βοηθήσει να φύγει το μικρόβιο της γριπούλας σου!!

Εγώ όπως είπα σήμερα πάω στο γιατρό για να με δει και να μου πει αν είμαι έτοιμη για εξωσ. σε φυσικό.

Καλημέρα και πάλι σε όλα τα κορίτσια!!!! Και θετικέεεεεεεεεεεεεεεές προσπάθειες το Μάρτιο, σε όλες σαςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

Φιλιά

Καλημέρα!!!

KALHMERA SE OLES KORITSARES MOU :!::!::!::!::!::!::!:

GLYFINTZOURAKI MOU KALWS TA DEKTHKATE TA MWRAKIA SAAAAAASSS :D:D:D:D:D:D:D

KORITSAKIA EIMAI ARRWSTOULA KAI MOU EDWSAN ANTIVIWSH ZINNAT GIA GRIPH KAI AKOMA DEN MOU PERASE :(:(:( O LAIMOS PRHSTHKE KAI H MUTOULA TREXEI ALLAAAA O LAIMOS GEMISE ASPRA KOUVARAKIA :(:(:(:(:(:(:(:( FOVAMAI NA PAIRNW ANTIVIWSH TWRA :(:( PHRE KAPOIA APO ESAS STHN EGGYMOSUNH THS???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumfaki με το καλό να ξεκινήσεις και να τα καταφέρεις....

Καρδούλα το τι έχω πάρει εγω τώρα εδω και 20 μέρες δεν περιγράφεται...πριν ουτε ντεπόν δεν είχα πιει..........δεν είμαι κ το καλύτερο παράδειγμα αλλα είμαι σίγουρη οτι αφου στο είπε ο γιατρός δεν υπάρχει πρόβλημα........

Βασούλα μου θα τρελαθείς την Πεμπτη θα την ακους κ δεν θα το πιστευεις...... :D πόσο χαίρομαι για σένα.....

εγω κοριτσάκι μου έχω σταματήσει την Αθήνα εδω κ πάρα πολύ καιρό, μόλις πήρα χοριακή με ξεκίνησε γιατρός στην Πάτρα να με παρακολουθεί ........ο ίδιος που μετρούσε κ τα αυγουλάκια στην εξωσωματική.........

girl μου πολλές καλημέρες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααα κ αγορι.τι κανετε?εδω εχει πολυ πολυ ωραια μερα.μπαινει η ανοιξη σημερα.

ρε φιλεναδες να σας ρωτησω κατι....................

εχετε κανει ελεγχο μαστου πριν μεινετε εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην παρεουλα!

Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!

Αnna k , ξερω οτι οταν ειναι να ξεκοινησεις εξωσωματικη και εχεις συμπληρωσει τα 35, πρεπει να κανεις μαστογραφια!

Καρδουλα περαστικα σου!

Stroumf θελω λεπτομερειες για εξωσωματικη σε φυσικο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδουλα περαστικα κοπελα μου!!!! Μην ανησυχεις για την αντιβιωση. Αφου σου ειπε ο γιατρος να την παρεις κατι θα ξερει.

Στρουμφακι με το καλό να ξεκινησεις.

Αννουλα εγω οταν πρωτο μπηκα στο δρομο της εξωσωματικης, απο την πρωτη μοναδα μου ζητησαν υπερηχο στηθους (αν ημουν μεγαλύτερη θα μου ζητουσαν μαστογραφια)

Στη δευτερη μοναδα που πηγα, έδειξα τον υπερηχο που ειχα ήδη κανει και ο γιατρος με ψιλαφησε κιολας.

Νικολακι φιλακια σε εσενα και στην κοιλιτσα σου!!!!

Καλημερα σε ολες τις υπολοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο περσι που εκανα τη 1η εξωσωματικη εκανα 3 υπερηχους.με τελευταιο του νοεμβριου πριν την εξωσωματικη.2 κυστουλες μου ειχαν βρει που διαρκως μικραιναν.ο γιατρος μου ειπε να μη κανω μαστογραφια κ ο γιατρος του υπερηχου μου ειπε οτι καλο θα ηταν να αποφυγω τη μαστογραφια ως τα 40 αφου δεν υπαρχει ιστορικο κληρονομικοτητας κ δεν βρηκε κ τιποτα ανησυχητικο στους υπερηχους.απλα διαβασα ενα θεμα σ ενα σαιτ που με τσιτωσε λιγο.για αυτο ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koykles diavasa liga gia esas kai eipa na grapsw kai egw ...eimai palio melos sto mammy kapoies isws na me kseroyn alla an den me kseroyn tha me mathon xaxaxxaxaxxa.....loipon egw ekana emvryometafora to savvato kai evala 3 poly omorfa emvryakia ...........kai twra eimai ksapla oxi kai olh thn mera vevaia,,,,,perimeno na kanw xoriakh 30.4.2011 ax pws tha perasei okairos.....eyxome kalh epytixia se oles tis kopelies poy theloyn ena mwraki .....kai kalh egkymoshnh se aytes poy einai kiolas.................ayta apo emena elpizw na ta leme kai na einai mono eyxarista ta nea mas............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες λιακολινακι.κ καλη επιτυχια σου ευχομαι.μηπως εννοεις 30 /3?νομιζω σε θυμαμαι απο περυσι που ειχα γινει μελος.

xaxaxaxaxax naiiiiiiiiii sorry 30.3.2011 den paw kalaaaaaa

kalws se vrhka kai me to kalo koykla moy na krathseis to mwraki soy..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki kalos orises stin parea mas! efxomaste na pane ola kala ke na exis mia +++++++++++++ xoriaki mexri tote!!!! to xero oloi thimoumaste poso arga pernoun oi meres mexri tin xoriaki alla pou tha pane tha perasoun! :) efxome na mas anakoinosis efxarista nea , na se dinati ke na min apelpizese ! epimoni ke ipomoni kai pano apo ola pisti!!! ;);)

eyxaristw poly kai esy me to kalo.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niakoylinaki τι κανεις ξαπλα ε? Ολα καλα ευχομαι να σας πανε αυτη τη φορα γλυκια μου, εχετε ταλαιπωρηθει και εσεις......Σου στελνω τις καλυτερες ευχες μου !!!! Απο εδω και περα μονο ευχαριστα να λεμε ολες μας!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...