Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Γεια σας παρεουλα τι κανετε?Εγω δεν εχω ιντερνετ σπιτι τωρα κ γι αυτο χαθηκα...σας σκεφτομαι ομως κ μολις βρεθω σε ιντερνετ μπαινω..

Ευακι μου θα τα καταφερεις να σαι σιγουρη!!!Το ενστικτο μου βγαινει παντα...και για σενα ειναι θετικο!!!!Οπως ηταν κ για τη ΝΙκολ,την Αννα,την Καρδουλα!!!!

Γιωργο μου πλησιαζει η μεγαλη μερα!!!!!Αντε με το καλοοοοο!!!!

Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!!!Καναμε κ τν καμπυλ ζαχαρου ολα καλα!!!Την Τεταρτη παμε για την Β επιπεδου!!!!!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη επιτυχία cuando μου, εύχομαι 2η και τελευταία..... ;)

Αννούλα μου , μου έχει τύχει πολλες φορές και τώρα μετα το χειρουργείο ...μάλλον πέφτει ο αιματοκρίτης...να ξεκουράζεσαι κ να τρέφεσαι σωστα διδυμομανούλα.............

Γιώργο μου είναι ακριβώς όπως τα λες.....όσο για τις φωτο λάτρεψα τα απλωμένα φορμάκια....αχ με το καλό το μωράκι σας.. @};-

girl84 εύχομαι τα καλύτερα μωρό μου απο δω κ πέρα.....

stroumf80 κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου, και εύχομαι πολύ σύντομα να γίνεις μανούλα.

Ευακι μου σε φιλώ.

Κατερινάκι μου πολύ χαίρομαι που είναι ολα τέλεια με το καλό κ η Β επιπεδου, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφιτσα μου να σε ρωτησω μιας κ εισαι κ εσυ διδυμομαμα.ποτε ακουσες τα μωρακια σου?γιατι εγω κατι αισθανομαι μεσα στη κοιλιτσα μου αλλα ο γιατρος προχτες που εκανα τη β μινι επιπ μου πε απ τον αλλο μηνα θα τα αισθανθω

επισης να ρωτησω κ κατι αλλο.πριν την εξωσωματικη το νοεμβρη ειχα κανει υπερηχο στηθους.στο δεξι μου ειχε βρει κατι κυστουλες.ο γιατρος μου ειπε δεν ειναι τιποτα.αλλα επειδη εμενα αρχισε παλι το στηθος μου να ποναει κ περισσοτερο το δεξι ολο το σκεφτομαι.λετε να ξαναπαω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα !!!!!!!!! θα ηθελα και γω τα φωτα σας για κατι που με απασχολει απο το πρωι

χτες εγεινε η εβρυομεταφορα 3 εμβρυα ολα καλα ....

Σημερα το πρωι ειδα πολυ λιγες καφε εκρισεις και στο σκουπισμα 1 καφε βλεννη :oops::oops:

τιποτα μεχρι εκει τωρα παλι το απογευμα ειδα πολυ αχνο ροζ στο σερβιετακι εχω και πονακια στην αριστερη σαλπιγγα...

τι ειναι ολα αυτα???? να ελπιζω?? ειναι πολυ νωρις νομιζω για οτιδηποτε, πειτε μου παρακαλω ειχε καποια κοπελα αναλογα συμπτωματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου καλησπερα.καλη σου επιτυχια.μην ανησυχεις.ειναι απο την εμβρυομεταφορα.αυριο δε θα χεις τιποτα.βεβαια ρωτα κα το γιατρο σου ε?καλη επιτυχια κ συντομα μανουλα καλη μου.κ ξαπλα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου καλησπερα.καλη σου επιτυχια.μην ανησυχεις.ειναι απο την εμβρυομεταφορα.αυριο δε θα χεις τιποτα.βεβαια ρωτα κα το γιατρο σου ε?καλη επιτυχια κ συντομα μανουλα καλη μου.κ ξαπλα ε?

ναι ξαπλα ειμαι οσο μπορω δουλειες καθολου, αλλα αυτα τα συμπτωματα με εχουν τρελανει ρωτησα και τον γιατρο μου ειπε δεν ειναι τιποτα ανυσηχητικο, και να τον ξαναπαρω αμα δω τιποτα αλλο, τωρα εισα και την ροζ βλενη, τι να πω δεν ξερω ειναι και τα πονακια και εχω αρχισει να αγχωνομαι...

σε ευχαριστω κοριτσι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τα πονακια ειδικα μην ανησυχεις καθολου.ειναι τελειως μα τελειως φυσιολογικα.τοσο σκαλισμα επεσε εκει μεσα :lol:

οσο για το ροζ κ το καφε το χα παθει κ εγω περσι στη 1η εξωσωμ που ειχα κανει.μην ανησυχεις.κ οχι απλα να μη κανεις δουλειες..........το πιο κουραστικο που θα κανεις να ειναι να αλλαζεις το καναλι στη τηλεορ.5 μερουλες μη το κουνας ρουπι.κ μην αγχωνεσαι καθολου μα κοθολου.δεν ειναι απο τη μητρα το αιμα(που αυτο μας ενδιαφερει).ενταξει?ελαααααααααααααααα!τωρα εφτασε η ωρα να το απολαυσεις κ εσυ αγχωνεσαι με κουταμαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kopelies:)

ti m kanete?

re i kardoula m p einai?exei xathei simera!euxomai ola na nai teleia koritsaki m!

katerinaki m ola teleia eeee:)

cuando m esena rwtaga alla nomiza piges gia uperixo!ta psilosigxisa koritsi m!kali epitixia kai oti kalitero euxomai kopela m!

sia m mi m anisixeis katholou!afou se kathisixase k o giatros s koritsi m, min fovasai!ap tin emvriometafora tha einai!

loipon na sas pw kai ta dika m. . . !piga sto giatro m kai vgalame to spiral telika!i mitra fainetai mia xara m eipe!m pe na stamatisw ta duphaston kai ta cuclacur kai tha arxisw apo aurio aspirini k na sinexisw kati vitaminoules p pinw!

molis dw periodo tha ton eidopoiisw kai 12-13i mera tha me dei na elegxoume gia gonimes meres kai na prospathisoume fisiologika m eipe!

perimenw apo esena amesa egkimosini m eipe:)

gia na doume. . .!

filakia se oles kai O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

AGIA EIRINI CHRUSOVALANTW M KAI AGIE STILIANE M NA STE DIPLA SE OLES MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου περισυ που εκανες την 1 σου εξοσωματικη και ειχες τα ιδια συμπτωματα τι εγεινε τελικα αν επιτρεπεται?

πως δεν επιτρεπεται.η 1η δε πηγε καλα.αλλα οχι εξαιτιας αυτων των συμπτωματων αλλα ειχαμε πολυ κακα ωαρια αλλα κ ασθενες σπερμα.δηλ ο εμβρυολογος δεν ηταν πολυ ενθαρρυντικος απ την αρχη.οποτε μη συνδεεις αυτα τα συμπτωματα με αποτυχια.

ησυχασε γιατι στη κατασταση σου αυτο παιζει ρολο.ενταξει κουκλα μου?φιλακια πολλα κ μην ανησυχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου μην ανησυχεις καθολου. Αυτα τα συμπτωματα δεν ειναι τιποτα το ανησυχητικο. Να σε ρωτησω κατι ωοληψια εκανες ετσι δεν ειναι? Γιατι το αιματακι μπορει να ειναι ακομα και απο την ωοληψια. Εγω ειχα καθε μερα λιγο μετα την ωοληψια και ενω σταματησε καποια στιγμη, ξαναειδα ακριβως μια μερα μετα την εμβρυομεταφορα. ΚΑι τα πονακια ειναι αντικτυπο της ολης διαδικασιας. Χαλαρωσε εσυ τωρα και σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!

Cuando μου Καλη Επιτυχια και σε εσενα κοριτσι μου, με το καλο!!!!

Ευακι, Νικολακι,Ζαχαρενια , Γιωργο, Κοριτσακι, Αννουλα, Σοφιτσα , Stroumf, Κατερινακι, Κικιτσα φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου μην ανησυχεις καθολου. Αυτα τα συμπτωματα δεν ειναι τιποτα το ανησυχητικο. Να σε ρωτησω κατι ωοληψια εκανες ετσι δεν ειναι? Γιατι το αιματακι μπορει να ειναι ακομα και απο την ωοληψια. Εγω ειχα καθε μερα λιγο μετα την ωοληψια και ενω σταματησε καποια στιγμη, ξαναειδα ακριβως μια μερα μετα την εμβρυομεταφορα. ΚΑι τα πονακια ειναι αντικτυπο της ολης διαδικασιας. Χαλαρωσε εσυ τωρα και σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!

Cuando μου Καλη Επιτυχια και σε εσενα κοριτσι μου, με το καλο!!!!

Ευακι, Νικολακι,Ζαχαρενια , Γιωργο, Κοριτσακι, Αννουλα, Σοφιτσα , Stroumf, Κατερινακι, Κικιτσα φιλακια πολλα!!!!

Βασουλα μου, εγω εκανα ωοληψια αλλα διακοψαμε την εμβρυομεταφορα λογω αιματος στην μυτρα μετα αναγκαστικα προχωρησαμε σε υστεροσκοπηση να δουμε τι παιζει και ολα καλα ευτηχως ....

Ο γιατρουλης μου να ναι καλα ο ανθρωπος με εχει απο τον Ιανουαριο σε στενη παρακολουθηση μετα την υστεροσκοπηση και μου τα μετεφερε χτες.......

οπως καταλαβαινεις οι φοβοι μου ειναι πολλοι

Αννουλα κοπελα μου χιλια ευχαριστω για τις πληροφοριες και με το καλο τα διδυμακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια τι κάνετε; Εγώ προσπαθώ να μη σκέφτομαι πολύ και λέω πως είμαι καλύτερα.Το λέω και για να πείσω, κάνω πράγματα για να ξεχνιέμαι και προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να αντιμετωπίσω τα πράγματα όταν θα έρθουν και όχι από πριν.

Σας φιλώ όλες γλυκά και στέλνω και ένα φιλάκι και σε σένα Γιώργο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορτσάκια μου και Γιώργο μας.

Ευακι μου, είσαι σε πολύ καλό δρόμο...έτσι μαναράκι μου κάνε πράγματα να ξεχαστείς και θα αλλάξουν όλα.

Girl μου σου ξαναστέλνω ευχές για τα καλύτερα....

Βασούλα μου πολλά φιλάκια και απο εμένα στη κοιλίτσα σου και σε σένα.

ΣΙΑ μου καλή επιτυχία, τα πονάκια εμένα σε καλό μου βγήκαν να ξέρεις.

Αννούλα μου φιλιά στα διδυμακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre koritsia den tha pigaine i kardoula na akousei ti kardoula tou mwrou??as einai ola kala Panagia mou!!!!

as einai kala k as min mpainei!!!!sas xairetw olous k oles!!

euaki mou bravo sou!!!!synexise etsi k ola tha pane kala!!!sto efxomai apo kardias kopela mou :D:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti kanete? eimai sthn douleia kai den exw poly xrono na diavasw ta nea sas, thn teleytaia fora pou milhsa me thn kardoula mou eixe pei pws simera tha phgaine gia douleia, isws giayto na mhn exei mpei na mas grapsei, as einai ola kala panagia mou. sas filw olesssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAAAAAARESSS MOU XILIA SYGNWMH POU SAS ANHSYXHSA H TRELLH!!!! AKOUSAME THN KARDOULA MAS KAI HTAN POLU SYGGINITIKO KLAIGAME KAI OI DUO APO THN XARA MAS :D:D:D:D:D:D

XTES KAI SHMERA PHGA DOULEIA KAI 3 PELATISSES KANW KAI KOURAZOMAI PAAAARAA POLU :roll::roll:

FOVAMAI NA SYNEXISW ETSI :roll::roll: PREPEI NA TA VAZW PIO XALARA KAI NA KATHOMAI PIO POLU WRA NOMIZW!!!! ERXONTE KAI ARRWSTOULES KAI TA XHMIKA KAI PONAW LIGO ME THN MESH MOU KAI XAMHLA!! ME SKEFTONTE OMWS TA KORITSAKIA MOU KAI ME AFHNOUN NA EIMAI XALARH!!!!!!!!!!!

MWRAKIA MOU GLUKA ANHSYXISATEEEEE???????????? SAS AGAPAW POLU DEN THA FYGW OUTE THA PATHW KATI!!! AFTO TO MWRAKI TO PROSEXW SAN TA MATIA MOU!!!!!!! :D:D:D

ANNOULA MOU VASSO GIRL CUANDO ANASTASAKI MOU ZAXARWTO EISTE GLUKEEES :D !! FILAKIA!!

SIA MOU KAI GW EIXA AKRIVWS AFTA TA SYMPTWMATA KAI MIA XARA PHGE!! EGW XARHKA POU TA EIDA EIPA OTI KOLLHSE TO FASOLAKI STHN MHTRA XEXEXEXEEXE

GIRL PAME GIA EGGYMOSYNH FILENADAAAAAAA EGW STO EIPAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!@#$%^&*()(*&^%$#@!#$%^&*()_++_)(*&^%$#@!@#$%^&*(*&^%$#@!@#$%^&*(*&^%

:x μας κατατρομαξεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

ΑΛΛΑ σε συγχωρουμε μιας κ μας ειχες τοσο ωραια νεα :D:D:D:D:D:D:D:D

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τελειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ηρεμα με τη δουλεια.φιλια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα με συγκινησες πραγματικα με τα λογια σου :((:((:((:((:((

μακαρι κοπελα μου να ειναι ετσι οπως τα λες :):):):):):):):)

μην χανεσαι θα βαλουμε την Νικολουλη την επομενη φωρα :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...