Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ......


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ 45,70 ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΟΚ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ Η ΣΥΛΗΨΗ.ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ.ΠΡΕΟΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά θα πρέπει να έχει διπλασιαστεί, αλλά δεν είναι και απαραίτητο. Συμβαίνει πολλές φορές να έχει πολύ μικρή αύξηση και η εγκυμοσύνη να συνεχιστεί κανονικά. Ή σε άλλες περιπτώσεις, μπορεί να είναι πολύ ψηλή και να μην συνεχιστεί η εγκυμοσύνη. Για να καταλάβεις, εμένα ήταν 4500 ή και περισσότερο, και τελικά παλλινδρόμησε.

Μην αγχώνεσαι και μην κάθεσαι να μετράς τιμές χωριακής! Αν είναι να σου κάτσει, θα σου κάτσει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλη μου καλη ναι αν η τιμη διπλασιαστεί ειναι ολα μια χαρα.Οντως μια καθυστερημένη σύλληψη μπορει να δωσει χαμηλη τιμη αν και νομιζω η δικη σου ειναι καλα.Μην ανησυχείς για τιποτα...ολα καλα θα πανε!!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΤΙΝ ΤΙΜΗ ΤΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗΣ.ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΛΠ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι απο 1000 και πανω φαινεται ο σακος.. αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη..

παντως μην αγχωνεσαι για τις τιμες.. το αγχος μονο κακο θα σου κανει!

ολα θα πανε καλααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam ξέχνα τις χορειακές ,ξέχνα τα όλα, το άγχος, και θα δεις που όλα θα πάνε καλά.Να σκέφτεσαι θετικά και θα δεις που σε 9 μήνες θα κρατάς ένα πανέμορφο μωράκι.

όπως λέει και το Maimoudaki πάνω από 1000 αρχίζει να φαίνεται ο σάκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι... η εγκυμοσυνη σου θα παει καλα ειτε κανεις μονο μια χωριακη ειτε εκατο!!!

θετικη σκεψη να εχεις κ να τριβεις κοιλιτσα κ για εμας που προσπαθουμε!!

αντε καλη εγκυμοσυνη με ενα γερο γερο σπορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μuriam μου μη σε αγχώνει ότι σου είπε να μετρήσεις ξανά τη χοριακή σου,κάποιοι γιατροί σε βάζουν να κάνεις 2-3 πρίν σε δούν όπως ο δικός μου! Όπως σου είπαν τα κορίτσια πρέπει να έχει διπλασιαστεί.Άν ρωτήσεις θα σου πεί κ ο μικροβιολόγος όταν βγεί η τιμή που βρίσκεσαι. Σκέψου θετικά!! Όλα καλά θα πάνε,μην αγχώνεσαι κ αγχώνεται κ το σποράκι σου!Θα περιμένουμε νέα σου!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIATI AXWNESE GLUUUUKAAAAA???????????? TI EIPAME???????? MAZI GENNAME E??????????

MHN FOVIZEIS TO MWRAKI RE TRELLO :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

KANE PARTY KAI MILA STO PAIDI PES TOU NA NAI DYNATOOOOO OPWS THN MAMAAAAAAA :D:D:D:D

FILAKIA POLLA ;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΜURIAM.MHN AΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΑΠΟ ΔΩ ΤΩΡΑ Ε???????????ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι..Εγω επανελαβα τη χοριακη 3 φορες και ανεβαινε πολυ καλα!!Για νακανεις υπερηχο θα πρεπει να περασεις τις 2000 μοναδες ..συνηθως κανουν υπερηχο 6η-7η βδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glyko mou koritsi de kserw kati sygkekrimeno na sou pw kathws edw to sistima leitourgei alliws k den pairnoume noumera!!!ithela mono na se kathisixasw k na sou pw kati pou eidi ksereis!!!to anxos einai poly kakos symboulos!!!!prospathise na to apobaleis k na kaneis thetikes k mono skepseis gia to sporaki sou!!!!!

tha perimenw nea sou!!!!filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O διπλασιασμος δεν ειναι απολυτος στα 2 24ωρα. το μινιμουμ θεωρείται το 65-70% σε 2 μερες.

ευχομαι όλα να πάνε καλα! καλή άνοδο και καλη εγκυμοσυνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΟΚ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΝΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ.ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΙΣΩΣ ΔΟΥΜΕ ΣΑΚΟ ΚΛΠ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ.....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο muriam τέλεια!!!!είδες όλα καλά , πόσο ήταν σήμερα;άντε σε λίγες εβδομάδες θα ακούσετε και καρδούλα και σε 9 μήνες θα κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 114,20 Η ΔΕΥΤΕΡΗ Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ 45,70.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΜΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 114,20 Η ΔΕΥΤΕΡΗ Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ 45,70.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΜΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

mprabo miriam.me to kalo.mi skeftesai xoriakes ktl.kalo fai,xekourasi k filicine :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι Μύριαμ, τα πηγαίνεις περίφημα!!! Άφησε το γιατρό να ασχολείται με τις τιμές της χοριακής. Εσύ κοίτα να ηρεμήσεις τώρα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου. Σε φιλώ γλυκά :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!σημερα εκανα χοριακη κ ειναι 899 μοναδες!!!!!!!ειναι καλο αυτο η πρεπει να ανησυχω????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...