Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες απο Μυτιληνη


Recommended Posts

Φυσικο ειναι μωρε το μωρακι σας να μην βλεπει πολυ κοσμο εδω αφου ειστε μονοι σας. Θα σου στειλω με πμ το κινητο μου για αν μπορουμε να κανονισουμε. Στειλε μου και εσυ το δικο σου...

Ευτυχως που ειναι κοινωνικος :) .

Μια φορα τον μηνα εχω φιλοξενουμενους. Μια τα πεθερικα, μια οι γονεις μου, μια συγγενεις. Και παροτι δεν τους βλεπει συχνα, αμεσως εξοικειωνεται μαζι τους το χρυσουλι μου. ΠΕρναει κανενα 2 ωρο να τους συνηθισει και μετα δωστου γελακια και παιχνιδια μαζι τους!

Ευτυχως γιατι το σκεφτομουνα οτι θα ειναι κολλημενος με εμας και δεν θα πηγαινει πουθενα, δεν θα καθεται σε κανενα αλλα για την κλεισουρα που τρωει και την μοναξια καλα παμε.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια οχι τελικα δεν πηγαμε σινεμα :( αλλα η αληθεια ειναι δεν μου πολυαρεσαν τα εργα αλλιως θα πηγαιναμε σιγουρα :lol::lol: αλλα οπως καταλαβατε δεν το πολυπροσπαθησα :lol: !Σημερα βρεχει παλι εδω μια ετσι μια αλλιως ο καιρος....Εκανα ψαροσουπιτσα παντως νομιζω ηταν ιδανικη γιατι κανει και κρυο εδω πανω!!Φιλακια κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νατασσα!!!Καλη ηταν η ψαροσουπα??Εγω εφτιαξα γιουβετσακι. Ωραιοτατο ηταν.Και εδω εβρεχε μεχρι το μεσημερι αλλα τωρα σταματησε. Ο μπεμπης κοιμαται μαζι με το μπαμπα και εγω σερφαρω στο ιντερνετ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου.

Τελικα την εκανα χθες την βολτιτσα μου. Εκανα μερικα ψωνια, εκανα και μια ερευνα αγορας, πηρα τα φρουτακια του γιοκα μου και γυρισα.

Αμαν αυτη η μουχλα! Οταν ο καιρος ειναι ετσι με χαλαει τη διαθεση....

Τελος παντων. Που θα παει, θα καλοκαιριασει :) .

Σημερα το μενου εχει : φασολαδα για εμας τους μεγαλους και μοσχαρακι με λαχανικα για το παλικαρι μου. σημερα θα προσθεσουμε και κριθαρακι. Αντε να δουμε αν θα του αρεσει...

Φιλακια σε ολες σας και περιμενουμε και αλλες φιλεναδιτσες στην παρεα μας ;);););)

***********************************************************************************************************

Ασχετο! Εχετε facebook? Να λεμε τις καλημερες μας και απο εκει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινα μου.Και εγω το πρωι πηγα σουπερ-μαρκετ και πηρα φρουτακια για το μωρο. κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο εχει σημερα το μενου.Ο Ορεστακος πινει ακομα γαλα το μεσημερι.Απο την αλλη εβδομαδα θα ξεκινησουμε χορτοσουπα.Κοιμαται τωρα.

Εγω δεν εχω facebook...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα :D

τι μου κανετε θα πατε καπου σημερα???Εμενα παλι αντι για ψητα λουκουμαδες με τραβηξε ειμαι και κοντα στον ταξιαρχη αλλα παλι βαριεμαι λεω να κανω να σας κανω απο μια πακετο??? :lol::lol::lol: Κατα τα αλλα φασολαδιτσα σημερα,εχω και σπιτικο τουρσι απο τα χερακια μου :D ,ζυμωσα ψωμι κανω και διαιτα αλλα τι να κανω ρε κοριτσια που μου αρεσει να μαγειρευω αλλα πρεπει να βρισκω καποιον να τα τρωει????Τι πονος και αυτος???Η ψαροσουπιτσα ηταν πρωτη!!!!εφαγε και χτες παροτι παραξενος με τα φαγητα ;) .Φιλια κοριτσαρες και εγω θα κατεβω απο εβδομαδα να παω νοσοκομειο για εξετασεις :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Χθες πηγαμε την μηνιαια μας επισκεψη στον γιατρο, χωρις εμβολιο αυτη τη φορα και μετα γυρισμαε σπιτι επειδη εβρεχε.... ΠΑραγγειλαμε απ' εξω και το τσικνισαμε ετσι!

Θελουμε λουκουμαδες ΝΑτασουλα!!!!! Μιαμ μιαμ μιαμ.Περιμενουμε το πακετο, μην τσιγκουνευτεις ποσοτητα, τρωμε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):):):):):) .

Με αυτα που γραφεις με ανοιξες την ορεξη πρωινιατικα. Τουρσι γιαμι γιαμι γιαμι. Ψωμι σπιτικο γιαμι γιαμι γιαμι. Θελω να τα φαω οοοοοοοοοοοοοοοοολα!!!

Τι εξετασεις γλυκουλα μου? Ελπιζω οχι κατι σοβαρο...

Σημερα ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια. Μοναχουλια μας λοιπον. Ελπιζω να περασει η μερα γρηγορα.....

Φιλακιααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Χθες ηταν η πρωτη φορα που αφησαμε το μωρο βραδυ στη γιαγια και βγηκαμε να τσικνισουμε.Ευτυχως ωολα πηγαν καλα.και εμεις περασαμε ομορφα και το μωρο κοιμηθηκε μια χαρα στη γιαγια. Βεβαια οταν γυρισαμε και ειδα την κουνια του αδεια στεναχωρηθηκα πολυ. Μου ελειπε το αστερακι μου.Το πρωι πηγα 8 η ωρα και τον ταισα.

Κατερινα υπομονη θα περασει η μερα και θα γυρισει ο αντρουλης σου...

Νατασσα τρελαινομαι για λουκουμαδες. οταν ανοιξει ο καιρος να ερθετε μια μερα να μας φτιαξει η μαμα μου.Τους κανει υπεροχους.

Σημερα εχει ρεβυθια το μενου. Με ξυδακι μου αρεσουν πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαια οταν γυρισαμε και ειδα την κουνια του αδεια στεναχωρηθηκα πολυ. Μου ελειπε το αστερακι μου.Το πρωι πηγα 8 η ωρα και τον ταισα.

Κατερινα υπομονη θα περασει η μερα και θα γυρισει ο αντρουλης σου...

Νατασσα τρελαινομαι για λουκουμαδες. οταν ανοιξει ο καιρος να ερθετε μια μερα να μας φτιαξει η μαμα μου.Τους κανει υπεροχους.

Σημερα εχει ρεβυθια το μενου. Με ξυδακι μου αρεσουν πολυ...

Εγω ετσι που ειμαι ολη τη μερα μαζι του και δεν τον αποχωριζομαι ποτε, νομιζω οτι θα δυσκολευτω πολυ οταν θα ερθει η ωρα να τον αποχωριστω για λιγο, πχ να παμε σε κανενα γαμο. Θα κλαιω ολη την ωρα.....

Εμεις σημερα εχουμε σουπιτσα με κρεατακι για τον πριγκηπα και εγω θα κανω φιλετακι κοτοπουλο στον φουρνο λαδοριγανη και καμια πατατουλα τηγανιτη. Προχειρα πραγματα μιας και θα φαω μονη..... :(:(:(:(:(

Δεν εχω φαει ποτε ρεβυθια!!!!!!!!! Λουκουμαδες θελουμε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :D

Τι μου κανετε?Λοιπον λουκουμαδες της μαμας και εγω θελω απο Ανοιξη να το κανονισουμε :lol::lol:

Εμεις εχουμε φαγητακι σημερα απο χτες αλλα εγω θα φαω κοτοπουλακι βραστο :roll: .Τι με πιανει ρε κοροτσια και στη διαιτα θελω να μαγειρευω τα παντα..Ειδα οτι στη μεδουσα πουλανε μια κρεπιερα 25 ευρω απο αυτες που κανουν ευκολα τις κρεπες (βουτας μες στο μιγμα την κρεπιερα και ετοιμη προσφατα το εμαθα) θα την παρω κοριτσια με την πρωτη ευκαιρια που θα παω Μυτιληνη η Καλλονη.Στο νοσοκομειο θα παω για καμπυλη ζαχαρου και γλυκοζιλιωμενη να δουμε πως παω

ελπιζω καλα πεστε μου καλη επιτυχια O:-)

αυτα κοριτσαρες μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :D

Ειδα οτι στη μεδουσα πουλανε μια κρεπιερα 25 ευρω απο αυτες που κανουν ευκολα τις κρεπες (βουτας μες στο μιγμα την κρεπιερα και ετοιμη προσφατα το εμαθα) θα την παρω κοριτσια με την πρωτη ευκαιρια που θα παω Μυτιληνη η Καλλονη.Στο νοσοκομειο θα παω για καμπυλη ζαχαρου και γλυκοζιλιωμενη να δουμε πως παω

ελπιζω καλα πεστε μου καλη επιτυχια O:-)

αυτα κοριτσαρες μου......

Ποια ειναι η μεδουσα? Ειμαι και εγω λατρης των κρεπων, εχω ενα κρεποτηγανο αλλα θα με βολευε κατι καλυτερο.......

Ελπιζω να εχεις πολυ καλα αποτελεσματα. Καλη επιτυχια μικρουλα μου :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα καλη επιτυχια στις εξετασεις σου κοριτσακι μου.Σκεψου θετικα.Αφου σας τους εταξα τους λουκουμαδες θα κτατησω την υποσχεση μου.Μολις φτιαξει ο καιρος θα κανονισετε να ερθετε να τους φαμε :lol::lol::lol::lol:

Κατερινα μου ειναι πολυ ωραια τα ρεβυθια,δοκιμασε τα.Η μεδουσα ειναι ενα μαγαζι στη Μυτιληνη και εχει και παραρτημα στην Καλλονη.Στην Μυτιληνη ειναι σε ενα στενο κοντα στην Μητροπολη.Εχει πολυ ωραια πραγματα.Εκει ειχα βαλλει λιστα γαμου οταν παντρευτηκα.Πηγαινε καμια βολτιτσα οταν βγεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω φυλλαδιο για την μεδουσα και το ειδα εκει θα παω απο εβδομαδα σιγουρα.Τελειες οι κρεπες κοριτσια ε?Και αν εχεις επισκεψεις γρηγορη και νοστιμη λυση δεν ξερω για εσας αλλα εγω λατρευω :D .Και γλυκει αλλα και αλμυρη.Οσον αφορα τις εξετασεις θελω ναμαι αισιοδοξηαλλα απο την αλλη θυμαμαι οτι μου ειπε σε κανα τριμηνο θα στρωσω και δεν θελω να ελπιζω σε πολυ αισιοδοξα αποτελεσματα.Παντως ελπιζω ναναι λιγο καλυτερα θα το χαρω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου.

Ωραιος καιρος σημερα ε???? Στη Βέροια ειναι ετοιμος για χιονι μου ειπε η μανουλα μου.... μπρρρρρρρρρρ εδω ειναι σαν καλοκαιρι, αν βλεπεις μεσα απο το σπιτι :D:D:D:D:D .

Τι θα κανετε σημερα? Εγω μολις τελειωσα το φαγητο του πριγκηπακου μου, κοτοπουλακι με λαχανικα και κριθαρακι και εμεις θα φαμε μπιφτεκακια και πατατες τηγανιτες.

Τι ωραια θα ηταν να πηγαιναμε καμια βολτιτσα..... τον ψιλοφοβαμαι τον καιρο να σας πω την αληθεια, μη κρυωσει ο μπεμπης..... ηθελα να τον ντυσω καρναβαλακι και να κατεβαιναμε καμια βολτιτσα αλλα μαλλον θα το αναβαλλουμε για να ξεκουραστουμε και εμεις λιγακι....

Την μεδουσα θα την επισκευθω!!!!! Κρεπες ουααααααααααααααου γιαμ γιαμ γιαμ. ΚΑι αλμυρες και γλυκες ;););););) .

Σας φιλω γλυκα ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου :D

Λοιπον και εμενα η μαμα μου τα ιδια μου ειπε οτι θα χιονισει εκει σιγουρα :shock: .Και εγω χτες με τοσο κρυο αυτο νομιζα οτι σιγουρα θα χιονισει και εδω!!

οσο για την μεδουσα ειχα παει πριν τα χριστουγεννα κοριτσια και τα χριστουγεννιατικα ηταν πανακριβα... :( και βρηκα ενα μαγαζι σε ενα αλλο στενο με το 1/3 των τιμων :shock: αλλα οσο αφορα την κρεπιερα ειναι καλη η τιμη της και ειναι το στυλ που ειναι ευκολο οχι εκεινη που την στρωνεις εσυ.Θα παω απο εβδομαδα να την παρω και θα σας πω νεα!!!

Σκεφτομαι να παρω και γιαουρτιερα ρε κοριτσια αυτη εχει καμια σας??Να κανω γιαουρτι δικο μου εχω μια εμμονη να κανω σπιτικα πραγματα :lol::lol: οπως θα καταλαβατε....Οπως επισης θελω να παρω τη φριτεζα tefal actifry που τηγανιζει με μια κουταλια λαδι.... :lol::lol: Ενταξει δεν θελω άλλα αυτα φτανουν αλλα σιγα σιγα... Τι να κανω ρε κοριτσια να μην τρωω που και που καμια πατατουλα?? :lol: Σημερα εκανα ψαρακια ψητα,μπακαλιαρο πλακι και χορτα υγιεινα !!!

Φιλιααα περιμενω νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσακια μου.Πραγματι ο καιρος ειναι πολυ καλος σημερα οποτε ισως να βγουμε για καφεδακι και να ντυσουμε και το μωρο κλοοουν.Φαγαμε λαχανοντολμαδες και τωρα μπαμπας και γιος κοιμουνται αγκαλιτσα.

Νατασσουλα μου βλεπω σου αρεσει να ψωνιζεις :P Καλα κανεις αφου σε ευχαριστει.

Κατερινα και εγω φοβαμαι μην αρρωστησει το μωρο ειδικα μετα την προσφατη περιπετεια αλλα ο γιατρος ειπε να το βγαζουμε εξω συχνα.

Θα σας στειλω με πμ τον ορεστη ντυμενο κλοουν. κατερινα στειλε μου και εσυ τον δικο σου οταν τον ντυσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Καλη εβδομαδα.Ειδες Κατερινα μου γουστο που ειχε ο μικρος???Γελάσα πολυ οταν τον εντυσα.Τελικα πηγαμε χθες για ενα καφεδακι εδω κοντα και πηραμε και το μωρο.Καλα ηταν.Εσεις κανατε κατι???

Νατασσουλα που εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας εδω ειμαι και εγω :D

Να χαιρεσαι τον κουκλο σου το υφος του με τρελαινει :lol::lol:

Ψαχνω συνεχεια στο ιντερνετ για την αντισταση στην ινσουλινη και πως περναει και ειμαι λιγο προβληματισμενη με αυτο!!Θα τα καταφερω που θα παει απλα λενε οτι χανεις δυσκολοτερα οκ αλλα χανεις αρα θα επιμεινω ως το τελος και θα τα καταφερω!!!

Σημερα πηρα και μια γυναικολογο τηλ να παω την τεταρτη για την καμπυλη που σας ελεγα και θα δουμε πως παμε....

Εμεις δεν πηγαμε καπου ισως παμε απο εβδομαδα γιατι χτες φυτευα παλι!!

Οσον αφορα τα ψωνια ναι κοριτσια για το σπιτι μου αρεσει να ψωιζω και να εχω αυτα τα gadgetakia για κουζινα που μου διευκολυνουν την ζωη αφηστε το που εχω εμμονη με τα σπιτικα :lol::lol:

Ομως ειπα δεν θα τα παρω ολα μαζι δεν μορω αλλωστε λιγα λιγα οσο μπορω!!

φιλια κοριτσακια μου παω να καθαρισω λαχανα για αυριο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Νατασσα μου.Μες στα ματια με κοιτουσε οταν τον φωτογραφιζα :):):)

Ελπιζω κοριτσακι μου να πανε ολα κατ ευχην με τις εξετασεις σου.Ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα μας ανακοινωσεις ευχαριστα,το διαισθανομαι ;););)

Εγω παλι δεν εχω ιδιαιτερη μανια με τα γκατζετακια της κουζινας.Ψιλοβαριεμαι να κανω τετοια ψωνια,ενω απο αλλα πρωτη και καλυτερη :lol::lol::lol:

Σημερα δεν ειχα μαγειρεμα.Αναψε ο αντρας μου καρβουνα και εψησε μπριζολιτσες.Ωραιοτατες ηταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πρωινη πρωινη σημερα παω Μυτιληνη για αυτο!!!

Διαβασα χτες οτι η γυμναστικη που κανω δεν ειναι αρκετη τουλαχιστον 1 ωρα πρεπει διαδρομο και μετα αλλη ασκηση βαρη γιογκα κτλ συνολο 2 ωρες για να γινει δουλεια :shock:

Βεβαια παλια τα εκανα αυτα αλλα στο γυμναστηριο κοριτσια στο σπιτι ειναι λιγο περιορισμενα...

Anyway θα τα καταφερουμε παλι...Πρεπει να αγορασω και συμπληρωματα διατροφης αντε να δουμε ..ολο ψωνια ειμαι :lol::lol:

Ελπιζω να βρω καποια δουλεια για καλοκαιρι να τα ισοφαρισω :lol::lol:

Μαγειρεψα το φαγητακι μου καχανο με κρεας για οταν γυρισω και ολα καλα...

φιλια θα σας πω τι πηρα.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Χαθηκαμε......... ο μικρος μου βγαζει δοντακια και εχω τρελαθει στο ξενυχτι... Ουφ ποτε θα μεγαλωσει επιτελους να κοιμηθουμε.......?????

Σημερα το μενου εχει φακες για τους μεγαλους και μοσχαρακι με λαχανικα για τον πριγκηπακο μου.

ΚΑλα ψωνια Νατασουλα. Περιμενουμε να μας πεις τι ψωνισες.....

Φιλακια σε ολες σας.

Αν βολεψει να βρεθουμε το Σαββατοκυριακο, τι λετε εεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου!!!Χθες πηγαμε το μωρο στον παιδιατρο για εμβολιο.Φτασαμε τα 8600 και 71 ποντους. Μεγαλωνουμε γρηγορα.Σημερα θα ξεκινησουμε λαχανικα.Αντε να δουμε θα του αρεσουν???

Κατερινα μου ειδα το θεμα που ανοιξες για το μωρακι σου που δεν κοιμαται και καταλαβα οτι περνας μεγαλο ζορι κοριτσακι μου.Εγω παντως ειμαι συμφωνη να βρεθουμε το σαββατοκυριακο να τα πουμε και απο κοντα...

Νατασσουλα μου καλο κουραγιο με τη γυμναστικη.τα αγαθα κοποις κτωνται οποτε βαλε τα δυνατα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου!!!Χθες πηγαμε το μωρο στον παιδιατρο για εμβολιο.Φτασαμε τα 8600 και 71 ποντους. Μεγαλωνουμε γρηγορα.Σημερα θα ξεκινησουμε λαχανικα.Αντε να δουμε θα του αρεσουν???

Κατερινα μου ειδα το θεμα που ανοιξες για το μωρακι σου που δεν κοιμαται και καταλαβα οτι περνας μεγαλο ζορι κοριτσακι μου.Εγω παντως ειμαι συμφωνη να βρεθουμε το σαββατοκυριακο να τα πουμε και απο κοντα...

Νατασσουλα μου καλο κουραγιο με τη γυμναστικη.τα αγαθα κοποις κτωνται οποτε βαλε τα δυνατα σου...

Γεια σου Ελενα μου. Ειναι πολυ ζορικος ο μικρος αλλα που θα παει... θα μεγαλωσει. Φταιει και το γεγονος οτι ειμαι μονη (νομιζω κατα πολυ μεγαλο βαθμο!!!!!) και μεγαλοποιουνται οι καταστασεις.

Τελος παντων. Ας ειναι γερο το πουλακι μου και ολα τα αλλα περνανε.

Μια χαρα τα πατε!!!! Εμεις στην ηλικια σας ημασταν 8.850 και 74,5 ποντους μονο με γαλα μανουλας!!!!! Ελπιζω να ξεκινησετε καλα με τα λαχανικα. Εμενα τα εφαγε πολυ ευχαριστα, με το κρεατακι εχουμε ενα θεμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
    • Η γιατρος μας επιβεβαίωσε το φύλο το έχουμε ακόμη κλειστό αλλά έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα θα το κάνουμε μετά την β επιπέδου που έχουμε 5/6 γιατί τώρα δε μπορούμε είναι Πάσχα, Ε μετά έχουμε το χειρουργείο του μικρού μετά β επιπέδου μετά έχουμε κάτι γάμους κάτι βαφτίσια κ μάλλον μετά από όλα αυτά λες να σκάσουμε κ στο τελος το ανοίξουμε;;;;  😂😂😂
    • Δεν είναι νωρις να το νιωσουμε;; Κάπου 20εβ το ένιωσα το πρώτο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...