Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΣΤΗΘΗΤΕ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η DEMOYLA,ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ.... ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΣ..ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΛΕΙΕΠΕΙ Η ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.... ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ...ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΘΟΥΝ .... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou demoula.....tsoup,apo to ena sto allo :lol:

loipon na systithw k egw!eimai i gianna kai prospathoume edw k diomisi xronia!exoume thema me to sperma kai exoume kanei 2 eksosomatikes k ton allon mina pame gia ti triti!!o theos na balei to xeri tou k na kratisoume oles syntoma ta mwra mas!!!na ksereis pws to anxos kanei zimia megalyteri apo oti nomizoume!par'ola afta na kaneis kai ti teleftaia eksetasi pou ta koritsia lene pws einai simantiki!!!!sou efxomai ta kalytera kai tha ta leme ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα! εγω μολισ εγινα μανουλα πριν ακριβωσ 8 μηνες!

εξωσωματικη ειναι η μπουμπου μου και ημουν τυχερη γιατι επιασε με την πρωτη!

ομωσ τελικα ημουν τυχερη μεσα στην ατυχια μου γιατι μολις πριν 2 μηνες επιασα τον αντρα μου με αλλη και χωρισα.... :cry::cry::cry:

οταν υπαρχει υγεια ολα ερχονται και ευχομαι γρηγορα να ερθει και το δικο σου νινακι και να εχεις παρα πολυ αγαπη με τον αντρα σου... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα demoyla κ απο εμενα

Εχω δυο κοριτσακια που απεκτησα μ'εξωσωματικη κ ενα μωρο που σε λιγες μερες θα γινει 13 μηνων..

Περασα κ γω απο την φαση που εισαι τωρα ..Την λαχταρα , την προσμονη , την απογοητευση ..Μαζεψα τα κομματια μου κ εκανα εξωσωματικη ..Ημουν τυχερη γιατι τα καταφερα με την πρωτη..

Ευχομαι συντομα να γευτεις κ συ την χαρα της μητροτητας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla καλησπέρα και από μένα!!! Είμαι 30 ετών και προσπαθούμε με τον αντρούλη μου εδώ και 2,5 χρόνια για μωράκι. Αρχές του επόμενου μήνα θα κάνουμε την πρώτη μας εξωσωματική και εύχομαι όλα να πάνε καλά. Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε το συντομότερο δυνατό, και μην ξεχνάτε...η ζωή συνεχίζεται...(αυτό ειδικά για σένα rubela) Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα demoula κ από μένα...είμαι 28 ετών κ πριν 3,5 μήνες έκανα τον μπεμπούλη μου μετά από 2 χρόνια προσπάθειας... δεν ξέρω πόσα γνωρίζεις για την υστεροσαλπιγγογραφία αλλά η γνώμη κ η εμπειρία μου μου λένε πως είναι πολύ βοηθητική.΄κι εμείς δεν είχαμε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα κ μου σύστησε ο γιατρός μου να κάνω σαλπιγγογραφία η οποία μου είπε πως δεν είναι μόνο μια διαγνωστική αλλά και θεραπευτική μέθοδος μιας κ ξεφράζει τις σάλπιγγες κ αν δεν είναι φραγμένες τις ανοίγει κ αυτό βοηθάει πολύ. πολλές γυναίκες μένουν έγγυες μέσα στους επόμενους τέσσερις μήνες μετά την εξέταση, λένε οι έρευνες. έτσι έγινε κ με εμένα, μετά από 3 μήνες έμεινα έγκυος... αν θέλεις να με ρωτήσεις κάτι σχετικά με αυτό πεσμου... μην την αργείς καθόλου την εξέταση...φιλιά κ καλή επιτυχία.......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoula μην απογοητευεσαι :) εχε πιστη και θα ελθει το μωρακι σας γιατι το περιμενετε με αγαπη :) να την κανεις οπωσδηποτε την υστεροσαλπιγγογραφια,καθως μπορει να διαγνωσει πολλα προβληματα υπογονιμοτητας,εγω για παραδειγμα ειχα ενδομητριωση και δεν το γνωριζα και 1 χρονο μετα την υστεροσαλπιγγογραφια,ουσιαστικα 6 μηνες μετα το τελος της αγωγης που επρεπε να κανω και ενω ειχα αρχισει να αγχωνομαι εμεινα εγκυος στη μπουμπου μου :!: και οπως μου ελεγαν και εμενα τοτε τα κοριτσια στο mammy θα ελθει οταν δεν το περιμενετε για να σας κανει εκπληξη ;) με το καλο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα.Ειμαι η Ευαγγελινα,Εμεις προσπαθουμε απο το καλοκαιρι με την παρακολουθηση γιατρου αλλα δεν εχει ερθει το μωρακι ακομη.Εκανα τον Δεκεμβριο υστεροσαλπιγγογραφια κ ηταν καθαρη.Να την κανεις.Δεν ειναι τιποτα.Μακαρι ολες εμεις που το επιθυμουμε κ το προσπαθουμε τοσο, συντομα να εχουμε φουσκωμενες κοιλιτσες. :)%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 10 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ.ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ.ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΝ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NTΤΕΜΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΤΕΥΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΕΣΣΕΡΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΜΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ .ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΩΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntemoula kalispera kai apo mena me lene thalia eimai 30xr kai exo ena mpempoulil 9 minon pou ton ekana meta apo 6 xronia pantemeni kai ekei pou eixa apelpistei tsoup na o mpempoulis vevea den eixa mpei kan stin diadikasia ton eksetaseon kai diaforon tetoion katastaseon apla elega tha erthei otan prepei kai ekei pou den ton perimena ksafnika diapistosa oti eimai egios!!!!

sou eyxomai olopsixa me ena gero katagero moraki oso pio sintoma ginete filakia pollaaaaa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ντεμουλα μου κ καλως ηρθες!!!!!!!εγω ειμαι η ηλιανα 26 χρονων κ εχω δυο παιδακια!!!!η κορη μου που ειναι 3 χρονων(οπου την αποκτησαμε μετα απο δυο χρονια προσπαθειας ,κ ενω ειχαμε φτασει ενα βημα πριν την εξωσωματικη, ηρθε απο μονη της στα ξαφνικα!!!).κ ο γιος μου που ειναι 10 μηνων ( ο οποιος ηρθε ετσι χωρις να το περιμενουμε)!!!!

σου ευχομαι πολυ συντομα να αποκτησεις κ εσυ το δικο σου μωρακι!!!!!!ολα να πανε καλα γλυκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!!! εγω ειμαι η Κατερινα 26 χρονων και εχω ενα αστερααααακι 6 μηνων :D:D την λατρευω την λατρευω την λατρευω!!!!!! στο εχουν πει κ οι αλλες θα στο πω κ εγω ΜΗΝ αγχωνεσαι...θα φουσκωσει η κοιλιτσα σου!!!!!!!!! με το καλο :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla γεια σου και απο μενα και καλωσηρθες στην παρεα μας,σου ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα,εγω ειμαι η Κατερινα και εχω τρια αγορακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ντεμούλα!

Είμαι η Άννα-Μαρία, 30 χρονών. Ξεκίνησα προσπάθειες τον Ιούνιο του 2009, αλλά οι συγκυρίες δε μας επέτρεψαν να προσπαθούμε συνεχόμενα. Τελικά έμεινα έγκυος τον Ιούνιο του 2010, μετά από συνολικά ένα εξάμηνο προσπαθειών. Το έχασα, όμως, πολύ νωρίς. Τώρα δεν προσπαθούμε, γιατί έχω ξενερώσει πλήρως (όχι λόγω της αποβολής), αλλά όλο λέω να το ξαναβάλω μπρος!

Σου εύχομαι γρήγορα με ένα παιδάκι, μια που το θες τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoyla γεια σου!!Καλώς μας ήρθες!

Εγώ είμαι η Κωνσταντίνα κ έχω μια κορούλΑ 19 μηνών...

Με το καλό ενα νινί,σύντομα κ εύκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑΤΕ!!! ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!! ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑΤΕ!!! ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!! ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Demoula, καλημέρα

Σου στειλα pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...