Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

καλε που εισαστε??

εγω πηγα στο μικρο μου αντρακι μου λεει μαμα να κατσω λιγο ακομα στη γιαγιακα :lol::lol::lol::lol:

αντε του λεω αλλα αυριο θα ερθεις... κ μου λεει ναι ναι βεβαιως :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

οποτεεεεεεεε home alone εγω κ ονικακος μου...

εφτιαξα καλαμακια κ ψηνω θα φτιαξω κ πιτες χωριατικη κ τζατζικι ταρατσα θα τη κανουμε.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν βλεπω καμια στον οριζοντα :lol::lol::lol::lol:

μου φτιαχνει το αγορι μου κρεπουλες γλυκες παω να τις τσακισω....

καληνυχτα κουκλιαααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...........

μονη μου ειμαι?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο σπυρος επιτελους κοιμηθηκε και εγω χαλαρωνω λιγακι

ρε κοριτσια δεν μπορω το σαββατο δεν μπορει να μου τον κρατησει η μαμα μου :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες που ειστε??

Εγω νυσταζω πολυ μπηκα για ενα γεια και κλεινω...

Το Σαββατο θα το καψουμε!!! Πλησιαζει η μερα...σαν τους φανταρους μετραω...χαχα

Βικουλίνι ετοιμα τα εισιτηρια???

Βικάκυ για το τραπεζι κι εμεις 2 θεσεις ε? Ο Νίκος θα ερθει? Γιατι ρωταει ο δικος μου... :lol: μου λεει κανονισε μην ειμαι ο μονος σε καθαρισα... :lol:

Φλωριανακι Νοτη ε?? ΜΜΜΜ ΚΑΛΑ......

Αναστασια φερε και τον Σπυρο, αντε βρε να σε δουμε λιγο τοσους μηνες εχουμε να σε δουμε...

Αδερφουλα θα σε παρω αυριο να τα πουμε...χαρηκα που αποφασισες να βγεις.... ;)

Σε ολες τις μανουλες του 8!!!!! ευχομαι ενα ηρεμο βραδυ γεματο υπεροχα ονειρα!!!

Κοριτσια μου συγνωμη που δεν γραφω για ολες αλλα πεφτω πανω στο πληκτρολογιο ειλικρινα τα ματια μου καινε απο την νυστα...

Θα σας γραψω αυριο το υποσχομαι!!!!

Φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα σααααςςςςςς!!!ναι ναι χαθηκα,το ξερω!κανω ανακαινιση στη φαρμουλα μου κ δεν ξεκολλαω καθε βραδυ!!! :roll::lol:8-)

καλα 3 σελιδες διαβασα μονο!!καλε κοντευει να κλεισει κ αυτο το ποστ!!μα τι πολυλογουδες που ειστε???

κρητικοπουλα αποσπωμενα βυζια????!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: τωρα εχει λιγο τρεξιμο,αλλα υπομονη!!ο αλεξ πως συμπεριφερεται με την μικρουλα???

βικυυυυυ τρυπα στη μυτη,στο χειλος ακουω..τι γινεται μαρη???κ μενα θα μ'αρεσε να βαλω σκουλαρικι στη μυτη,αλλα αυτο θα γινει μονο με ολικη αναισθησια κ οξυγονο μετα!!!! :lol::lol::lol:

βικουλινακι μου εσυ τι κανεις???

νατασα μου καλως ηρθες παλι!!!τι κανει ο μικρουλης σου????εσυ???

κοριτσια η φανη γεννησε σημερα??μαθατε τιποτα???της μιλησε καμια???

κ τα 3 παιδια ηταν αρρωστα ολη τη βδομαδα με βηχα,πυρετο κ συναχι,αλλα ευτυχως τωρα εμεινε μονο ο βηχας!θα περασει κ αυτο!!!

αυτα βρε κοριτσια!!ελπιζω να ειστε ολες καλα κ φιλακια σε ολες σας!!!!για τις υπολοιπες δεν εγραψα τιποτα,γιατι δεν διαβσσα τις πιο πισω σελιδες! :oops:

καληνυχταααααααα!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε :?:

Εγω δεν προλαβα να φτιαξω καφε και πλακωσε δουλεια μου αρεσει που ερχομαι κ

πιο νωρις για να πιω με την ησυχια μου καφε....ΕΛΕΟΣ :evil:

Φανη να πανε ολα τελεια και να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι :D με το καλο κουκλα μου :D

Τονια ζορια ε :?: θα στρωσετε μωρε σιγα-σιγα που θα παει....αντε και στο τριτο η επιστημη

μπορει και να κανει προοδο :lol:

Τρελη μου μαγειρισσα τρυπα στα χειλη ε :?: Θελω και εγω αλλα κ στην μυτη αλλα φοβαμαι :? πολυ :?

κανε και πες μου..... ;)

Ερι φανταζομαι τρεξιμο που θα εχεις τωρα αντε λιγο εμεινε και φευγεις για τα ξενα

Βικουλινι μου τι κανεις :?:

Την καλημερα μου και στις υπολοιπες Ελενη Ρια Αντριανα Φλωριανα Σταμυ Ελισακι Αναστασια

Ιωαννα και οποια αλλη ξεχασα...ειμαστε και αρκετες ε?

Σας περιμενωωωωωωωωωω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ :)

ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 6,45 ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;; :)

ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;ΣΚΟΤΩΜΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟΣΟ ΠΡΩΙ Ε;;ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ;;ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσει το πρωινο ωραριο γιατι τελειωνω πιο νωρις και εχω χρονο μετα...

Τον μικρο τον εχει ο αντρας μου μεχρι τις 11 η 12 και μετα για καμια ωριτσα

τον παει στην πεθερα μου και κατα τις 13 και κατι παω και τον παιρνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φλωριανα καλα εμεις στα 4χρονια που δουλευω εδω μια φορα

καναμε απεργια και αυτο οι μισοι ηρθαν για δουλεια μονο απεργια δεν ηταν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Βασούλα και μετα σου λέει να φτιαξει η Ελλάδα!!! Αν δεν αντισταθούμε όλοι πως θα γίνει αυτό;; Καλά δεν είμαι και ο ΤΣΕ ΚΕΒΑΡΑ απλά ανησυχώ για το μέλλον των παιδιών μας. Αυτό είναι όλο!!!! Τα αφεντικά που δεν εχουν οικονομικό πρόβλημα δεν τους νοιάζει... εμεις όμως;;; :evil::evil::evil:

Ααα επι την ευκαιρία, χαρα στο κουράγιο σου που μπορείς και ξυπνάς τόσο νωρίς :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιο μελλον εδω εμεις δεν εχουμε τα παιδια μας θα εχουν :?:

Οσο για την δουλεια απο την μια τυρανιεμαι που σηκωνομαι απο τις 5 αλλα τι να κανω

με βολευει και με τον μικρο

;)

Τωρα το πουλακι μου με μιλησε στο τηλ τωρα ξυπνησε με τον μπαμπα του γινεται υπναρας

και αυτος :lol:

Μαμα ελα στο σπιτι σε θελω να παιξουμε...αχ τι τρελα εχω μαζι του τη αγαπη θεε μου

εχω παθει ψυχωση μαζι του δεν τον χορταινω...πολλα ειπα αν αρχισω γι'αυτον δεν σταματαω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι τρελα εχω μαζι του τη αγαπη θεε μου

εχω παθει ψυχωση μαζι του δεν τον χορταινω...πολλα ειπα αν αρχισω γι'αυτον δεν σταματαω :lol:

Αστα Βασούλα, παρομοίως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βασω

καλημερα φλωριανα

τι κανετετε? ειστε στην δουλεια?

εγω σπιτι με το πειραχτιρι μου

αλλα κι εγω σηκωνομαι καθε μερα στις 6 για το γαλα του

και εδω και μια εβδομαδα περιπου μου ξυπναει και μεσα στην νυχτα

αφου σημερα σηκωθηκε στις 9 και τον αφησα να παιζει στο δωματιο του για να κοιμηθω καμια ωριτσα παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Εμεις σημερα σηκωθηκαμε αργα...δεν ξερω τι θαυμα εγινε :lol::lol::lol:

Ετοιμαζομαι σιγα σιγα να παω στην μαμα μου τα παιδια γιατι θελω να παω στην αισθητικο!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πω πω εμενα ευτυχως δεν ξυπναει για γαλα ποτε μεχρι στιγμης

τουλαχιστον φτου φτου να μην τον ματιασω :lol:

Ταλαιπωρια ετσι να σηκωνεσαι συνεχεια δεν μπορεις να χορτασεις τον υπνο σου

παλι καλα που παιζει και στο δωματιο του και μπορεις και κοιμασαι λιγακι παραπανω ;)

Καλημερα Ελισακι α σημερα ειναι μερα ομορφιας?ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα λες και εχει ρολόι ξυπνάει στις 8 παρα 15 κάθε μέρα!!!! Το βράδυ όταν ξυπνάει καμιά φορά τον σκεπάζω και φευγω και ξανακοιμάται μόνος του!!

Βασούλα με τη δουλειά πάω σχετικά καλά. Βεβαια δεν εχει καμιά σχέση με τη προηγουμενη... πολύ δουλεια, πολύ τρέξιμο... αλλα τι να κάνουμε; Θα το παλέψουμε!!! Ελπίζω να μείνω σύντομα έγκυος να κάτσω κανένα χρόνο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σηκωνεται για γαλα

μια χαρα κοιμοταν σερι αλλα τωρα τι εχει παθει δεν ξερω :roll::roll:

οσο για το γαλα στις 6 αν δεν το πιει τοτε δεν το πινει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...