Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

Καλημερα Βικουλινι μια χαρα ειμαι ....

Μπα δεν πηγα με αυτο τον καιρο δεν βολεψε καθολου πολυ βροχη χαλια,αλλα πηγα το

Σαββατο τζαμπο να καταθεσω τον μισθο μου :lol:

Περασα ενα 3μερο καλο μπορω να πω με τον γιοκα μου ;)

Με τον συζηγο ολα καλα μολις ειδε πως ελειπα το Σαββστο πρωι με πηρε αμεσως τηλ και

ετσι εσπασε ο παγος και ολα ειναι καλα :D

Τι επαθες εσυ και εισαι τοσο χαλια :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοιρτσάκια μου!!!! Τι κάνετε καλέ;; Εγω εδώ στην δουλειά εχω πείξει!!! Οι αλλοι φευγουν κατα τις 9 το βράδυ, εγώ στις 5.30!!! Ααα.. το είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή εχω μωρό!!! Και φυσικά ούτε λόγος για υπερωρίες!!! :evil::evil::evil::evil: .

Τονάκι μου τι κάνεις;;; Πως είναι τα μικρουλια;; Τη παλεύεις;;;

Αναστασία καλως ήρθες!!!!

Κορίτσια κανονίσαμε τίποτα για το Σάββατο;;; Δεν θυμάμαι :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

τι κανετε??

εμεις ετσι και ετσι

σερνομαι λιγακι γιατι ο μικρος εχει 3 μερες που ξυπναει παλι μεσα στην νυχτα και ουρλιαζει

και το πρωι που του δινω το γαλα του τα ιδια

δεν ξερω τι τον εχει πιασει.....

και εκει που ειχε σταματησει να φωναζει ξαναρχισε παλι.....

ουφ ας πιω εναν καφε να ανοιξει το ματι μου

ωρες ωρες λαχταραω να παω στην δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααααα!!!!!

Τι κανετε κοριτσαρες μου??

Μολις τακτοποιησα τα μικρα απο θεμα φαγητου και λεω να κανω τζαμια σημερα μιας και εβγαλε

επιτελους ηλιο!

Και ενα τραγουδακι που με αντιπροσωπευει τον τελευταιο καιρο...

Μάνα μου έπεσα κάτω μα να μην ανησυχείς δεν πάει παρακάτω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Λενακι :D

Δυστυχως δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα με το τραγουδι αλλα μαλλον πρεπει

να ειναι πολυ νταουν ε? το λεω αυτο για τον σχολιασμο που εκανες απο κατω η κανω λαθος :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ;;ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ!!

ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ 9,00 ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ :twisted::twisted::twisted: ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΤΡΕΧΑ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΧΑΜΟ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑΧΩ Κ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΡΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΨΑΡΑ :lol::lol: ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΑΠΛΩΝΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΒΑΡΚΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΛΙ... :twisted::twisted::twisted: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΔΩ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ;; :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια καλως ηρθες!

Φλωριανα παλι καλα που φευγεις νωρις!

Αχ κοριτσια σημερα σερνομαι,κλεινουν τα ματια μου...θελω υπνοοοοοοοο!!!!

Λενακι,Βικουλινι,Βασω φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7,30 VILAGE ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΚΡΑΣΟΥΣ!!

ΕΛΙΣΑΚΙ;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΓΜΤ ΣΑΝ ΖΑΒΛΑΚΩΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες εχω σκυλοβαρεθει σημερα δεν πεταει η ομαδα...

Με εχει πιασει μια τρελη νυστα και χωρις κανεναν ιδιαιτερο λογο ειμαι χαλια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλτες μπας και γινει τιποτα και ανεβουμε :lol::lol:

Μαλλον φταει ο καιρος που ειμαι ετσι....

Εξαφανισμενες ολες σημερα....καλε που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι εχω παθει ...δεν μπορω κλεινουν τα ματια μου απο τη νυστα...Περιμενω να ερθει ο αντρας μου να αναλαβει τον μεγαλο που με εχει τρελανει μηπως κοιμηθω λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα όλα καλά με τον σύζηξ;;;; μπραβο κούκλα.. Αντε βουρ για το δεύτερο!!!

Κορίτσια είμαι μέσα για το VILLAGE 7.30 εε;; Καλά θα μιλήσουμε στο τηλ για το που ακριβώς ;););) Μετά όμως θα σας αφήσω γιατι εχω Νότη!!!!!!!

Αχ πόσο θέλω να σας δω!!!!

Βικάκι τι μαγείρεψες σήμερα;;; :lol::lol::lol::lol:

Εράκι μαζεύτηκες;; Αχ μωρε ζουζου φεύγεις για τα ξένα ....

Αναστασία μου άυπνη εε;; Πιές πολύ καφέ ;););)

Ελισακι μου, κουρασμένη κι εσυ;;; Αντε να ερθει ο αντρούλης να την πέσεις για ύπνο ;););)

Λενάκι έβγαλε ήλιο επιτέλους;;;; :lol::lol::lol: Αντε καμια βολτούλα και ασε τα τζάμια!!!!

Βικουλινι όλα καλα;;;

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γεια σας :lol::lol::lol::lol::lol:

ηταν να μην βγω απο το σπιτι ξεχναω να γυρισω μετα :lol::lol::lol::lol: ]

ξυπνησα 6.30 πηγαμε το μπαμπα μας στο σκαφος γιτι ερχονται περαμα σημερα για επισκευη μετα πηγαμε ικεα κ jumbo περασαμε κ απο τη μαμα μου κ ο χαρης αυτοκαλεστηκε να φαει εκει :lol::lol::lol::lol:

κ γυρισαα σολο 3 φυγαμε 1 γυρισα :lol::lol::lol::lol::lol:

μαζεψα κ τωρα εκατσα....

τι κανετε κοριτσακιαααααααααααααααααααααα μου??για πειτε κανα νεο???

λοιπον οπως ειπε κ το βικακυ λεμε 7.30 ωρα village βολευει??

κ μετα οποιες ειστε μεσα για να συνεχισουμε πειτε μου για να κλεισω τραπεζι...

θελετε να παμε για καφεδακι μονες κ μετα να ερθουν τα αγορια οποια θελουν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΑΜΑΛΙ!!!!!!!!!ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑΡΩ 2-3 ΚΙΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;

ΜΠΡΑΒΟ ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΞΕΠΟΡΤΗΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: δοκιμασες???

εγω προλαβα ενα κομματακι χτες πηγαν στους φιλους μας που πηγαμε κ σημερα ο νικος μου ζητησε να παει στη δουλεια...περρισσεψανε 2 κομματακιααα

τι κανεις??????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαλια ακούω :lol::lol::lol::lol:

ΠΕΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩ......

Βικάρα καλά είναι στις 7.30, θα παρκαρω κι εγω τα αγόρια μου και σας έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...