Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

www.oontastismarios.gr/index.php

εδω για οποια θελει να το δει...κοριτσια τσεκαρισμενο πηγα πριν 4 χρονια πρωτη φορα κ κολλησαμε δεν υπαρχει περιπτωση να μην περασεις καλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε ναι αν δεν θες μην βαζεις φωτογραφιες αλλιως δεν εχεις προβλημα εγω βεβαια που εχω φωτος τις εχω κλειδωμενες μονο φιλοι μπορουν να τις δουν αλλα τωρα 3 χρονια που το εχω δεν ειχα κανενα προβλημα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω στα σκαστα!!! :D

Μα καλα οταν βρω χρονο να μπω παθαινει το μαμμυ κοκομπλοκο;;;;;;;!!!!!!! :evil:

Ερακι σ'ευχαριστω κι απο δω για τις ευχες! :-* Σε μια εβδομαδα περιπου φευγετε ε;;;; Ελπιζω να εχετε ιντερνετ εκει και να μας πεις συντομα νεα σας! ;)

Ελιζα μου 5 λεπτα απο το καθενα και τελος;;;;;;ουαου!!!!αντε να ερθει αυτη ηωρα γιατι νομιζω οτι θα ειμαι μια ζωη με τα βυζια εξω!!!! :lol::lol:

Βικακι και Ερη παλι δημιουργησατε;;;Κριμα καλε που φευγει η ερη...θα κανατε καλο διδυμο!!!αν και δε μου αρεσει το ινδοκαρυδο και το πορτοκαλι στα γλυκα μου ηρθε μια υπογλυκεμια!!! =p~:lol:

Ρια να περασετε τελεια στο Παρτυ! :D Πολυ καλα του ειπες του boss!!! :-bd

Τζοαννακι ρε συ προσεχε αφου ειναι χαμηλα ο μικρος... :?

Παιδια γραφω αυτο το μηνυμα σε δοσεις απο το μεσημερι και ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω! :roll:

Λενακι Φ δε σε βλεπω..που χαθηκες παλι;;;δε φανταζομαι να σκεφτεσαι κουταμαρες παλι ε;;;;; :P

Βικουλινι εχεις δικιο..ειμαστε ολες...πιας τη μια χτυπα την αλλη!!! :lol::lol::lol: Και παλι ομως και γαμω τα παιδια ειμαστε!!!! \M/ \M/ [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Toνια πως ειναι στο καινουριο σας σπιτακι;;;;επιτελους ησυχια;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls!!!

Επιτέλους μια καλή μερα στη δουλειά!! Και αύριο προμηνύεται καλύτερη!!! Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη!!

Ξεσαλώσατε τσουπρες παλι σημερα ε? Όλο χα χαχα και χουχουχου μου ειστε...δεν πειράζει παντα τετοια!!!!! :lol:;)

Τονια μου υπομονη θα στρωσετε! Μακάρι να μπορουσες να ερθεις και εσυ στη συναντηση θα ηταν τελεια!

Βικάκυ καλα ειναι οι αντρες μου...ο μικρος κοιμαται και ο Βασίλης εδω περιμένουμε να αρχισουν τα μυστικά της Εδεμ...(μη γελασεις... :lol: εγινα χειροτερη απο την γιαγια μου με την λαμψη.... :lol: )

Ρια και λίγα του ειπες αλλα σε τετοια εποχη με την ανεργια δε μας παιρνει να λεμε και πολλα και ετσι μας πατανε...καλη διασκεδαση στο παρτυ σας!!

Λοιπον κοριτσια εγω μεσα και για τα δυο...μονο που το βραδυ στης Μαριώς θα ερθει και το ετερον ημισυ...πειραζει? Γιατι για μονη μου χλωμο...δεν μου παει η καρδια αλλα δεν νομιζω και να ειναι και το καλυτερο του... ;)

Κοριτσια θα μπω και το βραδυ, παω να ξυπνησω τον μικρο πασσακο μου γιατι το βραδυ θα μου βγαλει το λαδι παλι για να κοιμηθει!!!

Φιλιά πολλα!!! Τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???

ΚΑΦΕΔΑΚΙ Η ΚΡΑΣΙ???ΚΑΤΑΛΗΞΑΤΕ???ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΤΗΝ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ,ΑΥΤΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ.

ΘΑ ΔΩ ΠΑΝΤΩΣ,ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Στάμμυ!!

Εγω όπως είπα και προηγουμενως λεω στον καφε να ερθω μονη μου και στο κρασι με τον Βασίλη...

Εσύ τί λες? Θα έρθεις με τον Γιώργο?

Κατα τ' άλλα καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!

ειμαι κι εγω μανουλα του 2008

δεν ξερω αν με θυμαστε εγραφα καποτε εδω αλλα εδω και πολυ καιρο δεν εχω χρονο για πολλα πολλα

ομως επεστρεψα και ελπιζω να δινω το παρον πιο συχνα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν πιστευω στα ματια μου...κι αναρρωτιομουν πριν λιγες μερες γιατι επαψες να μας γραφεις...Αναστασία μου καλως ήρθες ξανα...

Τί κάνει ο Σπυράκος σου?

Σε ειδα και στην εκπομπη, ολα καλα? Εφτιαξαν τα πραγματα??

Το ευχομαι μες απο την καρδιά μου!!

Στην ώρα ξαναμπηκες, θα βρεθουμε το Σάββατο θες να ερθεις κι εσυ?

Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κατερινακι μου

καλε μου λειψατε η αληθεια ειναι αυτη

απλα ειχα και εχω τρεξιματα με τον μικρο

κανουμε λογοθεραπειες και εχω ασκησουλες για το σπιτι

ασε που ο μικρος ανταρτης με θελει διπλα του συνεχεια ουτε να κατσω στην καρεκλα δεν με αφηνε :lol::lol:

εμεις ειμαστε μια χαρα πλεον και ολα κυλανε καλυτερα!!!

τι εχετε κανονισει για το σαββατο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?απο οτι διαβαζω ολα υπο ελενχο ειναι!!!!!!!!!!!!εγω σημερα και αυριο κανω της τελευταιες ετοιμασιες και τεταρτη πουρνο πουρνο μπαινω στο μαιευτηριο,σημερα πηραμε δωρακι του αγοριου μου αυτο και καλα που θα του φερει η μπεμπα οταν ερθει σπιτι ,στησαμε κουνια πλυναμε σιδεωσαμε και αυριο εχει μποτε ολοημερο και σουπερ μαρκετ και τελος.......παω να την πεσω τωρα γιατι τα ψιλοεφτυσα τα ξαναλεμε αυριο φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ Ε;;ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΕΥΧΟΜΕ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΑΥΡΙΟ!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΒΙΚΑΡΑ;;;

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;;ΤΟ ΒΥΖΙ ΘΕΛΕΙ ΘΥΣΙΕΣ!!!! :lol::lol:

ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!! Τι κανετε?

Εγω μια απο τα ιδια.Το εχω ριξει στις δουλειες μπας και ξεχαστω λιγο.Παραγγγειλα προχθες ενα Mei tai για να μπορω να περνω και τα 2 μικρα και να βγαινουμε βολτες.Πηρα επισης και θηλαστρο να κανω μια

μικρη τραπεζα γαλακτος για να μπορει να κραταει η πεθερα μου τον μικρο και να βγαινουμε βραδυ.

Αδερφουλα μου ποσο χαιρομαι που ειχες καλη μερα στην δουλεια! Ετσι να ειναι παντα!! Τι κανετε?

Αναστασια μου χαιρομαι που σε ξαναβλεπω στην παρεα μας και που ολα κυλανε καλυτερα για εσας! Ο Σπυρακος πως τα παει με το γιογιο?

Βικακι τελειο το μαγαζι!! τι τελεια θα περασετε!!

Κρητικοπουλο μου κανετε μαραθωνιους θηλασμους ε? Κουραγιο και υπομονη.Ο Γιωργος ευτυχως απο την πρωτη μερα μεχρι και τωρα τρωει 5-10 λεπτα απο το καθε μεμε και τελος και αυτο ανα 3ωρο την μερα και το βραδυ ξυπναει 2 φορες μονο.Μια χαρα! Η Ειρηνη μου εκανε οτι και η μικρη σου.Χαρακτηριστικα να σου πω οτι ειχε κλεισει 7ωρο συνεχομενο στο μεμε τρωγοντας και πιπιλοντας.Τα ειχα δει ολα.Ο Αλεξ πως το πηρε? Εμενα η μικρη ακομα τον χτυπαει στα καλα καθουμενα..

Ερη μου μπηκες στην τελικη ευθεια ε?? Πως νιωθεις??

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα.σε 3 δοσεις τα εγραψα και με ενα χερι.Σας καληνυχτιζω και τα λεμε αυριο! Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου...........

Μου λειψατε βρε....

Περασα ενα 3μερο αρκετα καλα αλλα τωρα δουλεια :(

Τι καλα κοιμομουν και σημερα σηκωθηκα απο τις 5 πωπω δεν αντεχεται....

Τονια καλως μας ηρθες ξανα χαιρομαι πολυ που ολα πηγαν μια χαρα απο δω και περα

σου ευχομαι δυναμη και υπομονη ;)

Οι υπολοιπες καλα ε?Βλεπω κανονιζετε την συναντηση θα περασετε σουπερ σας ζηλευω....

Αντε να ξυπναμε σιγα-σιγα......

Σας περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΠΗΓΕΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ;;

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ ΣΤΗΣ 5 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;;ΥΠΟΜΟΝΗ..

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..

ΛΕΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ...ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...