Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΑ!!!

ΑΝΤΕ 3ΗΜΕΡΟ ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α,ΟΚ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!!!!

ΕΛΕΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

ΡΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ??

ΒΙΚΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Ο ΝΙΚΟΣ???ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΝΙΑ!!!ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ???

ΒΑΣΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ:))))))))))ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασωωωωωωωωωω είσαι το αγαπημένο μου Ζώδιο Παρθένος είναι ο άνδρας μου.

Τώρα θα μου πείτε πως γίνεται να έχει παιδί και να είναι Παρθένος :lol::lol::lol::lol::lol: το θαύμα της φύσης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Stamymammy δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να έρθω δεν υπόσχομαι τίποτα μν πατήσω σαν και εσένα και φάω κανένα κράξιμο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ....ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΥΡΗΣΟΥΝ ΣΠΙΤΙ!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΛΕΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΝΕΑΚΙΑ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ...ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΥΧΗ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑΡΕΘΩ Κ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασωωωωωωωωωω είσαι το αγαπημένο μου Ζώδιο Παρθένος είναι ο άνδρας μου.

Τώρα θα μου πείτε πως γίνεται να έχει παιδί και να είναι Παρθένος :lol::lol::lol::lol::lol: το θαύμα της φύσης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Stamymammy δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να έρθω δεν υπόσχομαι τίποτα μν πατήσω σαν και εσένα και φάω κανένα κράξιμο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

:D:D:D:D:D:D

Δεν παιζεσαι ε τοτε ειναι ο καλυτερος ανθρωπος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλησα κ εγω με τη τονια μας σας τα ειπε κ το βικακυ....

ε οχι δα ρε σιγα μην κραξουμε αν δενε ρθει καμια δενε χει γινει ποτε σε μας κ ουτε θα γινει αυτα ειναι γελοια πραγματα αδιανοητα ανθρωποι ειμαστε δεν υπογραφουμε κ συμβολαιοοοοοοο μην τρελαθουμε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι: Καλέ τι μας πέρασες εμάς σαν τις άλλες εμείς είμαστε Κυρίες και είδες το κάπα κεφαλαίο.

Θα σε συγχωρήσουμε ;)

Βάσω και εμείς για βλακείες μαλώνουμε όλο για άσχετα και ανούσια πράγματα και μετά δεν μιλάμε.

Μια φορά που είχαμε μαλώσει έφυγα και πήγα και κοιμήθηκα στον καναπέ όμως ο καναπές ήταν χάλια δεν μπορούσα να κοιμηθώ αλλά δεν έφευγα.

Μετά που είχαμε μαλώσει δεν έφευγα από το κρεβάτι (χαζή ήμουν???) και μια μέρα έφυγε εκείνος και πήγε και κοιμήθηκε στον καναπέ και είδε πως ήταν χάλια και από τότε ότι και να γίνει δεν φεύγει να κοιμηθεί κανείς στον καναπέ γιατί είναι χάλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλο να παει και η Τονια σπιτι της και να μας πει κανενα ευχαριστω.....

Εγω του πηρα τωρα τηλ για να μου φερει κατι να φαω και να σπασω εγω πρωτη τον

παγο αλλα αυτος στον κοσμο του το συνεχιζει δεν πειραζει αυτος θα το μετανιωσει

θα τον κανω να τρεχει και να μην φτανει...τα νευρα μου :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΑΕΡΑ ΕΔΩ...ΠΗΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ ΕΛΕΟΣ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΦΥΣΑΕΙ :twisted::twisted::twisted:

ΔΩΣΕ ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου την σπαει ρε σεις οταν μαλωνουμε ειμαστε στο ιδιο σπιτι και 3 μερες δεν

μιλιομαστε....βλεπω να αφηνω τον μικρο στην μανα μου αυριο και να παω σε μια φιλη

που μενει Θεσ/νικη να ξεσκασω αλλα και να τον σκασω ;)

Και εδω ο καιρος ειναι ετσι φυσαει τρελα και δεν μπορεις να βγεις απο το γραφειο

γιατι εχει πολυ σκονη λατομειο βλεπεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω μου αστονε να το παιξει λιγο βαρυ πεπονι μετα το ξεπερνανε νομιζω οτι κ καλα εμεις πεσαμε

αστον να κανει το κομματι του αμα το ευχαριστει :lol::lol::lol: εγω αυτο κανω σιγα μην ασχοληθω αλλο

εβαλα το φαγητο μια σκατουλα θα βγει δεν το κανω με κεφιιιιιιιιιιι πονωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας εγώ σας αποχαιρεττώ!!!!!!!!!!

Πάω να αλλάξω κάτι ρούχα της Ανδριανούλας από τα γενέθλια της!!!!!!!!!!

Και μετά λέω να φτιάξω ωραιότατα goodys γιατί η μικρή θα κάτσει στην πεθερά μου :oops:

Φιλιά τα λέμε το απόγευμα

Bikxar σου πετάω ponstan στο καραβάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρια μου καλη ξεκουραση πετα μου κ goodys :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βασω μου θα περασει κ εγω προχτες ηθελα να του πεταξω τη πανσετα στη μουρη δεν το κανα για τι σκεφτηκα 1.τι θα φαει το παιδι κ 2. οτι υπαρχει κοσμος που δεν εχει να φαει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα ηρεμησα....εμεινα κ μονη μου προχτες κ εκατσα κ σκεφτηκααα οτι μπορουσα να του πεταξω κατι αλλο :lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανω σκεφτηκα οτι κ αυτο μεσα στη ζωη ειναι μωρε ολοι τα περναμε ειναι το αλατοπιπερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε καταφερα να μπω!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif] . Πηγαν για φαγητο οι αλλοι και βρηκα ευκαιρία :lol::lol: !!!

Τι μου κάνετε;;

Βικάκι περαστικούλια... αν και τα εχουμε συνηθισει αυτα εμεις!!!!!

Στη συνάντηση δεν θα εχω μαζι μου τον μικρο. Θα τον παρκαρω στη πεθερα μου!!! Εχω και Νότη μετά ;);) . Εσεις θα τα φέρετε;;; Σκεφτομουν να συνατηθουμε Γκάζι. Τι λέτε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα μου καλα εκανες...

λεμε για village για να ναι κεντρικα σε ολες κ οποιες φερουν κ τα ζουζουνια τους να μην βαρεθουνε...

κ εγω δεν θα το φερω μαλλον!!!!!!!!!!!!!!!!

σε βολευει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω προχτες ηθελα να του πεταξω τη πανσετα στη μουρη δεν το κανα για τι σκεφτηκα 1.τι θα φαει το παιδι κ 2. οτι υπαρχει κοσμος που δεν εχει να φαει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τρελοκομείο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...