Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!Η ωρα είναι 3 τα ξημερώματα κι εγω,έτσι ξαφνικα ξυπνησα κ δεν μπορω να κοιμηθω... :( Εφτιαξα λοιπον μια ζεστη σοκολατα και να μαι.

Με αφορμή την επέτειο της Φανούλας,κι επειδή σε λίγες μέρες(στις 24)πλησιάζει κ η δική μου επέτειος,θα θελα να σας πω την ιστορία μου.Κάποιες την ξέρετε ίσως,κάπου το είχα ξαναπεί..μεσες άκρες...τέλοσπάντων.Νιώθω έντονα την ανάγκη να την πω απόψε...Δεν ξέρω γιατί...Ενα συγνώμη προκαταβολικά που θα σας κουράσω..πολύ πιθανό να μην σας ενδιαφέρει κιόλας,αλλά θα το κάνω...έτσι,σαν αφιέρωμα στον αντρούλη μου,που τόσο λατρεύω!Κ δεν είναι λόγια του αέρα αυτά...Όσες με γνωρίσετε,αν με γνωρίσετε,θα το διαπιστωσετε...πόσο κολλημένη είμαι κ πόση αδυναμία του έχω :!:

Λοιπόν,όπως θα ξερετε,μεγαλωσαμε στο ιδιο χωριό.Πηγαίναμε σχολείο μαζί κ από πολύ μικρα λέγαμε πως θα παντρευομασταν.Πέρασε ο καιρός,κ αλλάξαμε σχολείο,πήγαμε γυμνάσιο.Εκείνος σε διπλανή πολή,κι εγώ σε διπλανο χωριο(το δικο μας δεν ειχε).Τοτε λοιπόν χαθηκαμε εντελώς.Εγώ,καθώς ήμουν πολύ ντροπαλή,δεν του μιλουσα.Μπορεί να συναντιόμασταν στο δρόμο,αλλά εσκυβα το κεφάλι κ δεν μιλούσα.Συνέχιζα όμως να νιώθω πράγματα για εκεινον.Στην γ λυκείου κ ενω εγώ είχα σχεση για με ένα παιδι κι εκεινος με άλλη,αρχισαμε να μιλαμε,ένα απλό ''γεια'' μην φανταστειτε...κ περασε ο χρόνος κι εγω περασα νοσηλευτικη,στα Ιωάννινα.Εκείνος είχε ήδη ένα χρόνο στο ναυτικο,Αθήνα.Θυμάμαι που ένα βράδυ ετυχε να τον συναντησω με την κοπέλα του σε ένα κλαμπάκι,κι ενιωσα ενα καρφί στην καρδια...κι ας ειχα σχεση.

Σαν δωρο που πέρασα στη σχολή,ο παππούς μου μου πήρε ένα κινητο.Κ μια φιλη απο το χωριο μου λεει ένα βράδυ:έχω το κινητο του Β.θές να του κανουμε πλάκα?κ του στείλαμε ένα μηνυμα κ μετά από αυτό αρχίσαμε να έχουμε επικοινωνία με μηνυματα,ΠΟΤΕ δεν σηκωσα τηλ.γιατι φοβομουν πως θα με καταλάβει κ ντρεπόμουν πολύ :!: Τελικά,μετά από κάμποσο καιρό,του είπα πια είμαι,γιατι είχε αρχισει να νευριαζει,κ χαρηκε όταν το έμαθε.κ συνεχισαμε να έχουμε επικοινωνία.Μου έστελνε μηνυματα κ 2 τα μεσανυχτα,συνεχεια αναπάντητες...πράγματα που η σχεση μου τότε...ουτε στα όνειρά μου...κι όμως έμενα εκει.Μου φερόταν πολύ άσχημα,να φανταστείτε μου είπε πως πήγε με άλλη(σχεδόν μου είπε κ λεπτομέρειες)κι επειδη εγώ θύμωσα μου κραταγε κ μούτρα.Αλλά εγω το ζωον εκει.Να ζητάω εγώ συγνωμη.κι όλα αυτά τα συζητούσα με τον άντρα μου,του έλεγα τον πόνο μου κι εκεινος με ακουγε,κ με παρηγορουσε..

Ήταν τα πρώτα χριστούγγενα αφου έφυγα για τις σπουδές,κ πρωτοχρονιά συναντάμε έξω έναν συμμαθητή μας στο γυμνάσιο ο οποίος στο λυκειο εγινε συμμαθητης κ καλος φιλος του αντρα μου(αλλαξε σχολειο).Ήταν μαζί με ένα ξαδερφό του.Αρεσα στον ξαδερφο του,κι εμένα μου άρεσε,αλλα ειχα κ σχεση...τι να εκανα :?: με ρωτησε αν έχω σχέση.του απάντησα κ ναι κ οχι,ήθελα να εκδικηθω τον άλλον έστω κ με ένα απλό φλερτ.Δεν υπήρχε περιπτωση να το προχωρησω :!: Για μενα,για κανεναν άλλον.

Κ επειδή ο άντρας μου γνωριζότανε με αυτούς έμαθε το ενδιαφέρον του άλλου για εμένα.κ μου είπε τι αισθανεται...με μηνυματα βεβαια,γιατι ειχα ηδη φυγει...Έπεσα απο τα σύννεφα :!::!::!: Δεν το πίστευα :?::?::?: Εμένα :?::?::?: Ήθελε εμένα :?::?::?: κι εγώ τόσο καιρο να τον θέλω,να λιώνω κ να λέω:σιγα μην γυρίσει να κοιταξει εμένα.που να ξέρω πως ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες σκεψεις έκανε εκεινος :?::!: τα φτιάξαμε τηλεφωνικα...τέτοιος καιρός ήτανε...Βρεθήκαμε λιγες μέρες μετα,ήταν απόκριες κ είχαμε παει κ οι δυο στο χωριο μας..Ήρθε τα μεσανυχτα στην αυλή του σπιτιούμου ενω κοιμοντουσαν όλοι.Ανεβήκαμε στο σπίτι που χτιζαμε...κ με το που ανεβηκαμε....δεν με φίλησε....δεν έκανε τιποτα άλλο...παρα μόνο με πήρε αγκαλιά κ με κράταγε σφιχτα...για ώρα...Ήταν υπέροχα :!: Ένιωσα πολύ όμορφα...Ενιωσα μοναδική :!:καθίσαμε μεχρι τα ξημερώματα..να μιλάμε,να με αγκαλιάζει...ήταν κ θα είναι η ομορφότερη βραδιά της ζωής μου κ δεν θα την ξεχάσω ποτέ :!: θυμάμαι τα παντα με κάθε λεπτομέρεια.Γιάυτο κ θέλω να γιορτάζω αυτή την επέτειο,πιο πολύ κ από του γάμου μας...

24-2 κλείνουμε 11 χρόνια από εκείνη την υπέροχη βραδιά....που δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο όσον αφορά ατμοσφαιρα κτλ.κι ακομη,όταν σκεφτομαι ποιον έχω δίπλα μου δεν το πιστευω.κι ας εχουν περασει 11 χρονια.Νομιζω πως είναι όνειρο κ θα ξυπνησω.Αλλά είναι η αλήθεια μου!Η γλυκιά,υπέροχη αλήθεια μου...

Σ'αυτόν τον άνθρωπο χρωστάω σχεδόν τα πάντα...με στήριξε στις δύσκολες στιγμές μου...κ είχα πολλές :!: Με ανεχτηκε,ανέχτηκε,τις παραξενιες μου,τις ανασφαλειες μου...Είναι η δυναμή μου :!: το στήριγμά μου :!: Δεν κάνω χωρίς εκείνον.Μακρυά του θα τρελαθώ :!: Ευχαριστώ το Θεό που μου έστειλε αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο στη ζωή μου,κ που μου χάρισε αυτά τα υπέροχα κοριτσάκια :!:

Θέλω να ζητήσω κ πάλι συγνώμη για το μεγάλο κείμενο.Είμαι λιγάκι συναισθηματικά φορτισμένη...ήθελα να σας πω την ιστορία μου,αφου τα λενε καθημερινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενακη κοιμηθηκες???

καλα εκανες βρε το εγραψες ειναι ωραια να βγαζουμε προς τα εξω αυτα που νιωθουμε....ευχομαι να σα ετσι παντα αγαπημενοι κ ενωμενοι κ να χαιρεστε τα αγγελουδια σας....ευχομαι η ζωη σας απο εδω κ περα να εχει μονο χαρες κ ολες τι κακες αναμνησεις να τις αφησετε πισω!!!!!!!!!!!!!!

εγω εδω να πω καλημερα καληνυχτα δεν ξερω :shock::shock::shock: κατα τις 2 παρα κ αφου εχει φυγει η φιλη μου κ εχω μαζεψει ετοιμαζομαστε με το νικο να ξεκουρασουμε τα ταλαιπωρα κορμια μας :lol::lol::lol::lol: κ εκεινη τη ωρα τι εγινε....ταραταννννννννννν για να σας κραταω σε αγωνια :lol::lol::lol: ξυπνησε ο χαρακης μου κ τι μου λεει το αγγελουδι μου....μαουλα οχι αλλο νανι ειμαι εντακει αβιο(αυριο)παλι....

η ωρα ειναι 4.40 :shock::shock::shock::shock: ο χαρακης ξυπνιος πηγαινοερχετε κ μου λεει για τα γενεθλια του αν στα γενεθλια του θα του φερει το δωρο αγιος βασιλης εγω εχω λιωσει στο γελιο ευτυχως ξεκουραστηκα εκεινος βλεπει οτι η μαμα περναει καλα κ καθε φορα που ερχετε μου ξεφουρνιζει κ κατι καινουργιο... ε σε λιγο θα φτιαξω καφε παντωςςςςςςς τον ευχαριστιεμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΟΣΤΑΛΓΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ...ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ;;;;;;;;;;;;;;; :roll::D:D:D:D:D:D

ΚΑΛΑ ΒΙΚΑΡΑ ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι!!!! Και μόνο σαν μέρα μ΄αρέσει πολύ….

Βικουλίνι….σταθερή και πρωινή εσύ, όλα καλά???

Ελένη …..τι love story ήταν αυτό!!!! Πάντα τέτοια…. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΣΠΑΚΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ;ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ;;;;ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 7 ΠΑΡΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ Κ ΝΑΧΕΙ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΞΥΠΝΙΑ ΑΦΟΥ ΣΥΚΩΝΟΜΕ Κ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ Η ΜΑΡΙΣΑ!!!

ΤΙ ΝΕΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τι καλά. Κι εγώ τα ίδια τράβαγα…ξύπναγα νωρίς πολύ για τον μικρό και μέχρι να τον τακτοποιήσω ….πέρναγε η ώρα και ξύπναγε η κόρη……εκεί να με δείς νεύρα!!!!

Κατά τα άλλα δουλειά και περιμένω πως και πώς να σχολάσω να πάμε για καφεδάκι με μια φίλη από Ηγουμενίτσα που ήρθε για λίγες μέρες.

Εν τω μεταξύ θα μείνει η μικρή στην πεθερά μου για Σαβ/κο….να ηρεμίσουμε λίγο, ο μικρός βολεύεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!τί κανετε?Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Βικυ καλα,φαντάζομαι εικονα του γιού σου να λεει αυτά!πως να μην γελάσεις???ε?πως?το ηπιες το καφεδάκι?εγώ θα φτιάξω γαλατακι.δεν πινω καφε,η ξενερωτη!

Βίκυ αν τα νοσταλγώ λεει?θα θελα να γυριζα το χρονο πίσω για μια στιγμή μονο να ξαναζησω κατι απο αυτά.τα παιδάκια σου τι κανουν?Η Μαρίσα ειναι ήσυχη σημερα?

Άσπα η παρασκευη ειναι η αγαπημένη σου μέρα ε?καλέ ασε κ τον μικρο στη μαμα σου να περασετε ''ωραια'' το σαβ/κο!(ξερεις τι εννοω.....)

εγω όπως σας ξαναειπα περιμενω την μαμα μου σημερα,οποτε υπολογιστης κλειστος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τι καλά. Κι εγώ τα ίδια τράβαγα…ξύπναγα νωρίς πολύ για τον μικρό και μέχρι να τον τακτοποιήσω ….πέρναγε η ώρα και ξύπναγε η κόρη……εκεί να με δείς νεύρα!!!!

Α!ΟΚ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ... ~x(~x(~x(~x(

ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΟ Σ/Κ ΛΟΙΠΟΝ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Ελενάκι μου ειναι πολύ όμορφη η ιστορία σας, [smilie=love6.gif][smilie=love7.gif] σας εύχομαι να είστε πάντα γεροί, αγκαλιασμένοι και ευτυχισμένοι και να χαιρεστε τα κοριτσάκια σας! :YMHUG:

Βικάκι αυτά τα μεταμεσονύχτια να τα κάνεις και όταν θα φύγω που όταν θα ειναι 4 το πρωί εδώ, εγώ θα είμαι στις 7 το απόγευμα εκεί.. :-*

Αντριαννάκι καλωσήρθες! Ελπίζω τα αποτελέσματα να ειναι τέλεια απο τις εξετάσεις που είχες να κάνεις εδώ!

Βικουλίνι μου πως εισαι? Ανεβηκες καθόλου σήμερα που χθες ησουν πεσμένη?

σημερα έχει γεννέθλια η μανούλα μου :x:x Και ερχεται κιολας θα πάω να την πάρω το βράδυ απο το αεροδρόμιο.. Απο αύριο θα ξεπορτίζω τα βράδια αφου έχω που να αφήσω τον μικρό χεχε

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε;;;ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ Κ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ!!!

Κ ΚΑΛΑ ΞΕΠΟΡΤΗΣΜΑΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΡΕ ΓΜΤ...ΝΑ ΜΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ.... ΑΣΤΕΙΑ ΟΜΩΣ!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλημερα κοριτσάκια!!! Παρασκευη επιτελους!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] . Λεω να ερθω το Σάββατο αλλα μην το κανετε πολύ αργά, γιατι θα πρεπει να φυγω!!!! Για που λετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τελικα κοιμηθηκαμε 6 κ ξυπνησαμε 10 φρεσκα....

αδιαθετησααααα ποναω ελεινα εχω να πονεσω ετσι απο πριν να γεννησω θελω να βαλω τα κλαματα απο τον πονο :(:(:(

τη καλημερα μου σε ολες σβηνωωωω!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μολις ηρθα στην δουλεια...

Ελενη μου πολυ ομορφη η ιστορια σας καλα εκανες και την εγραψες ....

Σου ευχομαι να ειστε παντα μαζι ευτιχισμενοι και να χαιρεστε τα παιδακια σας :D:D

Ελενη εσυ αν θυμαμαι με ρωτησες αν δουλευω πολυ?οχι κανονικο 8ωρο ειμαι παω εναλαξ μια βδομαδα

6:00 με 14:00 και την αλλη 11:00 με 19:00.....

Ερι καλως να ερθει η μανουλα σου και να την χαιρεσαι...

Ασπα καφεδακι ε?καλα να περασεις :)

Φλωριαννα ΝΟΤΗ ε?Τυχερουλα θελω και εγω.....

Βικαρες τι κανετε?

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ Κ ΤΗ ΩΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΗΣΕΤΕ!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΟΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...