Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επιτελους τελος εκανα κ μπανακι κ εκατσααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

βασω μου σημερα δεν εφτιαξα τιποτα αφου ειμαι μονη μου δεν μαγειρευω μονο για μενα κατι θα βρω....νιωθω τοση κουραση που κ με το ζορι πινω νερο...

βικακυ μου τι γερασες μαρη μια χαρα εισαι η καθε ηλικια εχει τα ωραια της...τα εκτυπωσες τα σχεδια??

ερη μου κοριτσακι σου ευχομαι με το καλο να ερθει το αδερφακι του κωστη σου...

σταμμυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμυ θα το κοπανάει σίγουρα αλλα σιγα σιγά θα συνηθίσει.. (το μικρό στο ξύλο) .. :)):)):))=))=)):YMHUG::x

Οχι μωρέ.. λίγο στην αρχη θα έχουμε ζήλιες μετά θα ειναι οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμυ μου τι αγχος σε επιασε γιατι καλε να μην μπορεις τι σκεψεις ειναι αυτες?

Οσο γιατην κορη σου σιγουρα θα το εχει στα ωπα ωπα :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα πως δεν ξερω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ;;;;;ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ!!ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΩ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΙΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΑΡΟ!!

ΤΕΣΠΑ...ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ!!ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΑΜΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΩ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ!!!!!!!!

ΒΑΣΩ ΑΛΗΘΕΙΑ 25 ΕΙΣΑΙ;;;ΠΑΕΙ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕΣ ΛΑΧΑΝΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην κανεις τετοιες δηλωσεις Σταμυ γιατι θα σου τον στειλω και θα μου τον

γυρισεις πακετο πισω :lol:

Ειδες Βικουλινι εχουμε μελλον ακομα ;)

Βικυ μου χαλαρωσε τωρα να ερθω να σου κανω και ενα μασαζ να στρωσεις? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΩΡΑ....ΤΟ ΠΛΟΤΕΡ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ...ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βικουλινι ειναι πολυ ωραια η δουλεια μου την αγαπω πολυ γιατι τα παιδακια ειναι ολα γλυκουλια!!!!!!μακαρι να μπορουσα να κανω 4!!!!!!!!!!

φερτον βασουλα θα στον στρωσει η κορη μου τον γιο σου!!!!!χαχα!!!!!!!!ειναι αυτη μια τσαουσα!!!!!!!!!!!

θελω και εγω μασαζ!!!!!!ποια θα μας κανει??????????βασω ελα και σε μενα θα σου δωσω περισσοτερα απο την βικυ!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ερθω να σε βρω εσυ θα μου αγειρεψεις ολες τις σπεσιαλιτε σου

και εγω θα σου κανω μασαζ :lol::lol::lol: παλια μου τεχνη ;)

Σταμυ θα σου ρθω και σε σενα....

Μου αρεσει πολυ να κανω μαζαζ ηρεμω και χαλαρωνω και εγω αρκει να εχω κεφια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ εσυ δεν εισαι 24??????

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ???

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΣΠΡΙΣΑΝ Κ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ,ΠΑΙΡΝΑΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ....ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 30!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ ΤΟΝ οκτωβριο να μου περασει!!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω την αληθεια ειμαι 25 αλλα νιωθω οτι ειμαι μεγαλυτερη....

Ισως επειδη εγινα μανουλα αλλαξαν τα μυαλα μου και σκεφτομαι τελειως διαφορετικα...

Οσο για τις ασπρες τριχες εγω εχω δυο :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΕ Κ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΣΑΖ;;;;ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΣ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΕΧΝΗ!!!!!!

ΣΤΑΜΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;;;ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ 30 ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ 20 ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σταμμυ καλε μικρη εισαι κ εσυ τις σας επιασε καλε??

εγω βασω παιθαινω να μου κανουν δεν τρελλενομαι να κανω παρολο που ειναι στη δουλεια δεν ειναι κ απο τα καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!!!

τον πηρα τον πηρα εχει πειθω ο σεφ για να δοκιμασω το μεζε του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙΘΩ ....ΜΕ ΒΑΦΕΙ Κ ΜΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ,ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΣΑΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ καλα λεει η βικουλινι αφου εισαι νιατο ακομα!!!!

δεν ειμαι καλα τελευταια κοριτσια!!!!!!!μου σπαει το παραμικρο τα νευρα,αφου σκεφτομαι σοβαρα να πιασω καμια δουλεια να ξεφυγω αλλα που να βρω με τεταια κριση/....???

εχω στειλει βιογραφικα αλλα που??αστα βραστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ αισθητικος τελειωσες?

Εγω ναι και δουλευα 2χρονια σε λουτρα και εκει καναμε μασαζ στην αρχη δεν μου αρεζε

καθολου αλλα μετα αρχισα και εκανα σκεψεις ταξιδευα με το μυαλο μου σαν να μην ημουν εκει

και ετσι σιγα σιγα αρχισε να μου αρεσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...