Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

κορίτσια το άνοιξα το Νο 10!!!

Εύχομαι να κάνουμε μια νέα αρχή,μονιασμένες κ αγαπημένες!!!!

Να λέμε τα προβλήματα μας κ να στηριζει η μια την άλλη!!!

Θέλω να σας πω,ότι παρόλο που δεν σας γνωρίζω,έχω βρει εδώ παρηγοριά σε δύσκολες στιγμές μου κ σας ευχαριστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΓΡΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

ΜΕΣΑ ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΟΛΕΣ Ε???????ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!!ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΩ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΜΑΛΙΑΣΕΤΕ!!!!!!!!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!!ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΩ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΜΑΛΙΑΣΕΤΕ!!!!!!!!!!! :shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ δυστηχώς θα λείπω.. Εγώ φευγω 3 Μαρτίου..

Ελενάκι μου με ρώτησες, μετακομίζουμε στο Τορόντο με τον αντρα μου και το παιδι. Ο αντρας μου ειναι απο εκεί. Ελληνας αλλα απο εκεί.

Ειχαμε μια προταση για δουλεια και την δεχτηκαμε, γενικά ειμαι θετική και περιμένω πως και πως να πάμε στον μπαμπά μας ο οποίος λείπει απο τις 27 Δεκέμβρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον οπως ελεγα και στο προηγουμενο θεμα εχθες αγορασα στολη για τον μικρο μου

θα τον ντυσω πειρατη εσεις θα ντυσετε τα μικρα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ δυστηχώς θα λείπω.. Εγώ φευγω 3 Μαρτίου..

Ελενάκι μου με ρώτησες, μετακομίζουμε στο Τορόντο με τον αντρα μου και το παιδι. Ο αντρας μου ειναι απο εκεί. Ελληνας αλλα απο εκεί.

Ειχαμε μια προταση για δουλεια και την δεχτηκαμε, γενικά ειμαι θετική και περιμένω πως και πως να πάμε στον μπαμπά μας ο οποίος λείπει απο τις 27 Δεκέμβρη..

καλή αρχη σας ευχομαι!!!με το καλο να βρεθειτε παλι σαν οικογενεια!είναι πολύς ο καιρός που είστε μακρυα!να βαλεις καμμια φωτο να δουμε πως ειναι το τορόντο!

ΣΤΑΜΥΜΑΜΥ μπορω να σου στειλω πμ?

Βάσω εγώ θα ντυσω μόνο την μεγαλη.πριγκηπισσα!η μικρη ειναι...μικρη!ασε που ειναι απο μονη της καρναβαλι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω 2 χρονιες τον εντυνα πριγκιππα ηταν γλυκας και τωρα ειπα να αλλαξουμε

ηθελα σπαιντερμαν αλλα που να αντεξει με την μασκα θα κενει σαν τρελος :lol:

Τι ωραια μερα παλι σημερα ενω το πρωι που σηκωθηκα ηταν μουντος τωρα εχει βγαλει εναν ηλιο

αλλο πραγμα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο πειρατης παντως μου αρεσει!!!!εγω θαθελα να ντυσω τη δικια μου πειρατη κι ας ειναι κοριτσακι!!!ρε Βασω ενα παιδακι εχεις?δεν θυμαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ Νο 10 !!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΧΤΕΣ....

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ...ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΕΡΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙΣ.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*:-*:-*

ΣΤΑΜΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΡΗ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ;;;ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ Κ ΜΕΝΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ειναι η αδερφη μου ειναι 4χρ.

Οντως Βικη μας λειπεις πολυ.....

Αχ ποσο σας ζηλευω που θελετε να κανετε συναντηση και εγω δεν μπορω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΡΗ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ;;;ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ Κ ΜΕΝΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Ρε φιλενάδα, σ'ευχαριστώ...

Θα μπει η Βικυ θα μπει απλά θέλει τον χρόνο της λίγο..

Ελενάκι και μενα η μαμα μου με ειχε ντυσει Πειρατινα βασικά όταν ημουν μικρή.. Και ηταν η αγαπημένη μου στολή..

Γενικά το "πειρατικό" ειναι το θέμα μου!! χαχα, με εξιτάρει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ειναι η αδερφη μου ειναι 4χρ.

Οντως Βικη μας λειπεις πολυ.....

Αχ ποσο σας ζηλευω που θελετε να κανετε συναντηση και εγω δεν μπορω :(

αδερφη σου????πόσο χρονων εισαι????

ελευθερια μου η δικια μου ουτε να το ακουσει δεν θελει...κλασσικο κοριτσι...θελει φουστανια κ φρου φρου...

η βικυ θα μπει?σιγουρα?μιλησες μαζι της?βασικα αισθανομαι κ λιγο ''ενοχη'' γιατι με τις γνωστες μου ανασφαλειες μια μερα εγραψα κατι κ φοβαμαι μηπως το ξεκινησα εγω ολο αυτο...κ στεναχωριεμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην στεναχωριέσαι, δεν φταις εσυ σε καμια περίπτωση, εσυ εξέφρασες μια ανασφάλεια σου και πολύ καλά έκανες, εισαι ειλικρινής και γιαυτο ειμαστε όλες εδώ. Για να λέμε τα "δικά μας" και να στηρίζει η μια την άλλη.

Μια χαρά ειναι η Βικυ. Για να το αφήσει όμως πίσω της θα πρέπει να την βοηθήσουμε και εμείς ναι?

Ας το αφησουμε το θεμα, πάει πάει ξουυυυυυυ

Τωρα μονο γέλια.

Βασούλα καταπληκτικο που εχεις τοσο μικρούλα αδερφούλα! Αν και εισαι και εσυ μικρή ε?

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γονεις μου ειναι χωρισμενοι και ξαναεφτιαξαν τις ζωες τους

Εγω ειμαι 25 εχω εναν αδερφο 22 απο τον πρωτο γαμο μετα η μαμα μου εκανε

την αδερφη μου που ειναι 15 και ο μπαμπας μου την αλλη αδερφη μου που ειναι 4

Ελπιζω να μην σας μπερδεψα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...