Μετάβαση σε περιεχόμενο

XΑΣΙΑΚΟΣ, ΧΡΕΛΙΑΣ


tanya

Recommended Posts

Καλημέρα....

Έχοντας πάρει σβάρνα....τους γυναικολόγους για να διασταυρώσω γνώμες και να καταλήξω σε κάποιον που να κερδίσει την εμπιστοσύνη μου ως προς το γιατί δεν μπορώ να μείνω έγκυος.... λέω να επισκεφτώ τους Χασιάκο και Χρέλια...

Οποιαδήποτε γνωρίζει κάτι για τους συγκεκριμένους γιατρούς, ας μου στείλει πμ. Είμαι ασφαλισμένη του Δημοσίου και θα με ενδιέφερε η επίσκεψη στο νοσοκομείο....

Αναμένω τις απαντήσεις σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία και σου εύχομαι σύντομα να μέινεις εγκυος.

Στον Χρέλια έχουν γεννήσει 2 φίλες μου και είναι πολύ ικανοποιημένες. Στον Χασιάκο έχει κάνει μια ξαδέρφη μου εξωσωματικές αλλα απέτυχε. Ψαξε πρώτα να βρείς τι φταίει και πρώτα απο ολα κανε σαλπιγγογραφία και μετα με εναν καλό γιατρό ολα θα πανε μια χαρα και θα κρατήσεις το παιδάκι σου. Καλή επιτυχία.

Μακριά απο Παπαριστείδη στο Ελενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι στο Χασιάκο εμεινε εγκυος με εξωσωματική με φυσικο κύκλο μια κολλητή μου και τώρα έχει ένα γλυκήτατο κοριτσάκι!Και άλλη μια κολλητη μου που γεννησε πρόσφατα τον ίδιο γιατρό έχει.Εχω ακούσει πολύ καλα λόγια για αυτόν τον άνθρωπο.Μονο ότι είναι μονιμως κουρασμενος και αϋπνος, από την πολλή δουλειά.

Σου εύχομαι σύντομα εγκυούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...