Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια μου τι πράμα είναι αυτό μπαίνω στο 4ο μήνα και νομίζω οτι είναι πιο έντονες τώρα .πότε θα σταματήσουν ? τι άλλο να τρωω ποια ? δεν μου αρέσει τίποτα από γεύσεις ασε ποια αυτά τα μακαρόνια και τα κοτάπουλα τα έχει βαρεθει η ψυχή μου.Εσείς πως τις αντιμετωπίζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δοκίμασε το λεμόνι .. ! εγώ το έκοβα στη μέση και το μύριζα και το έγλειφα κιόλας και ένοιωθα πολύ καλύτερα !!!!!!!!

Επίσης, έπινα και λίγη κοκα κολα (ο γιατρός μου μ'είχε αφήσει γιατί ήμουν πολύ χάλια)..!

Κουράγιο.. μετά τον 4ο μήνα τα πράγματα καλυτερεύουν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το ήξερα αυτό Σοφία μου σε ευχαριστώ θα το δοκιμάσω και αυτό με το λεμόνι .απλα το μονο που λέω είναι οτι θα πρέπει να κάνω υπομονή γιατί όλα τα άλλα δεν πολύ πιάνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Έλλη! Με το καλό το μωράκι σου! :D:D

Σου έγραφα ένα τεράστιο μήνυμα και κόλησε το ιντερνετ και το έχασα :evil::evil::evil:

λοιπόν, εν συντομία, είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με μυρωδιές, αναγούλες, δυσπεψία, φαγητά και είχα δεινοπαθήσει... :shock::shock::shock: στον 5ο μήνα μου πέρασε και τώρα νοιώθω υπέροχα (8ος μήνας!) και μάλιστα μου βγήκε και σε καλό καθώς δεν πήρα κιλά...

-πράγματι το λεμόνι βοηθάει πολύ

-εγώ έτρωγα σούπες (πολλές και διάφορες σούπες!) και να φανταστείς ήμουν έγκυος από τον Αύγουστο και έτρωγα σούπες με 42 βαθμούς στην Αθήνα :lol::lol:

-διάφορες συνταγές με μακαρόνια και πουρέ

-φρούτα

-ΔΕΝ έτρωγα λιπαρά φαγητά (πχ πίτσες-σουβλάκια κλπ)

-ΔΕΝ πίεζα καθόλου τον εαυτό μου για να φάει ή να μην φάει...αλλά έκανα διάφορα τρικ...(πχ δεν μπορούσα να φάω καθόλου κρέας και το έβαζα σε ζωμό ή κάπως το έλιωνα)

θα πρέπει να βρεις διάφορα τέτοια τρικ που να σου ταιριάζουν :D

όταν όλα αυτά περάσουν θα νοιώθεις άλλος άνθρωπος και θα χαρείς πραγματικά την εγκυμοσύνη σου!!

Με το καλό και πάλι και πες μου πώς πήγε!! Σε κατανοώ και σε συμπονώ ΠΛΗΡΩΣ :D:D:D

Μακάρι να είναι μόνο αυτά τα προβλήματά μας σε μια εγκυμοσύνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ Σαμάνθα μου γιατί καταρχήν ασχολήθηκες και δεύτερον που μου τα έγραψες τόσο ωραία και αναλυτικά θα δοκιμάσω αυτά που μου προτείνεις κι εσύ με το καλό το μωράκι σου και με ένα πόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera elli :D ime 23 ebdomadon egios kai ixa kai ego anagoulia mexri ton 4o mina :) den antaxa oute na magirepso apo tin mirodia tou fagitou :lol: tora omos ime poli kala stamatisan kai isixasa :D auto pou ekana gia na esthanome kalitera etroga pola ksina mantarinia kai epina life ximo lemoni ,eniotha anakoufismeni :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...