Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Α δε σας είπα πριν... μετά τα νεύρα στο Ιασώ πήγα στα Jumbo και πήρα ένα σωρό πραγματάκια: σελτεδάκια, πετσετούλες, πάνες αγκαλιάς, μπιμπερό, θήκες για πιπίλες και αλυσιδίτσες, θερμόμετρο μπάνιου, ψαλιδάκι και στρωματάκι για το μπάνιο! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μεγια τα ψωνια σας!!

Τι εννοεις στρωμτακι μπανιου; Ειδες το μπανακι αλαξιερα; πως σου φάνηκε; Εγω ελεγα να παρω σκετη αλαξιερα αλλα τελικα αλλαξα γνωμη οταν το ειδα!! Θελω κ εγω αγορες τζαμπο...αλλα θελω κ να πληρωθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που λετε για μαγειρεματα εγω μπηκα πολυ δυναμικα στην κουζινα μολις ξυπνησα. Εβαλα να φτιαξω παστιτσιο και κρεπες. ειμαι τρελη και μαλλον λαθος επαγγελμα διαλεξα να κανω!!! επρεπε να δουλευω σε εστιατοριο σαν μαγειρας.

Σαμαρκαδε πολυ φρικη με το Ιασω. Αναρωτιεμαι τιθα γινει με αυτο το πραγμα!! Οταν παω στο Ελενα ειναι αληθεια πως βλεπω πολλες ξενες. Ευτχως που το μονοκλινο ή το δικλινο δεν ειναι απαγορευμενο για μας.

Γωγω εγω δεν θα παω αυριο τελικα στο γιατρο λογο απεργιας στα ΜΜΜ. Σιγα που θα φαω τοσο κινηση.

Ελενα περιμενω να μας πεις ποσο εχει παει το ζουζουνι σου! Παμε κανονικα σχολειο, οχι αυριο ομως σιγα μη φαω τοση κινηση, και ευτυχως εχει σταματησει πια ο βηχας μετα απο 3 εβδομαδες. Θα τα πουμε καποια μερα για καφε στο Περιστερι;

Και οποια κοπελα εχει ορεξη να συναντηθουμε για ενα καφεδακι θα ηταν ωραιο!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε βρε αφροδιτη...οτι να ειναι γινετε στα νοσοκομεια μου φαινεται...παλια δεν εκλεινα ραντεβου απλα επερνα τηλεφωνο στην μαιευτικη να δω αν εφημερευε ο γιατρος μου κ πηγαινα...σημερα μου ειπε ο γιατρος πως τους απαγορεψαν το απογευματινο ασε που οι υπολοιποι πληρωνουν κ 5 ευρω για να εξεταστουν στο νοσοκομειο....εγω επειδη εχω του δημοσιου το γλυτωνω αλλα ειναι κριμα για τους υπολοιπους...μπορω να παω τον αντρα μου σε εξωτερικο ιατρο αλλα δεν εχει νοημα το μωρο ειναι μια χαρα,απλα πρεπει να κανω την μηνιαια μου επισκεψη πια μηνιαια δηλαδη εναμιση μηνα εχω να δω την μικρη...

samarcante με γεια τα ψωνια!!!!δεν ειναι τελειο να ψωνιζεις μπεμπεδοπραγματα???!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ...ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ..ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ VILLAGE ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ TO ΕΤΕΡΟΝ ΗΜΙΣΥ...

ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΑΠ ΤΟ ΤΣΙΖΚΕΙΚ-ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ

post-12477-13873936212947_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ...ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ,ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ...ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΩΣΤΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ,ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!

post-12477-13873936213065_thumb.jpg

post-12477-13873936213176_thumb.jpg

post-12477-13873936213281_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγια τα ψωνια σας!!

Τι εννοεις στρωμτακι μπανιου; Ειδες το μπανακι αλαξιερα; πως σου φάνηκε; Εγω ελεγα να παρω σκετη αλαξιερα αλλα τελικα αλλαξα γνωμη οταν το ειδα!! Θελω κ εγω αγορες τζαμπο...αλλα θελω κ να πληρωθω!

Ευχαριστούμε!

Είναι κάτι στρωματάκια από υλικό σα σφουγγάρι που τα βάζεις μέσα στο μπανάκι ή και στο νιπτήρα στην αρχή και δε γλυστράει το μωρό. Τα έχω δει στην πράξη και είναι τέλεια. Μπανάκι εγώ έχω πάρει ένα FlexiBath που διπλώνει για να μην πιάνει χώρο και αλλαξιέρα θα πάρω από αυτές που στερεώνονται στη κούνια. Έχω χωριστή συρταριέρα δικιά μου.

Happy kάνε λίγη υπομονή και θα τη δεις σε δυο μέρες τη μπουμπού σου! Ναι είναι τέλεια τα μπεμπεδοψώνια και λίγο μου 'εφυγε η τσαντίλα με το Ιασώ. Τώρα ανυπομονώ να βάψω το δωμάτιο την άλλη βδομάδα και ν' αρχίσω να τοποθετώ πράγματα!

Jule τέλεια και το δωματιάκι - μ'αρέσουν πολύ τα χρώματα!! και το κέηκ! Μπράβοοο!!

Georgi για καφεδάκι είμαι κι εγώ μέσα αν καταφέρουμε να κανονίσουμε κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε το shopping therapy ειδικα για τα μωρακια μας ειναι το καλυτερο φαρμακο!!! Με γεια τα ψωνια. Εγω θα παρω εαν ειδες στα Τζαμπο μια βαση που μπαινει στο μπανακι με υφασμα. Το ειχα και στο μεγαλο και βολευτηκα πολυ, τον εβαζα επανω και μπορουσα να τον πλυνω ανετα.

Γιουλη ωραιο το δωματιο αντε να το δουμε και ολοκληρωμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα!! Επειδη βλεπω νησι θα σας τα πω περιεκτικα!!

Η μπουμπου ειναι καλά 950 γραμαρια περιπο..δεν την ειδαμε καλα ..ειναι με το κεφαλι κατω κ τα ποδια πάνω ελπιζω να ειναι ετσι μεχτι τελους!!!

Οπως λέει και η φιλεναδα μου η σουλα : Η ΘΕΩΡΕΙΑ ΚΑΤΑΡΡΕΕΙ>>>ΟΙ ΧΟΝΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΙ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η καμπυλη μου ειναι σουπερ! Δεν εχω προδιαθεση για ζαχαρο ειναι καλες οι τιμες..οποτε δεν θα πω αντιο στις σοικολατες μου...

λιγο τα κιλα μου με αγχωσαν αλλα ειδα οτι τελικά οι γιατροι βαζουν ταμπελες με τα κιλά συνεχεια... 2 στους 3 γιατρους μου ειπαν οτι επειδη ειμαι παχουλη εχω προδιαθεση για διαβητη κ προεκλαμψια...δοξηα το θεω μεχρι τωρα τους διαψευδουμε...

ειμαι +7 κιλα απο την αρχή! ο γιατρος ειπε δεν ειναι ππολλα αλλά δυστυχως ειπε να προσεξω να μην ξεπερασω τα 10!! αλλα 3 κιλα γουροθνας μου εμειναν....

Λεω ξανα δοξα τον θεο που ολα ειναι καλά κ φυσικά τον Αγιο μου Νεκτάριο που μου προστατευει την μπέμπα!!

Α! ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ κολπικο υπερηχο :oops: για μετρηση τραχηλου...δοξα τον θεο κ αυτος οκ!!Σωστα εκατοστα σταματαμε και το μαγνησιο!! Θα παιρνω λιγο σιδηρο σιγα σιγα ...μας ειπε κ το κορυφαιο

σε 9 βδομαδες μπαινουμε στην ευθεια του τοκετου!!! Θεουλη μου ποσο μας μεγαλωσες την μπεμπα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τέλεια touristria!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ότι θέλουν λένε κι οι γιατροί και μας αγχώνουν χωρίς λόγο!

+7 είναι μια χαρά βρε, κι εγώ τόσα έχω πάρει ήδη. Άντε με το καλό η κούκλα σας!!

Κι εγώ "το νησί" βλέπω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!Πραγματι πολυ ησυχια ειχαμε χθες το βραδυ. Τι εγινε γιορταζατε με τους ανδρες σας;

Ο δικος μου ηρθε νωρις σπιτι και χαρηκα που τον ειδα λιγακι, εφαγε και ενα πιατο μαγειρεμενο φαγητο μετα απο τοσο καιρο.

Σαμαρκαδε η μπλουζα ειναι ολα τα λεφτα, αλλα δεν φαινεται η κοιλιτσα καλα.

Ειρηνη πολυ χαιρομαι που η μπεμπουλα και εσυ εισαστε καλα. Οι γιατροι ειναι ανδρες ξερουν τον γολγοθα μας με τα κιλα; Και εμενα μου λεει να προσεχω αλλα δεν με αγχωνει, το εκανε στην αρχη, αλλα μολις ακουγε οτι δεν επαιρνα κιλα χαιροταν. το κανουν αυτο για εμας για να μην υποφερουμε στον τοκετο, δεν ειναι το ιδιο να παρουμε 12-15κιλα ( που εκει με βλεπω) με το να παρουμε 20-30 κιλα.

Στον 7ο που ειμαι τωρα πηρα 2-3 κιλα, τι να κανω πειναω, εφθασα τα 9. Σιγα μη παρω τους αλλους 2 μονο 1-2 κιλα.

Εχω μια απορια Γιατι τωρα στην εγκυμ. τρωμε περισσοτερα γλυκα; Εγω δεν ετρωγα καθολου μεχρι τον 5ο, τωρα λιγο το μεσιμερι και λιγο το βραδυ; Ειναι στο μυαλο μου οτι το θελω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλες μου γκαστρουλες!!! ειμαι μονη μου στο σπιτι,εχουν φυγει ολοι για κατι ψωνια που χρειαζονται για το σπιτι ( βαφουμε και κανουμε μερικες επιδιορθωσεις ) και μαθαινω τα νεα σας με την ησυχια μου!!!!!

ειρηνη μου, συγχαρητηρια για ολα!!!!!και για την καμπυλη, και για τη μπεμπουλα σου, και για τον τραχηλο, και για ολα!!!!!μπραβο, μια χαρα, πολυ χαρηκα!!!μου δινεις και κουραγιο, γιατι κι εγω παχουλη ειμαι και προσπαθω να προσεχω..... :(:( μεχρι τωρα ειμαι στα +7 και βλεπουμε..... γεωργιαννα, δεν εχω τοσο θεμα με τα γλυκα, οσο με τα αλμυρα!!!!αν μ'αφησεις, μπορω να φαω και ολη την κατσαρολα, ειδικα αν ειναι μακαρονια!!!!!!χαιρομαι που ο αλεξανδρουλης ειναι καλυτερα, ελπιζω να τελειωσατε για φετος με τις ιωσεις!!!!

samarcande με γεια η μπλουζιτσα της φωτο!!!τελεια!!!και με γεια τα ψωνια του μπεμπη!!! κι εγω θελω να παω στα τζαμπο, να παρω ολα αυτα τα σελτεδακια και τις πανες.....!!!!

γιουλη μου, καλοριζικο το δωματιο του αλεξη, πολυ ωραια χρωματα και χαρουμενα!!!αντε με το καλο και τα επιπλακια!!!καλα, το τσιζκεικ, εγραψε!!!τι θα φατε σημερα;;;;

σουλα, σημερα θα πας στο γιατρο τελικα;;;;; παντως, κι εγω του δημοσιου ειμαι και μια χαρα τα πληρωνω ολα στο ελενα!!!κρατος!!!!

σημερα εχει και καμπυλη η αντρια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria πως τα πηγες με την καμπυλη;

Αφροδιτη που κανεις τους μεγαλους υπερηχους(π.χ. β επιπεδου); Εγω τα κανω εκτος. Επειδη και ο γιατρος μου ειναι στο Ελενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria πως τα πηγες με την καμπυλη;

Αφροδιτη που κανεις τους μεγαλους υπερηχους(π.χ. β επιπεδου); Εγω τα κανω εκτος. Επειδη και ο γιατρος μου ειναι στο Ελενα.

κι εγω εκτος εκανα τη β'επιπεδου, αλλα και τον υπερηχο που εκανα στο ελενα απο την εμβρυοκαρδιολογο, 75 ε τον πληρωσα.... εκτος απο το σιδηρο και το ασβεστιο, δε νομιζω να δικαιολογειται τιποτα αλλο απο το κρατος...

τι εχει σημερα το μενου;;;

η αντρια μαλλον δεν εχει τελειωσει ακομα με την καμπυλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα τα φαρμακα-βιταμινες για την εγκυμ. τα παιρνουμε δωρεαν απο το κρατος, και το μαγνησιο. Κανουν και στο Ελενα τις εξετασεις αλλα πρεπει να κλεισεις 2 μηνες πριν ραντεβου και πληρωνουμε. Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οταν παω στο απογευματινο ραντεβου του γιατρου πληρωνω 75ε. Ειναι απαραδεκτο!!!!!

εμεινε λιγο παστιτσιο για μεσιμερι και για βραδυ μαλλον λιγο πιλαφι. Θα φτιαξω και κουνελακι στιφαδο για τον γιο μου αλλα επειδη ειναι βαρυ για βραδυ θα φαει αυριο το μεσιμερι. Εσυ τι καλο θα φτιαξει η μανουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες μου :D

μπραβο ειρηνακι τελεια νεα :D ειδες που σε ειπα μουφα τα κιλα τζαμπα μας ανχωνουν :twisted: μεγαλωσε η μπουμπου κοντευει κιλουδακι :lol: πως ενοιωσες με τον κοπλικο?πρεπει να πονεσες μετα απο τοσο καιρο :lol: δεν πειραζει πηρε κ τις αραχνες ο γιατρος :lol::lol::lol:

γιουλακι πολυ μου αρεσουν τα χρωματα αυτα ειναι απο τα αγαπημενα :D αντε με το καλο να ερθουν κ τα επιπλακια σας!!!!το κρεββατι θα το κρατησεις μεσα στο παιδικο?εβαλα κ εγω ενα κρεββατι αλλα δεν ξερω ακομη πως θα γινει...θα μετακομοισω εγω στο παιδικο η θα ερθει η μπεμπα στην κρεββατοκαμαρα???

εσεις κοριτσια τι θα κανετε με τον υπνο οταν ερθουν τα αγγελουδια μας??

samarcante σημερα θα στην ματιασουμε την μπλουζα!!!τελεια ειναι :D εχει γουστο η φιλη σου!!!!ποτε ξεκινας το δωματιο???

αφροδιτακι μου!!!πως τα περνας στην εξοχη???μαλλον αυριο θα παω στον γιατρο θα τον παρω λιγο αργοτερα τηλεφωνο να τον ξανα ρωτησω να ειμαι σιγουρη μου τελειωσε κ ο σιδηρος...

ελενακι μου δεν ηταν να πας κ εσυ στον γιατρο εχθες το βραδυ???τι εγινε?περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας μέρα κοιλίτσες μου!

Σήμερα έχω γενέθλια! Κλείνω αισίως τα 33! :D:D

Το δωμάτιο του Άρη θα βαφτεί πιστεύω την άλλη βδομάδα. Έχω ψωνίσει τα περισσότερα απαραίτητα, μάλλον την Παρασκευή θα παραγγείλω και τη κούνια. Ε σιγά σιγά θα μπουν όλα στη θέση τους. Απλώς τα αυτοκόλλητα του τοίχου λένε καλύτερα να έχει περάσει ένας μήνας από το βάψιμο για να τα κολλήσω. Ανυπομονώ, αλλά δε βιάζομαι, έχω αρκετό καιρό, είμαι από τις τελευταίες της παρέας μας...

Happy εγώ υπολογίζω ο Άρης να κοιμάται μαζί μας για τους πρώτους δύο μήνες, έχω πάρει τη καλαθούνα που είχα εγώ μωρό και θα τη βάλω δίπλα στο κρεβάτι μας. Στο δίμηνο περίπου λέω να τον πάω στο δωμάτιό του, να μάθει να κοιμάται μόνος του στο χώρο του. Έχω αφήσει βέβαια ένα καναπέ που γίνεται και κρεβάτι εκεί αλλά ελπίζω πως θα είναι μόνο για περιπτώσεις ανάγκης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια...τι μου κανετε?? ποπο 1 ωρα διαβαζω τα νεακια σας ( κ τα χτεσινα)!!

Εβαλα κ το φαγητο να γινεται κ ειπα να μπω να σας μιλησω!!

Σουλακι θα την δεις κ εσυ τη μπεμπα σας!! Εμας δεν γυρισε να την δουμε..εχει χωθει εκει κατω κ δεν φαινετε φατσα...2 φορες προσπαθησε ο γιαρος να μας την βαλει 4D αλλά δεν τα κατάφερε!! Τωρα επειδη ειμαι ποαχουλη; επειδη δεν βρηκε μερος να την πιασει; δεν κατάλαβα!! Παντως η κεφαλα της ειναι πανω στ\ην ουροδοχο μοτ κ με πιεζει τοσο που ολο κατουριεμαι!! Υγεια!!χαχα

Το χρωμα γιουλακι μου αρεσει κ εμενα παρα πολυ!! Δεν ξερω αν το ειπα κ πριν..ειναι πολυ ομορφος συνδιασμος κ φυσικα ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ WINNIE THEPOOH!! Ελπιζω το 2ο να ειναι αγορι ολα με γκαριδες θα του τα πάρω!!

Κορίτσια ποτε θα ξεκινησετε να πλενετε τα ρουχαλακια του μωρου; Διαλεξατε απορυπαντικό;

Κι εμεις για το δωματιο κρατησαμε εναν καναπε για να κοιματε η μαμα οταν η μπουμπου παει στο δωματιο της...ελπιζω να ειναι ησυχο μωρουδελι κ να μην κλαει συνεχεια!!!

Georgi γεια στα χερια σου!! Πως τα καταφερνεις κ κανεις τοσα ομορφα φαγητά κ εππισης κρατας κ σπιτι κ παιδι?!!

Εμας στο ικα μας γραφουν τα παντα..κοριτσαιεσεις ασβεστιο περνετε? Εμενα ο γιατρος δε μου εχει δωσει ακομη!

Samarcande..........ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!! Να τα χιλιάσεις κ καθε ευτυχια!!

Κ εμεις καλαθουνα θα αγοράσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ samarcande!!!!! πολυχρονη κι ευτυχισμενη να εισαι, και του χρονου να σβησεις τα κερακια σου με τον αντρουλη σου και τον Αρουλη!!!

κι εμεις καλαθουνα θα εχουμε στην αρχη , τους 3 πρωτους μηνες, και μετα θα τη βαλουμε στο δωματιο της.....θα μου λειψει, αλλα ξερω οτι ειναι το καλυτερο για το μωρο, γι'αυτο και φτιαχνουμε ενα πολυ πολυ ομορφο δωματιο!!!! θελω να βαλω και μια πολυθρονα-σεζ λονγκ απο το ικεα, οταν θα χρειαζεται να μεινει καποιος τη νυχτα μαζι της...( αχρειαστη να 'ναι!!!!!)

εχουμε παραγγειλει τα παντα ( σχεδον) και μας μενει να κανονισουμε το βαψιμο του δωματιου..... αν μπορει να ερθει ο μπαμπας μου να το βαψει θα ειναι τελεια, αλλιως ο αντρας μου.. :?:?:?

σημερα το μενου εχει πεστροφα απο χθες και γαυρο τηγανιτο με πατατοσαλατα!!!τελεια!!τρελαινομαι για ψαρι!!!!

γιωργιαννα, και μενα 75 ε ειναι το απογευματινο ραντεβου, αλλα μας κραταει 30 χωρις αποδειξη....

εσυ που πληρωνεις τα 75, κατω στο ταμειο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μπεμπεδοκοιλιτσες!! Samarcande να τα εκατοστησεις!! Με το καλο γερος και δυνατος ο Αρης!! :-* Ειρηνη πολυ καλη η μπουμπου ειναι και ντροπαλουλα μου φαινεται! Δεν θελει δημοσιοτητα και φωτογραφιες!! Σουλα μου καλα εισαι?? Κι εμεις την μπεμπα στο δωματιο μας θα την εχουμε στην αρχη 2-3 μηνες σιγουρα! Ελενακι μου πηγες στον γιατρο? Αφροδιτη μια χαρουλα περνας στην εξοχη ετσι? Αφρο πως πηγε το μαθημα? Πολλα φιλια και σε ολες τις υπολοιπες κουκλες!! Καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...