Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Kοριτσακια μοτ χαθηκα σημερα.......... που να σας λεω τι μας συνεβει...εχθες το βραδυ κατα τις 1 τα ξημερωματα...εκει που κοιμομασταν...ακουμε το κουδουνι της πορτας μας (πανω του διαμερισματος)...ξυπναμε κ αθορυβα παμε στην πορτα.... λβεπουμε απο το ματακι..ενας αγνωστος χτυπαει το κουδουνι .... μετα ξανα χτυπησε αλλες 3 φορες!!! Εμεις δε μιλησαμε..καταλαβαμε οτι μαλλον ειναι κλέφτης..εγω ετρεμα ολοκληρη , η κοιλια μου ειχε σκληρηνει κ ειχα πανικοβληθει...ευτυχως ο αντρας μοτ ηταν η εστω φαινονταν ψυχραιμος!!

Πηρε ενα σφυρι κ περιμεναμε να δουμε τι θα γινει ενω καλο9υσαμε την αστυνομια...εφυγε ο τυπος απο την πορτα κ κατεβηκε κατω....πηραμε την αδτυνομια κ τον γειτωνα του 1ου οροφου!!! Μολις κλεισαμε ξανα ηρθε πανω αυτος...ανοιξε το φως κ στεκοταν μπροστα στην πορτα μας..χωρις να κανειτιποτα...μετα εκλεισαν τα φωτα κ δε βλκεπαμε τιποτα...εφιαλτικο..

Μετα ακουγαμεβηματα αλλα δεν ξεραμε ουτε που ειναι ουτε τθπο9τα..δεν θελαμε να ανοιξουμε φωτα κλπ μη δωσουμε στιγμα.... μετα ακουσαμε κινητικοτητα στον 2ο οροφο....

ευτυχως η αστυβνομια ηρθε μεσα σε 5 λεπτακια....ηρθε κ εψαχνε παντου δεν τους βρηκε πουθενα..μαλλον εφυγαν..μετα μας ειπε η κυρια στον 1ο οτι ηταν 4 , οι 3 τσιλιαδωροι ο ενας ανεβοκατεβαινε..ξένα μιλουσαν τωρα δεν καταλαβε τι γλωσσες!!

Ακομα ειμαι τρομοκρατημένοι!!! Δεν ξερω ουτε τι εκαναν εξω απο τις πορτες μας , ουτε τι θελανε , ουτε γιατ ι δεν εκαναν κινηση να μας κλεψουν..

ξερω οτι μπηκαν τπο την εισοδο γιατι ο μαλακας στον 2ο γυρισε 1 παρα το βραδυ κ αφησε ανοιχτα κ ξερω οτι καποιος παρακολουθοιυσε τν πολυκατοικια στις 9.30 τοι βραδυ αλλα δεν του εδωσε κανεις σημασια!!

Ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε...ειχα αγκαλια τον γιαννη. μια εικονιτσα του αγιου νεκταριου κ εναν ξυλινο βουδα ( πολυ βαρυς!!!) ..μετα εφαγα κ φρικη γιατι η μπεμπα μας δεν κινιοταν κ τρομαξαμε!!! Ευτυχως ολα καλα αν κ σημερα δεν ειναι ιδιαιτερα κινητηκη!!

Αψυχολογητο το γιατι μας χτυπησαν το κουδουνι.............

Συγνωμη που σας ζαλισα....δεν διαβασα τα νεα σας ελπιζω να ειστε καλά!! Ειμαι ακομη πολτ φοβισμένη κ δε ξερω πως θα κοιμηθω...μονο να σας πω οτι εχουμε ασφαλισει ολες τις μπαλκονοπορτες , εχουμε βαλει συναγερμο κ εχουμε βαλει κ μπροστα στην πορτα εναν 3θεσιο καναπε...φοβαμαι πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mia fora tin evdomada einai poli vre koritsakia mou? An ta afisw 2 evdomades den 8a vgenw apo mesa, 8a mazeutoune..Min me kanate na niw8w spastiki me tin ka8ariotita :((..Afiste me twra pou mporw giati meta me to mwro 8a eimai etsi [smilie=banghead.gif]

=)) =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο!Βρε Ειρήνη μου τί περάσατε! Διάβαζα το μήνυμα κ μου λιγόστευε η αναπνοή απο τον φόβο..φαντάζομαι πως θα νιώσατε εσείς που τον βλέπατε κιόλας!Χριστέ μου! κλειδαμπαρώνετε πόρτες,παράθυρα κ πείτε του μ@λ@κ@ να κλειδώνει. Προφανώς χτύπησε κουδούνι για να δεί άν είναι κανείς μέσα ωστε να μπούν ανενόχλητοι. Πάλι καλά που ήρθε η αστυνομία. Η μπέμπα πως ήταν σήμερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μπεμπα μου σημερα δεν κουνιεται πολυ κ μας αγχωνει...προφανως τρομαξε οσο κι εγω....

εμενα να δεις ελενακο πως τελειωνε η αναπνοη μου..ειναι οπως στις ταινιες τρομου που θες ναφωναξεις αλλα δε βγαινει φωνη!!!

Ακομα δεν καταλαβα γιατι χτυπησαν κουδουνι κ αφου δεν ειδαν φασαρια μεσα γιατι δεν εκαναν κινηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,τρόμαξε η μικρούλα αλλα σίγουρα είναι καλά!Ηρέμησε Ειρηνάκι κ αύριο θα ξεσαλώσει πάλι!!

Δε θέλω να σε τρομάξω αλλα μάλλον για να δούν άν είναι κανείς μέσα κ να μπούν.Όμως δεν μπήκαν γιατί μπορεί να σας άκουσαν όταν πήρατε τήλ. Άγιο είχατε που ξυπνήσατε κ ήρθε έγκαιρα η αστυνομία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιο δεν λες τιποτα!!!

Κ αυηριο το πρωι εχω καμπυή ζαχαρουκ ευτυχως το απογευμα θα παμε να δουμε την μπεμπουλα μας!! Ευτυχως γιατι δν αντεχω να περιμενω..

οσες κανατε την καμπυηλη σας ειπαν μη φατε το προηγ.βραδυ; Εφαγα λιγα κομματια πιτσας γιατι πεινασα :(:( :( Τι ρουνα που ειμαι\1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia kai agoria!ti kanete?

elenaki mou ligo kathusterimena vevaia..alla...s euxaristw gia tis euxes kai na xairesai ton antrouli sou...

den mporw na diavasw oles tis selides...eimai off..

filakia se oles tis koilitses!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα είναι Ειρήνη μην ανησυχείς!! ;) Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη! Εμένα μέχρι τις 11το βράδυ μου είχαν πεί οτι μπορώ να φάω ότι θέλω.Απο εκείνη την ώρα κ μετά μόνο νεράκι αλλα το πρωί που θα ξυπνήσεις τίποτα.

joanaki μου να σαι καλά! Εσύ την έκανες την καμπύλη;Επόμενο ραντεβού για υπέρηχο πότε έχεις;Να μας πείς νέα όταν είναι,μη τοξεχάσεις! Καλή ξεκούραση! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγωρείς που άργησα να απαντήσω,κάνει κολπάκια η συνδεση μου. Στις 08:45 το πρωί έκανα τη πρώτη λήψη κ μέχρι τη 1 που ήμουν εκεί ούτε έφαγα τίποτα ούτε κουνήθηκα!Πιάστηκε ο πισινός μου.Ελπίζω να είναι πιό ελαστικοί σε σένα γιατί δεν παλεύετε η πείνα κ το κατούρημα άν σε πιάσει! :lol::lol: Το καλό είναι οτι θα ευχαριστηθείς τη μπέμπα με το κούνημα που θα ρίξει!τρελαίνονται με τη γλυκόζη τα μωρούλια!

Καλη επιτυχία κ σε σένα joanaki!;Aντε να ξεμπερδεύετε κ να απολαύσετε άνετα τα γλυκά!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!Μολις γυρισα κ ειπα να μπω λιγακι....Τουριστρια,τι επα8ες βρε παιδι μου,μα καλα μου κανει τοσο εντυπωση το 8ρασος τους,απο ποτε χτυπανε κουδουνια κ μπαινουν σαν κυριοι???Εχουμε ξεφυγει εντελως???Μην στεναχωριεσαι δεν πιστευω να ξαναερ8ουν,φυσικα πρεπει να τηρειτε ολους τους κανονες ασφαλειας...ουυφφφ που εχουμε καταντησει...

Κοριτσια μου εχει ανοιξει η ορεξη παρα πολυ,δεν μπορω να αντιστα8ω σε τιποτα,ασε που φοβαμαι μην παρει κιλα κ το μωρο με αυτα που τρωω...εχω παρει 13 κιλα,ως τωρα,αλλα εχω 2 μηνες μπροστα μου....

Δεν τρωω βλακειες αλλα να,πχ σημερα εφαγα ενα κουτι κορν φλεικς το μεσημερι,για πλακα,σαν γαριδακια τα τσακισα σας λεω...2 πιατα κρεατοσουπα,ενα γλυκο παστα καραμελα κ ακομα πειναωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

ειρηνακι μολις διαβασα, τι σου συνεβη... κι εχω παθει σοκ εχω βαλει το γιαννη να τριπλοκλειδωσει και ελπιζω το σφουγγαροπανακι εφτα κιλων σκυλι μου να μην κανει χαρουλες στους κλεφτες...

καλα ειναι η μπεμπα απλα τρομαξε κι εκεινη...ποπο ευτυχως ολα καλα, αληθεια εχω παθει σοκ

γιωργιαννα μου ναι δουλευουμε αυριο κανονικα μετα εχω να παω για κουρεμα το σκυλο και μετα μαθηματα ανωδυνου...

αχ αντε σε λιγες μερες μπαινω στον εβδομο εχει μεγαλωσει πολυ η κοιλια μου και ερωτω σας ποση θα γινει ακομα?

κι ολο πειναωωωωω :(:(:(:(

εγω καμπυλη την αλλη εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Sikwstika na kanw tis douleies na feugoun :) k ekana ena sketo frappedaki na anoi3ei to mataki mou alla einai X A L I A, MPLIAXXXX :ymsick: den pinete me tipota, exw ma8ei sto gliko frappedaki k twra to sketo mou fenete farmaki alla distixws avrio exw tin kampili k tin proigoumeni mera 8a mas afinoun na fame ka8olou zaxari :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

μια ομορφη μερα ξυμερωσε και ευχομαι να ειναι ετσι και σε σας.

Παλι καλα που χτυπησαν το κουδουνι και δεν προσπαθησαν να μπουν ετσι Ειρηνη. Εγω φοβαμαι πολυ επειδη τον τελευταιο καιρο ο ανδρας μου αργει παρα πολυ. Μονο η Γιουλη μην το διαβασει και τρομαξει η κοπελα τωρα που φευγει παλι ο ανδρας της.

Γωγω μου τι κανεις;

Διαβασα για τα ζωδια και οτι εγραφε για τον Αλεξανδρο (τοξοτης) δεν πολυ ισχυει. Μακαρι γτ εαν θα βγει ο μπεμπης Κριος θα ειναι το αντιθετο του μεγαλου. και ποιος θα αντεξει σ'ενα σπιτι με σκαλια!!!!

Ανδρια εγω μια μερα πριν εφαγα κανονικα το γλυκακι μου το μεσιμερι. Η καμπυλη μου μια χαρα ηταν. Ασε που σε σενα θα βγει χαμηλη επειδη εχεις υπογλυκαιμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ χρονια πολλα @};-:x[smilie=love9.gif][smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love2.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love1.gif][smilie=love10.gif][smilie=love8.gif]

ειρηνακι μου τρομαξες πολυ καλη μου ε?...φρικη ειναι το ξερω το χω περασει μικρη,ευχομε να ηρεμησεις γρηγορα κ να μην ξανα συμβει ποτε κατι τετοιο κ σε κανεναν μας,φιλακι στην μπεμπουλα απο μενα :D

αφρο κ geov δεν ξερω τι γινετε αλλα κ η δικη μου μου πεινα επανηλθε,ενω τρωω καλο βραδυνο γυρω στις 9,την νυχτα ξυπναω απο την πεινα αναγουλιαζω πειναω κ δεν μπορω να κοιμηθω...μηπως το ζηταει ο οργανισμος μας γιατι τωρα τα μωρα μας παιρνουν βαρος????

αντρια πολυ δυσκολη σε εσας η διαδικασια τη καμπυλης...εμενα μου ειπαν την προηγουμενη μερα να φαω ενα γλυκο στις εξι κ τελευταιο γευμα στις 8 κ μετα τιποτα μονο νερο...νομιζω πως ειναι λαθος τους να μην επιτρεπουν οτιδηποτε γλυκο την προηγουμενη μερα...αρα το αποτελεσμα δεν ειναι σωστο,πως θα δουν αν ο οργανισμος σου δουλευει σωστα υπο κανονικες συνθηκες?? δεν ξερω ετσι νομιζω...

ειρηνακι μου καλη επιτυχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! ειμαι στο φαρμακειο και δουλευω απο το πρωι πρωι... φιλια πολλα σε ολες θα μπω ξανα το βραδακι η αν μπορεσω και νωριτερα τρεχουμε τωραααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα ντροπη τους. Δεν το ακουσα ακομη εδω.

Κοριτσια βγηκε το περιοδικο του Παρλιαρου και ειναι τελειο. Ειμαι φαν!!!! και ειδικα που εψαχνα να φτιαξω λεμονοπιτα μου ηρθε κουτι.

Συμφωνω με την Σουλα πρεπει μια μερα πριν να τρωμε κανονικα. Και αυτο που κανανε στην Ελενα δεν το θεωρω και τοσο σωστο. Οταν τρωμε γλυκο στο σπιτι καθομαστε ακινητες;;; Και γτ δεν το κανουν ολοι αυτο. Εγω πηγα σπιτι μετα ξαναπηγα.

Αφρο μου καλη δουλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...