Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Καλημερα!! Μια χαρουμενη Κυριακη για ολες!! Μαριτινα δεν ηξερα πως αμα θελεις μπορεις να επισκεφτεις ενα μαιευτηριο και να σε ξεναγησουν σε ολους τους χωρους! Πολυ καλο! Ειδες σχεδον τα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα φουσκιτσες μου!!!ωραια μερα σημερα :D

γιναμε 29 εβδομαδων :D:D:D αντε ακομη μια κ θα αρχισω κ εγω να μετραω αντιστροφα τον καιρο :D:D:D τωρα που θα παω στον γιατρο θα τον ρωτησω με τι τοκετο θα προχωρισουμε τελικα αν κ νομιζω ειναι νωρις ακομη για να καταληξουμε παντως η μεση μου ακομη με βασταει δεν το περιμενα να πω την αληθεια με τοσα κιλα που εβαλα...παντος αν τελικα καταφερω φυσιολογικο θα ηθελα να δω ως που θα φτασει η κυηση...εγω γεννηθηκα στις 42 κλειστες εβδομαδες παρακαλω κ με προκληση :lol: τι τεχνιτο πονο εφαγε η μανα μου τι νερα τις τα σπασαν οι γιατροι με 1000ζορια βγηκα :lol::lol::lol: samarcante ειναι τα τελευταια γεννεθλεια που θα κανετε τα δυο σας μετα θα εχετε παντα παρεουλα!!!

ελενακι που εισαι να μας πεις τα νεα σου?πως τα περασατε εχθες?

που ειστε τα υπολοιπα κοιλουμπακια???σμουτς :-*:-*:-*

μαριτινα οι τιμες ειναι τραγικες για την ποιοτητα που προσφερουν αυτα τα μαιευτηρια αλλα δεν καταλαβαινω για πιο λογο πολλες κοπελες επιλεγετε να γεννησετε εκει κ οχι σε ενα δημοσιο μαιευτηριο-νοσοκομειο της ιδιας ποιοτητας με ελαχιστο κοστος...θα μου πεις τωρα παιζει ρολο κ ο γιατρος σου που ειναι...αισθανομαι τυχερη καποιες φορες που μενω σε επαρχειακη πολη τα πραγματα εδω ειναι πιο απλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριτινα ειναι φρικη αυτα που περιγραφεις, δεν θα μπορουσα να παω να γεννησω εκει και ας χρειαζοταν να τον αλλαξω τελευταια στιγμη. Στον Αλεξανδρο τον αλλαξα στον 5ο μηνα για αυτους τους λογους, ηταν στο Μητερα. Απο την πρωτη στιγμη ειχα πει να γεννησω σε δημοσιο επειδη ειναι τρελες οι τιμες στα ιδιωτικα και χωρις φπα; Προσοχη την ημερα που θα βγεις τι αλλο θα σου χρεωσουν, καπου διαβασα οτι χρεωσαν σερβιετες χωρις να τις εχει χρεισιμοποιησει. Εκμεταλλευση!!!

Γιουλη μονο εγω μαλλον αδιαφορο για τα ομορφα γλυκα που θελεις να κανεις. Εγω θελω κατι με κρεμα.

Σαμαρκαδε τι ωρα παρακαλω θα ερθει το φαγητο μου;χι χι χιχι

Γωγω τι κανεις;

Καλημερουδια!!!!!!!! Σκεφτομαι να παω στην Ανθουσα στην εκθεση Κηποτεχνικα! Ο μικρος ειναι καλυτερα σημερα. Και μετα απο πολλους μηνες ξυπνησα στις 10, βεβαια κοιμηθηκα στην 1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες κ μπαμπαδες....α!daddycool στα μα8ηματα τοκετου ηταν ενας μπαμπας που εκανε ερωτησεις περισσοτερο απο ολες μας... κ το κορυφαιο....ηρ8ε μονος του στο μα8ημα 8ηλασμου :D η γυναικα του για καποιο λογο δεν μπορουσε...κ ελεγα βρε λες να ειναι ο daddycool???Παντως cool ηταν σιγουρα :lol:

Πολυ super !!! Μαριτινα τρελα8ηκα απο τις τιμες κ την εξυπηρετηση ,ουτε απεξω δεν 8α περναγα....Georgi μου καλα ειμαι...Ηλιοδωρα μεγαλωσε κι αλλο η κοιλιτσα!!!!τελεια!!!Ελενακο...αντρια...Αφροδιτη!!!!Κοριτσια τρωμε,βγαινουμε αλλα sex μονο στον υπνο μας,κυριολεκτικα....Μεγαλες 8υσιες κανουμε...βασανο μεγαλο.Δεν ξερω ...φοβαμαι μηπως καταντησουμε αδελφακια στο τελος :o

Εχτες πηγαμε σε γενε8λεια μια μπεμπας στην γειτονια,φιλος του αντρα μου,αλλα αυτη η ξυνη η γυναικα του δεν παλευεται...γενικως το κλιμα ειναι πολυ κρυο απο παντα,δεν ειναι αν8ρωποι εξω καρδια βρε παιδι μου,εγω πιο πολυ πηγα για το μωρακι...Αλλα να φανταστειτε μπηκαμε μεσα κανεις δεν σηκω8ηκε για να κα8ησω στον καναπε,δεν η8ελα να φαω κ η γυναικα του δεν μου εφερε ουτε ενα ποτηρι νερο κ οταν το ζητησα αισ8αν8ηκα οτι την ταλαιπωρησα κιολας....σε καποια φαση οταν ηταν να κοψει την τουρτα ακουγα να λεει στην μανα της..."ασε τωρα σιγα μην κοψω... "Ελεος!!!Μην καλεις κοσμο βρε ξυνουμπα!!!Απαπαπα!!!

Ασε που πονεσε ο ποπος μου στην καρεκλα...περιμενα να τελειωσει ο αγωνας για να πω στον αντρα μου να φυγουμε,δεν η8ελα να του το χαλασω,εχει κολλημα με τον Ολυμπιακο,βεβαια μου ελεγε οποτε 8ες πες μου....

Μετα πηγαμε στην παρεα μας στα βριλυσσια,πως τα αγαπαω αυτα τα παιδια,με προσεχουν καλυτερα κ απο την μανα μου...ολοι εξω στην παγωνια να καπνισουν,να μου φερνουν φαγητο με το ζορι, να πιω κ ολα...Καμια σχεση ,λεω εχτες στον αντρα μου,αποφασισα να κανω πραγματα που με ικανοποιουν κ τιποτα απο υποχρεωση ΤΕΛΟΣ....Συμφωνησε φυσικα μαζι μου....Γενικως να εχουμε αν8ρωπους γυρω μας που υπαργει 8ετικη ενεργεια....Αυτα...τωρα μαγειρευω κρεατοσουπα....ο πε8ερος μου συνεχεια με πυρετο...παω βοηθαω οπως μπορω την πε8ερα μου γιαυτο χανομαι...φιλακια πολλα κ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ σημαντικο αυτο που λες Γωγω! Ναι, μονο ανθρωπους γυρω μας με καλη αυρα να εχουμε! Με τους αλλους απο μακρια! Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Και η δικη σου κοιλιτσα ειναι ομορφη πολυ! Περασες τις 30 εβδ. Πλησιαζεις στον 8! Μπραβο! Με το καλο! Σουλα μου καλα εισαι?? Κι εσυ φτανεις στις 30! Αντε περασε ο καιρος! Και η Γεωργιαννα επισης! Καλη βολτα!! Παω να φτιαξω μια μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα και μανιταρια! Οποτε θα τα ξαναπουμε μετα! Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα στις ζουμπουρλούδικες κοιλίτσες!! [smilie=sunny.gif] Πρωινές πρωινές σήμερα..Μαρτυρικό βράδυ πέρασα..ανάθεμα κ άν κοιμήθηκα 3 ώρες.Είχε μπεί ο μικρός κάτω απο τα πλευρα κ κλωτσούσε ασταμάτητα κ μου κοβόταν η αναπνοή.Τρελάθηκα απο τον πόνο.Τί θα κάνουμε κορίτσια τώρα που θα γίνουν τα διπλάσια σε μέγεθος;;Μάτι δε θα κλείσουμε!

Συμπεθερούλα άλλη μία εβδομάδα κ μπαίνεις στην τελική ευθεία!!Πάει,σχεδόν τριαντάρησες!!Ελπίζω να είσαι πιο τυχερή απο τη μαμά σου κ να μή φτάσεις τις 42!Άπαπα! Χθές περάσαμε πολύ ωραία αλλα μετά δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.Ψώνισα κ 2 σετάκια φόρμες γιατί βαρέθηκα τα κολάν κ τα μπλουζοφορέματα.Αλήθεια,εσείς τί φοράτε;

Γεωργιάννα μου πώς είστε σήμερα;;Έχεις ακόμα πονάκια;Ο μικρός διαβάσα καλύτερα ε;Επιτέλους!Θα τον πάς αύριο σχολείο; Καλά να περάσεις άν πας στην έκθεση!

samarcande μου δε πάς στο τοπ σέφ με τόσα φαγητά;!στείλε τίποτα κ απο εδώ που βαριόμαστε να μαγειρέψουμε! Άν μπορείς κ θυμηθείς τη συνταγή της πρασσόπιτας κάνε ένα κόπο κ γράψτην!

Γιουλάκι μου θα συναντηθούμε σίγουρα κάποια στιγμή!Μπορεί να τρακάρουν τα καρότσια μας σε καμια καφετέρια!! :)):)) Πειραϊκη πάς κάπου συγκεκριμένα για καφέ;

Γωγούλα ο Γιώργος μας μένει Κύπρο..πάντως αυτός ο μπαμπάς που είδες θα γίνει κ αυτός σίγουρα πολύ καλός! Όσο για την γειτόνισσα σου τα λόγια είναι περιττά..κάτι τέτοιες με συγχωρείτε κιόλας αλλα είναι για κλωτσιές! Δε ντρέπονται καθόλου.

Αντριάκι μου να κάνετε αυτό που λέει η ψυχή σας..η αλήθεια είναι οτι κ ας λέει ο μπαμπάς σου πως δε θέλει να βγεί το όνομά του..μόνο η καρδούλα του το ξέρει! Έτσι έλεγε κ ο δικός μου μπαμπάς αλλα τώρα που θα το βγάλω έστω κ σαν δεύτερο όνομα έχει κατουρηθεί απο τη χαρά του! :D Μπορείς να κάνεις το ίδιο,ίσα για να τον τιμήσεις. Όμως ότι κ αν επιλέξεις να μη σε επηρεάσει κανένας..ούτε θείες ούτε κανείς!

Ειρήνη μου απο Αθήνα είσαι ή σπούδαζες εδώ;Πάντως κ η "Σαλόνικα" είναι όλα τα λεφτά! Μακάρι να έμενα εκεί! Ηλιοδώρα για πού είστε σήμερα;Θα πάτε καμια βολτούλα;

Μαριτινά καράφλιασα με τις τιμές!Ξενοδοχείο τελικά το ΙΑΣΩ.Οι άτιμοι στην ανάγκη πάνω κοπανάνε..Άν δεν διαλέξεις το rooming in θα μπορείς να πηγαίνεις να την θηλάζεις όποτε χρειάζεται ή θα δίνουν ξένο γάλα;

Γιώργο ξεκουράζεσαι σήμερα;Η Μαριάννα πώς είναι;

Afro,Αφροδίτες,joanaki που είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ σημαντικο αυτο που λες Γωγω! Ναι, μονο ανθρωπους γυρω μας με καλη αυρα να εχουμε! Με τους αλλους απο μακρια! Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Και η δικη σου κοιλιτσα ειναι ομορφη πολυ! Περασες τις 30 εβδ. Πλησιαζεις στον 8! Μπραβο! Με το καλο! Σουλα μου καλα εισαι?? Κι εσυ φτανεις στις 30! Αντε περασε ο καιρος! Και η Γεωργιαννα επισης! Καλη βολτα!! Παω να φτιαξω μια μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα και μανιταρια! Οποτε θα τα ξαναπουμε μετα! Φιλακια!!

Καλημερα Ηλιοδωρα μου....η κοιλιτσα μου εχει μεγαλωσει κι αλλο,αλλα δεν εχω βγαλει φωτο ακομα...

Περασα τις 30 ναι!!!Μου φαινετε σαν ψεμα οτι πλησιαζει η ωρα κ δεν σου κρυβω πως αρχιζω να αγχωνομαι λιγο...Κακος ξερω,τα μα8ηματα τοκετου μου το εμπεδωσαν καλυτερα...Με το καλο κ εσυ κ ολες σας κοριτσακι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακο Καλημερααα!!!Βρε συ ,τοσος πονος στην 27η εβδομαδα?Βρε το ατιμουλικο σου κανει κολπακια...ξερεις τι εχεις να τραβηξεις ε?Λενε αναλογα την διαγωγη στην κοιλια,κρινεται κ η συμπεριφορα εξω....ελπιζω να μην ισχυει γτ την βαψαμε,πατινια 8α φοραμε για να τα κυνηγαμε....χαχαχαχα!!!!

Ναι μακρυα απο αρνητικες ενεργειες,μα απορω πως υπαρχουν τετοιοι αν8ρωποι,αν ερ8ει σπιτι μου καλεσμενος χαλι 8α γινω να με πατησει (αρκει να εχει βγαλει παπουτσια :lol:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω να προσεχεις που πηγαινεις στον πεθερο σου μη κολησεις και εσυ. Τι βαζεις στην κρεατοσουπα;

Εγω μαγειρεψα σπιτσελ στο φουρνο με τυρι και κρεμα γαλακτος, πρωτη φορα το κανω.

Ελενα μαλλον κουραστηκες πολυ χθες με τις βολτες και ο μκρος δεν μπορουσε μετα να ηρεμησει. Εμενα εχθες επαιζε μπαλα μεχρι το βραδυ αργα που κοιμηθηκα. Η κακομοιρα η κοιλια μου με ποναγε λιγο απο τις σβουρες που εκανε.

ωραιο το φαγητο σου Ηλιοδωρα,μανιταρια με τα μακαρονια μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera :D..Ti mou kanete?

Elenaki mou exeis dikaio mporei na leei pws den 8elei to onoma tou alla va8eia mesa tou to 8elei..Eipa 8a to kaloskeftw :)..

k emeis 8a kanoume soupitsa augolemoni exei meinei k ligo xoirino 4ito me patates sto fourno apo xtes na to fame k auto na feugei :)..

Simera eipa na kanw liges doulitses k tis ipoloipes avrio giati tin Triti 8a trexw gia tin kampili, twra na doume an 8a ta kataferw giati niw8w poli kommeni simera, alliws oles avrio k den me noiazei :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω να προσεχεις που πηγαινεις στον πεθερο σου μη κολησεις και εσυ. Τι βαζεις στην κρεατοσουπα;

Εγω μαγειρεψα σπιτσελ στο φουρνο με τυρι και κρεμα γαλακτος, πρωτη φορα το κανω.

Ελενα μαλλον κουραστηκες πολυ χθες με τις βολτες και ο μκρος δεν μπορουσε μετα να ηρεμησει. Εμενα εχθες επαιζε μπαλα μεχρι το βραδυ αργα που κοιμηθηκα. Η κακομοιρα η κοιλια μου με ποναγε λιγο απο τις σβουρες που εκανε.

ωραιο το φαγητο σου Ηλιοδωρα,μανιταρια με τα μακαρονια μια χαρα!!

Καλημερα Γεωργιαννα μου!!!Εχω ρωτησει τον γιατρο κ μου ειπε οτι δεν κολλαω γτ δεν ειναι γριππη ειναι καρκινοπα8ης...ασε ο κακομοιρης ενα μηνα πυρετο,σημερα εκανε σπασμους ο αντρας μου ειναι εκει,ο γιατρος λεει οτι πι8ανον 8α πα8ει συψαιμια,ειναι πολυ χαλια κ δυστυχως δεν νομιζω να προλαβει να αντικρυσει το μωρο μου,ειναι 8εμα χρονου πια.....ειμαστε ολοι χαλια.

Σκεφτομουν να παω απο κει,αλλα μου λεει κ ο αντρας μου αστο καλυτερα,ειναι βαρυ το κλιμα....

Δεν ξερω τι να κανω.... :(

Η μπεμπα εν τω μεταξυ κλωτσαει παρα πολυ,το γλυκουλι μου,κα8ομαι κ της μιλαω κ νοιω8ω καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γεωργιαννα μου!!!Εχω ρωτησει τον γιατρο κ μου ειπε οτι δεν κολλαω γτ δεν ειναι γριππη ειναι καρκινοπα8ης...ασε ο κακομοιρης ενα μηνα πυρετο,σημερα εκανε σπασμους ο αντρας μου ειναι εκει,ο γιατρος λεει οτι πι8ανον 8α πα8ει συψαιμια,ειναι πολυ χαλια κ δυστυχως δεν νομιζω να προλαβει να αντικρυσει το μωρο μου,ειναι 8εμα χρονου πια.....ειμαστε ολοι χαλια.

Σκεφτομουν να παω απο κει,αλλα μου λεει κ ο αντρας μου αστο καλυτερα,ειναι βαρυ το κλιμα....

Δεν ξερω τι να κανω.... :(

Η μπεμπα εν τω μεταξυ κλωτσαει παρα πολυ,το γλυκουλι μου,κα8ομαι κ της μιλαω κ νοιω8ω καλυτερα....

Ξεχασα να σου πω για την κρεατοσουπα....εβρασα μοσχαρι κανα 2ωρο κ μετα εριξα σε μικρα κομματακια πατατες, καροτο ,σελινο κ λιγο γλασσε ενα μισαωρο πριν περιπου....ειναι πολυ νοστιμη!!!Τα αλλα ξερεις λαδακι,αλατι,λιγο ζωμο βοδινου,πιπερι κ λεμονι το εχω στυψει να βαζουμε στο πιατο μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια απο το ηλιολουστοστο μενιδι αιτ/νιας!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα, γιατι δεν προλαβαινω τωρα να διαβασω ολα τα νεα σας!!! ειμαι στη μαμα μου και με καλομαθαινει!!!σημερα εχουμε κοτοσουπιτσα, και τυροπιτουλα και μαρουλακι, ολα απο τον κηπο μας!!!!

χθες πηγαμε και μια βολτα στα γιαννενα, να επισκεφτουμε τα ικεα για κατι ψωνακια....

σας φιλω, και θα σας διαβασω αναλυτικα αργοτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα να περνας Αφροδιτη, μαζεψε αρκετο καθαρο αερα για οταν γυρισει Αθηνα.

η αλλη ΑΦΡΟΔΙΤΗ τι κανει; που εξαφανιστηκες;

σημερα και παλι ησυχια εχουμε στην παρεα.

Ελενα πως εισαι σημερα;

Ανδρια τελικα ο ανδρας σου τι λεει για το ονομα;

Καλη επιτυχια στα κοριτσια που πατε για την καμπυλη. Καλα αποτελεσματα!

Γωγω μου τα ιδια υλικα βαζουμε στην σουπα τελικα, απλα εγω δεν εβαζα λεμονι, αλλα σελινο ψιλοκομμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tou eri3a mia kouventa pws 8a tairia3oume k ta dio onomata mazi alla apotelesma 0, den vrikame tipota..Den ton eida na antidrasei oute arnitika oute 8etika..Aplws epeidi edw k xronia diale3ame to onoma den to kanei i 4ixi mou na to apokleisoume teleiws to Victoria k na tin vgaloume mono Evgenia, oute swsto to vlepw na vgalw onoma apo tin meria mou apo tin stigmi pou pirame koini apofasi na min vgaloume oute apo tin mia meria oute apo tin alli, den 8elw me ipoulo tropo na alla3w tin "simfwnia" mas giati meta an girisei k mou pei ok to 2o apo tin diki mou meria (pou auto einai to dikaio) egw ti 8a pw? Eimai an8rwpos dikaios k auto gia mena einai "ekmetalleusi" ek merous mou..Telospanwtn apoti fenete 8a meinoume stin idea..Hehe den peirazei :))..O 8eos na mas exei kala k i korasa mas na einai geri k auta einai peritta..

8a exw pri3ei tis ipoloipes kopeles me auto to 8ema :D..Sas euxaristw gia tin simasia sas k tis apantiseis sas :D ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΛ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ...ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ...ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 1130,ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΡΩΙΝΟ Ο ΝΙΚΟΣ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΠΟΡΤΕΣ,ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ...ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΡΩΔΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΜΕ ΤΟ WINNIE...ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΑΜΕ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΣΤΟ ΓΟΥΟΚ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ,ΕΛΙΕΣ,ΦΕΤΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΙΠΕΡΙ...ΤΩΡΑ ΑΡΑΞΑΜΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΚΑΡΜΑ(ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ+ΣΩΤΗΡΟΣ),ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΠΡΑΞΙΤΕΛΟΥΣ,ΠΙΣΙΝΑ,YAUGHT ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ,ΣΕΝΣΕΣ ΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ,ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΙΣΙΝΑ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΙΤΣΕΝ ΜΠΑΡ ΣΤΗ ΖΕΑ...Σ ΑΥΤΑ!!ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΑΛΕΞΗ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ...ΑΥΤΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...Α!ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΜΕ...ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΩΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΡΙΤΙΝΑ,ΣΟΥΛΙΤΣΑ,ΑΝΔΡΙΑ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΓΩΓΩ,ΣΤΕΙΣΙ,ΣΑΜΑΝΘΑ(ΠΟΥ ΟΛΟ ΧΑΝΕΣΑΙ),ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΦΡΟ!!!SORRY ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ...ΕΙΜΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΨΙΛΟΝΥΣΤΑΖΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!

τι μου κανετε?

εμεις ηρθαμε πορτο ραφτη που εχουν εξοχικο οι γονεις μου χθες το βραδυ και ειδα λιγο θαλασσα σημερα γυρναμε... εβγαλα και το σκυλο βολτα στη θαλασσα και μολις γυρισα...

μεγαλωσαν τα μπεμπακια μας τι καλα σας φιλω και θα ξαναρθω σε λιγο, αυριο εχω το δευτερο μαθημα στην ευτοκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo Jule mou..Ekanes arketa gia simera ate twra 3ekourasi :D..Egw avrio 8a kanw olo to spiti apo gwnias, geniki k V A R I E M A I para poli alla kala na pa8w giati simera den ekana tipota me efage i tempelia :(

ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟΜΑ ΘΑ ΣΕ ΧΙΛΙΟ ΕΒΡΙΖΕ!!ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ...ΤΑ ΤΟΙΧΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΧΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΨΙΜΟ...ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΜΠΕΛΑ...ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πως τα πάτε με τα ζώδια κ άν σας ενδιαφέρουν,βρήκα αυτό για τα μελλοντικά Ταυράκια μας!!Έτσι για να δούμε περίπου τί μας περιμένει! :D

Το μωρό Ταύρος

20 Απριλίου - 20 Μαΐου

Πλανήτης: Αφροδίτη

Στοιχείο: Γη

Οι γονείς ενός μωρού Ταύρου θα πρέπει να έχουν κατά νου την ανάγκη του μωρού τους για πολλές αγκαλιές και χάδια. Το μωρό Ταύρος ζει για τα χαϊδολογήματα και την τρυφερότητα των γονιών του. Επίσης, το μικρό σας ταυράκι έχει την ανάγκη να νιώθει άνετο. Θα πρέπει, λοιπόν, να φροντίσετε να του διασφαλίσετε ένα άνετο κρεβατάκι και ένα καλαίσθητο δωμάτιο. Οι Ταύροι είναι γνωστοί για την αγάπη που έχουν στην ομορφιά, θέλουν τα πάντα γύρω τους να είναι όμορφα και καλά τακτοποιημένα. Επίσης, τους αρέσει πολύ το καλό φαγητό, γι' αυτό θα πρέπει να προσέχετε πολύ ώστε να του δίνετε πάντοτε να δοκιμάζει τις καλύτερες γεύσεις.

Μην ξεχνάτε ότι ο μικρός σας καλοφαγάς, θέλει επίσης να περιβάλλεται από μια ήρεμη ατμόσφαιρα με απαλούς ήχους και μουσική καλής ποιότητας. Με λίγα λόγια, για να είναι ο μικρός σας Ταύρος ευχαριστημένος θα πρέπει τα πάντα γύρω του να είναι καλαίσθητα και αυτό αφορά από το χώρο γύρω του, μέχρι τους ήχους και τις μυρωδιές στο περιβάλλον του. Επιπλέον, αν θέλετε να κεντρίσετε το ενδιαφέρον του μικρού σας ταύρου θα πρέπει να του δίνετε παιχνίδια πρωτότυπα και περίεργα, διαφορετικά απλά θα τον κάνετε να βαρεθεί εύκολα.

Σε ό,τι αφορά τη μάθηση, οι ταύροι ακολουθούν τους δικούς τους ρυθμούς, οι οποίοι δεν είναι ποτέ γρήγοροι. Ο μικρός ταύρος θέλει το χρόνο του για να μάθει και να κατανοήσει κάθε τι καινούριο, γι' αυτό δε θα πρέπει να τον πιέζετε. Μην ξεχνάτε άλλωστε ότι είναι τόσο επίμονα και υπομονετικά άτομα ώστε στο τέλος πάντοτε κατακτούν αυτό που θέλουν, είτε πρόκειται για γνώσεις είτε πρόκειται για οποιοδήποτε άλλο στόχο θέσουν στη ζωή τους.

Οι Ταύροι δεν αντιδρούν καλά στην πίεση και τις φωνές γι' αυτό θα πρέπει πάντοτε να ζητάτε με ευγένεια αυτό που θέλετε για να μπορέσετε να κάνετε το μικρό σας να σας ακούσει.

Οι Ταύροι δεν είναι ιδιαίτερα κοινωνικοί γι' αυτό μη σας κάνει ιδιαίτερη εντύπωση αν συχνά βρίσκετε το μικρό σας ταυράκι να παίζει μόνο του.

Στα προτερήματα του Ταύρου συγκαταλέγονται: η πραότητα, η επινοητικότητα, η παραγωγικότητα αλλά και η ισχυρογνωμοσύνη. Στα ελαττώματά του θα βρείτε και πάλι την ισχυρογνωμοσύνη η οποία όταν περνά τα όρια καθιστά τον ταύρο ιδιαίτερα πεισματάρη.

Για εσάς που έχετε ένα μωρό Ταύρο θα πρέπει να περιμένετε ότι το παιδί σας θα είναι ειλικρινές, τίμιο, ήσυχο, ευαίσθητο, ευχάριστο και φιλικό. Συχνά όμως ενδέχεται να είναι ιδιαίτερα πεισματάρικο αλλά και υπεροπτικό.

Δείξτε του αγάπη και εκείνο θα σας έχει για πάντα στην καρδιά του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleia Elenaki mou!! Se euxaristoume..Ase pou emena paizete na einai Didimos :( giati me exei gia PHT 27 maiou k ws tis 20 maiou einai o tavros (euxomai na pesw kammia evdomada :P ) k akousa pws o Didimos den einai kalo zwdio..Egw proswpika me tous Didimous den ta paw ka8olou kala, den 3erw an einai epeidi exw wroskopo Didimo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα σε παρακαλω γραψε μου και μενα το σιτε που το βρηκες αυτο με το ζωδιο. Θελω να διαβασω του Αλεξανδρου και του Κριου εαν τελικα γεννησω πιο πριν. Να ξερω τι να παρακαλαω, Κριος ή Ταυρο; χαχαχαχα

Ο δικος μου απο τωρα ειναι χαδιαρης, δεν τολμαω να χαιδεψω την κοιλια γτ θα αρχισει να κλωτσαει.

Γιουλη δεν εισαι η μοναδικη που δεν κανεις τοσες πολλες δουλιες στο σπιτι. Ειμαι και εγω!! Ειδικα με τα πιατα που μου αρεσει παντα να τα πλενω το πρωι και δεν τα προλαβαινω ολα μεχρι να φυγω, για να μην λεμε για μαζεμα του σαλονιου!! ειμαι μονη μου και οι 2 ανδρες μου δεν βοηθανε.

Ανδρια εχει δικαιο η Γιουλη πολυ γενικη!!!! εχω και μια φιλη που ειναι το ιδιο ολη την ωρα με χλωρινη. Οταν παω σπιτι της πρεπει να βγαλω τα παπουτσια μου.

Αφρο αυριο δεν δουλευεις;

Σουλα που χαθηκες σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...