Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Agapi twra na er8ei o sizigos spiti na mou tin vgalei (tin koila kale =)) ) photo giati moni den ta katafernw..

Oxi den ton rwtisa giati provlimatistika gia ton omfalio lwro pou einai tiligmenos sto laimaki tis k den perase apo to mialo mou na ton rwtisw kati tetoio..

Pantws piga 13/01 k itan 410 gr k x8es (11/02) 802 gr ipologise peripou diplasiastike..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώργο μας έκαψες με τα ντολμαδάκια!!Έχε χάρη που είσαι στη Κύπρο αλλιώς θα ερχόμουν να μου κάνεις το τραπέζι θές δε θές!! =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο δω και περα θα παιρνουν γυρω στα 900γρ. καθε μηνα, μπορει και κιλο.

Ελενα δεν μου εχει δωσει κατι για τον πονο, επειδη μεχρι τωρα ηταν απο το εντερο. Δεν τον εχω παρει δεν φοβηθηκα τοσο πολυ. Ισως γι'αυτο ειδα και το ονειρο, επειδη καπου μου περασε οφοβος μη γεννησω. Καλη βολτα και σε ζηλευω, εγω δεν εχω τοσες αντοχες. Ο ανδρας μου συνεχιζει κανονικα την δουλεια του και τα ξενυχτια. Εχθες ηρθε κατα τις 11 και μπαινει κεφατος, μου λεει θα κανουμε τπτ;. Γαμωτο την ημερα που ειχε αυτος ορεξη ειχα εγω πονους. Δεν μας καθεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi χ@σμενη με εχει κ εμενα με τις προτάσεις.............. σε κανα 4μηνο μας βλεπω να βλεπουμε χαρα στα σκελια μας :lol::lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου εγω βαζω παντα αυγό για να δενει περισσοτερο τα υλικά!!!

Συμαζεψα λιγο το σπιτι...ειχανα κανω κανονικες δουλεις πολυ καιρο...τελικαη μπεμπα πρεπει ναανεβηκε γιατι απο οτι καταλαβινω πλεον δε μπορω να σκυψω!!! ελεος!!!

εχει τελειο ηλιο θελω κ εγω καφε!! ελενακο σε ζηλευω....

απο την αθηναπου εμενα παλια μου εχει λειψει καφες στον Υμμητο ( απο τη μεριατης Καισαριανης - παλια μου γειτωνια) , επισης η βουλιαγμενη μια καφετερια κρυμενη στα πρασινα , γλυφαδα κατω για ουζακια κ σε μια μαρινα ( δε θυμαμε ονομα ) κοντα στον αλιμο....

πιειτε κ για μενα εναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησα και εγω!!! Συκωθηκα πηγα να μαζεψω λιγο το σπιτι αλλα ο μπεμεπης μαλλον δεν εχει ορεξη. Παλι ποναω λιγο απο κατω και ετσι στον καναπε και παλι!!

Ειρηνη βλεπω θυμασαι ακομη την Αθηνα. Πως και εφυγες απο δω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw molis simmaze4a ligo tin kouzina k ka8isa alla eida sto facebook gia ena mwraki 8 minwn arrwstouliko k 8elei xrimata gia metamosxeusi k apo tin stenaxwreia mou ponisa to stomaxi mou..O 8eos as prosexei ola ta mwrakia tou kosmou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou 8elw tin gnwmi sas..Opws 3erete oles tin korasa mas 8a tin vgaloume Victoria..Ton mpampaka mou pou exoume trelo erwta meta3i mas k mas voi8a PARA POLI ton lene Evgenio k panta opote epefte 8ema gia mwra mas elege k mena k tou aderfou mou na min dianoi8oume na vglaoume ta mwra mas Evgenio/Evgenia giati to onoma tou den tou aresei k etsi emeis apofasisame me ton andra mou na vgaloume Victoria giati mas aresei para poli alla ton teleutaio kairo mou eri3e 1-2 fores panw sto asteio tin erwtisi ti kanei i Evgenia? k ton rwtisa an 8elei na vgalw ton onoma tou k mou leei katigorimatika OXI einai onoma auto? , krifa mou eipe k i mama mou ase ton ti leei exei gonio pou den 8elei na akousei to onoma tou? alla meta mou leei gero na einai to mwro mas k ta onomata dne exoun sxesi k ontws POTE den eida na tous enoxlisei pou den 8a vgalw ena apo ta onomata tous alla skeftome twra an vrw ena ixitika wraio mikto onoma pou na simperilamvanei to onoma Evgenia k Victoria 8a tou dwsw poli xara k to a3izei toso poliiiiiiii alla den vrika :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια εγω θα εβαζα και τα δυο ονοματα, ασε που πιο ωραιο ειναι το Ευγενια. Ενα απλο συνδιασμο και τον 2 ειναι το Το-νια.

Γιατι να την φωναζες Ευγενια και ας γρινιαζε λιγο, μετα θα το συνηθιζε. Εκτος και αν δεν σου αρεσει τοτε παω πασο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi egw epireastika apo ton mpampa mou giati apo mwra mas elege gia to onoma tou :) k gi'auto..Me ta pe8erika mou exw provlimata k etsi pirame koini apofasi me ton andra mou kanena onoma apo tis 2 meries gia na min iparxoun pare3igiseis ,oi goneis mou einai toso anoiktomualoi an8rwpoi pou den 8a eixan provlima an evgalan apo ta pe8erika mou alla mou aresoun ta dikaia pragmata..Ka8isame katw prin 2,5 xronia :o k gra4ame onomata gia koritsi k agori k 4ifisane filoi k oi goneis mou k apofasisame to Alexandro k to Victoria alla twra teleutaia mou mpike auti i idea gia mikto onoma...

Aste pou tin mera twn Xristougennwn mia "8eia" mou ekane xesimo mprosta se olous tous kalesmesnous pws den einai swsto ek'merous mou pou den 8a vgalw Evgenia k pws den deixnw ektimisi me auti mou tin kinisi k me ekane xwma k epemvike o mpampas mou k tis eipe gero na einai to mwro k den einai anagki na akousw to onoma mou pali 8a to agapw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα ολα αυτα. Δεν ξερω ο ανδρας σου τι λεει τωρα αμα ειναι να βαλετε και το Ευγενια;

Θα εβαζα το ονομα του μπαμπα μου οχι απο σεβασμο, οπως ειπε αυτη η 'καλη' θεια, αλλα επειδη το θελω. Δεν θα εβαζα των πεθερικων μου ουτε με σφαιρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ennoeitai pws ta pe8erika den 8a akousoun to onoma tous apo mena giati mas kanane polla..Den nomizw na exei provlima o Giwrgos giati me ola auta pou kanoune apomakrin8ike apo tous dikous tou k exei kaliteres sxeseis me tous dikous mou..

AN evriska ena wraio mikto onoma kalws an den ta kataferw den peirazei!!! Ekei pou eimastan sto Victoria na vre8oume amesws sto Evgenia san na k den mou ka8ete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ευγενια μου αρεσει πολυ σαν ονομα μπορεις να την φωναζεις τζενη :D

αντριουλα μου μπορεις να βαλεις το ευγενια σαν 2ο ονομα,οσο κ να λενε οι γονεις οτι δεν θελουν να ακουσουν το ονομα τους πιστεψε με οταν το ακουν τρελενοντε απο την χαρα τους ;) να ξερεις ομως αν το αποφασισετε κ δωσετε κ τα δυο να επιλεξεις ενα ονομα να το φωναζουν το παιδι να το απαιτησεις κ απο τις δυο οικογενειες μην το φωναζει ο καθενας οπως θελει κ το τρελανουν,αν κ γνωμη μου ειναι οτι αν δωσεις του μπαμπακα σου το βικτωρια περισσευει...

εμεις αποφασισαμε να βαλουμε κ τις δυο γιαγιαδες...απο τα ονοματα τους προεκυψε το ελεανα με πειραξε ομως προχθες που ακουσα την πεθερα μου να αποκαλει ντεμεκ κατα λαθος την μπεμπα μου ελενα...της ξεφυγε αλλα αυτα θα κοπουν μαχαιρι..

ααα κ οσο για την θεια σου δεν της πεφτει κανενας λογος ουτε αυτης ουτε κανενος αλλου μην αφηνεις να σε στεναχωρουν αυτο που λεει η καρδουλα σας να κανετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exeis dikaio Soulla mou k gia tin kali 8eioula :twisted: ..Aplws den 8elw ekei pou tosous mines leme Victoria twra etsi apotoma na xa8ei teleiws auto to onoma, an mporousa toulaxisto na kanw sindiasmo twn 2 8a itan i kaliteri lisi..An mas er8ei kati kalws alliws makari na exoume tin igeia mas k na einai gera ta mwrakia mas, k ta onomata den exoun simasia i ektimisi alliws tin deixneis k 3erw pws o mpampakas mou 3erei poso ton agapw k posi ektimisi tou exw..Einai an8rwpos pou den stekete se etsi 8emata k se etsi mikroprepeies, diki mou itan i ske4i..Etsi alliws eipe o aderfos mou pws 8a vgalei to onoma tou giati an kanei kori skeftontai na tin vgaloune Xrisw i Xrisilia (Xrisw apo tin makaritissa tin mama tis k Hlias apo ton mpampa tis) k sto 2o Evgenio i Evgenia :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα πως λενε την πεθερα σου και πως την μαμα σου;

Τι προβλημα και αυτο με τα ονοματα!!!!!!!!

Γιατι δεν μπορουμε να βαλουμε αυτο που μας αρεσει; Εμενα μου βαλανε της νονας το Γεωργιαννα και το Ινα αυτο που ηθελε η μαμα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την μαμα μου την λενε αναστασια κ την πεθερα μου ελενη...εξου κ το ελε-ανα

εγω βασικα ηθελα να την πουμε ελενα κ το δευτερο αναστασιο η αναστασια....αλλα...η κουνιαδα μου εδωσαν ασχετο ονομα στην μπεμπουλα τους οποτε η πεθερα μου δεν το ακουσε απο εκει,ξερω πως αν ονομαζαμε την μπεμπα μας ελενη κ το δευτερο εβγαινε αγορι ο αντρας μου θα ηθελε να δωσει του μπαμπα του κ θα στεναχωριοταν μεσα του...οποτε για να ειναι ολοι τους ευχαριστημενοι βρηκαμε αυτην την λυση...θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριούλα τέλεια η κορούλα σου, μια χαρά μεγαλώνι και σίγουρα ομορφαίνει! ;) Μη σε στεναχωρούν οι θείες και οποιοσδήποτε άλλος. Το όνομα της μικρής είναι επιλογή δική σου και του άντρα σου. Δε ξέρω βρε κορίτσια, εκνευρίζομαι παρά πολύ με όλα τα θέματα που δημιουργούνται γύρω από τα ονόματα των μωρών. Ας πάρει την απόφασή του το ζευγάρι και οι υπόλοιποι να σωπάσουν. Πολλές φορές μ' ένα όνομα φορτώνεται και το μωρό με βάρη που δε του αναλογούν. Σκέψου λοιπόν εσύ τι θες, αν σου αρέσει το Ευγενία (ωραίο όνομα είναι) δως της το, αν θες να βάλεις διπλό κάντο, δε θες τίποτα απ' όλα αυτά, δε θα το αγαπάει λιγότερο ο μπαμπάς σου, ούτε θα σημαίνει πως εσύ δε τον σέβεσαι ή δε τον αγαπάς. Αυτά είναι μαλ...ες. Δεν ορίζουν αυτά τα πράγματα τις σχέσεις των ανθρώπων!

Σήμερα μ' έχει πιάσει μαγειρικός οίστρος!! Πήγαμε με τον άντρα μου λαϊκή και μετά για καφεδάκι και από την ώρα που γυρίσαμε φτιάχνω μπουτάκια κοτόπουλου στο φούρνο με μέλι και μουστάρδα, πρασόπιτα, κιμά για μακαρόνια κι έχω βγάλει για αύριο και ρεβύθια να φουσκώνουν! Πως με βρίσκετε?

Όχι τίποτα άλλο αλλά μου ανοίξατε την όρεξη με όλα τα φαγητά που γραφατε το πρωί!!!

Georgi μου ξεκουράσου, οι δουλειές μπορούν να περιμένουν. Ο Αλεξανδράκος πως είναι?

Σας ευχαριστώ για τα καλά σχόλια για το καροτσάκι μας. 'Εχω ενθουσιαστεί! Δεν περίμενα πως θα ήταν σε τόσο τέλεια κατάσταση και τόσο όμορφο και βολικό. Είναι μοντέλο της peg perego του 2001! Γερό κι αθάνατο απ' ότι φαίνεται! Είχε χρησιμοποιηθεί λίγο και ήταν καταπληκτικά πακεταρισμένο στην αποθήκη. Χάρηκα πολύ γιατί γλυτώνουμε ένα πολύ ουσιαστικό έξοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα εχεις ρωτησει καποιον παπα εαν βαπτιζουν Ελεανα και οχι Ελενη;

Σαμαρκαδε μια χαρα σε βρισκω με τα μαγειρεματα. Ποσα ατομα περιμενεις για φαγητο; ή μηπως μας σκεφτηκες και απο το πρωι θα μας κανεις ντελιβερι. Εγω θελω τα μπουτακια!!

Ειναι καλυτερα το ζουζουνι μου ευτυχως θα κοιμηθουμε και σημερα. τωρα πηγε να κανει μπανιο και μετα περιμενει να δει την ταινια στο ΣΤΑΡ.

Εκανα και εγω ενα μπανακι χλιαρο και αναψα το τζακι και συνεχιζω την ξεκουραση μου. Ακομη δεν ξερω τι να παρω στον ανδρουλη μου την Δευτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΩΡΑΙΑ Η ΜΕΡΑ...ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΚΗ,ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΡΕΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ...ΑΧ!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ,Ε?ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ......

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΣΑ...ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΤΙ ΝΕΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ :ΥΓΡΟ ΚΕΙΚ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ,ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΜΕ ΚΑΚΑΟ ΚΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ,ΤΑΡΤΑ ΜΕ ΚΑΡΥΔΙ ΚΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ....ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ...post-1311-13873934649868_thumb.jpgDSC00425.JPG[/attachment:1jlhfvjo]DSC00426.JPG[/attachment:1jlhfvjo]

ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΑ ΤΟ ΤΣΙΖΚΕΙΚ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ...

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ....

post-12477-13873936182658_thumb.jpg

post-12477-13873936182816_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην εκκλησια ο παπας θα πει αναστασια-ελενη....

απλα ολοι θα την φωναζουμε ελεανα μονο στα χαρτια της θα εχει δυο ονοματα

γιουλι μου βαλτη εισαι βραδιατικα?????? :lol:

ελενα συμπεθερουλα μου μια χαρα περνας τωρα..σε ζηλευουμεεεεεεε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία, ν' αρχίσω να δέχομαι παραγγελίες φαγητού για αύριο? Και όμως happy και georgi δεν περιμένω κανέναν για τραπέζι, οι δυο μας είμαστε! :lol::lol::lol: Απλώς μ' αρέσει όταν βρίσκω χρόνο να μαγειρεύω για δυο τρεις μέρες. Μη φανταστείτε πως έχω φτιάξει τεράστιες ποσότητες. Ενώ μ' αρέσει η μαγειρική, το καθημερινό μαγείρεμα με κουράζει και το βαριέμαι! Η πρασόπιττα κρατάει και είναι κάτι που μ' αρέσει ακόμα και για πρωινό. Τα ρεβύθια είναι για αύριο το μεσημέρι. Τώρα μόλις φάγαμε το κοτοπουλάκι με ρύζι. Ο κιμάς ή θα μείνει για τη Δευτέρα ή θα μπει κατάψυξη...

Σκέφτομαι αν θέλω να κάνω ένα τραπέζι ή κάτι τη Τρίτη για τα γενέθλια αλλά δε μου πολυβγαίνει, νομίζω πως προτιμώ να γιορτάσω με τον άντρα μου οι δυο μας. Δε ξέρω κιόλας, θα δω πως θα μου βγει...

Τι σχέδια έχετε για το Σαββατόβραδο? Εμείς είμαστε και οι δύο ξενυχτισμένοι και έχουμε αράξει εδώ, μάλλον θα δούμε dvd, αγκαλιά στο καναπέ. Αύριο λέμε μετά το φαγητό να πάμε για καφέ και βόλτα στο Ζάππειο, έχει κι έκθεση κρασιών και θα'ναι ωραία.

Jule έπαθα μια ξαφνική υπογλυκαιμία! Τι είναι αυτά που μας κάνεις βραδιάτικα? Λυπήσου μας! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα..δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα όσα έχετε γράψει ακόμα. Σήμερα ειχα πάει στο Ιασώ να δω τι με περιμένει. Λοιπόν αρχίζω απο τα χαμηλά. Οι αίθουσες τοκετού και οδυνών είναι σούπερ, υπάρχει πολύ ανάλαφρη ατμόσφαιρα και καθαρόςα αέρας, οι περισσότερες μαμάδες ήταν ξαπλωμένες με τους καρδιοτοκογράφους τους και οι μπαμπάδες δίπλα για συμπαράσταση. Ειδα και νεογέννητα πολλά και με πιάσαν τα ζουμιά...απίστευτα! Γενικότερα η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ θετική και μάλιστα η κοπέλα που με ξενάγησε μου λέει μιας και ήρθες ξάπλωσε να ακούσουμε λίγο τη μπεμπούλα και για λιγα δευτερόλεπτα μου έβαλε εναν καρδιοτοκογράφο και άκούσαμε την καρδούλα της να χτυπά..Αναπάντεχο δώρο ομολογώ. Στη συνέχεια ανέβηκα στον 5ο και 6ο όροφο να δώ τα δωμάτια. Κορίτσια ήταν αποπνικτικά. Τα απλά τρίκλινα είναι χειρότερα απο οποιουδήποτε νοσοκομείου. Δεν υπάρχει χώρος όχι για να καθήσει ένας δικός σου άνθρωπος, αν χρειαστεί αλλά ούτε για τη βαλίτσα σου. Λες ρε γαμώτο μεγάλη εκμετάλευση. Πήγα ώρες επισκεπτηρίου και γινόταν ένας κακός χαμός, και επειδή σκεφτόμουν για rooming in, ούτε να το ξανασκεφτώ, βάζεις το μωρό σου σε τρελό κίνδυνο. Σας γράφω τιμές λοιπόν:

3κλινο απλο φ.τ: 1650, 3κλινο απλό με κ.τ.:1850 (Προσοχή οι βασικές εξετάσεις του νεογνού δεν συμπεριλαμβάνονται σε αυτή τη κατηγορία και ανέρχονται στη τιμή των 150 ευρώ, συμπεριλαμβάνεται όμως η επισκληρίδιος. Σε όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες συμπεριλαμβάνονται οι εξετάσεις του νεογνού αλλά όχι η επισκληρίδιος)

3κλινο superior φ.τ - χωρις επισκλ.: 2000, με επισκλ.: 2300, με κ.τ.: 2450

2κλινο φ.τ.-χωρις επισκλ.: 3000, με επισκλ.: 3300, με κ.τ.:3600

2κλινο superior φ.τ. - χωρις επισκλ.: 3650, με επισκλ.: 3950, με κ.τ.:4200

1κλινο φ.τ. - χωρις επισκλ.: 5500, με επισκλ.: 5800, με κ.τ.:6300

λουξ φ.τ. - χωρις επισκλ.: 6800, με επισκλ.: 7100, με κ.τ.: 7800

σουίτα (:D:D:D) - χωρίς επισκλ.: 12500, με επισκλ.: 12800, με κ.τ.: 13300

Σε όλες αυτές τις τιμές φυσικά δεν συμπεριλαμβάνεται η αμοιβή του γιατρού και της μαίας και τυχόν πρόσθετες χρεώσεις, και φυσικά υπολογίστε και το Φ.Π.Α. 13%.

Αυτά κόρες....πάντως τα δωμάτια όπως και να χει και για οποιαδήποτε κατηγορία (τουλάχιστον μέχρι και το δίκλινο superior που είδα εγώ) κορίτσια περιττό να σας πώ οτι δεν αξίζουν καθόλου τα λεφτά τους και ειδικά η υπερβολική ζέστη και ο υπερβολικός κόσμος που μπαινόβγαινε στα δωμάτια προσωπικά με αποθάρρυναν πάρα πολύ, δεν έβλεπα την ώρα και τη στιγμή να φύγω να αναπνεύσω λίγο καθαρό αέρα. Αναρρωτιέμαι αν το ιασώ θεωρείται απο τα καλύτερα ιδιωτικά μαιευτήρια, τα υπόλοιπα πως είναι; Τελοσπάντων, άς γεννήσουμε με το καλό τα μωράκια μας, να μαστε καλά εμεις και αυτά και να γυρίσουμε το συντομότερο σπιτάκι μας, στην άνεση και τη ηρεμία μας...φιλάκια για την ώρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριούλα τέλεια η κορούλα σου, μια χαρά μεγαλώνι και σίγουρα ομορφαίνει! ;) Μη σε στεναχωρούν οι θείες και οποιοσδήποτε άλλος. Το όνομα της μικρής είναι επιλογή δική σου και του άντρα σου. Δε ξέρω βρε κορίτσια, εκνευρίζομαι παρά πολύ με όλα τα θέματα που δημιουργούνται γύρω από τα ονόματα των μωρών. Ας πάρει την απόφασή του το ζευγάρι και οι υπόλοιποι να σωπάσουν. Πολλές φορές μ' ένα όνομα φορτώνεται και το μωρό με βάρη που δε του αναλογούν. Σκέψου λοιπόν εσύ τι θες, αν σου αρέσει το Ευγενία (ωραίο όνομα είναι) δως της το, αν θες να βάλεις διπλό κάντο, δε θες τίποτα απ' όλα αυτά, δε θα το αγαπάει λιγότερο ο μπαμπάς σου, ούτε θα σημαίνει πως εσύ δε τον σέβεσαι ή δε τον αγαπάς. Αυτά είναι μαλ...ες. Δεν ορίζουν αυτά τα πράγματα τις σχέσεις των ανθρώπων!

Samarcande mou eutixws exw poli kalous goneis,sinergasimous k dextikane tin apofasi mas k 3erw pragmatika pws den enoxli8ikane..Mono ekeini i 8eia eri3e to farmaki tis, apo kanena allo siggeni den akousa kati kako giati 3eroun tin agapi pou exw ston mpampaka mou..K akoma 3eroun to xaraktira pou exw den epireazome apo kanena se kammia apofasi mou k oti 8elw egw 8a kanw stin teliki aplws eixa pei egw apo moni mou an ginotan na simperilavw k to onoma tou mpamaka mou 8a itan wraia alla apoti fenete den ginete mikto onoma alla igeia na exoume :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...