Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

ωραια γιωργιαννα μου ξεκουραστηκες κιολας...

σουλιτσα γεια σου κι εσενα...

δεν καταλαβαινα απλα χθες που ειδα τη σταση στο υπερηχο καταλαβα οτι τα εντονα εντονα χτυπηματα ειναι τα ποδια τα αλλα μελη τα νιωθω σα ''χαρχαλεμα''

Πραγματικα σουλιτσα τι σε νοιαζει αμα θα παρεξηγηθουν εγω δε θελω κανεναν μπροστα που θεωρω οτι μπορει να με αγχωσει και θα το λεω φορα παρτιδα και οποιος εχει προβλημα στο γιατρο του!

α μα πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το σεξ μετα την γεννα δεν κανει μεχρι να σαραντησουμε. Αφηστε που υπαρχουν κοπελες που εχουν περιοδο για τοσες μερες. Ευτυχως τοτε ειχα για 12 μερες.

Τελικα εχω μπερδευτει. Να κανουμε τον 9ο μπας και γεννησουμε πιο γρηγορα, στην δικια μου περιπτωση μεχρι το Πασχα, να φαω και λιγο αρνακι. Βεβαια για την γορτη μας (του Α.Γεωργιου) ουτε κουβεντα για γιορτες, το εχω ξεκαθαρισει απο τωρα.

Τα βιβλια λενε οτι βοηθαει στο τοκεκο και στις συσπασεις για να δουμε ο γιατρος τι θα πει.

Ξεχασα να σας πω η γριπη του Αλεξανδρου το πιο πιθανον να μην ειναι μεταδοτικη, γι'αυτο δεν εχω κολλησει εγω. Τι χαρα!!!!

ΑΣΧΕΤΟ: Θελω και εγω σεξ, μου εχει λειψει ο ανδρουλης μου. Συγνωμη για την εξομολιγηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως πριν μας εδωσες ιδεες για τις στασεις! εαν βρω καποια στιγμη τον ανδρα μου στο σπιτι μπορει και να τον βιασω. Οι ορμονες δεν αντεχουν αλλο. Την αλλη εβδομαδα θα παω στο γιατρο να τον ρωτησω εαν με αφηνει ακομη.

Με εχουν πιασει κατι περιεργοι πονοι χαμηλα, σαν συσπασεις. Εκατσα τωρα και δεν ξανασυκωνομαι μεχρι αυριο το πρωι. Μαγειρεψα και την παραγγελεια του Αλεξανδρου: χταποδακι ξυδατο και με κοφτο μακαρονακι.Εφτιαξα και για τον ανδρα μου κοτομπουκιτσες και για γλυκο μιλφει. Και τα πιατα απλυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τραγικο αυτο με τα πιατα και δε μου χωραει στον παγκο της κουζινας πλυντηριο πιατων... τραγικο

να τον βιασεις παραυτα!

κατσε να ξεκουραστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΑΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΑ...ΑΓΟΡΑΣΑ ΦΤΕΡΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ,ΣΤΕΚΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ ΓΥΑΛΙΑ ΡΟΖ....ΕΙΜΑΙ ΠΛ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΠΡΟΙΚΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΜΠΕ ΜΠΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΝΕΜΕΛΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΡΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΠΛ ΔΥΝΑΤΑ..ΗΡΘΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ YTOPAR ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ...ΦΟΒΑΜΑΙ!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ!!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ??ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ??ΑΧ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πρεπει να κανουμε ζεστο μπανιο, μονο χλιαρο. Μπορει να κουραστηκες γι'αυτο να πετρωσε η κοιλια σου.

Σαμαρκαδε που εισαι σημερα; Στο καινουργιο γραφειο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω η αφροδιτη μας περιεγραψε αναλυτικες στασεις του καμα σουτρα εσενα σε πειραζει η εξομολογηση;;

Κι εγω θελω σεξ....αλλα οαντρουλης ανενδοτος...κ μεταξυ μας... μια φορα καναμεσεολη την εγκυξμοσυνη κ ηταν μετρια .... προσεχε τη μπεμπα , προσεχε εδω , κοιτα μη χτυπησεις φουυυυυυυυυυυυυυυυ...ασε με ανθρωπε μου να το εθυχαρηστηθω...ειναι σαν το τελευταιο τσιγαρο του καταδικου , να του λες " θα σε σκωτωσει"| :lol::lol:

βρηκα 2 ραγαδες.......... :evil::evil: ειμαι πραγματικα θυμωμενη!!!

Οσο για τον βιασμο λεμε ΝΑΙ!!

αλλα προσοχη..οχι " ολοκληρωμενες επαφες" :oops: δε κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιουλακι φυσιολογικο ειναι να εχεις καπου καπου συσπασουλες 9 εβδομαδες σου εμειναν η μητρα σου προετοιμαζεται για τον τοκετο να μην φοβασαι καθολου!!!

ειρηνη εγωειχα απο πριν ραγαδες αλλα βλεπω τωρα εκει στο στομαχι να τεντωνουν σιγα σιγα.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande που εισαι?

γιουλη μου λογικο μου φαινεται οπως ειπε και η σουλιτσα προετοιμαζεται η μητρα... ξεκουρασου και μην ανησυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια δε μπηκες να μας πεις για τη μπεμπα σας...

εμεις κοριτσια μαθαμε πριν απο λιγο οτι ο αδερφος του αντρα μου εχει ενα πονο στο υπογαστριο δεν ξερουν τι ειναι και μπηκε νοσοκομειο και αυριο θα παμε, προληπτικα θα φοραμε και οι δυο μασκες μηπως κυκλοφορει κανεις με τη γνωστη γριπη και θα εχουμε και απολυμαντικο χεριων, ελπιζω να ειναι κολικος και οχι τιποτα να ταλαιπωρηθει, ο χαζος δε μας το πε για να μην ταραχτω ειναι απο χθες μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλουμπίτσες μου! Εδώ είμαι και παραξενυχτάω σήμερα!!!

Πω πω πόσο διάβασμα έριξα!!

Καλέ γιατί ντρέπεστε για το πιο φυσικό πράγμα στο κόσμο? Πριν λίγο καιρό στο παιδικό τμήμα των h & m είδα μια μαμά, μ’ ένα παιδάκι γύρω στα 6-7 κι ένα μωρό στην αγκαλιά και χάζευε ρουχαλάκια με μια φίλη της. Το μωρό κάποια στιγμή έκλαψε, προφανώς πεινούσε και η μαμά το θήλασε επιτόπου, όρθια, συνεχίζοντας να χαζεύει ρουχαλάκια. Μου φάνηκε τόσο όμορφο και τρυφερό! Εμένα δε με νοιάζει να με βλέπουν να θηλάζω, ίσα ίσα θα ήθελα να μπορώ να θηλάζω όπου κι αν είμαι, δεν έχω σκοπό να κλειστώ σπίτι! Τέλος πάντων δέκα χρόνια στις διακοπές, όλη μέρα γυμνή στην παραλία τη βγάζω, νομίζω πως έχω απενοχοποιήσει πλήρως τη γύμνια σε κοινό! :lol::lol::lol:

Το θέμα των επισκεπτών πάλι είναι άλλο… Θεωρώ πως οι πρώτες μέρες πρέπει να ανήκουν σε μένα, το μωρό και τον άντρα μου. Οκ θα έρθουν οι γονείς, δυο τρεις κολλητοί από τη δεύτερη μέρα και μετά αλλά παρέλαση δε θέλω. Και θα είμαι πολύ "σκύλα" με όποια άλλη είναι στο δωμάτιο. Σκέφτομαι το δίκλινο στο Ιασώ, δεδομένου πως θέλω το μωρό μαζί μου, το τρίκλινο μου φαίνεται λίγο στριμωχτό και σαφώς πιο δύσκολο να συνεννοηθείς με άλλες δύο λεχώνες και τα μωρά τους. Το μονόκλινο είναι απαγορευτικό, οπότε το δίκλινο είναι μια μέση λύση… Για να δούμε…

Ο κάθε γιατρός έχει το τρόπο του, αλήθεια είναι. Εγώ μαγνήσιο δεν έχω πάρει καθόλου, παίρνω σίδηρο, φολικό οξύ και ασβέστιο από τη αρχή, δεν έχω ξανακάνει αιματολογικές από το δεύτερο μήνα (θα κάνω τέλος αυτού του μήνα), δε με ζυγίζει πάντα, με βλέπει ανά τέσσερις με πέντε βδομάδες και δε με αγχώνει! Μου επιτρέπει το σεξ μέχρι τέλους (άσχετα αν ο άντρας μου είναι φοβιτσιάρης), τα ταξίδια, τη κίνηση (εγώ πάντα περπατούσα πολύ και συνεχίζω και τώρα να κάνω χιλιόμετρα, όλα με τα πόδια τα κάνω) και γενικώς μου έχει πει ελάχιστα όχι.

Το θέμα του σεξ…!!! Όπως σας έχω ξαναπεί, ο άντρας μου φοβάται, αισθάνεται περίεργα κλπ. Εμένα πάλι μου την έχει δώσει! Δε μπορώ άλλο χωρίς!!! Οι ορμόνες μια χαρά ορμές μου δημιουργούν και βαρέθηκα να κάνω την αδιάφορη. Θέλω να αισθανθώ γυναίκα ερωτική κι όχι μόνο έγκυος! Αποφάσισα λοιπόν πως θα φάει απειλές, παρακάλια, εκβιασμό, ότι πιάσει τέλος πάντων, εκμεταλλευόμενη και το γεγονός πως έχω γενέθλια τη Τρίτη… ε να τι δώρο θέλω… ΣΕΞ!!! :lol::lol::lol:

Από το μεσημέρι μέχρι τις 10 το βράδυ είχα εδώ στο σπίτι τις δύο κολλητές μου από το σχολείο! Είχαμε δυο τρία χρόνια να βρεθούμε μόνες μας οι τρεις μας, η μία έχει ήδη δύο παιδάκια, ενώ η άλλη είναι τώρα έγκυος στο πρώτο, θα γεννήσει δυο μήνες μετά από μένα! Είχαμε τρομερό γέλιο, η φίλη μας που έχει ήδη παιδιά, μας έφερε ένα σωρό ρούχα εγκυμοσύνης και άλλα πραγματάκια και κάναμε μοιρασιά. Θυμηθήκαμε και τα παλιά, ήταν πολύ ωραία!!

Μετά πήγα εδώ κοντά σε κάποιους άλλους φίλους και πήρα το καρότσι της κόρης τους, το οποίο είναι μια χαρά και πολύ όμορφο! Γύρισα σπίτι πριν λίγο. Πρέπει να ήμουν πολύ σουρεάλ ανεβαίνοντας 5 η ώρα τη νύχτα τη Μαυρομιχάλη σπρώχνοντας ένα άδειο καρότσι!! Οι μπάτσοι στη Καλλιδρομίου με κοίταζαν σα χαμένοι! Πολύ γέλασα!

Κατεβατό σας έγραψα κι ακόμα δεν έχω νυστάξει. Τι πράγμα είναι αυτό απόψε! Άντε σας βάζω και μια φωτογραφία του καροτσιού μας και πάω να την πέσω μπας κι έρθει ο ρημαδο-ύπνος! Σας φιλώ γλυκά, καλό ξημέρωμα!!!

post-14188-13873936180613_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα και ενα ομορφο Σαββατοκυριακο για ολες!! Τι γινεται? Ολες ειμαστε προθυμες και επιθυμουμε διακαως το σεξ και οι αντρες μας ουτε να το ακουσουν!! :shock: Samarcande τα γενεθλια σου ειναι μια καλη ευκαιρια και ναι πρεπει να την εκμεταλλευτεις!! χιχιχιχι Εμενα ειναι τον αλλο μηνα! Απλο και ομορφο το καροτσακι! Καλες βολτες!! Γιουλη φανταζομαι σημερα θα ειναι ολα ενταξει, μην ανησυχεις ειναι αναμενομενο. Γεννησε και η κουμπαρα μου και πηγα χθες στο Ελενα και την ειδα! Ειδα και τον μπεμπη, τον πηρα αγκαλιτσα και σκεφτομαι πως δεν θα αργησει ο καιρος που θα εχω κι εγω ενα ολοδικο μου μωρακι αγκαλια!! Σαν ονειρο μοιαζει! Αλλα ειναι αληθεια!! Κοριτσακια την αισθανεστε την κοιλια σας να τραβαει? Εγω την αισθανομαι τσιτα και βαρια θα ελεγα! Αχ με τις μερες που θα μεγαλωνει η μπεμπα μας κι αλλο πως θα ειναι? Ελπιζω να εχω τη δυναμη να περπαταω γιατι κανει καλο!! Κι εχω και ψωνια ακομη πολλααα!!! Φιλια να ειστε ολες καλα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! σας ευχομαι να εχετε ενα ευχαριστο Σ/Κ.

Ο Αλεξανδρακος μου ειναι καλυτερα και κοιμηθηκαμε ολη νυχτα, ευτυχως ξυπνησε και στις 8. Βεβαια ο βηχας καπου επιμενει σημερα, αλλα θα ηρεμησει.

Σπιτι θα ειμαι και σημερα και αυριο.

Σαμαρκαδε ωραιο το καροτσι, καπως ετσι ηταν και του Αλεξανδρου.

Εσεις τι κανετε; Τι εχει το μενου σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα αγαπούλες μου!!Γεωργιάννα μου δόξα το Θεό που δεν είναι η γρίπη κ ευτυχώς που δεν θα κολλήσεις!Άντε να ηρεμήσετε μωρέ,ο καημενούλης θα έχει βαρεθεί να είναι άρρωστος.Σήμερα καλύτερα είστε;;Ο μικρός μπεμπάκος δίνει το παρόν;Το ζήλεψα το κοφτό μακαρονάκι με χταπόδι..Επίσης ψηφίζω να βιάσεις τον άντρα σου! :lol:

Σουλίτσα κ Ειρηνάκι μου μην αγχώνεστε με τις ραγάδες..να ήταν οι μόνες που θα μας μείνουν μετά τη γέννα..ας τις δούμε λοιπόν σαν ένα όμορφο αναμνηστικό απο την εγκυμοσύνη..χαχαχα :lol::lol: Εγώ ακόμα δεν έχω στη κοιλιά αλλα δε νομίζω να τις γλιτώσω κιόλας..ανάμεσα στα μπουτάκια έχετε εσείς;;"Εμείς" έχουμε απο πρίν κ παρατηρώ οτι ψιλοξεχυλώνουν οmg! :o

Samarcande μου σούπερ το καρότσι κ το χρώμα κουτί σας ήρθε!Σαν καινούριο είναι!Ούτε παραγγελία να το έκανες!Καλές βόλτες με το καλό!!Επίσης εύχομαι τα γενέθλια σου να σε βρούν με πολύ σέξ!!!χιχι :D:D:D

Άφρο μου περαστικά στον κουνιάδο σου κ προσοχή στο νοσοκομείο!Όπως λές,μασκούλα,Detol αλλα κ όσο μπορείς να μην ακουμπάς τίποτα εκει μέσα.Μόλις γυρίσεις κάνε κ ένα μπανάκι καλού κακού προληπτικά..ποπό σε ζάλισα,τελικά είμαι πολύ μικροφοβική.

Γιούλη μου όπως σου είπαν τα κορίτσια μάλλον κουράστηκες γι'αυτό κ οι συσπάσεις.Πάντως είναι φυσιολογικές ειδικά στο στάδιο που είσαι.Κ ένα buscopan άν έπαιρνες πάλι θα σε βοηθούσε.Τα yutopar τα παίρνεις μετα απο προτροπή του γιατρού σου;

Ηλιοδώρα μου να σας ζήσει το αγοράκι!!Κ στα δικά σου με το καλό!!

Γιωργάκη καλημέρα!Δουλεύεις πάλι σήμερα; Μεγαλώνουμε κ μας αρέσει!!

Φιλάκια ρουφηχτά στα όμορα κοιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκουλες μου καλημερα γιωργοοοοο!!!!!

τι κανετε?

σημερα τον επιασε ορεξη τον αντρουλη μου κ κανει εκκαθαριση ολα τα συρταρια κ τα ντουλαπια...δυο σακουλες αχρηστο χαρτομανη μαζεψε :lol: καιρος να συμμαζευομαστε σιγα σιγα να μπαινουν ολα στην θεση τους...

εβγαλα κιμα για σημερα θελω να κανω μπιφτεκακια με πιλαφι αλλα δεν το εχω παιδια με τον κιμα αποτυχημενα παντα μου βγαινουν θα σκασω...εχετε καμμια καλη συνταγη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα εγω βαζω στα μπιφτεκια: ψωμι μουσκεμενο, Λεμονι(αναλογα με το κιμα 1-2), κρεμμυδι στον τριφτη, αλατι, πιπερι. Ειναι συνταγη της πεθερας μου τοσο απλα. Εαν σου αρεσει βαλε και μαιντανο. Οταν θα τα βαλεις στο φουρνο βαλε λαδακι και νερο αρκετο για να βγουν αφρατα. Συμπληρωνεις ανα διαστηματα νερο. Ουτε ο ανδρας μου δεν τα ετρωγε, αλλα απ' οταν φτιαχνω αυτα τρελενεται.

Ελενα τι κανεις; Ολα καλα με σενα; Τι θα κανεις σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου κ συμπεθερακο μου!!

Τι κάνετε? Εγω ξυπνησα πριν λιγο...σα βοδι κοιμηθηκα αν κ καποια εκει κατω ηεθελε παιχνιδακια...ολο το βραδυ 2 - 3 φορες ειχε λοξυγκα η χοροπηδαγε δε ξερω!! Αλλα κουνιονταν σθυνεχως...κατι ηταν κ κατω απο το στομαχι μου κ με ενοχλουσε...σχεδπν ποναγε... δε ξερω τι κανειαυτο το παιδι εκει μεσα :lol::lol::lol:

Σαμαρ ωραιο καροτσακι

Γιουλη λογικες ειναι οι συσπασουλες οπως κ στις δικες μας βδομαδες απο οσο διαβαζα...μιλας παντα βεβαια με το γιατρο σου :)

Σουλακι μπιφτεκακια ειναι τοσο απλο να κανεις.... θα σας πω εγω τι κανω

Βαζω σε ενα μπολ : κιμα , 1 η 2 αυγα αναλογως το ποσο κιμα εχω , φρυγανια τριμενη (ετοιμη) , λιγο γαλα για να αφρατεψει , λαδι ελαιολαδο , σκορδακι , κρεμιδακι , δυοσμο κ τα αναμυγνυω...αμα εδχ χρονο τα σκεπαζω με μια μεμβρανη κ τα αφηνω λιγο στο ψυγειο κανα 20λεπτο κανει καλυτερη γευση. Μετα ατα βγαζω κ αν ειναι να γινουν μπιφτεκια στο φουρνο με πατατες βαζω κατω τις πατατες με μια σως που κανω ( ελαιολαδο μουσταρδα λεμονι) κ απο πανω τα μπιφτεκακια μου!!!

Καλη επιτυχια φιλεναδα!!

ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΤΟΛΜΑΔΕΣ!!

Ηλιοδωρα ποσο σε νοιωθω!!!

Γεωργιαννα παλικαλά να λες που δεν ητα νγκριπη...ξεκουραστειετε τωρα το σ/κ και ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΜΙΣΟ YTOPAR ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ...ΒΕΒΑΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΕ ΜΕΧΡΙ ΠΛ ΑΡΓΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΥΜΜΑΤΑ,ΠΟΠΟ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!!ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ,ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ....ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΣΑΝ ΧΑΖΕΜΕΝΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΑΖΙ...ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.......ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΝΩ ΝΙΩΘΩ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ...ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΠΛΕΥΡΟ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!!ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 8ο...ΣΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ(ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ)..ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΟΣΧΑΡΙ...ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΑΚΟ ΜΟΥ...ΩΣΤΟΣΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΜΑ!!ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑΞΙΔΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΑΙΣΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ!!ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη νομιζα οτι μονο στα σουζουκακια και στα κεφτεδακια βαζουμε αυγα. Το να τα αφηνουμε λιγο στο ψυγειο ειναι οτι καλυτερο.

Γιουλη μου και εγω εχω πονους απο εχθες, αλλα δεν παιρνω τπτ και ξεκουραζομαι. Εχθες ειχα σουβλιες ανα διαστηματα και σημερα με του που συκωνομαι να πλυνω τα πιατα μετα απο λιγο ποναω απο κατω. Μπορει να κρυωσα απο το μικρο απο κατω, γι'αυτο καναπε και υπολογιστη. Θα ερθει το απογευμα η κοπελα να μου σιδερωσει και να μου αλλαξει τα κρεβατια. Δεν θελω χαπια!

Εχθες την νυχτα ειδα τον πατερα μου (που εχουμε να μιλησουμε 8μηνες) να μου λεει εαν πεθανει ο μπεμπης τι θα κανεις, δυο φορες με ρωτησε. Δεν ανυσηχω ονειρο ηταν ετσι;;;;;;

Καλη βολτα Γιουλη και ηρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou k george kalimera :)..Ti mou kanete? Ola kala?

Xtes meta pou teleiwsame apo ton giatro pigame supermarket, ligo stin mama mou k meta gia fagito stin koumera mas gi'auto den mpika na sas enimerwsw..

Ola kala!! Giname 802 gr agkaliaze ton omfalo mou..To kefalaki tis einai sta de3ia tou omfalou mou,o pwpws tis pros ta katw,ta podarakia tis aristera k akoumpousane to proswpaki tis :)), itan girw-girw apo ton omfalo mou...O giatros mas elege na tin steiloume ri8miki gimnastiki me to kalo pou 8a genni8ei, einai poli euligisti =))..To mono "disaresto" einai oti o omfalios lwros einai tiligmenos mia fora sto laimaki tis, o giatros den anisixei giati akoma einai mikri k 8a alla3ei toses polles staseis pou omfalios lwros sigoura 8a figei giati einai k gliwdes k 8a glistrisei..3erw? me agxwse..mou eipe na koimame k ligo plagia sta de3ia na ton voi8isoume na figei..

Trella8ika xtes olo klwtsitses erixne oli tin mera (klwstsise k to mixanima tou giatrou ka8ws tin e3etaze :P) k to vradaki evgaze vradines vardies :))..

Aaa i koilia mou etsi apotoma 3epetaxtike k xairome :D..To vradaki otan eimoun gimnoula :oops: k girisa plevro pros to ka8refti emeina kagkelo i den tin prose3a kala autes tis meres i etsi apotoma megalwse..Den 3erw? Itan megali diafora k mou fanike k poli travigmeni san na itan na skasei..Ta emeina :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να πετυχω την γευση που θελω κ βασικα δεν ξερω πια γευση θελω να βγαλω...τα επλασα τωρα κ ο θεος βοηθος εβαλα το πιλαφακι να γινετε θα κανω μια σαλτσουλα κ σαλατα μαρουλι κ ειμαι ετοιμη,εχω κ τον αντρα μου με τις παραξενιες του...τα θελει χωρια ολα!μην δει κεφτε μεσα στην σαλτσα παει θα με διαβαζει μεχρι μεθαυριο :lol:

γιωργο οχι απλα μας ανοιξες την ορεξη μας ξελιγωσες παιδακι μου!!!!εγκυες γυναικες!!!κ δεν ξερω να τα μαγειρευω κιολας!!!!

γιουλακι μια απο τα ιδια δεν βολευομε ευκολα πια στον υπνο...πιανομαι ποναν τα ισχυα αστα φαντασου να φτασω κ τις εβδομαδες σου τι εχει να γινει...ευτυχως ολα αυτα τα....ομορφα...τα εχουμε προς το τελος :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ονειρα ειναι βρε georgi αυτα???φτου φτου φτου!!!θα ειχα χεστει πανω μου αν το εβλεπα αυτο...παιχνιδια του μυαλου τι να πεις...

αντρια το κουκλακι σου μεγαλωσε βρε την σβουριτσα!!!!απο βδομαδα που θα παω επιτελους στον γιατρο θα τον ρωτησω να δουμε σε τι σταση καθεται κ η δικια μου εχω απορια...μια μπαλα θα εγινε εκει μεσα τωρα πια!τον ρωτησες ποσο βαρος θα περνει η μπεμπα απο δω κ περα καθε εβδομαδα???βαλε την κοιλιτσα φωτο να την δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andrioula μεγάλωσε η μπεμπούλα σου!!Ολόκληρα μωρά έγιναν!Μην αγχώνεσαι για τον λώρο,για να σου λέει ο γιατρός οτι δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι είναι! ;) Για να δούμε εμείς τη Δευτέρα τι ψάρια πιάσαμε!Μιάς κ είπα ψάρια,σήμερα το μενού έχει μελανούρι,σαλατούλα κ χόρτα. Σούλα στα μπιτέκια βάζω σύν 1 ντομάτα λιωμένη κ λίγο τυρί τριμμένο εκτός απο τα υπόλοιπα που είπαν τα κορίτσια κ γίνονται ζουμερά κ πεντανόστιμα.Έτσι μου λένε τουλάχιστον.

Γεωργιάννα μου ξεκουράσου κοριτσάκι μου..στην ανάγκη άν σου έχει δώσει κάτι ο γιατρός για τον πόνο πάρτο.Για μια φόρα δεν πειράζει! Τουλάχιστον να ηρεμήσεις λίγο.Γύρισε ο άντρας σου;

Σήμερα έχει βόλτα!Μόλις φάγαμε κ φεύγουμε για σούπερ,μετά μια βόλτα στο Factory κ μετά μικρολίμανο για καφέ. ~o)

Οι υπόλοιπες τι θα κάνετε;Τί έχει το πρόγραμμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...