Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

εμεις λεμε για αγαπη και τη μαμα μου τη λενε αννα θα δουμε, θελω να τη δω να δω τι της παει...

οποιο κοριτσακι εχει ΠΗΤ 14 μαρτιου γιατι το ειδα, ειναι η μερα των γενεθλιων μου χεχεχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τυχερή..θέλω κ εγώ,μπορεί να κάνω μια ολική πριν τη γέννα χωρίς να το πω! Ουτε την οδήγηση έκοψα..δε μπορώ να κάτσω σπίτι,πηγαινοέρχομαι Πειραια-Περιστέρι στη μαμά μου κάθε μέρα.

Μετά όπως κ τώρα όποτε χρειαστώ έχω τη μανούλα μου.Αλλα δεν έχω παράπονο ούτε απο τον άντρα μου,είναι το δεξί μου χέρι στις δουλειές,πάντα με βοηθάει χωρίς να το ζητήσω.Φαντάζομαι δεν θα αλλάξει μετά! Εσύ θα έχεις βοήθεια;; Ελπίζω να προλαβαίνουμε,όπως κ να το κάνουμε η γυμναστική δεν θα φτιάξει μόνο το κορμί αλλα κ την ψυχολογία μας!θα πλησιάζει κ καλοκαιράκι..να είμαστε σούπερ ντούπερ μαμάδες!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Σαμάνθα,αυτά τα νυχτικά τα σεξουάλε απο πού τα πήρες;;Ότι έχω δεί είναι χειρότερα κ απο της γιαγιάς μου! :shock: Επίσης δεν ήξερα οτι δεν υπάρχει μαύρο σουτιέν θηλασμού..τί;;μόνο τα κρεατί θα φοράμε; μπλιάχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακος μου αν ρωτας για εμενα τα 25 κλεινω...

εμενα η μανα μου επειδη κοντευε να φαει ολο τον 9ο και δεν ηθελε να κανει προκληση κτλ εκανε σεξ μια μερα πριν ξεκινησουν οι συσπασεις.. :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

επιτηδες.Το θεωρω εξυπνη λυση χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πεθανει στα γελια με τα αποκρυφα μας κ τα πιπι κ τετοια....

Τα ιδια σκεφτομουν ετγω προχθες που προσπαθουσα να κανω περιποιηθηω εκεινη την περιοχη... :oops::oops: Αυτη η κοιλια με εμποδιζει απιστευτα πολυ..σκεφτομουν οτι θα θελα να ειμαι ετοιμη για οταν γενησω να μη χρειαστει να μου βαλουν χερι οι μαιες...γενικα δε θελω να μου τοδουν πολοι...

Ελενακος +φωνω απολυτα μαζι σου για τον θηλασμο..ειναι πρωσοπικη υπόθεση...τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο..πιστευω οτι μετα τον σραντισμο θα μας εχε ιφυγει η ντροπή..εχω μια φιλη που θηλαζει δημοσια κ την παραδεχομαι..ειμαι κ εγω υπερ του δημοσιου θηλασμου αλλα δεν ηερω αν θα τα καταφερω..οσο πλησιαζει ο καιρος το σκεφτομαι κ κοκκινιζω... αυτο που δε θα μπορω σιγουρα ειναι μπροστα στα πεθερικα μου ... δε ξερω νοιωθ ντροπη!!!

Για το ζεστο μπανιο κ εγω ξερω οτι απαγορευεται...οπως κ το σεξ απο τον 7ο μεχρι λιγο πριν γενησεις...δεν μεπολυενδιεφερε γιατι εμεις δεν το ασκουμε το αθλημα.....αααααααααααααααααχ να δειτε κατι ροζ ονειρα που βλεπω... :lol::lol::lol::lol::lol: ατιμη κοινωνιααααααααααααα....................οταν με το καλο γενησουμε θα θελουμε οδηγιες για το πως το κανουν!!!!

Μαυρα εσωρουχα θελω κι εγω να παρω οπως κ κμαυρες νυχτικες κλπ...δε θελω να γυρναω σαν την θειτσα που πηγε να βγαλει την χολη της!!Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσένα ρωτούσα αλλα ξέχασα να γράψω το όνομα. Το έχω ακούσει κ απο άλλες μανούλες κ πιστεύω είναι τέλεια λύση άν έχει περάσει ο καιρός μας! Κοίτα τι θυμήθηκα!Ημουν εργαλειοδότρια σε μια γέννα κάποια στιγμή κ όταν βγήκε το μωρό ήταν γεμάτο άσπρα πήγματα...δε σου λέω ακριβώς τι ήταν..καταλαβαίνεις..τότε γυρνάει κ λέει ο γιατρός στη λεχώνα με αυστηρό ύφος "Μα καλά χριστιαννή μου κόντεψε να πνιγεί το μωρό απο τα χ...α!" :lol::lol: Η γυναίκα μόνο τα κλάμματα δεν έβαλε απο ντροπή γιατί της είχε απαγορέψει το σέξ ο συγκεκριμένος γιατρός! Ελπίζω να μη συμβεί τπτ τέτοιο σε μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πεθανει στα γελια με τα αποκρυφα μας κ τα πιπι κ τετοια....

Τα ιδια σκεφτομουν ετγω προχθες που προσπαθουσα να κανω περιποιηθηω εκεινη την περιοχη... :oops::oops: Αυτη η κοιλια με εμποδιζει απιστευτα πολυ..σκεφτομουν οτι θα θελα να ειμαι ετοιμη για οταν γενησω να μη χρειαστει να μου βαλουν χερι οι μαιες...γενικα δε θελω να μου τοδουν πολοι...

Ελενακος +φωνω απολυτα μαζι σου για τον θηλασμο..ειναι πρωσοπικη υπόθεση...τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο..πιστευω οτι μετα τον σραντισμο θα μας εχε ιφυγει η ντροπή..εχω μια φιλη που θηλαζει δημοσια κ την παραδεχομαι..ειμαι κ εγω υπερ του δημοσιου θηλασμου αλλα δεν ηερω αν θα τα καταφερω..οσο πλησιαζει ο καιρος το σκεφτομαι κ κοκκινιζω... αυτο που δε θα μπορω σιγουρα ειναι μπροστα στα πεθερικα μου ... δε ξερω νοιωθ ντροπη!!!

Για το ζεστο μπανιο κ εγω ξερω οτι απαγορευεται...οπως κ το σεξ απο τον 7ο μεχρι λιγο πριν γενησεις...δεν μεπολυενδιεφερε γιατι εμεις δεν το ασκουμε το αθλημα.....αααααααααααααααααχ να δειτε κατι ροζ ονειρα που βλεπω... :lol::lol::lol::lol::lol: ατιμη κοινωνιααααααααααααα....................οταν με το καλο γενησουμε θα θελουμε οδηγιες για το πως το κανουν!!!!

Μαυρα εσωρουχα θελω κι εγω να παρω οπως κ κμαυρες νυχτικες κλπ...δε θελω να γυρναω σαν την θειτσα που πηγε να βγαλει την χολη της!!Χαχα

Αχ ρε Ειρήνη!!Κ εσύ δε πάς πίσω!!Πάλι μου έφυγαν τα άτιμα! =))=))=))=))=)) Άκου εκεί θείτσα!! :lol::lol::lol: όσο για τις οδηγίες περι σέξ..όταν τις παρείς στείλτες με ένα courier κ απο εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης δεν κανω ελευθερα σεξ, δηλαδη ενω κανουμε σεξ δε γινεται εκσπερματωση, δε μου το εχει απαγορευσει ο γιατρος αλλα ξερω οτι το σπερμα: α) ειναι φορεας μικροβιων β)περιεχει καποια ουσια την προγλαδινη, νομιζω που ερεθιζουν τη μητρα για συσπασεις...

απλα δεν το ειχα διευκρινησει την αλλη φορα που μιλαγαμε για σεξ, ποπο μολις αηδιασα με την εικονα με το μωρακι ...

αααααααααα :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

πραγματικα που εισαι σουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να το έβλεπες κιόλας..το καημένο όλο γλίτσα ήταν!Η παιδίατρος σιχάθηκε να το καθαρίσει κ το ανέλαβε η μαία! :lol::lol:

Ναι,κάτι έχει που προκαλεί συσπάσεις εκτός των άλλων.Προσοχή λοιπόν..

Αχ βρε Άφρο μου με συγχωρείς για την ερώτηση που θα κάνω..αλλα με όλο το θάρρος..βολεύεστε τώρα πιά;;Το έχω απορία μιας κ δεν το έχω δοκιμάσει με τη κοιλιά.. Πάντως λένε οτι κάνει καλό στο έμβρυο η συνουσία..

Ομοιοπαθής κ εσύ Γιωργάκη??Για μπές στο κλάμπ λοιπόν!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα το ελεγα οτι σε κατι τετοια οι αντρες ειστε πιο αθωοι... :lol::lol::lol::lol:

κοιτα να δεις...

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ

θα σου απαντησω (κι οσο σκεφτομαι οτι γραφουμε δημοσια και οτι μου ειπε μια φιλη οτι θα κατασκοπευσει να δει τι γραφω κοκκινιζω, αλλα εχω υπαρξει και πιο ξεδιαντροπη οποταν θα συνεχισω)

Λοιπον, καταρχας ταρζανιες δεν κανουμε... δεν ειμαι η κομανετσι ουτε καν της φερνω, κλασικα και αγαπημενα... η ιεραποστολικη σταση ειναι βολικη γιατι δεν ασκειται καμια πιεση στην κοιλια και η εναλλαγη του στα τεσσερα :oops::oops::oops:

αλλα πραγματα τουλαχιστον εμενα δε με βολευουν, οποτε δε σου λεω οτι εισαι σουπερ ανετη με την κοιλια και απελευθερωμενη αλλα... λογω ορμονων ο οργασμος ειναι ευκολοτερος... επισης η συχνοτητα η δικια μας δεν υπερβαινει τη μια- δυο φορες την εβδομαδα ... δεν αντεχω κιολας αλλα που θα παει θα γεννησουμε, εμενα πιο πολυ με φοβιζει μετα τη γεννα με τα ραμματα, την ταλαιπωρια του τραχηλου κλπ

Ντρεπομαι λιγο τωρα αλλα ειναι αργα... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά ωράια κ σεμνά το περιέγραψες! Κ οι στάσεις μια χαρά είναι,δεν είναι για αεροπλανικά πλέον..:lol: Σε ζηλεύω Άφρο μου (με την καλή έννοια)...μια-δυο φορές την εβδομάδα ε;;;Ποπο!!Εσείς θα πάρετε πρωτάθλημα σε λίγο!! :D Μπράβο σας πάντως,καλά κάνετε!Αλίμονο σε εμάς....αχ αχ αχ.. ε ρε θα τρίξουν τα κρεβάτια μετά τη γέννα!!Ποιος μας πιάνει!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο ποναει και η μεση μου...

κοριτσακια νομιζω οτι το μωρο αλλαξε σταση..

εχω αποφανθει οτι νιωθω κυριως τα ποδια και χθες την ενιωθα πολυ χαμηλα που εκανα τον υπερηχο τωρα ανεβοκατεβαινει η κοιλια μου πανω απο τον αφαλο... οποτε τωρα μαλλον ανεβασε τα ποδια προς τα πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης σημερα δεν πηγα δουλεια

α) γιατι ποναει η μεση μου και β) γιατι παραλογιστηκα οτι θα κολλησω τα παντα, αλλα δευτερα θα παω κανονικα...

georgi βγηκε η απαντηση? για γριπη Α? πως ειναι το παιδακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι ελενα σε ρωταω μετα τη γεννα θα τριξουν οντως οι σομιεδες?

η θα ειμαστε κομμενες ραμμενες σαν τον τουταγχαμων μαζι με ενα πονεμενο τραχηλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακο κ εγω ετσι σκεφτομαι...φαντασου τι σεξ θα κανουμε μετα τη γεννα...εμεις οι στερημενες :lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο σεμνα μας τα πες σιγα καλε που κοκινιζεις κιολας

γιωργο ετσι λεει κ ο αντας μου ολοι οι αντρες τα ιδια......

ΑΑΑΑΑΑΑχχ....................

πως καταλαβες οτι ειναι ποδια? εγω επισης νοιωθω το ιδιο οπως το λες αλλα δε ξερω τι ειναι\11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σου είπε ο γιατρός τη θέση έχει; Μάλλον τα πόδαράκια είναι,έτσι το αισθάνομαι κ εγώ.

Όταν λέω μετά τη γέννα εννοώ ημέρα γέννας+20 μαρτυρικές,απάλευτες μερούλες ακόμα έτσι για να μη τρέχουμε πάλι για ράμματα! :o Μετά όμως ποιός πονεμένος τράχηλος..τα εγκαίνια δεν θα αργήσουν να γίνουν κ ας πονάω τα σανίδια θα τα τσακίσουμε(που λέει ο λόγος)!! :lol: Στο τέλος θα με απατήσει ο άντρας μου απο την αγ....α!! :oops::lol::lol: Ντροπή... :oops:

Ειρήνη συμπάσχουσα κ παρηγοριά μου! :D μας βλέπω να περπατάμε σαν παπάκια μετά :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες ηταν καθιστη , το κεφαλι της και η πλατη ηταν στην αριστερη πλευρα το ενα ποδι το τεντωνε στο πλαι και με το αλλο κλωτσαγε προς το πιπι μου και την ενιωθα μονο χαμηλα σημερα τη νιωθω πιο πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι για μας που δεν κανουμε σεξ ξερετε ποσο πολυ εχεικλεισει εκει κατω??

Μια φιλη μου που γενησε παντως μου ελεγε οτι οταν γενησε κ μετα την πονουσεμεχρι κ ο υπερηχος!! φανταστειτε.......................

Ελενακο μαζι στην νηστεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos, happy, samarcande που ειστε?

κοριτσια με ανησυχει λιγο που η γιωργιαννα μας δεν ειναι μεσα, λετε να ειναι χαλια ο αλεξανδρακος?

ΑΧ βαρεθηκα ... με εχουν πιασει οι μοναξιες...

δεν πειραζει ειρηνακι για τη στενοτητα εκει κατω θα ειναι σαν αναμνηση της πρωτης φορας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου μπηκα και εγω! Ειναι λιγο καλυτερα ο μικρος, δεν εχει αυτη την γριπη ευτυχως. Ελειψα επειδη κοιμηθηκα το μεσιμερι και μετα ημουνα στην κουζινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι σεξουαλες μου :lol::lol::lol: σας διαβαζω κ εχω κατουρηθη στα γελια :lol::lol::lol: οντως ειρηνακι εχουν κλεισει ολα εκει κατω :lol: τοσους μηνες απραγια τι να κανει το ερμο? :lol:[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif] κοιματε!!!

καλα πως καταλαβαινεις αφρο μου τι σταση παιρνει το μωρο μεσα σου???εγω παιδια δεν νοιωθω τιποτα δεν ξερω που ειναι το κεφαλι κ που τα ποδια...τωρα τελευταια ηταν διαγωνια παντος :lol:

κ γω συμφωνω μαζι σας για τον θηλασμο ουτε εγω θελω κανεναν εκεινη την ωρα..το ξερω θα παρεξηγηθουν...η μανα μου κ η πεθερα αλλα sorry κιολας.... [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...