Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

ωραια ιδεα αφρω!!κι εγω πρεπει να δραστηριοποιηθω λιγο, να παρω κανενα τηλ στο ελενα, να δω ποτε μπορω να ξεκινησω τα μαθηματα.....αν και δεν θα με χαλουσε μια επισκληριδιος μαζι με τις αναπνοες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα γιωργο! καλη δουλιτσα! και επισκληριδιο να κανεις καλο ειναι να κανεις αναπνοες για παν ενδεχομενο!

κι εγω που λεω οτι δε θα κανω δεν ξερω αμα θα ζητησω εκεινη την ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro μου καλα ειμαι. Εδω σπιτι ειμαι ακομη και σε λιγο θα παω να παρω και το παιδι απο το σχολειο. Ωραιο ο κοκορας, αλλα εαν ειναι σπιτικος θελει 2-3 ωρες βρασιμο εεε;;

Θα προτημουσα τον αρακα!!

Τι γινετε με την απεργια του φαρμακιου Αφρο; τι ταλαιπωρια αντιμετωπιζετε και εσεις και τι λεφτα χανετε με την κολοκυβερνηση.

Εχω την Πεμπτη ραντεβου στο Ικα και παρακαλαω μηπως θα τελειωσει η απεργια μεχρι τοτε.

Γιουλη και εγω πηγα στο σουπερ και πηρα τα υλικα για το τζεισκεικ. Δεν ξερω ποτε θα το φτιαξω.

Σημερα δεν νομιζω να μαγειρεψω, εχω απο εχθες φαγητο. Αλλα εχω μπολικο σιδερο, κανω λιγο λιγο.

ειμαι σιγουρη οτι ολες θα ζητησουμε επισκληριδιο, απο κει και περα ειναι θεμα του γιατρου και της διαστολης. Ολα θα πανε καλα με το Θεο και την Παναγια μαζι μας να μας προστατεψουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αρακας μου ειναι ετοιμος!!!οχι, οτι ειναι ζηλευτο φαι, αλλα ειναι απο τα αγαπημενα μου!!! γιωργια, εχεις την πεμπτη ραντεβου, ε;;; κι εμενα θα παει την πεμπτη ο αντρας μου στην υγειονομικη επιτροπη, να δουμε αν θα βγαλει ακρη!!!!!την παρασκευη λεμε να παμε στο χωριο, να δουμε τους γονεις, να μας περιποιηθει και η μανουλα μου λιγο!!! οποτε, ο αντρας μου θελει αυτη την εβδομαδα να εχουμε κλεισει τα επιπλακια της μπουμπους για να πετυχουμε και την εκπτωση, και μετα οποτε θελουμε μας τα φερνουν!!!

καλο σιδερο, γιωργια!!κι εγω εχω, και βαριεμαι.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://smartmomma.com/Peg-Perego-2011-P ... 20420.html

Auto mou arese perissotero apo to 2o pou 8a sas valw alla einai unisex? K me tin 1i eukairia 8a lerwnete k 8a 8elei sinexws plisimo..Einai k pio xaroumeno to xrwma gia ena mwraki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΞΕΡΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ-ΚΑΡΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ CHEESECAKE...ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ

KAI ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ ΜΕ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΕΘΑΙΝΩ...ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΧΘΕΣ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΤΟΥΖΑΚΙ.ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ,ΘΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ,ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ...O NIKΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΩΣ ΤΟΤΕ..ΕΠΛΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria εμενα μου αρεσαν και τα δυο. Απο χρωμα το ιδιο φαινεται, σε μενα. Αυτο που δεν μου αρεσε ειναι το μαζεμα του ειναι λιγο μεγαλο και πιανει χωρο. Εγω ψαχνω να κλεινει σαν ομπρελα, για να χωραει στο πορτ-μπαγαζ. Δες πιο ειναι ελαφρυ.

Γιουλη εκανα τελικα το γλυκο, απλα εβαλα βανιλια και λιγη περισσοτερη αχνη στην κρεμα. Το βραδυ θα δουμε τι βγηκε!

Ειρηνη ακομη δεν γυρισες απο τους τρελους του Ικα;

Γωγω πως πηγανε τα μαθηματα;

Παλι απουσια εχεις παρει Ελενα!!! Ασε παλι στην μαμα εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou einai to idio montelo alla einai allo xrwma k ta dio zigizoun 8,5 kg alla to switch pou pigena na kleisw stin arxi einai pio vareto exei k 9,9 kg k 10,4 kg..einai to pio elafri apo ta peg-perego auto pou sas dimosieusa..To 2o (kafe-zaxariou) ekei pou ka8ete to kefalaki tou mwrou vriskete to kafe xrwma pou einai pio skouro apo to mwv..Den 3erw egw protimw to mwv-lila alla fovame pou einai pio anoixtoxrwmo apo to allo k etsi 8a fenontai oi aka8arsies pio eukola..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mou exei spasei ta nevra auto to mammy, mou erxete na spasw to pc..Den ftanei pou me spazei na mpei me to 1i click pou kanw i na alla3w selida i 8ema pali me petaei e3w k pali apo tin arxi,sinexeia auto..K eidika otan exeis gra4ei k 8ema k xanete? Apapappapa :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou einai to idio montelo alla einai allo xrwma k ta dio zigizoun 8,5 kg alla to switch pou pigena na kleisw stin arxi einai pio vareto exei k 9,9 kg k 10,4 kg..einai to pio elafri apo ta peg-perego auto pou sas dimosieusa..To 2o (kafe-zaxariou) ekei pou ka8ete to kefalaki tou mwrou vriskete to kafe xrwma pou einai pio skouro apo to mwv..Den 3erw egw protimw to mwv-lila alla fovame pou einai pio anoixtoxrwmo apo to allo k etsi 8a fenontai oi aka8arsies pio eukola..

αντρια, εμενα μ'αρεσει πολυ το μωβ-λιλα, και επειδη εχω δει το καροτσι αυτο και live το μωβ το ερωτευτηκα!!! τωρα, για το θεμα της βρωμιας, εχω να πω οτι πλενεται, και αλλωστε το μωρο το βαζεις παντα με μια πανα αγκαλιας στρωμενη στο καροτσι, ετσι δεν ειναι;;;;; δε νομιζω οτι θα λερωθει τοσο πολυ εσωτερικα οιυ ειναι μωβ, απ'εξω ειναι σκουρο και δε σε νοιαζει!!! αν σ'αρεσει παρ'το!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι βγαινει και πλενεται, το εχεις ρωτησει;;; αν πραγματι πλενεται, προτιμας ενα καροτσι καθαρο η ενα καροτσι βρωμικο του οποιου η βρωμια απλα δε φαινεται;;;; ρωτησε το για σιγουρια, αλλα εχω την εντυπωση οτι το καλυμμα ειναι πλενομενο.

τωρα, για το γιουνισεξ τι να σου πω!!!εγω εχω βαψει την κρεβατοκαμαρα μας λιλα, και κανεις δεν αμφισβητησε τον ανδρισμο του αντρα μου!!!χαχχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!

Δευτέρα σήμερα και τα νεύρα ....κρόσιααααααααααααααα :?:?:?:x:x:x

andrioula είδα και τα 2 χρώματα πραγματι το μωβ ειναι πολυ ωραιο το ερωτεύτηκα αλλά εγώ θα προτιμήσω το java γιατί το μωβ θα λερώνει πολύ εύκολα και δεν είναι και τόσο unisex...

πες μου σε παρακαλώ, τα 3 σε 1 καρότσια (της pereggo) είναι switch? γυρνανε προς τη μαμα και τον δρόμο όπως είναι ή θα πρέπει να κουβαλάς και το πορτ μπεμπέ μαζι?

georgi79 στον Χολαργό μένω (με ρώτησες έτσι δεν είναι ή το αλτζχαιμερ έχει προχωρήσει και άλλο???

κορίτσια έχετε αμνησία? εγώ έχω μεγάλο πρόβλημα..

επίσης με έχει πιάσει μια μανία να καθαριστεί όλο το σπίτι...χαλιά, καναπέδες, κουρτίνες...τους εχω τρελάνει όλους.... :?:?:?εσείς τι από αυτά τα καθαρίσετε για το σπίτι?

γεια σου Αφροδίτη!! Πώς περνας στην Αθήνα? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai vgenei afrodite mou k plenete alla allo me tin 1i aka8arsia na trexw na to vgalw amesws k allo na travaei k liges vrwmies k an lerw8ei me kati pou den ka8arizei teleiws k meinei kanena simadaki 8a fenete entona sto mwv anti sto kafe..Den 3erw ti na pw k egw? K emas olo to spitaki mas einai vammeno lila poli apalo pros aspro k an me to kalo to 2o er8ei agori 8a to va4w prasino i mple.. Pelagwsa..Se euxaristw gia tin gnwmi sou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σαμανθα!!! κουρτινες δε νομιζω να ξαναπλυνω, εχουν καθαριστει το νοεμβριο....αλλα ενα καλο καθαρισμα το θελει το σπιτι!!! switch δεν ειναι ολα τα πεγκ περεγκο, και το πλικο δεν ξερω αν ειναι...

μια χαρα ειμαι, τρεχουμε στα μαγαζια για να φτιαξουμε το δωματιο της μπουμπους!!!αυτη την εβδομαδα θα κλεισουμε τα πραγματακια της, και το μαρτιο θα αρχισουμε αδειασμα, καθαρισμα και βαψιμο!! εσυ ολα ετοιμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha mou nai einai 3 in 1 alla auto pou ekleisa egw einai to pliko p3 (8,5 kg) k den girnaei to karostsi pros to meros sou to mwraki to vlepeis mono otan einai sto carry cot i sto car seat alla auto pou mou eipe i kopela sto katastima to mwraki 8a mpei sto karosti 6 minwn + otan 8a 8elei na vlepei xrwmata, kinisi k oxi emena :D to montelo tis peg-perego pou girnaei k pros to meros sou einai to pliko switch pou einai pio vareto exei k 9,9 kg k 10,4 kg k pio akrivo..An exeis to car seat panw sto karotsi anagkastika 8a metafereis k to carry cot mazi sou..Ena apo ta 2 8a vazeis..To karotsi 8a menei k 8a pros8eteis i to car seat i to carry cot enw sto switch (pou girnaei pros to meros sou) vgenei k to karotsi k menoun mono ta sidera k tote vazeis to carry cot i to car seat (megaliteri diadikasia)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτούλα οχι δεν τα εχω ετοιμα και με εχει πιασει αγχος :?:?:?:? ...έχω βέβαια γυναίκα για το σπίτι σε μόνιμη βάση αλλά δεν ξέρω... πάλι με την δουλειά και την κούραση δεν τα προλαβαίνω...εσύ τυχερούλα έχεις άδεια?

ποιο καρότσι πήρες τελικά? επιπλάκια από που θα πάρετε??

μεθαύριο μπαίνω στην 34η εβδομάδα και είμαι πολύ απροετοίμαστη...

αλήθεια από μπιμπερό τι κάνατε? έχω δει 2 μάρκες που κυκλοφορούν...της philips και της chico ...

ποια να προτιμήσω? έχετε ακούσει τίποτα ? Επίσης, πήρατε αυτον τον 24ωρο αποστειρωτή ή δεν αξίζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha mou nai einai 3 in 1 alla auto pou ekleisa egw einai to pliko p3 (8,5 kg) k den girnaei to karostsi pros to meros sou to mwraki to vlepeis mono otan einai sto carry cot i sto car seat alla auto pou mou eipe i kopela sto katastima to mwraki 8a mpei sto karosti 6 minwn + otan 8a 8elei na vlepei xrwmata, kinisi k oxi emena :D to montelo tis peg-perego pou girnaei k pros to meros sou einai to pliko switch pou einai pio vareto exei k 9,9 kg k 10,4 kg k pio akrivo..An exeis to car seat panw sto karotsi anagkastika 8a metafereis k to carry cot mazi sou..Ena apo ta 2 8a vazeis..To karotsi 8a menei k 8a pros8eteis i to car seat i to carry cot enw sto switch (pou girnaei pros to meros sou) vgenei k to karotsi k menoun mono ta sidera k tote vazeis to carry cot i to car seat (megaliteri diadikasia)..

και πώς λέγεται το μοντέλο αυτό της pereggo που είναι και 3 σε 1 και switch? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις, επειδη εχουμε καθισμα αυτοκινητου και καλαθουνα απο την κουνιαδα μου, θελαμε μονο καροτσι περιπατου που να κατεβαινει το καθισμα για να κανει και για νεογεννητα, οποτε μας ενοιαζε να γυρναει προς τη μαμα γιατι δεν θα κουμπωσουμε ουτε το πορτ μπεμπε ουτε το καθισμα!!! τελικα ειπαμε να παρουμε το mamas and papas sola http://www.mamasandpapas.com/product-so ... 00/type-i/ και σ'αυτο το χρωμα που βλεπετε!!!!

η αποφαση ειναι το αντρουλη μου, γιατι και καλα απορροφα καλυτερα τους κραδασμους απο τους βομβαρδισμενους δρομους της ελλαδας!!! θα δειξει!! παντως 2η επιλογη ηταν το uno της peg perego!!

για αποστειρωτη δεν εχω κοιταξει ακομα, αλλα χτες που το συζητουσα με κατι φιλους που εχουν αγορασει της κικο, μας ειπαν οτι ενας no name απο το τζαμπο κανει καλυτερη δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...