Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΓΩ ΑΚΕΦΙΕΣ ΠΑΛΙ...

ΒΙΚΑΡΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ!!! ;) ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ;;

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ;;

ΗΛΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααα τι κανετε???

τωρα σηκωθηκα........τελικα μαζευτηκαμε σπιτι στις 2 η ωρα κ το δυαλυσαμε στις 6 το πρωι ηπιαμε κατι κρασακια κατι ουισκακια ειχαμε κ το φιλο μα το ντιτζει να παιζει μουσικη :D:D:D ωραια ητανε το ευχαριστηθηκα περισσοτερο...σε λιγο θα παω στη μαμα μου να φαω κ να φερω κ το καμαρι μου γιται θα ερθει η νονα μας μετα

τι εχεις βικακυ...????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ;;ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ... :(

ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΡΙΞΑ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ!ΖΥΜΩΣΑ ΨΩΜΙ ΓΙΑ ΤΟΣΤ :D ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΤΩΡΑ...

ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΕ 1 ΧΡΟΝΟΥ!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑΧΑΣΕΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΥΝΧΙΖΟΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΕΔΩ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ :( ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΤΕΣΠΑ...ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΕΦΙΑ ΟΛΑ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ...ΣΩΣΤΟΣ;;

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????βικακι μου περασαμε καταπληκτικα χθες!!!ηταν υπεροχα κ το γλυκο μου αγορι μου ειχε πολλες πολλες εκπληξεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παει η πρωτη δεκαετια απο τοτε που γνωριστηκαμε με τον αντρουλη μου (απ'τα 16 μου)!!!!!.....απο σημερα παμε για τη δευτερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου καλα σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!οσες μου ευχηθηκατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α εκτος απο μια που την εχει δει καπως!! :?::?: οπου κ θα συμφωνησω κατα ενα μερος με την ελενη

τι αλλα νεα????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε φανταζομαι να νομιζατε οτι γενναω;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Εδω ειμαι ακομη! :? Ετοιμαζομαστε να παμε εξω για φαγητο! :P Ο μικρος θα χασει τη μπαλα λιγο με τον υπνο αλλα δε πειραζει...

Ηλιαννακι μπραβο που περασατε ομορφα χθες! :D Τι εκπληξεις σου ειχε ο καλος σου;;;(η αδιακριτη!!! :lol: )

Α και ποια ρε την εχει δει καπως;;;;

Βικακι ηθελες δεν ηθελες το ξενυχτησες παλι! καλα το κανες μαρη! ;)

Ρε συ ο Νικος ασχολειται με το τραγουδι και τη μουσικη;;;; εχει και γαμω τις φωνες!!!! :-bd

Βικουλινι κι εγω ξυπνησα με μια ψυχολογια σκατα,αλλα πηρα τον Αλεξ πηγαμε μια βολτα στο καθαρο αερα κια συνηλθα λιγακι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα δεν εχεις γεννησει?????????????????????????? τι καθεσαι????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειχε κανονισει πηγαμε για φαγητο μετα για ποτακι κ μετα ειχε κλησει σε ενα ξενοδοχειο διπλα στη θαλασσα (τελειο)!!!!!!!πηγαμε το βραδυ ,πιο βραδυ τα ξημερωματα δηλαδη μου ειχε μια τεραστια ανθοδεσμη με καρτουλα οπου ηταν πολυ συγκινητικη κερακια στο δωματιο κ μια τουρτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ε τα υπολοιπα δεν χρειαζεται να τα περιγραψω.......!!!!!!!!!!!!..........

α δεν μπορω να πω πια ειναι.παντως φαινεται απο το στιλακι της!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε βικακυ θα περασει κ αυτο μημ μασας

ηλιαννα να τα χιλιασιετε???μηπως ειμαι εγω ρε???

τονιαααααααααααα ακομα μαρη??η κορη αρχισε να σε παιδευει απο τωρα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα...εμεις ειχαμε κατεβει βολτουλα,γυρισαμε φαγαμε και τωρα ξεκουραση!

Ηλιαννακι ,τι ωραια φανταζομαι σουπερ ηταν χθες!Αντε και του χρονου!!!!!

Τονια ακομααααααα????????????

Βικουλινι χρονια πολλα βρε :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια θα ντυθειτε τιποτα?Τα μικρα σας τι θα τα ντυσετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελιζακι μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!ναι πραγματικα ηταν ΤΕ Λ Ε Ι Α ! ! ! ! !

α ωραια αντε καλη ξεκουραση τωρα!!!!!!

μπα εμενα μου τι σπανε πολυ οι αποκριες κ δεν ντυνομαστε!!!θα ντυσω μονο τα παιδια!!τωρα τι ,δεν ξερω δεν εχω σκεφτει ακομα!!!!δεν τρελενομαι κιολας!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοοοοοοοοοονια μου...κι ομως εισαι ακομα εδω.....ελπιζω μεχρι το βραδυ να αλλαξει τιποτα!!!!!!!!!!!!αυριο μπαινεις με προκληση τελικα?με το καλο βρε :D ηρθε η ωρα :D ωραια η φωνη του αντρα σου βικη,φανταζομαι θα σου αφιερωνει συχνα τραγουδια!!!!!!!!!!!!!ηλιαννα να τα χιλιασετε βρε!!!!!!!!!!!εμεις σημερα ειχαμε μια ωραιοτατη εξοδο πρωτα στο παρκο και της κουνιες για να ξελαμπικαρει και ο μικρος και μετα φαγακι σε ταβερνακι..........τωρα γυρισαμε στην εδρα μας για νανι τα λεμε αργοτερα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω φανουλα μου!!!!!να 'σαι καλα!!!κ εσυ να χαιρεσε την οικογενεια σου κ με το καλο το μωρακι σας!!!!!!!!!αντε ωραια πολυ χαιρομαι που περασατε ωραια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ!

ΗΛΙΑΝΑ ΤΗ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΣΕ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗ ΖΩΗ!!ΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΠΩΣ;;;ΑΑΑΑΑ!!ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ!!ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!! :?:roll:

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!ΑΚΟΜΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ;;ΕΥΧΟΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ;;

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΦΑΝΟΥΛΑ;;;ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΕΣΥ;;ΕΤΟΙΜΑΣΤΙΚΕΣ;ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΕΛΙΣΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΨΩΜΑΚΙ ΒΓΗΚΕ ΤΕΛΕΙΟ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΕΙΡΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ :lol::lol::lol::lol:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστω ρε βικυ μου να σαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!α δεν θα πω ποια ειναι,αυτη που ειναι πιστευω θα το καταλαβει απο μονη της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετσι για να σας κραταω σε λιγη αγωνια!!! :lol::lol::lol::lol::lol: να εχει κ λιγο αγωνια το θεματακι μας, ετσι για να μη βαριομαστε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπραβο βρε σεφ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: καλα ουτε η βεφα δεν σε φτανει =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου καλα ειναι και τα 2.Κοιμουνται τωρα :D Τα δικα σου τι κανουν???

Αχ βρε Ηλιαννα φωτιες μας αναβεις τωρα [smilie=blob8.gif]

Βικακι γειααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ...Κ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ....ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΑΝΩ ΕΚΛΕΓΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Ε ΣΥΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙ Κ ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΝΑΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...