Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑ!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ :(:(

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΑΠΤΟΠ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ ΦΥΤΑ ΜΕΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΟΑΝΑΚΙ :cry::cry::cry:

:((:((:((:((:((:((:((:((:(( ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα να ζήσετε!πάντα ευτυχισμένοι να είστε κ η αγαπη σας να μεγαλώνει με το πέρασμα των χρόνων!

εγώ δεν παντρευτηκα φλεβαρη αλλα στις 24 κλέινουμε 11 χρόνια σχέσης με τον αντρούλη μου!τότε μαλιστα δωσαμε το πρωτο μας φιλί!

πάντως ρε κορίτσια,δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος,αλλά δεν πρόκειτε να αποκτήσω τη ''σχεση'' που θα ήθελα μαζί σας κ που οι περισσότερες έχετε εδώ μέσα...δεν χάνομαι πάντα γιατί δεν είμαι καλά αλλά γιατί...γιατι νιώθω σαν να μπαίνω ''σφήνα'' εδώ χωρίς να είμαι ''αποδεκτή''?,δεν ξερω κ αν χρησιμοποιω τη σωστη λεξη.Δεν θέλω να γινομαι φορτική κ παραπονιάρα...απλά σκ'εφτηκα να πώ αυτό που πραγματικά νιώθω...Θέλω να ανήκω κάπου....θέλω να είμαι αγαπητή...θέλω να υπάρχει ενδιαφέρον για μένα....θέλω να νιώσω ότι μετράω κι εγώ..... :(:(:(:(:(:(:(:(

πείτε μου....τι κάνω λάθος????τί???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ελενακη μου τι λες :(:(:( γιατι να μην εισαι αποδεκτη δεν εχουμε κλικα εδω ουτε ομαδες ειμαστε ολες μαζι δεν νομιζω να εχει ξεχωρισει καθεμια κ πολυ στεναχωριεμε που νιωθεις κατι τετοιο εχεις δει κατι κ το λες αυτο??

πραγματικα λυπαμε εγω απο μερια μου θελω να σου ω οτι εισαι αγαπητη κ ολες παραπονιομαστε κ εχουμε κ τα καλα μας κ τα κακα μας ανθρωποι ειμαστε κ η καθεμια ειναι διατεθειμενη να ακουει την αλλη αλλιως δεν θα μπαιναμε τωρα δεν ξερω τι να σου πω γνωμη σου ειναι κ σεβαστη απλα πιστευω οτι κανεις λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βίκυ μου,δεν λεω πως είστε μια κλικα.Σε καμμιά περιπτωση!Απλά πιστεύω πως εγω δεν καταφερνω να ταιριαξω κάπου...εγω το εχω το πρόβλημα...γενικώς σαν ανθρωπος δεν ειμαι αγαπητος πιστευω,δεν τραβάω το ενδιαφερον,εστω κ λίγο...τι να αλλάξω όμως δεν ξερω...που κάνω το λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που κανεις λαθος ειναι που πιστευεις αυτο...

κανεις κακο σε σενα... εισαι αγαπητη ολοι ανθρωποι δεν εχουμε τον ιδιο χαρακτηρα καποιοι ειναι πιο χυμα αλλοι πιο μαζεμενοι τι παει να πει αυτο τι δεν μπορουν να βρουν κοινα στοιχεια????

πρεπει να το αποβαλλεις αυτο γιατι χαλιεσε εσυ η ιδια δεν ξερω αν μπορω με αυτα που σου λεω να καταλαβεις τι εννοοω...

πρεπει να πιστεψεις σε σενα τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν εισαι αγαπητη απλα μια ιδεα που σου εχει κολληση??

εγω απο τι εχω παρατηρηση μια χαρα μιλας κ τα κοριτσια παντα αν δεν εχεις μπει ρωτανε αρα γιατι πιστευεις κατι τετοιο??????

θα δεις αμα δεις αλλιως τη γνωμη που εχεις για σενα θα σε βοηθησει να δεις κ τι ζωη διαφορετικα πραγματικα οτι θες απο αυτα που σου λεω κρατας κ οτι θες πετας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι να σου πω τι κανεις λαθος;;;;;;.....ΟΤΙ ΛΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΕΕΕΕΣΣΣΣ ΧΑΖΟΟΟ!!!!!! :lol::lol::lol:

Γιατι παρακαλω να μην εισαι αποδεκτη;;;εχεις ψειρες ή βρωμανε οι μασχαλες σου;;;; :)):))

Κι εγω ειμαι μολις 1-2 μηνες εδω και φυσικα οταν πρωτοηρθα περασε λιγος καιρος μεχρι να "γνωριστω" με τα κοριτσια...Αλλα τωρα μου φαινεται παραγνωριστηκαμε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να μπαινεις οποτε σου ερχεται και να λες οτι σου κατεβαινει στο κεφαλι! ;)

Βικακι δε σε βλεπω να τρως λυχναρακια λιαν συντομως... :lol: αυτη εχει μουλαρωσει και δε λεει να βγει με το τιποτα ομως!!! :?

Βικουλινι λογικο να σας πιασει η κριση κι εσας...ποιος χτιζει σπιτια τωρα;;; :roll: Οταν πιασω το τζοκερ θα σου αναθεσω τη βιλλα μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια σε παρακαλω θελω πολυ να περασω μια εβδομαδα μαζι σου μαρη καθε φορα που σε διαβαζω κλανω στο γελιο δεν παιζεσε ρε ειδες παραγνωριστηκαμε...

κατσε 9 σου ειπα μπορει να ξεκινησουν τα πρωτα σκιρτηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμμ ελπιζεις εσυ ακομη ε;;;;; Καλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια,αλλα εν τω μεταξυ φαε τιποτα...μη περιμενεις τα λυχναρακια γιατι σε κοβω να σε κοβει λορδα!!!! :lol::lol::lol:

Κι εγω θελω μαρη να σε γνωρισω πολυ!!!!! :YMHUG:

Λενακι και μη νομιζεις οτι ειμαστε κι εμεις παντα μεσα στη χαρα...Εγω ειμαι ωρες ωρες μες τη μαυρη καταθλιψη...Σημερα πχ δε μιλιομουν! Αφου ερχεται ο αντρας μου και με βλεπει και μου λεει "α καταλαβα τα κεφια σου εχεις παλι σημερα!" "ε αμα ελειπα κι εγω ολη μερα απο το σπιτι μια χαρα θα ημουν" του ειπα.. :? Σκεφτομαι και το γαμισι που θα φαω τωρα με το 2ο και ωρες ωρες παθαινω κρισεις πανικου και σκεφτομαι που ειναι οι αποχες που ημουν μες τη τρελη χαρα και την ατερμονη βλακεια;;;;!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΣΤΕ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟΝΙΑ Κ ΕΓΩ ΛΙΩΝΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ....ΜΟΛΙΣ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΒΙΚΑΡΑ Κ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ :D:D:D:D

ΟΝΕΙΡΑ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΠΗΓΑΝ ΧΑΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΣΑΓΑΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΠΗΤΗ Κ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Η ΒΙΚΑΡΑ!!! :D:D:D Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΝΕΤ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ....ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑΚ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ!!! Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΗΣ Κ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΗΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ!!!Κ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΤΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ....

ΛΟΙΠΟΝ Ε ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ Τ Ο ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ Κ ΕΓΩ ...ΘΑ ΡΘΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΠΑΛΟΤΙΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΠΤΙΣΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΒΙΚΑΡΑ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΒΙΚΗΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!!!!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΑΙΑΙ Κ ΤΟΥ ΡΑΚΟΜΕΛΟΥ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ Η ΚΡΗΤΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ:

ΟΙ ΜΕΘΥΣΜΕΝΕΣ ΝΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΚΟΜΕΛΑ................. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Δεν υπαρχετε ρε τρελεεεεεες!!!!!!!!! :)):)):)):)) Ελατε και θα το καψουμε το νησι!!!!!!! :)):)):)):))

Παντως το Βικακι προς το παρον εμεινε με το....καλιτσουνι στο χερι διοτι μολις ελειξε ο χρονος της!!!! :lol::lol::lol:

Λενακι κι εγω σα το Βικουλινι..μπαινω και ειμαι χαλια και μετα απο λιγο απο τις μαλακιες που λεμε μου φτιαχνει η διαθεση! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ειμαι ακομα εδω ανωμαλη ειμαι ηρθε ενας φιλος μας απο εδω να μας παρει για να φυγουμε κ δεν ειχα ορεξη καλα δεν παιζομαι ωρες ωρες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελικα τι εκανες μαρη τρελη;;βγηκες η εκατσες μεσα;;; :lol:

Αντε σας αφηνω κι εγω να δω μια ταινια που παιζει και να σαβουριασω τα μπεργκερ που θα φερει σε λιγο ο Μακης με μια σιζαρ σαλατα που εκανα εγω!!! =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τσααα ηρθα αι εγω...σας ελειψα ?:D:D:D

Βρε Τονια μου ακομα εδω εισαι?εγω λεω μετα τισ 12 θα σε πιασουν οι πονοι :D

Ελενακι τι βλακειες λες?καλα σου λενε τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεε μην φευγετε τωρα που καταφερα να μπω! :(

Καλα πεθανα στο γελιο παλι βρε τρελες!!! :lol:

Ειμαστε καλυτερα οικογενειακος και πλακωθηκα στις δουλειες σημερα γιατι ειχαμε παραβρωμισει αυτες

τις μερες που ειμασταν αρρωστοι! Περιμενω τον Γιωργο να ξυπνησει να τον κανω μπανιο και αυτον και να την πεσω για νανι! Αυριο πρωι πρωι παμε εκκλησια να σαραντισω!!! Απο το απογευμα χιονιζει παλι ρε γμτ μου! Το βαρεθηκα το χιονι! Ελεος δηλαδη!

Ηλιαννα μου να ζησετε και να εισαστε παντα αγαπημενοι και ενωμενοι!!! Κουνιαααα μπελααα!!! :lol::lol::lol:

Ελενη μου θα συμφωνησω και εγω με το Βικακι μας! Επειδη νιωθεις ετσι δεν παει να πει οτι ισχυει κιολας αυτο που λες.Και εγω καποτε ημουν πολυ κλειστο ατομο και ενιωθα οπως εσυ.Οταν βρηκα το μαμμυ και γνωρισα καποια κοριτσια σιγα σιγα καταλαβα οτι μια χαρα νορμαλ ατομο ειμαι και καθολου οπως σκεφτομουν. Γιαυτο ασε τα χαζα και μπαινε συχνοτερα να τα λεμε! Εμενα προσωπικα μου εισαι πολυ συμπαθης.

Βικακι τι επαθες καλε και αλλαξες γνωμη και δεν βγηκες??? Ψοφαω για εξοδο το βραδυ.Αυτο λεγαμε πριν με τον Παυλο..ξεχασαμε απο ποτε εχουμε να βγουμε βραδυ...του ειπα θα παρω θηλαστρο να βγαλω κανα 2 μεριδουλες γαλα και θα παρκαρουμε τα μικρα για λιγες ωρες στην γιαγια για να βγουμε.Ε αλλιως δεν γινετε τωρα που θηλαζω..

Συντεκνη καλα θα φας παλι! :lol: Καλη ορεξη! Να τετοια τρωει η μικρη και σου λεει μετα τι να βγω να κανω εξω,να πινω μονο γαλα?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...