Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τσαααα!!!! Ακομη εδω ειμαι η ελεφαντινα!!!! :lol:

Ηλιαννακι να ζησετε βρε πιτσουνακια!!!! Να ειστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι με τα παιδακια σας!!!!! [smilie=love7.gif][smilie=love3.gif][smilie=love7.gif][smilie=love3.gif]

Α και καλα γ...σια σημερα!!!!!!! :)):)):)):)):))

Μα ολες Φλεβαρη παντρευτηκαμε καλε;;;; Κι εμεις εχουμε επετειο τη Πεμπτη 17/2!!! :D

Βασω χεστηκες που δε θα το φτιαξει το σπιτι!!! Αυτη θα το πληγρωνει ακριβοτερα αργοτερα που θα εχει επεκταθει και η ζημια! ;) Γιαυτο δε παει μπροστα η Ελλαδα..γιατι οι περισσοτεροι Ελληναραδες σκεφτονται ετσι ηλιθια! :evil:

Βικουλινι εχεις σπουδασει τιποτα σχετικο με αρχιτεκτονικη;;;

Βικακι και βεβαια χρειαζεται να μενουμε και λιγο μονοι χωρις τα παιδια και το οτι μας λειπουν ειναι το καλυτερο γιατι οταν τα ξαναβλπουμε εχουμε γεμισει μπαταριες και ορεξη και περνανε κι αυτα κι εμεις καλυτερα!! ;)

Πολυ θα ηθελα κι εγω να μου ελειπε ετσι ποτε ποτε ο Αλεξ! :roll:

Το Ασπακι μαλλον εχει τις μαυρες του... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι πολυ ενδιαφερον!!! Δουλευες πριν τα παιδια;;; υπαρχει δουλεια εκει στο Νησι;;;

Ευαγγελινα γεια σου!!! Καλε μην εισαι τοσο συνοπτικη...δε βλεπεις με τι γλωσσοκοπανες εχεις να κανεις εδω;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ...ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ...ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΑΠΟΒΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΑΙΤΙΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΠΙΣΤΗ Ο Μ@@@@@ΑΣ...ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ.. :D Κ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΕΙΝΑ Κ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΒΓΑΖΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ...ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ...ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΜΕΝΟΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ...ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΝΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia!!!ti kanete???egw molis teleiwsa to sidero!simera eixe polu wraiaa mera..piga market kai meta 2 wres stis kounies me to xari...eixa kai to niko pou me klwtswei sunexeia stin kusti kai kontepsa na katourithw...!!xaxa!

ilianna xronia sas polla kai kala na perasete simera!!dwste tou na katalavei!!!

bikoulini trexeis pali san treli??

bikaki ti kanete ta magkoufakia???

den thumamai...diavasa polla...filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα.αχ!αυτη η πρεσα μεγαλη λυση.διπλωνεις τα ρουχα και μπαμ μπαμ τα σιδερωνεις.μολις βαλω τα μικρα για υπνο θα σιδερωσω και εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σας αφηνω θελει να κατσει ο νικακος μου :evil::evil:

:-bd:-bd [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...