Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Καλημερα Βικυ βολτιτσα ε?

Βικουλινι με τα επιπλα σχεδον ενταξει η ντουλαπα ανοιξε τωρα θα φανει θα παρουμε μαλλον

αλλη τι να κανουμε....με το σπιτι δεν θα αλλαξουν τα πατωματα χαζομαρα δικη τους γιατι με τα χρονια

θα εχουν προβλημα αυτοι τι να πεις αν δεν νοιζονται αυτοι δεν θα κατσω να σκασω...

Αλλο τι νεα βρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ Ε;;;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΠΙΕΙΤΕ Κ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑΑΑΑΑΑ!!!!! ;)

ΒΑΣΟΥΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΩΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο παιδοτοπος καλος ειναι..........

Εχω κατι νευρα αυτη η δουλεια δεν ειναι για μενα ολοι γκρινιαζουν και εγω δεν μπορω

ετσι τι πραγμα αυτοι οι αντρες μεσα σε δυο λεπτα σε κανουν τα νευρα κροσια ελεος...

Βαρεθηκα με εχει πιασει τρελα τωρα....συνενοηση μηδεν αυτος που φορτωνει ειναι

τελειως τρελος τον λεω να τους βαζει λιγοτερο και αυτος βριζει και φωναζει...ανωμαλος

ανθρωπος τελειως..... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε πως ειστε????????εμεις χθες ειμασταν ολη μερα βολτουλα οικογενειακως!!!!!!!!!!ξεσκασανε κ τα παιδια ....περασαμε τελεια!!!!!!!!! ε ειπαμε αφου σημερα θα ειμαστε τα δυο μας με τον αντουλη μου, να αφιερωσουμε την (χθεσινη) μερα στα παιδια,να τ ευχαριστηθουνε κ να παιξουνε!!!!!! η μικρουλα μου ειναι μια χαρα!αχ το κοριτσι μου ταλαιπωρηθηκε αλλα χθες το καταευχαριστηθηκε (κ τα δυο) !!!!!!!!!!!τωρα παω για ψωνια!!!παω να παρω ενα μπουφανακι ,για το αγορι μου, που ειδα κ μου αρεσε!!! α γιατι σκετη κουνια λειει????δε λεει!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

θα τα πουμε μετα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ηλιαννα μια χααρα ξεσκασατε και εσεις και τα παιδια....

Ειδες μια χαρα με την μικρη σου τιποτα δεν ηταν πολυ χαιρομαι :)

Καλα ψωνια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βασουλα μου!!!!ναι ευτυχως δεν ηταν τιποτα το σοβαρο!!παλι καλα!!!!εσυ εκει στη δουλεια ε????αντε βρε κανε λιγη υπομονη περναει η ωρα (θα μου πεις πως περναει ομως) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ευχαριστω!!!!!!

αχ ειδατε τι ωραια μερα παλι σημερα ε??????? [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumleft.gif]

*α σημερα πρωι πρωι το γλυκο μου αγορι μου εδωσε το δωρο (το πρωτο για σημερα λεει),για την επαιτειο μας!!!!!!!!!!!! [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love7.gif] μου πηρε γυαλια ηλιου!! B-):x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εχετε επετειο ε δεν το ηξερα να ζησετε ευτυχισμενοι...........

Τυχερουλα δωρακια πρωι πρωι μια χαρα...

Να περεσετε μια τελεια μερα.

Οσο για την μερα ειναι οντως πολυ τελεια και εδω.......

Αλλα τι να το κανω ετσι εγω δουλευω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ καλη μου να εισαι καλα!!!!!!!!!!!κ εσυ να χαιρεσε το παιδακι σου ,την οικογενεια σου!!!!α κ μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν σιγα σιγα!!!με υπομονη κ επιμονη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα βρε Ηλιαννα μου :D

Καμια φορα λεω καλα που εχω και εσας και περναει η ωρα ευχαριστα μαζι σας....

Ξεχνιεμαι λιγακι....... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ...

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ;;ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω να φευγω σιγα σιγα σε καμια ωριτσα σχολαω....επιτελους...

Θα παω να παρω τον μικρο να τον κανω καμια βολτα στο παρκο μιας και εχει

ηλιο και μετα σπιτι για νανι....

Θα τα πουμε απο την Δευτερα παλι αλλα οχι απο τις 6...πιανω δουλεια στις 11...

Φιλακια πολλα τσουπρες καλο σ/κ να εχουμε :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις γυρισα!!!αχ σε ευχαριστω πολυ βικυ μου!!!!!κ εσυ να χαιρεσε τα παιδακια σου κ τον αντρουλη σου!!!!!α κ υπομονη καλη μου!!!θα ξεπεταχτει κ ο μπεμπουλης σουκ μετα θα ειναι καλυτερα τα πραγαματα!!!!!!!

οκ βασουλα,καλη βολτιτσα κ καλο σ/κ να εχεις!!!!!!!!!!!!!τα λεμε απο βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια επιστρεψαμεεεεεεεεεεεε...χωρις χαρη :lol::lol::lol: του ειπε η μαμα μου ανα ηθελε να παει να φαει κ εκεινος αποφασισε να μεινεις κιολας μα τι παιδι εχω :D:D:D

μειναμε τα μαγκουφια μονα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μειναμε τα μαγκουφια μονα!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΥΧΕΡΟΥΛΙΔΕΣ ΣΑΣ ΕΦΕΞΕ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΜΩΣ;;;Ε;;ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;;;;

ΜΑ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ;;;ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν τη παλευω σπτι χωρις το μωρο μου ειναι αδειο αφου κ οταν λειπει το θεμα μας ειναι εκεινος κ εκανε αυτο κ θα ελεγε αυτο....κ λεμε πως τη παλευαμε πριν χωρις εκεινον πως ειμασταν???

αφου ετσι μας λεω τα μαγκουφακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βικυ μου!!!βρε δεν την εχω παρει γιατι την κοιταξα καλα :-s:-s:-s κ ειδα πως δεν αξιζε!!!!! :lol::lol::lol::lol: οοομωωωωωωωωωως το σατανικο μου μυαλο εχει σκεφτει διαφορα για αποψε....... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

μιλαμε για τρελες κουνιες :lol::lol::lol::lol:=)) =)

αυριο θα ειμαστε καπως ετσι :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=icon_shaking.gif] [smilie=icon_shaking.gif] [smilie=icon_shaking.gif] [smilie=icon_shaking.gif] [smilie=icon_shaking2.gif] [smilie=icon_shaking2.gif] [smilie=icon_shaking2.gif]

μα καλα οντως βρε βικυ δεν σας λειπει ο μικρος????εγω σημερα που θα τα αφησω η γενικα δεν μπορω νιωθω ασχημα μου λειπουνε αφανταστα τα αγγελουδακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος τη χαρη σου ηλιαννα θα καλοπερασετε...

μου λειπει πολυ...

αλλα μωρε χρειαζετε πιστευω λιγο κ αυτο να ξεσκαμε λιγο... αμα βγω τις πρωτες ωρες ειμαι καπως μετα το ξεπερναω σπιτι δεν τη παλευω καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εγω δεν μπορω καθολου!!!!!συνεχεια τα σκεφτομαι κ ειμαι μεσα στο αγχος!!!!κ δεν ειναι να πεις οτι δεν εχω εμπιστοσυνη....στη μαμα μου παντα τα αφηνω πουθενα αλλου, αλλα.......οση ωρα λειπω δεν το ξεπερναω καθολου ειμαι ......@κατα ασε...

καλα θα ηταν να ειμαι στην κοσμαρα μου αλλα , δεν ξερω δεν μπορω...!!!

δεν λεω χρειαζεται να ξεσκαμε αλλα....εγω οχι ξεσκαω σκαω φουντωνω απο το αγχος [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angry4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!!ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΗΛΙΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΣΤΟ ΠΑΓΚΟ...ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ...ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ...ΣΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ...ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love3.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ!!! ;)

:twisted::twisted: ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ...ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ;;;;;;ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...