Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελιζακι 40 ακριβως ειμαι σημερα συμφωνα με το ντοκτορ!! Το τικερακι πεφτει λιγο εξω(μαλλον κατι εκανα λαθος οταν το εφτιαχνα)..

Βικακι εκανα καποια στιγμη fb πριν 2 χρονια αλλα δεν ασχοληθηκα καθολου...μωρε το βαριεμαι λιγακι,δεν εχω και χρονο να ασχοληθω...

Ναι καλιτσουνια-λυχναρακια τα λενε εχθες εφαγα το τελευταιο! :D Ξερω ομως απο που θα σου παρω να γλυφεις τα δαχτυλα σου!!! :lol::lol::lol: Και ρακι δικια μας βιολογικη και δυναμιτης!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επειδη η αντριαννα μου εχει αναβασει το αιμα στο κεφαλι :lol::lol::lol:

μου ειπε να σας πω οτι θα μεινει μεχρι τριτη...

επειδη εγω δεν μπορω αλλο να συννενοηθω μαζι της αν θελει καποια να της δωσω το τηλ τησ να συνεοηθει γιατι εγω παραδινβ!!!!!!!!!!!!!!

ενταξει αντριαννα ηρεμησες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!ΕΥΤΥΧΩΣ σήμερα δεν εχει πυρετο ητο λουλουδακι μου!Ελπίζω να συνεχισει ετσι.Εγώ αυριο θα παω να της κανω μια γενικη αιματος κ ουρων,έτσι για να μου φύγει το αγχος....

τί διαβάζω??κανονίζετε συνάντηση?τι ωραία....θα περάσετε σίγουρα όμορφα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενακι χαιρομαι που εισαστε καλυτερα...καλα θα κανεις κ θα τη πας για εισαι κ συ πιο σιγουρη ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Βικυ αν με πιασουν οι πονοι αυριο γυρω στις 9 θα κοψω τις φλεβες μου να το ξερεις!!!!! :lol::lol:

Δε φανταζομαι να εχει καμια καλη ταινια και να τη χασω;;;;!!!!! :)):)):)):))

Α κοριτσια με τη καισαρικη που λεγαμε εννοειται οτι το βασικοτερο ειναι να βγουμε καλα και οι δυο και δεν εχω κανενα θεμα ψυχολογικο και καλα οτι με τη καισαρικη δεν ειναι κανονικη γεννα και τετοια...καμια σχεση!!! Απλως τη χεζομαι απο αποψη εγχειρησης,πονου,ανναρωσης κτλ... :-ss:-ss:-ss

Καλε γιατι δε μπορεις να συννενοηθεις με το Ανδριανακι;;; Μεχρι Τριτη θα κατσει χωρις τα παιδια;;;;; μπραβοοοοο!!!!! :-bd:-bd

Λενακι τελεια που επεσε ο πυρετος!!!καλα θα κανεις να κανεις εξετασεις να εισαι σιγουρη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλε φυσιολογικα αλλα παλι με προκληση γιατι ναι μεν εσπασαν τα νερα λιγο μετα που μπηκα στον 9ο αλλα δεν εκανα καθολου διαστολη και δεν ειχα πονους για πααραα πολλες ωρες! Και θυμαμαι οτι και με τη προκληση δεν εκανα διαστολη ενω ειχα τρελους πονους και στο τσακ τη γλιτωσα τη καισαρικη!!! :? Αν ηταν αλλος γιατρος στανταρ θα μου ειχε κανει!

Πεσε μεσα εσυ και θα εχεις και λυχναρακια και ανεβατα και ρακι κι οτι γουσταρεις!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσε καθε γεννα ειναι διαφορετικη εσυ να σκεφτεσε θετικα...

κ ειπαμε αυριο τετοια ωρα που ξερεις μπορει να κρατας κ τη μπεμπα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια σημερα παλι εδω στην δουλεια....

Αρχισα και να νυσταζω ξυπνησα απο τις 4 δεν με επιανε υπνος πηγα στο μαγαζι

του αντρα μου και ηπια καφε μιας και ηταν ανοιχτος ειχε κοσμο αρε εμεις δουλεια και

αλλοι σουρωμενοι απο το γλεντι....

Συναντηση βλεπω ποσο ζηλευω κριμα που δεν μπορω να ερθω και εγω.... :(

Τονια μηπως γεννησες :?: Τοσο που το θελουμε θα γεννησεις και δεν θα το πιστευουμε :lol::lol::lol:

Καλημερα και στις υπολοιπες σας περιμενω να ξυπνησετε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ.....

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΩΛΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ...Κ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΕ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΟ ΦΑΙ..Κ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ;;ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...