Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχε κ ενα υπογλωσσιο.....

χαχαχαχχαχαχαχ.....παντως να ξερεις προσφερω φιλοξενια φουλ εξτρα αμα ερθεις φιλεναδαααα

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑ...ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου τι κανετε;;;

Συναντηση διαβαζω και ζηλευωωω!!!!! :D Βικουλινι ασε τα παιδια στο συζυγο και παρε τοπρωινο για Αθηνα!!! ;)

Οντως θα σου εκανε πολυ καλο μια τετοια αποδραση!

Οσο για τη προκληση..η καταληξη της καισαρικης ειναι που με αγχωνει περισσοτερο απ'ολα...μηπως δε με πιασει σα κι εσενα και με βαλει για καισαρικη... :?:?

Για τους πονους εννοειται οτι θα κανω επισκληριδιο γιατι θυμαμαι κι απο τη πρωτη οτι δε παλευοταν!!! :o Απλως ευελπισθουσα οτι εφοσον εφαγα τοσους πονους με τη πρωτη προκληση,αν οι φυσιολογικοι ειναι πιο ηπιοι μηπως και τη γλιτωνα την επισκληριδιο...

Βεβαια μπορει να ειμαι και τυχερη σα τη Φλωριανα και να με πιασει ευκολα..Μακαρι! :ympray:

Φανουλα καθε μερα σεξ;;;;;;; κι αντε και ειχα ορεξη για καθε μερα,τον αντρα μου που θαβρω να κανω που ανεβαινει απο το γραφειο κατα τις 2 τα ξημερωματα καθε μερα;;; προσπαθει κι αυτος ο καημενος να προλαβει να τελειωσει τις δουλειες που εχει για να με βοηθησει με τα παιδια ειδικα τωρα στην αρχη... :roll::roll:

Καλα εκανα μια φορα πριν λιγες μερες αλλα τζιφος...καμια αλλαγη..ουτε καν λιγες συσπασεις παραπανω!!! :-w:-w

Βασουλα εισαι κι εσυ κουκλιτσα!!!Μα ολες οι ομορφες εδω μαζευτηκαμε;;;!!!! \M/ \M/ :-p:-p:)):)):))

Τα προκατ κι εμενα μου αρεσουν πολυ οπως και τα ξυλινα!!! ισως τα ξυλινα λιγο περισσοτερο αν και η επενδυση πετρας ειναι απο τα αγαπημενα μου!!! :D

Κι οπως πολυ σωστα ειπε και η Φλωριανα ειναι και αντισεισμικα!!!! ;)

Φλωριανακι στανταρ ρε θα εχει ιντερνετ!!! Το θεμα ειναι επειδη ειναι τα γραφεια τοσο κοντα οπως ειπες,αν μπορεις να μπαινεις ανετα χωρις να σε βλεπουν... :? Παντω το αφεντικο ενταξει εξηγηθηκε αν γινουν ολα οπως τα ειπε! ;)

Οσο για τη σκυλα τη διευθυντρια...χεστην μωρε,θα την εχει φαει η αγαμια γι αυτο ειναι τοσο ψακωμενη!!!!! :lol::lol::lol:

Κοριτσια παντως εμενα δε μου αρεσει και τοσο που ειμαι οοοληηη τη μερα με το παιδι στο σπιτι...Θα ηθελα να δουλευω αλλα σε μια αλλη δουλεια γιατι σε αυτη που ειμαι δε ξεφευγω...καλυτερα στο σπιτι με το δικο μου παιδι παρα με τοσα αλλα κι ας τα αγαπαω πολυ.. :oops: ...Φυσικα και θα μου ελειπε ο Αλεξ πολυ(εδω τωρα μια ωρα να κανω να τον δω και μου λειπει) αλλα θα ημουν πιο ηρεμη και θα ειχα πολυ περισσοτερη ορεξη και υπομονη μαζι του.. :oops:

Απλως το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει μεση λυση.Ή που θα πρεπει να δουλευεις και να λειπεις 10 ωρες απο το σπιτι ή που θα εισαι ολη μερα στο σπιτι..το ιδανικο θα ηταν να δουλευαμε οι μαμαδες 4-5 ωρες και μετα να ειχαμε το χρονο να ασχοληθουμε και με τα παιδια μας και με πολλα αλλα! ;)

Λενακι Φ τι εγινε ρε με τη μικρη επεσε ο πυρετος;;;; :?

Ερακι πολυ χαιρομαι που του περασε του Κωστακη η γαστρεντεριτιδα!!! :D Για μενα δεν υπαρχει χειροτερη ταλαιπωρια απο τη γαστρεντεριτιδα!!!

Ηθελα κι αλλα να γραψω αλλα τα ξεχασα παλι η ρουφιανα!!!! :crazy:

Βικουλινι ναι και ενα υπογλωσσιο θα το χρειαστει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεστο Βικουλίνι, πέστοοοοοο!

Ελα μωρε λίγες ώρες να ρθεις και να γυρίσεις.. Για μια φοράαααα φευγω και εγώ στα ξένα και δεν θα σε δω ποτες!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανακι στανταρ ρε θα εχει ιντερνετ!!! Το θεμα ειναι επειδη ειναι τα γραφεια τοσο κοντα οπως ειπες,αν μπορεις να μπαινεις ανετα χωρις να σε βλεπουν... :? Παντω το αφεντικο ενταξει εξηγηθηκε αν γινουν ολα οπως τα ειπε! ;)

Οσο για τη σκυλα τη διευθυντρια...χεστην μωρε,θα την εχει φαει η αγαμια γι αυτο ειναι τοσο ψακωμενη!!!!! :lol::lol::lol:

Τονάκι μου και εγω αυτό σκέφτομαι αν θα με βλέπουν :?:? . Όσο για τη διευθυντρια... σίγουρα τετοια είναι την ειδα εγω κόβω το κεφάλι μου ότι εχει να δει που#$#ι 300 χρόνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεστο Βικουλίνι, πέστοοοοοο!

Ελα μωρε λίγες ώρες να ρθεις και να γυρίσεις.. Για μια φοράαααα φευγω και εγώ στα ξένα και δεν θα σε δω ποτες!!! :mrgreen:

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΒΑΡΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονάκι μου και εγω αυτό σκέφτομαι αν θα με βλέπουν :?:? . Όσο για τη διευθυντρια... σίγουρα τετοια είναι την ειδα εγω κόβω το κεφάλι μου ότι εχει να δει που#$#ι 300 χρόνια!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικαρα το εννοω για τη φιλοξενια δεν το λεω ετσι

τι ωραια θα ηταν να ερχουσουνα κ να πηγαιναμε για ρακομελαα :P:P:P:P:P:P

τονια αυριο θα γεννησεις εχω προαισθημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φλωριαννα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΥ ΤΗ ΒΙΚΑΡΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ...ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΤΡΩΓΑ ΦΡΙΚΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...Κ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ...Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΓΕΡΕΣ Κ ΟΙ 2!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΥ ΤΗ ΒΙΚΑΡΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ...ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΤΡΩΓΑ ΦΡΙΚΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...Κ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ...Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΓΕΡΕΣ Κ ΟΙ 2!! ;)

συμφωνω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικαρα το εννοω για τη φιλοξενια δεν το λεω ετσι

τι ωραια θα ηταν να ερχουσουνα κ να πηγαιναμε για ρακομελαα :P:P:P:P:P:P

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ...ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΘΑ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΦΕΡΝΩ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ :lol::lol::lol::lol: ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG: [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

BIBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA \M/ \M/ \M/ [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ :crazy:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΣΑΝ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΓΕΛΑΩ ΤΩΡΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειστε πολυ τρελοκομεια λεμεεε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ερη μου ναι ακομη εδω αλλα ευελπισθω οτι η Πυθια-Βικυ θα πεσει μεσα στις προβλεψεις της!!!!! :lol::lol::lol:

Βικαρα μου αμα βγεις αληθινη μωρη θα σου στειλω το κερασμα με κουριερ!!!!!!! :lol::lol::lol:

Βικουλινι μη του πεις τιποτα ρε...σηκω το πρωι και κοπανα την!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι γιατι ξερεις πια θελω αυτα που ειναι σαν λυχναρακια με ζυμι κ τυρακι μεσα κ κανελιτσα απο πανω καλτσουνια τα λενε?????πεθαινω για αυτα...

ααααααααααα κ ρακι θελω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!τι κανετε...δεν εχω προλαβει σημερα να διαβασω τα νεα σας?

Πως τα περασανε χθες οι εορταζοντες?

Τονακι τι λετε?προβλεψεις για το ποτε θα γεννησεις?Καλε ποτε εφτασες 39 εβδ και 4????μεσα στο Σαβ/κο μπορει να εχεις εκπληξεις!!!!!!!!!!!!!Εγω Δευτερα ειχα ραντεβου και Σαββατο ξημερωματα προς Κυριακη μου εσπασαν τα νευρα....αχ και να σας πω την αληθεια βαριομουνα να γεννησω βραδιατικαααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βικυ μου..καλα ειναι ..τωρα ξυπνησε ο μπεμπης και τον εχω βαλει και καθεται στο παιδικο γυμναστηριο και κοιταει τα ζωακια...ο μεγαλος μου κοιμαται ακομα :D Τι κανει ο Χαρης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...