Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω μόλις διάβασα αυτό που έπαθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει απελπισία.

Εγώ μία φορά είχα πλημυρίσει στο μπάνιο από το καζανάκι αλλά ευτυχώς το πήρα χαμπάρι γρήγορα και το πρόλαβα. Αλλά και εγώ είχα κάνει την ίδια βλακεία είχα βάλει πάνω από το σιφώνι το χαλάκι του μπάνιου.

Τι να σου πω υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ στη δουλειά είμαι και ψιλοβαριέμαι.

Χθες το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ και είδα σε επανάληψη στον Alpha "Για την καρδιά ενός αγγέλου" και μετά ψυχοπλακώθηκα ούτε που ξέρω τι ώρα κοιμήθηκα, τώρα είμαι σαν το ζόμπι.

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραίο καιρό θα κάνει σήμερα μακάρι να σου στεγνώσουν τα χαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Φανη.....

Αντε βρε Βικυ μου ελειψες με τα φαγητα σου βαλε καμια φωτο να με ανεβασεις την διαθεση :lol:

Η φωτο στο προφιλ σου τελεια θεα εισαι ;)

Καλημερα Ρια αστα να πανε το παθημα ομως εγινε μαθημα ποτε το χαλακι πανω στο

σιφωνι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρια καλημεραααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βασω μου ευχαριστω με κανεις κ ντρεπομαι :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θα βαλω το απογευμα απο μια τουρτιτσα που θα φτιαξω για το χαρουλη αυριο θα κανω πειρατικο καραβι ο θεος μαζι μας ελπιζω να βγει καλη!!!!!!!!!!

σε λιγο κοριτσακια παω για κατι ψωνια θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα καλε που ντρεπεσαι κιολας :lol:

Καλα και ο μικρος σου τι μαλλι μονο ο δικος μου δεν εχει :(

Τουρτιτσα ε? ελα τρελη μαγειρισσα την επιτυχια την εχεις σιγουρη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikxar καλημέρα και καλά ψώνια!!!!!!!!!!!!!

Βάσω και εγώ το ίδιο πρόβλημα μαλιού έχω είναι και ξανθιά και δεν έχει πολλά παλέβουμε να μακρύνουν. Εν το μεταξύ εγώ έχω πολύ μαλί και μου λέει μαμά θέλω να γίνουν μακρυά σαν τα δικά σου!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ η Ελένη που χάθηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Σαλαμίνα άστο μέχρι να βρεθούμε θα μας πάρει ώρα.

Τι δουλειά κάνεις?? Και πως είναι το ονομά σου απορία το είχα καιρό. Τώρα που σε πέτυχα θα σε τρελάνω στις ερωτήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα….ρώτα ότι θες….

Άσπα με λένε και είμαι γραμματέας-βοηθός λογιστή….λέμε τώρα, γιατί στην ουσία τα κάνω όλα!!!

Αλήθεια Σαλαμίνα μένεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια!!!!!!!!!!πως ειστε?????

πω πω βρε βασω μου τι ηταν αυτο που επαθες ε??σκετη φρικη!!!!

τονια μου ερχομαι σφαιρα κρητη για τα κολουδιαααα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε βικυ μου μας ανοιξες την ορεξη πρωι πρωι μιαμ μιαμ!!! :lol::lol::lol: μου φαινεται το αμεσσημερι που θα ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια φευγω γιασουπερ μαρκετ να αγορασω υλικα για να φτιαξω καμια κρεπα η κεικ με γεμιση σοκολατας!!!!!......

α κοριτσια απσπα κ ανδριανα αυτο με το μαλλι πονεμενη ιστορια....η κορη μου εχει μιλαμε το...μαλλι ενω ο γιος μου εχει λιγα μαλλακια ,το πουλακι μου!!!

τι αλλα βρε κοριτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Βασούλα μου τι πάθατε μωρέ, κριμα! Ατυχία ρε συ, άλλο κακο να μην σας βρει!

Εμείς εχουμε σήμερα στην δουλειά στις 3 το μεσημέρι την κοπή της πίτας σε ενα ξενοδοχείο..

Εντάξει θα περάσει γρήγορα η μέρα σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την είδατε την Ηλιάνα κούκλα, καλά σας λέω να βάλουμε τίτλο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΤΕΛΑ δεν με ακούτε.

Μιρλίτσα και εγώ γραμματέας σε τεχνικό και μεσητικό και εγώ όλα τα κάνω.

Σαλαμίνα μένω ωραία είναι ειδικά το καλοκαίρι!!!! Να έρθετε όλες για μπάνιο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ηλιαννα η φωτο σουπερ μοντελακια ολες μας :lol::lol::lol:

Οσο για το σπιτι αφηστε το μπας και το ξεχασω με πηρε τωρα τηλ και ο αντρας μου και μου ειπε

πως η ντουλαπα απο την κρεβατοκαμαρα εχει φουσκωσει παει καταστροφη :o

ολο ζημιες ρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια,τι να πω......σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!νιωθω λιγο αβολα!!!!

πω πω βασω μουτι ειναι αυτο το πραγμα βρε παιδι μου?????τρελα ε????

α δε σας ειπα σημερα ξεκιναω την κορη μου χορο!!θελω να ελπιζω πως θα καθισει,γιατι καποιοι αλλοι μου ειχαν πει πως τα δικα τους κοριτσακια ειχαν φοβηθει κ ειχαν φυγει :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ την έγραψα σε σχολή χορού αλλά δεν έχουμε πάει λόγω βήχα :oops: .

θα πάει την επόμενη εβδομάδα για να γίνει εντελώς καλά.

Της δικιάς μου πάντως αν και δεν την πήγα ακόμα σε μάθημα της άρεσε πάρα πολύ όταν πήγαμε για να την γράψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Βασουλα μου τι παθετε βραδιάτικα κοριτσάκι μου... υπομονή, θα τα φτιάξετε εσεις τώρα;; Είστε με ενοίκιο;;

Ηλιανα μου μια κουκλίτσα είσαι...

Ερακι καλη κοπη τη πίτα!!!!!!!!!!!!!

Είμαι λίγο στεναχωρημένη σήμερα... το αφεντικό μου ανακοίνωσε ότι θα με πάει στο άλλο του γραφείο στη Γλυφάδα γιατί έφυγε από εκει ενας λογιστής και χρειάζονται αντικαταστάτη. Πήγα από εκει και έπαθα σοκ :shock::shock: . Ενας όροφος με μικρά γραφειακια χωρισμένα να τζαμένια διαχωριστικά στιβαγμένοι άνθρωποι 2 -3 σε καθε ενα από αυτά!!!! Πολύ δουλειά, πολύ τρέξιμο σε εξωτερικές δουλειές και το ωράριο 9-5 και όσο πάει :cry::cry: . Ξεκινάω εκει από Δευτερα, δεν ξέρω αν εχει internet ούτε αν μπορώ να μπαίνω άνετα :cry::cry: . Το μόνο θετικό είναι ότι θα είμαι κοντα στο σπιτι 10 λεπτά με το αυτοκίνητο.

Αχ κοριτσάκια μου, μου άρεσε εδω :cry::cry: . Και μπορούσα να σας μιλάω άνετα. Τώρα λογικά μόνο απόγευμα θα τα λέμε :cry::cry:

Φιλάκια πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλειά να υπάρχει βρε Φλωριάνα και όπου και να ‘σαι καλά θα είναι.

Θα είσαι κοντά στο σπιτάκι σου που είναι κι αυτό πολύ σημαντικό.

Μπορεί να είναι και καλύτερα εκεί….μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...