Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιάννα, νέα είσαι στην παρέα μας...για πες μας για σένα.

Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ, που μένεις???

Εγώ όπως κατάλαβες είμαι η Άσπα, μένω Αθήνα και έχω δύο παιδάκια.

Η κορούλα μου έχει αύριο γενέθλια....και περιμένουμε πως και πως το πάρτυ μας.

Για πες μου για σένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ....ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΝΟΥΛΟΤΡΕΛΟΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΟΥΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι εγινε ποτε γραψατε 4 σελιδες παλι? :D

Κουτσομπολιτσες καλοριζικοοοοοοο!!!!!

Εμεις ηρεμησαμε λιγο :D

Παω να στρωσω τραπεζι θα τα πουμε μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ελάτε Αθηνα να συναντηθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά διαβασα για τις ζαρτιερες απο χθες το βραδυ. Γέλαγα μοναχη μου στο σπίτι και ήταν εκει τα πεθερικά μου και με ρωτουσαν γιατι γελάς;;;;; Τι τους λες τώρα;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλριζικο και το 9!!!!!!!! Μακαρι ολο καλα νεα να ακουμε!!!!

Κοριτσια εγω δεν χρειαζεται να σας πω πως εισαστε η μονη μου παρεα! Αν δεν ειχα και εσας θα φουνταρα!

Βρε τρελιαρες ποτε φτασατε στις 4 σελιδες??? ααπαπαπα πολυλογουδες!

Η μικρη το ηπιε το γαλα της ναι, κλασσικα με τραγουδια στον υπολογιστη.

Ερη μου ευχαριστω!!! Πως πανε τα μαζεματα? εχεις στειλει τιποτα η θα φυγουν ολα μαζι? Τα νοικια εκει πως ειναι?

Ανδριανουλα μου καποια φαση θα περναει μωρε ο μικρος και θα στρωσει σε λιγο καιρο.

Βικακι καλα ψωνια!!!

Ωχ κλαιει ο μικρος...σας αφηνω.τα λεμε αργοτερα!! φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ελάτε Αθηνα να συναντηθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά διαβασα για τις ζαρτιερες απο χθες το βραδυ. Γέλαγα μοναχη μου στο σπίτι και ήταν εκει τα πεθερικά μου και με ρωτουσαν γιατι γελάς;;;;; Τι τους λες τώρα;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ Κ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ;;;

ΤΟΝΙΑΑΑ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλεεεεε φωτιες εβγαλε η γλωσσα σας!!!!!! :lol::lol::lol:

10 σελιδες απο χθες το βραδυ;;;;;;;;στραβωθηκα η γυναικα!!!!!! @-)

Καλοριζικο το 9!!! :D

Βικουλα τη ματιασα τη μαμα σου;;;;;απαπαπαπαπα!!!!! φτουφτου θα ριξω κι ενα ξεματιασμα καλε!!!!! :oops::oops::P

Παντως ουτε εγω τα πολυπιστευω αυτα με το ματι ρε γαμωτο...και ο Μακης ειναι ακριβως σα το Νικο,καθε τρεις και λιγο παιρνει τη μαμα του για οικογενειακο ξεματιασμα!!! :lol::lol: Αφου καθε φορα του λεω "ωωχχχ ξυπνησε παλι η σκατογρια μεσα σου" και γινεται τουρκος!!!!! :lol::lol:

Λενακιο πρωτος σου ερωτα ε;;;;;τι ρομαντικο!!!!! :x:x:x

Κι εμενα ο πρωτος ηταν....του μηνα Οκτωβριου!!!!!! :)):)):)):))

Ανδριανακι παρακολουθα το μικρο την ωρα που παιζει(ακου τους διαλογους που κανει στο παιχνιδι) ή τις ζωγραφιες του κι αν εχει συμβει κατι θα το βγαλει εκει πιστευω..Μηπως του ειπε τιποτα η μικρη σου τσουπρα που αυτη μενει μαζι σου τα πρωινα και ζηλεψε;;; Κι αν δεις και επιμενει αυτη η κατασταση πες του μια μερα οτι ενταξει δε θα παει σχολειο σημερα,αλλα φροντισε να μη περασει και τοσο καλα στο σπιτι,μπας και νοσταλγησει το σχολειο...Ξερω κι εγω ιδεες σου λεω μπας και βγαλεις ακρη,αν και νομιζω οτι φαση ειναι και θα περασει! ;)

Βικουλινι ποση ωρα ειναι η Παρος μεχρι Αθηνα;;;Ικανη σε εχω πας για ενα καφεδακι και να γυρισεις!!! :lol::lol:

Ερη πολυ γελασα με το Π!!!!! :lol::lol: Εμ μπροστα στα πιπινακια τα 24χρονα που εχουμε εδω πως να νιωσουμε κι εμεις οι τριανταρες;;;!!! :lol::lol:

Καλα η παιδιατρος μεγαλη μαλακω!!!!! :twisted::twisted: Δε τη πηρες τηλ να τη ξεχεσεις λιγακι;;;; :twisted:

Φλωριανα μου εκει τους ειχες παλι εχθες;;;;; :shock: Αλατακι στη πλατη την αλλη φορα μπας και δε ξαναρθουν συντομα! :evil: Κι αν δε πιασει το αλατι, ξανασκεψου αυτο με τις ζαρτιερες!!!! :lol::lol::lol:

Ασπακι να τη χαιρεσαι τη κορουλα σου!!! Αν και θα σου ευχηθουμε αυριο πιο επισημα!! ;):P

Κοριτσακια μου σημερα τα παιξα απο τη κουραση και τωρα δε μπορω να σηκωθω ουτε για κατουρημα!!! :-s Πηγα να παρω μια λαμπα και να βρω κι ενα φωτακι νυχτος(δε βρηκα τελικα),κομμωτηριο να κουρευτω κι εγω κι ο Αλεξ,σουπερ μαρκετ και φυσικα σερνοντας και τον Αλεξ μαζι...και να εχω κατι πονους και μια ζαλαδα απιστευτα!!! Αντε να βγει η μπουμπου γιατι θα σακατευτω σε λιγο!!! :crazy:

Ηλιαννακι , Λενακι κι ολες οι υπολοιπες τα φιλια μου!!!! :-*:-*

Υ.Γ.Οχι Βικουλινι δε γεννησα,αλλα μεχρι να σας διαβασω και να γραψω ξημερωθηκα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΠΛΟΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ 3 ΩΡΕΣ Κ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ 4,5-5 :D:D Α ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ ;;;ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΑ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ!!

ΑΧ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΕΡΝΑΓΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Κ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ ΗΤΑΝ...ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ...

ΠΟΛΥ LOVE :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τονια εφτασε ο καιρος!!πωωπωω πως περασαν ετσι οι μηνες??!!αντε βρε με το καλο!!!κ που να γεννησεις 14 φλεβαρη!!!!! :lol: θα βγει ερωτιαρα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΧΕΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΜΗΠΩΣ... :roll:

ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ;;;;;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονακι γλυκο μου εφτασε η ώρα εε;; Πωπω... πως νοιωθεις;;; Ο μικρός τι λέει;; Τι του έχεις πει;; Πες να πάρουμε καμια ιδέα για όταν έρθει εκείνη η ώρα ;;;;

Βικουλίνι δυστυχώς δεν εχω ιδέα από μπομπονιέρες κλπ. Εμένα μου τα έφτιαξε μια φίλη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια γυρισαμε τα μαζεψα κ ολα εφερα κ το πασακο μου κ τωρα περιμενουμε να ερθει ο ξυλας να φερει ξυλα μηπως παμε καμια βολτα :D:D:D

καλα τονια δεν υπαρχεις :lol::lol::lol: ψοφαω στα γελια ειδικα ο πρωτος του μηνα οκτωβρη ελιωσα :lol::lol::lol: κανονισε μαρη τωρα που θα γεννησεις να μας ξεχασει οποτε μπορεις εδω θα μαστε να μας τα λες....

βικακυ αν ερθετε ολες απο τα νησια θα σας κανονισω εγω τρικουβερτο παρτυ η σπιτι μου η στο μαγαζι που παμε που δεν υπαρχει περιπτωση κανεις να μς πει κατι που θα το θυμαστε για ολη σας τη ζωη :lol::lol::lol: ειμαι ειδικη σε αυτα :lol::lol::lol:

φλωριαννα επρεπε ν ατους τα πεις να δεις τη μουρη τους ετσι :shock::shock::shock::shock:

ελενακη μου γλυκο πολλα πολλα φιλακια

αγαπημενη ποιος ξερει μπορει φαση να περναει ο νικολας??

ασπα ιωαννακη τονια κατερινα σταμμυ ρια βασω φανη ελενη ελισαβετ ηλιαννα πολλα πολλα φιλακια

βασω που εισαι καιρο εχεις να μπεις

τι αλλα νεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ 4οοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol:

μπρος δεν βαζω...αλλα περιμενω να ερθει μονο του..σαν εκπληξη!!!να δουμε ποτε!!!!!κ τα 2 τα μικρα της...εκπληξης ητανε!!! :lol::lol: αχ!!μακαρι!!καλοδεχουμενο θα ειναι!!!!με πιανει συγκινηση οταν σκεφτομαι κοιλιτσα,πατουσακια,μικρα δαχτυλακια!!!αχ!αχ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kaloriziko!!!!

eimai apo to mesimeri psilokommatia!exw kati ponakia..kai episis anevasa kai pureto!!!ti kala!

manoula3 me to kalo to 4o kai suntoma e!!xaxa!

tonaki28 den gennises akoma e??pisteuw pws stis 11 tha genniseis!eimai mentioum!xaxa!plakitsa..ante na erthei i korakla na iremiseis...

flwriana kakws den evales tis zartieres loipon..akous ekei!pali ekei autoi?

bikara ti kanete?spitaki ta 3 sas?apofasises gia tin giorti ti tha ftiakseis?

bikoulinaki ti kaneis?anoikse i ksaderfi mou magazi me mpomponieres stin paro..alla apo times den kserw ti paizei..an s endiaferei pes mou!nomizw oti exei gia ola ta kase..

lenara pws pas me to bebaro kai to rinaki??

elenaki.elisa,katerinaki,vasw,stamy,eraki,toniaxan filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα μπηκα στα γρηγορα πηρα τη θεση του αντρα μου κ βγενω αμεσως!!

τζοανακι περαστικα σου κ να προσεχεις!!!ανοιξε μαγαζι στη παρο;;;α καλα εγω ζω σε αλλο νησι το εχω ξαναπει!!!για πες με ενδιαφερει κοριτσαρα μου!!!

βικαρα βολτιτσα;;;καλα να περασετε!!θα ηταν τελεια να το κανονιζαμε!να γεννησει κ το τζοανακι πρωταααα!!!!εγω ειμαι μεσα παντως να το ξερετε!!!

οντως η βασω που ειναι;;;;;;;;;;;;που εισαι καλεεεεεεεεε;;;;

ανδριανα εισαι απιστευτη!!!!!με το καλο να σουρθει κ το 4ο λοιπον!!!!αφου εχεις τετοιες αντοχες εισαι πολυ καλη μανουλααααααααααα γιατι τα παιδια χρειαζοντε ηρεμιααα...

να σας πω την αληθεια κ εγω οσο μεγαλωνει ο μπεμπακος παρολι τη γρινια κ τη πιεση δεν λεω οχι κ σε ενα 3ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι τρελη ε;;; :lol::lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eisai treli..apla sten arxi einai ligo duskola!meta pou pairneis to kolai..ola kala!!na deis otan ksepetaxtei gia ta kala..

tha ti rwtisw giati den thumamai se poio meros akrivws to exei anoiksei!kai tha sou pw aurio!mporei na deis kati kai na sou aresei alliws...den egine kai tipota!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...