Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

ειδατε;ολα γινονται τελικα..και το θεμα των ορμονων ειναι πολυ βασικο..ο θυροειδης ειναι πολυ σημαντικος.αναστασια ποτε τελειωνετε με τις θεραπειες;λιλ αφου εισαι σε καλο γιατρο μη φοβασαι τιποτα..ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασια μου δεν υπαρχει λογος ανησυχιας για το θεμα αυτο.Στο αντρα μου του ειχε πει ενας να χειρουργιθει.Ομως δεν πρεπει να τα πειραζουμε αν δεν υπαρχει σοβαρο προβλημα.Απλα και εκεινος στην αρχη ακολουθησε μια φαρμακευτικη αγωγη.Πρεπει να ξερετε μονο οτι αυτο συνηθως δεν φευγει και οτι μερικες φορες ειναι σε εξαρση.Απο εκει και περα ολοι και οι γιατροι μου μας διαβαιβεωσαν και αφου εκανε σπερμοδιαγραμμα οτι ολα ειναι ok!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου δεν υπαρχει λογος ανησυχιας για το θεμα αυτο.Στον αντρα μου του ειχε πει ενας να χειρουργιθει.Ομως δεν πρεπει να τα πειραζουμε αν δεν υπαρχει σοβαρο προβλημα.Απλα και εκεινος στην αρχη ακολουθησε μια φαρμακευτικη αγωγη.Πρεπει να ξερετε μονο οτι αυτο συνηθως δεν φευγει και οτι μερικες φορες ειναι σε εξαρση.Απο εκει και περα ολοι και οι γιατροι μου μας διαβαιβεωσαν και αφου εκανε σπερμοδιαγραμμα οτι ολα ειναι ok!

Σε ευχαριστω πολυ ,πολυ cuando!!Eυχομαι και σε εσενα τα καλυτερα!!!!!!!! ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε ας φτασει σε σημειο που να μην εμποδιζει την γονιμοτητα και μας φτανει κι αυτο.Cuando στις 10 μαρτιου τελειωνει η θεραπεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε ας φτασει σε σημειο που να μην εμποδιζει την γονιμοτητα και μας φτανει κι αυτο.Cuando στις 10 μαρτιου τελειωνει η θεραπεια!!!

τελεια οποτε μετα βουρ!!!ελπιζω να πιασει η θεραπεια και να τελειωνετε με αυτο το θεμα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki mou......xiotissa mou.......ti kala pou mou ta eksigises :D:D:D:D:D efxaristw polyyyyy!!!!!!o antroulis mou leei pws otan egine i pallindromi mas eipe pws symbainei afto k pws o giatros mou tha mou elege na ti kanw afti tin eksetasi an to ekrine aparaitito!!omws de kserw se poia katigoria anoikoun ta embryakia!!tha psaksw sta xartia mou mipws k to brw k tha sas pw!!

lil to thyroeidi sou na to koitakseis!!emena mou to eixan brei sto kentro ekswsomatikis!to prwto pragma pou ekanan itan na mou paroun aima k na doun to thyroeidi mou!!!eixa ypertheiroeidismo kai mou edwsan xapakia ta opoia epairna kathe prwi!!!!!!prosfata piga k ksanaekana ena tsek giati etoimazomai gia triti kai einai ola entaksei...kati monades pio panw alla poly ligo!tipota anisixitiko!!!! :D:D:D:D

koritsia simera i demoula den einai na kanei xoriaki????????antena doume ti tha mas pei!!!lete na exoume k alli gkastrwmeni??makariiii

sas filwwwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannοlino σε ευχαριστω δεν το φανταζομασταν αφου εχει να κανει κατα πολυ με την κληρονομικοτητα και κανεις μας δεν εχει!Μπορει να βρεθηκε και η αιτια,ευτυχως ειναι στην αρχη.Την Τεταρτη εκλεισα ραντεβου με το γιατρο. :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannοlino σε ευχαριστω δεν το φανταζομασταν αφου εχει να κανει κατα πολυ με την κληρονομικοτητα και κανεις μας δεν εχει!Μπορει να βρεθηκε και η αιτια,ευτυχως ειναι στην αρχη.Την Τεταρτη εκλεισα ραντεβου με το γιατρο. :-?:-?:-?

oute se emas exei kaneis!!!kai egw stin arxi to eixa parei ligo apsyfista!!meta edw ematha poso epireazei mia egkymosini!!!na to prosekseis k efxomai afti na einai i aitia k na teleiwsoun ta basana sou k syntoma na gineis manoula!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino να σε καλα μακαρι συντομα να εχουμε καλυτερα νεα ολες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια στην τριτη σου προσπαθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia asxeto alla tha to pw!!!!!!!!egw tha synexisw etsi opws apo tinarxi eixa pei kafou o giatros mou edwsee to prasino fws....ksekinaw etsi k kali mou epityxia!!!o theos na balei to xeri tou!!!!!

lil efxomai se oles mas na pane ola kala!!na lythoun olonwn ta problimata kai ooooolo to post na allaksei titlo!!!! :lol::lol: gia emas pou laxtarousame mwraki k to apoktisame!!!!!!! :D:D:D

dystyxws sas afinw na doulepsw ligo!!efxomai to brady pou tha mpw na dw ta efxarista tis demoulas!!!

kikitsa mou esy giati efyges??

filakia kouklares mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OYTE EMENA MARESEI KORITSIA NA XALAV TO KLIMA ALLA AYTA TA TELEYTAIA POY EIPE H SIA MONO ZHLIA KAI FTHONO DIXNOYN!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΙΜΩΡΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OYTE EMENA MARESEI KORITSIA NA XALAV TO KLIMA ALLA AYTA TA TELEYTAIA POY EIPE H SIA MONO ZHLIA KAI FTHONO DIXNOYN!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΙΜΩΡΕΙ!

Ο θεουλης τιμωρει???? Δεν εισαι καλα κοριτσι μου !!!!!!!

Σε λυπαμαι πραγματικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορειτε να ηρεμησετε; X([smilie=naka.gif] δεν ειναι σωστα αυτα τα πραγματα..γραψτε πμ αν θελετε..δεν νομιζω οτι ειμαστε εδω ουτε για να κατηγορουμε ουτε για να κρινουμε ουτε για να μαλωνουμε.Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να κρίνει κανέναν γιατι ουτε καν γνωριζόμαστε καλά καλά.Μην μπερδεύεστε εδω ειναι απλά ενα φορουμ..δεν ξέρουμε τι περναει η καθε μια και τι κάνει σπιτι της ουτε πως σκεφτεται.Ομως η καθε μια ξερει τι κανει και τι λεει και που το λεει.Ας ειναι η καθε μια σωστη με ο,τι κανει και ας αφησει τους αλλους να κανουν λαθη.Εμενα δεν με ενδιαφερει τι γραφετε και που αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι κριμα να χαλαμε το ομορφο κλιμα που εχουμε δημιουργησει.Οι προσωπικες διαφορες ας μεινουν προσωπικες.ειμαστε ενα φορουμ..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JANNOLINO ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΜΑΙΙΙΙ 6 ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!! ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ.... ΚΑΙ ΤΠΤ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ. .... ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JANNOLINO ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΜΑΙΙΙΙ 6 ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!! ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ.... ΚΑΙ ΤΠΤ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ. .... ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ντεμουλα μπορεις να κανεις ενα τεστ σε παρακαλω; σε λιγο θα γεννησεις..τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ιδια με της περιοδου..εχεις καθυστερηση μια βδομαδα σχεδον..ενα τεστ θα δειξει..καλυτερα να μαθεις νωρις αν εισαι εγκυος για ο,τι χρειαστεις..για να πας στο γιατρο σου..τι περιμενεις; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO!!! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠEΙΘΕΤAI!!!! ΜΜΜΜΜΜ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤΑΚΙΙ!! ΠΦΦΦΦΦΦ!!!!! ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΜΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ.... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO!!! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠEΙΘΕΤAI!!!! ΜΜΜΜΜΜ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤΑΚΙΙ!! ΠΦΦΦΦΦΦ!!!!! ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΜΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ.... :D:D:D:D

παρε clearblue οχι αυτα της αναστασιας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου !!!

τι μου κάνετε ;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

βρε κουρτσούδια μου όλα τα προβλήματα λύνονται με την σειρά τους και σύντομα θα γίνουμε μανούλες !!

δεν θέλω άγχος, μας κάνει τόσο κακό το ρημάδι.

Στα δυο μας τα κορίτσια, αν και δεν μου πέφτει λόγος, θέλω να πω οτι δεν είναι καθόλου όμορφο το κλήμα αυτό, καλό θα ήταν να πέσουν λίγο οι τόνοι....

αφήστε τον Θεούλη εκεί που είναι να κάνει την δουλειά του όπως αυτός ξέρει και μην τον ανακατεύεται.

Είναι βαριές αυτές οι κουβέντες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OYTE EMENA MARESEI KORITSIA NA XALAV TO KLIMA ALLA AYTA TA TELEYTAIA POY EIPE H SIA MONO ZHLIA KAI FTHONO DIXNOYN!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΙΜΩΡΕΙ!

Βρε κικιτσα, δεν ξερω τι διαφορες παίχτηκαν μεταξυ σας, αλλα κι εσυ..."ο θεουλης τιμωρεί?"Αυτο ασε να το κρινει αυτος τι θα κανει!!!Μην μπλεκουμε τα Θεια!!Θα πεσει φωτια να μας καψει!!! :( Δεν νομιζω να εχει προβλημα η Σια...ισως να εκανε και πλακα γιατι το συνηθιζει, ειναι πειραχτηρι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JANNOLINO ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΜΑΙΙΙΙ 6 ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!! ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ.... ΚΑΙ ΤΠΤ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ. .... ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

demoyla έριξα πολύ γέλιο με το σχόλιο για την καθυστέρηση και στο μυαλό... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά σου γράφει η cuando, κάνε κανένα τεστάκι, ή χοριακή, γιατί εάν είσαι εγκυούλα θα πρέπει να επισκεφθείς τον γιατρό σου και να ξεκινήσεις πολυβιταμίνες με φολικό οξύ. Περιμένουμε νέα σου...

Ψυχραιμία, κορίτσια, ψυχραιμία... Θα συμφωνήσω με την cuando, την merenta και την αναστασία. Τα σχόλιά τους με κάλυψαν πλήρως. Εύχομαι να επανέλθει σύντομα το κλίμα ομοψυχίας και αλληλεγγύης που χαρακτήριζε αυτό το πόστ και τα προηγούμενα δύο. Το έχουμε μεγάλη ανάγκη όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...