Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,Η ΜΕΛΙΑ ΜΟΥ!

ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΩΝ ΗΜΕΡΩΝ(ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ) ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΤΩΝ!!!

ΑΝΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ! :P

ΜΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ????ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???

ΝΑΙ ΚΑΙ Η TEDDY EINAI ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

ήρθα πρωί πρωί να σας φυσήξω

Από εδώ και πέρα θα έχουμε μόνο ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marikaki μου τελικά ναι τα καταφέραμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εύχομαι σύντομα και στα δικά σου!!!!!

Kikitsa πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελίνα σε ευχαριστώ πολύ πολύ και εύχομαι και σένα να έχεις μια τέλεια

εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jannolino να είσαι καλά και σύντομα και στα δικά σου!!!!!!!!!!

Α! και Xouanitaki το σκυλάκι σου είναι τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο γλυκούλι!!!!!!!!!

Καλημέρα σε όλες και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο μενα και ξανα συνχαρητηρια στις κοπελες που πετυχαν τον στοχο τους :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εδω σε αυτο το σημειο θα ηθελα να ενημερωσω για 1 φαουλ, υπαρχει και 1 κοπελα στο φορουμ με τις εξοσωματικες που προχτες απετυχε χοριακη 0. Παραλληλα με τις χαρουμενες ανακοινωσεις....

Εκεινο που θελω να πω ειναι οτι καλες οι χαρες καλα τα πανυγηρια, αλλα 1 κοπελα στεναχωριεται και χρειαζεται ψυχολογικη υποστιρηξη ας ριξουμε λοιπον λιγο τους τονους ας μην πανυγυριζουμε απο post σε post γιατι πραγματικα δεν ειναι σωστο !!!!!!

ας ερθουμε λιγο στην θεση της κοπελας ολες μας !!!!

ας μην κοιταμε μονο το εγω αλλα και το εμεις :|:|:|:|

Μια παλια κοπελα οπως εγω μπορει να παρεξηγηθω λεγωντας αυτα τα πραγματα, ομως πραγματικα το δικαιο και σωστο θα το πω και ας παρεξηγηθω αδιαφορωντας για το αποτελεσμα!!!!!!

Δεν με ενδιαφερει να μην ειμαι καλη με ολες αλλα σωστη και δικαιη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΛΕΣ....ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?

ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΩ ΜΑΣ,ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΔΩ?

ΟΠΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ....

ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ....

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑ....ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΥΠΗ!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ....ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ...

ΠΑΩ ΠΑΣΟ..... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΛΕΣ....ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?

ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΩ ΜΑΣ,ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΔΩ?

ΟΠΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ....

ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ....

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑ....ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΥΠΗ!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ....ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ...

ΠΑΩ ΠΑΣΟ..... :?

αυτο ακριβως εννοω Χουανιτακι μου να στιριζουμε οχι μονο στις χαρες αλλα και στις στεναχωριες η Σκορπινα απετυχε ας το δουμε λιγο και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sigoura kopeles m tha xarume gia oles oses menoune egkios!aloimono!alla otan mia kopela exei faei tosi apotixia, tote sigoura prepei na kratame ipious tonous!einai logiko nomizw!i skorpina mas xreiazetai k eimaste dipla tis opws eimaste k stis upoloipes p menoune egkios eite apo talaipwria eite xwris!xarikame gia oles apla epeidi skeftomaste k ta koritsia ta opoia exoun apotixei prepei na kratame tous tonous xamila!

etsi toulaxiston pisteuw!

kali sinexeia se oles mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Μακαρι ολες να ειχαμε επιτυχίες και να βλεπαμε μονο πραγματικα θετικα τεστ και χοριακες.Δεν έτυχε να μιλήσω με την σκορπινα αλλα εννοειται πως ειμαστε εδω γι αυτην για οση στηριξη χρειαζεται.Σιγουρα δεν μπορω να την καταλαβω απολυτα γιατι μεχρι εκει δεν εφτασα, αλλα γνωριζω την αποτυχια απο πρωτο χερι και κυριως τις βασανιστηκες ημερες αναμονης μεχρι την χοριακη!!!Μια αγκαλια λοιπον για την σκορπινα μας!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, μπήκα στα κλεφτά, εχω καιρό να μπω και ένιωσα την ανάγκη να βρεθώ κοντά σας, διάβασα στα γρήγορα τα ευχάριστα και να πω συγχαρητήρια και καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη στις γκαστρούλες μας. Cuando και Merenta και Anastasia και MArikaki καλή επιτυχία κορίτσια.

Και φυσικά καλή επιτυχία και σε όλες που προσπαθούμε να το τσακώσουμε.

Θα συμφωνήσω με την Σια και την Girl, θα πρέπει να κρατάμε λίγο τους τόνους χαμηλά.

Εγώ μπορεί να έχω γίνει αδιάφορη για εσάς κάποια άλλη κακή και κάποια άλλη καλή. Όμως όλες εδω είμαστε για τον ίδιο λόγο και όλες έχουμε τον ίδιο στόχο. Μην αδιαφορούμε λοιπόν για καμία. Να χερόμαστε για τις επιτυχίες αλλά να απλώνουμε το χέρι και στις ανοποδιές. Όλες έχουμε την ίδια ανάγκη.΄

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA.ELPIZW OLES NA EISTE KALA.

TO NA PROSPA8EIS GIA MWRAKI NA TO 8ELEIS TOSO POLY KAI KA8E MHNA NA APOGOHTEYESAI EINAI OTI XEIROTERO GIA TH PSYXOLOGIA THS GYNAIKAS KAI FYSIKA TOY ZEYGARIOY.

PROSPA8OYSA 2,5XRONIA KAI KA8E MHNA EIXA SYMPTWMATA..ALLA KA8E MHNA STENAXWRIWMOYNA.TELIKA ..O 8EOS MOY TO ESTEILE..DE TO PISTEYA KAI AKOMH KAI TWRA DE MPORW NA TO PISTEPSW..

KORITSIA KOYRAGIO ..OLES 8A GINOYME MANOYLES ME TO KALO..APLA MH STENAXWRIESTEI KAI MHN AFHSETE TON EYATO SAS NA SKEFTESTE MONO AYTO EINAI OTI XEIROTERO KAI TO LEW EPEIDH TO EXW BIWSEI...MOLIS AFHSA TON EYATO MOU ELEY8ERO KAI AFOY EGINE MIA EPEMBASH STON ANTRA MOY TA KATAFERAME.

STELNW TH 8ETIKH MOY ENERGEIA SE OLES SAS !!!!!!!!!!FILAKIA POLLA .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..ελπιζω να ειστε ολες καλα σημερα...εγω για το θεμα της σκορπινας έχω να πω..πως έχεις δικιο πρεπει να συμπαραστεκόμαστε αλλά είναι δύσκολο σε ένα φόρουμ να τα βλέπουμε όλα και να σχολιάζουμε για όλες..μας διαφεύγουν και πράγματα..αυτό δεν σημαίνει κάτι..

εγώ προσωπικά δεν είχα μπει ποτέ στο ποστ της εξωσωματικης και μπηκα γιατι ήθελα πολυ να μάθω για τη φιλη μου τη μπαρτσελονιτα που ξερω πόσο καιρό προσπαθει κι αυτη η καημένη και καταχαρηκα..είδα σε κάποια στιγμή τη σκορπίνα και λυπήθηκα..αλλά λέω δεν έχω μπει ποτέ ,δεν έχω γράψει ποτέ τι να της λέω τώρα της κοπέλας,ουτε που την ξερω..είδα που της έγραψαν όλες όσες ήδη μιλούσαν καιρό..δεν πειράζει πάω να δω αν ξαναέγραψε και αν ειναι της λέω κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαs κοριτσακια και εμειs προσπαθουμε εδω και εναμισι χρονο αλλα τιποτα. Τωρα αλλαξαμε γιατρο,αντε να δουμε...Ελπιζω συντομα να εχουμε ολεs τα μωρακια μαs!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!καλε teddy και εσυ εγκυουλα? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: πολλα συγχαρητηριαααααα!με το καλο το μωρακι...μπραβο πολυ χαρηκα!τωρα που το ειδα δεν σε ειχαμε στην λιστα ε?γιατι?θα μπεις τωρα με πιο ωραιο χρωμα δεν πειραζει καλυτερα ;)

αντε ξεκινησαμε για τα καλα βλεπω τις ανανκοινωσεις,ωραια ;;);;)

σια μου γλυκια καταλαβαινω αυτο που λες και ξερεις ποσο σε αγαπω αλλα δεν ειναι σωστο να λες οτι δεν συμπαραστεκομαστε και στα ασχημα σε αυτες που εχουν αποτυχει γιατι ειλικρινα εγω δεν εχω ιδεα ποια ειναι η σκορπινα.με το που εγραψε η cuando ποια ειναι καταλαβα τι εννοεις!δεν εχω μπει ποτε στο ποστ με τις εξωσωματικες και ετσι δεν ξερω τι μπορει να γινεται εκει..αυτο δεν σημαινει ομως οτι αν το ηξερα δεν θα συμπαραστεκομουν στην κοπελα.γι αυτο μην μας μαλωνεις μερικες μπαινουμε μονο εδω η σε ποστ τα οποια εχουν σχεση με εμας και απανταμε για τις κοπελες που βρισκονται εκει..ειναι λογικο να μην ξερω τι μπορει να γινεται σε οποιοδηποτε αλλο ποστ εφοσον δεν μπαινω!ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω και να μην μου κρατησεις κακια ξερεις οτι στο λεω με ολη την καλη μου διαθεση :x:x:x:x:x

LIL καλη επιτυχια και σε σενα ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι.αν θες πες μας την ιστορια σου οποτε μπορεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki δεν το πιστευω οτι ειναι το δικο σου...νομιζα οτι ηταν ψευτικη φωτο!καλα ε κουκλιιι...να σου ζησει η μελια σου μια κουκλα ηταν μικρουλα και φανταζομαι και τωρα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!! :D:D:D ΛΟΙΠΟΝ,ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ... ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5Η ΜΕΡΑ...ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ... :D:D ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 36,5 :(:(:(:cry::( ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?????? :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla εγω ξερεις τι λεω?χοριακη κατευθειαν η τεστακι...αντε γιατι θελουμε και νεα εγκυουλα να εχουμε ;) κανε και περιμενουμε τα νεα σου δεν υπαρχει λογος να περιμενεις αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!καλε teddy και εσυ εγκυουλα? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: πολλα συγχαρητηριαααααα!με το καλο το μωρακι...μπραβο πολυ χαρηκα!τωρα που το ειδα δεν σε ειχαμε στην λιστα ε?γιατι?θα μπεις τωρα με πιο ωραιο χρωμα δεν πειραζει καλυτερα ;)

αντε ξεκινησαμε για τα καλα βλεπω τις ανανκοινωσεις,ωραια ;;);;)

σια μου γλυκια καταλαβαινω αυτο που λες και ξερεις ποσο σε αγαπω αλλα δεν ειναι σωστο να λες οτι δεν συμπαραστεκομαστε και στα ασχημα σε αυτες που εχουν αποτυχει γιατι ειλικρινα εγω δεν εχω ιδεα ποια ειναι η σκορπινα.με το που εγραψε η cuando ποια ειναι καταλαβα τι εννοεις!δεν εχω μπει ποτε στο ποστ με τις εξωσωματικες και ετσι δεν ξερω τι μπορει να γινεται εκει..αυτο δεν σημαινει ομως οτι αν το ηξερα δεν θα συμπαραστεκομουν στην κοπελα.γι αυτο μην μας μαλωνεις μερικες μπαινουμε μονο εδω η σε ποστ τα οποια εχουν σχεση με εμας και απανταμε για τις κοπελες που βρισκονται εκει..ειναι λογικο να μην ξερω τι μπορει να γινεται σε οποιοδηποτε αλλο ποστ εφοσον δεν μπαινω!ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω και να μην μου κρατησεις κακια ξερεις οτι στο λεω με ολη την καλη μου διαθεση :x:x:x:x:x

LIL καλη επιτυχια και σε σενα ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι.αν θες πες μας την ιστορια σου οποτε μπορεις!

Rose 25,

σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!

με το καλό και σε σένα και σε όλα τα κοριτσάκια της παρέας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και επειδή εγώ ήμουν δύσκολη περίπτωση σας

ενθαρρύνω να μην χάνετε το κουράγιο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα θα γίνουν, απλά χρειάζεται λιγη υπομονή (την οποία εγώ δεν είχα.........)

Φιλιά και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 36,5 :(:(:(:cry::( ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?????? :cry::cry::cry:

Δεν θέλω να σε ξεσηκώνω αλλά κι εγώ στην πρώτη χοριακή πριν να πάω να την κάνω μετρήθηκα και είχα σχεδόν υποθερμία...οπότε πήγα να κάνω την εξέταση με ψυχολογία στο πάτωμα...και τελικά τα αποτελέσματα με διέψευσαν!

Να πας να κάνεις χοριακή και για να ησυχάσεις και να σου φύγει η απορία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!! :D:D:D ΛΟΙΠΟΝ,ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ... ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5Η ΜΕΡΑ...ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ... :D:D ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 36,5 :(:(:(:cry::( ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?????? :cry::cry::cry:

Demoyla,

και εγώ τέτοια θερμοκρασία είχα, γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι?

μακάρι να είσαι εγκυούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!! ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΤΗ... (ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ) :P:P ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera k apo mena!ligo arga bebaia alla molis etoimasa to magazi kai ekatsa na piw mia goulia kafe :)

sinxaritiria se oles tis egkyoules!!!sia symfwnw mazi sou alla oute egw ti kserw ti kopela!!den nomizw na exei grapsei se afto to post kai opws k alla koritsia eipan egw den exw mpei sto post me tis ekswsomatikes!!!ennoeis na tis symparastathoume apo edw??den katalaba,sorry!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera k apo mena!ligo arga bebaia alla molis etoimasa to magazi kai ekatsa na piw mia goulia kafe :)

sinxaritiria se oles tis egkyoules!!!sia symfwnw mazi sou alla oute egw ti kserw ti kopela!!den nomizw na exei grapsei se afto to post kai opws k alla koritsia eipan egw den exw mpei sto post me tis ekswsomatikes!!!ennoeis na tis symparastathoume apo edw??den katalaba,sorry!!!

Οχι κοριτσι μου δεν εννοουσα αυτο, εννοω να κραταμε λιγο τους τονους χαμηλους γιατι υπαρχουν και κοριτσια που απετυχαν ταυτοχρονα με τις επιτυχιες των αλλων κοριτσιων..

φυσικα και θα χαρουμε, αλλα για οσες ξερουνε ( εννοειται οχι για σενα) ας συμπαρασταθουνε και σε αυτες τις κοπελες που παιρνανε τον γολγοθα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου rose 25 και σε ολα τα κοριτσια!!

Ειμαι καινουργια στην παρεα σαs, και εμειs ειχαμε καποια θεματακια τελευταια με μια εξεταση που εκανα (σαλπιγγογραφια) πηγαν να μαs τρελανουν, ημουν στεναχωριμενη για αυτο και αλλαξαμε γιατρο , πηγαμε σε ενα ειδικο σε θεματα υπογονιμοτηταs, φοβεροs,εχονταs υποψη μου δυο κοντινεs μου φιλεs που ηταν δυσκολεs περιπτωσειs.Aυτοs μαs τα ειπε διαφορετικα,εχουμε ελπιδεs για φυσιολογικα που μαs ελεγαν οτι ειναι αδυνατον και θα παμε βημα-βημα :) Το μονο που με εστειλε να κανω εχθες κατι εξετασεις και θα παρω το απογευμα τα αποτελεσματα για το αν θα πρεπει να αφαιρεσω μια κυστη στην οωθηκη λαπαροσκοπηκα.Ελπιζω οπως και να χει να πανε ολα καλα...

Καλη επιτυχια Τeddy περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια αν και έχει μεσημεριάσει :oops::oops:

Την κοπέλα, την σκορπίνα, δεν την γνωρίζω ούτε και εγώ και ομολογώ πως δεν είχα ιδέα αλλά το λόγια της Σίας έχουν και αυτά ένα νόημα ;) , δεν τα έγραψε ούτε για να γίνει μπέρδεμα ούτε για να τραβήξει την προσοχή.

Δεν ξέρω τι γίνεται στο άλλο ποστ με τις κοπέλες που κάνουν εξωσωματική αλλά σίγουρα κάποιες κοπέλες εκτός απο εδώ μπαίνουν και εκεί,

αυτές οι κοπέλες που μπαίνουν και στο δύο ποστ έχουν ρίξει όλη την προσοχή τους σε μια συγκεκριμένη κοπέλα η οποία έμεινε έγκυος και εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχει μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Μήπως η Σια εννοεί πως οι κοπέλες που γνωρίζουν και τις δυο να δουν λίγο και την άλλη πλευρά που τώρα θέλει την αγάπη μας/σας ; ;);)

Επίσης ένα παράπονο μου, έχω τόσες κοπέλες στην λίστα μου.... και έχουν πει μόνο ένα γεια :(:(

εμφανίζονται μετά απο το πουθενά στο ποστ μας ενώ μπαίνουν πολύ συχνά στα άλλα, γιατί κορίτσια μας ξεχνάτε ;;

Οσο για το κοκκίνισμα στην λίστα, προσπάθεια έκανα αρκετές φορές να κοκκινίσω την kikitsa αλλά δεν μπορώ να το κάνω, δεν αλλάξει παραμένει όπως έχει, ροζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...