Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ......ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΕ????ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!!!!!!!!Η ΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ......ΓΙΑΤΙ???????ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ?????

που είσαι βρε κορίτσι ;

η αρχή έγινε με την kikitsa !! άντε κορίτσια ποια έχει σειρά ; [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xouanitaki εγω ειχα κανει μια σπερματεγχυση το προηγουμενο πασχα.τωρα εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη και μουβαλαν 3 εμβρυακια. η χοριακη δειχνει διδυμακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki εγω ειχα κανει μια σπερματεγχυση το προηγουμενο πασχα.τωρα εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη και μουβαλαν 3 εμβρυακια. η χοριακη δειχνει διδυμακια!!!!!!!!!!!

διδυμάκια ;; υπέροχα !!! [smilie=blob7.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki εγω ειχα κανει μια σπερματεγχυση το προηγουμενο πασχα.τωρα εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη και μουβαλαν 3 εμβρυακια. η χοριακη δειχνει διδυμακια!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΙΚΙΤΣΑ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!

Με το καλό να μεγαλώσουν τα διδυμάκια μαζί με την κοιλίτσα σου και χωρίς να το καταλάβεις να έρθει η ώρα που θα τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου. Ρίξε τις ξάπλες σου τώρα, γιατι σε 9 μήνες θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο, βρε κορίτσια, η Κικίτσα έκανε σπουδαίο ποδαρικό!!!!!!!!!!!

Μερεντούλα και Cuando είσαστε οι επόμενες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν να χαλάρωσε η παρέα και δεν μου αρέσει :-?:-w:-w

για να πιάσουμε λίγο ρυθμό [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

[smilie=violent5.gif] [smilie=banghead.gif]

Σία για λίγο να ξεσηκώσουμε το πλήθος [smilie=laughing4.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την roze περιμενω που εχει κλανιτσες η σουπια :lol::lol::lol::lol:

Συνχαρητιρια και στις εγκυμουσες !!!!

ας ενανελθουμε λοιπον στα δικα μας [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

κρυφόκλανού δλδ η Ρόουζ ;;

χμμμμ... ενδιαφέρων.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa mou twra molis diabaza kai eida pws pithanotata einai didimakia??????e afta einai thaymasia nea!!!!!!!!!!kernas twra eee...ksereis!!!! :lol::lol:

bre koritsia blepw mpikame sto rythmo mas pali swsta????aeristeite kopelares mou einai ygieino :lol::lol:

prouts,prouts....to meletisa kai mou ksefygane :shock::oops: ygeia,ygeia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια εδω ειμαι με τα κλανιδια μου φρααααααααααααααστ πριιιιιιτςςςςςςς αχ τι ειναι και αυτο ξεπατωθηκα =p~:lol::lol: κανονισε γιατι οσο το λες θα γινεσαι και πιο μαυρη απο το μελανι μου [smilie=evil7.gif][smilie=evil7.gif]:lol::lol:

καλε εχουμε νεα εγκυουλα?? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: πολλα συγχαρητηρια κικιτσα τι διπλη χαρα ειναι αυτη μπραβοοοο!!!αντε κοριτσια επιτελους εγινε η αρχη και τι αρχη ε?μακαρι ολες μας συντομα να ακολουθησουμε...cuando,μερεντουλα ερχεται η σειρα σας ;)

χουανιτακι τι ωραια φωτο ειναι αυτη?μου ερχεται να το ζουμπηξω το σκυλακι :-p

μερεντουλα γνωμη μου εινα να αλλαξεις το χρωμα της κικιτσας με κοκκινο η οποιο θες εσυ να φαινεται η αλλαγη.εχουμε εγκυουλα στην λιστα μας ε πρεπει να κανει μπαμ ;) σωστα?

παντος απο το τελος ξεκινησε η μια εγκυουλα λετε να μετακομισω νουμερο? :-?:-? να γινω πιο μεγαλο? :lol::lol::lol::lol: για να δουμε η επομενη τι νουμερο θα ειναι? :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια εδω ειμαι με τα κλανιδια μου φρααααααααααααααστ πριιιιιιτςςςςςςς αχ τι ειναι και αυτο ξεπατωθηκα =p~:lol::lol: κανονισε γιατι οσο το λες θα γινεσαι και πιο μαυρη απο το μελανι μου [smilie=evil7.gif][smilie=evil7.gif]:lol::lol:

καλε εχουμε νεα εγκυουλα?? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: πολλα συγχαρητηρια κικιτσα τι διπλη χαρα ειναι αυτη μπραβοοοο!!!αντε κοριτσια επιτελους εγινε η αρχη και τι αρχη ε?μακαρι ολες μας συντομα να ακολουθησουμε...cuando,μερεντουλα ερχεται η σειρα σας ;)

χουανιτακι τι ωραια φωτο ειναι αυτη?μου ερχεται να το ζουμπηξω το σκυλακι :-p

μερεντουλα γνωμη μου εινα να αλλαξεις το χρωμα της κικιτσας με κοκκινο η οποιο θες εσυ να φαινεται η αλλαγη.εχουμε εγκυουλα στην λιστα μας ε πρεπει να κανει μπαμ ;) σωστα?

παντος απο το τελος ξεκινησε η μια εγκυουλα λετε να μετακομισω νουμερο? :-?:-? να γινω πιο μεγαλο? :lol::lol::lol::lol: για να δουμε η επομενη τι νουμερο θα ειναι? :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντος απο το τελος ξεκινησε η μια εγκυουλα λετε να μετακομισω νουμερο? :-?:-? να γινω πιο μεγαλο? :lol::lol::lol::lol: για να δουμε η επομενη τι νουμερο θα ειναι? :-w:-w:-w

mi mou bazeis alla sto myalo!!!diladi egw pou eimai to 3 se posa xronia exw pithanotites na ginw mana?????? :shock::shock::shock::shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο πελαργος δεν κοιταει νουμερα..μια θα πεταει πανω μια κατω..μην αγχωνεστε!!!!!!! :lol::lol: κι εγω συμφωνω με τη ροουζ να αλλαζουμε και χρωματακι στη λιστα..ναιιιιιι

χουανιτακι τι σκυλακι ζουζουνακι ειναι αυτο;παω να κοιμηθω γιατι κουτουλαω θα τα πουμε αυριο κουκλιτσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε παιδία..1 μέρα δεν μπήκα και είχαμε κιόλας τόσες ανακοινώσεις!

Κικιτσα και Τeddy....συγχαρητήρια και καλή συνέχεια...

Με το καλό να ακούσετε καρδούλα/ες και να περάσουν οι μέρες και οι μήνες στο πι και φι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...